Як комісували з армії за станом здоров'я, за сімейними обставинами? Як комісували з армії, якщо здоровий?

  1. Як комісували з армії
  2. Як комісували з армії за станом здоров'я
  3. Як звільнитися з армії з плоскостопістю
  4. Як через хворобу комісували з армії
  5. Як звільнитися з армії, якщо здоровий
  6. Як оскаржити рішення про призов
  7. Самовільне залишення військової частини
  8. Як звільнитися з армії: догляд за родичем
  9. Як звільнитися з армії опікуну
  10. Як отримати відстрочку від армії по дітях
  11. Кому ще покладена відстрочка
  12. висновок

Тисячам наших співвітчизників не хочеться служити в армії, тому вони винаходять всілякі способи «відкосити» від неї. Але навіть ті, хто вже поповнив ряди доблесних військ, не знайшовши причин залишитися вдома, все одно намагаються комісували достроково. І це цілком реальне завдання, якщо знати, що потрібно робити.

Як комісували з армії

А зробити можна дві речі:

  1. Спробувати комісували з армії за станом здоров'я.
  2. Самовільно залишити військову частину і оскаржити рішення про призов.

Тим, кого мучать питання: «Як комісували з армії через хворобу?» І «Як це позначиться на кар'єрі?», Не варто хвилюватися. З 2014 року почало діяти нове Положення про військово-лікарську експертизу. Воно дає можливість повторного огляду на громадянці і повернення собі придатність «Б» (в деяких випадках «А»). Імовірність такого успішного результату справи висока, оскільки також пом'якшені і вимоги до стану здоров'я.

Другий варіант вирішення проблеми: «Як швидко комісували з армії» підходить більш рішучих людям. Слід оскаржити рішення і отримати відмову в порушенні кримінальної справи. Так як за законом закликати хворого неможливо, то приводів для оскарження можна знайти предостатньо.

Розглянемо більш докладно кожен етап, а також опишемо проблеми, з якими можна зіткнутися при їхньому проходженні.

Як комісували з армії за станом здоров'я

Для початку зі скаргами на здоров'я потрібно звернутися до медсанчастини. Далі подати рапорт командиру частини з вимогою про вашому напрямку на ВВК. Якщо солдат вже знаходиться в госпіталі, то рапорт адресують начальникові госпіталю. Свою вимогу бажано підкріпити такою самою заявою від родичів (подружжя, батьків), з додаються документами про стан здоров'я пацієнта до призову в армію, завіреними в медустанові. Відзначимо, що наявність цих документів багаторазово збільшує шанси на коммісацію. Якщо від командира частини надійшла відмова, то можна його оскаржити в командуванні округу і військовій прокуратурі. Після того як командир частини схвалив вашу вимогу, він пише рапорт про направлення на ВЛК, і «хворий» з супровідним пакетом паперів лягає на обстеження в госпіталь.

Перебуваючи там, необхідно активно і постійно скаржитися на своє здоров'я, а також самостійно записувати, коли, як і ким проводилося медичний огляд. За результатами обстеження і на підставі документів, що констатують стан вашого здоров'я до призову в армію, ВВК виносить висновок. Якщо воно не на вашу користь, то його можна оскаржити у вищій ВВК або в гарнізонному суді. Висновок про коміссаціі має бути затверджене вищестоящої військово-лікарської експертизою. Перебуваючи там, необхідно активно і постійно скаржитися на своє здоров'я, а також самостійно записувати, коли, як і ким проводилося медичний огляд

Далі, з висновком ВЛК і свідченням про хвороби на руках, слід написати рапорт про звільнення на командира частини. Якщо надходить відмову у звільненні, то його можна оскаржити в командуванні округу, гарнізонному суді або у військовій прокуратурі.

Як звільнитися з армії з плоскостопістю

Найчастіше юні новобранці страждають таким захворюванням, як плоскостопість. При такої хвороби звід стопи уплощается, в силу чого при тривалій ходьбі або бігу можуть сильно боліти ноги. Очевидно, що «щасливчики», які мають сильну ступінь плоскостопості, не можуть стійко переносити марш-кидки та інші принади армійського життя. Саме тому серйозні форми недуги і були віднесені до непризовного захворювань.

Весь список болячок, які можуть вважатися підставою для визнання призовника непридатним для служби в армії, передбачається законом РФ - «Положенням про військово-лікарську експертизу». Даний закон містить «Розклад хвороб», його і потрібно читати.

Відповідно до ст. № 68 згаданого документа, до таких патологій відносяться:

Як комісували з армії з плоскостопістю, тобто за станом здоров'я, читайте вище. Порядок той же. Доносите до медкомісії письмову скаргу, підкріплену документами, що свідчать про ваш захворюванні, і чекаєте висновку ВЛК. У разі відмови оскаржуєте рішення про призов в суді або пред'являєте позов призовної комісії, просячи при цьому провести контрольне медичне обстеження.

Як через хворобу комісували з армії

при проходження військової служби солдат-строковик може отримати наступні травми і захворювання, через які його комісують відразу, без зволікань. це:

  • серйозні травми (струс мозку, перелом);
  • розлади психіки;
  • нервові захворювання (епілепсія);
  • захворювання дихальної системи (хвороби трахеї, гортані);
  • злоякісні пухлини (крім новоутворень нервової системи, кровотворної, лімфоїдної та споріднених їм тканин).

серйозні травми (струс мозку, перелом);   розлади психіки;   нервові захворювання (епілепсія);   захворювання дихальної системи (хвороби трахеї, гортані);   злоякісні пухлини (крім новоутворень нервової системи, кровотворної, лімфоїдної та споріднених їм тканин)

Як звільнитися з армії, якщо здоровий

Навіть якщо новобранець не має ряду непризовного захворювань, але його серце таїть бажання уникнути служби будь-якими способами, то це можна зробити, причому законними шляхами. Якщо молода людина дійсно підлягає призову, то йому необхідно вимагати належну повістку, щоб прийти в будь-який з інших днів і надати медкомісії результати попереднього обстеження та інші епікризи. Багато призовників не здогадуються про це, тому після доставки в військкомат протягом доби їдуть до місця проходження служби. Але це ще не означає, що назад шляху немає. Вони є, і всі діють в рамках нашого законодавства.

Отже, як легко комісували з армії? Розглянемо перший варіант. Він підходить абсолютно всім, навіть тим, які не можуть розраховувати на звільнення за станом здоров'я. Це повернення новобранця допризовного статусу. Тобто потрібно скасувати рішення про призов, накази про зарахування до військової частини і присвоєння звання. Досягти цього можна, оскарживши рішення про призов в суді. Згідно з пунктом 7 статті 28 Закону «Про військовий обов'язок і військову службу », поки не вступить в силу вердикт суду, виконання рішення військового комісаріату на час припиняється. Як наслідок, накази, що діяли на підставі припиненого рішення призовної комісії, повинні бути скасовані.

Як оскаржити рішення про призов

Існує кілька способів подачі заяви в суд. Найоптимальнішим варіантом буде, якщо призовник подбав заздалегідь зробити довіреність на будь-якого родича про представлення його інтересів у суді. В цьому випадку родич звертається до суду від його імені. Можна також зробити це в частині (документ повинен запевнити командир), після чого папір направляють довіреним особам.

Рішення призовної комісії від свого імені вправі оскаржити і самі родичі. У цьому випадку вони посилаються на те, що незаконний заклик порушує їх нематеріальні права / сімейні зв'язки.

Можна скористатися третім, найважчим способом - оскаржити рішення про призов за місцем свого знаходження, т. Е. За місцем дислокації військової частини. У цих випадках солдатів, після того як суд винесе рішення про прийняття справи до розгляду, подає рапорт командиру частини з вимогою про скасування наказу про зарахування в армійський склад і про відправлення його у військовий комісаріат за місцем призову. Там новобранець пише рапорт військовому комісару з вимогою скасування наказу про присвоєння звання рядового. Після всіх цих маніпуляцій призовник може перебувати у себе вдома і чекати рішення суду. Скасування останнього наказу тягне за собою втрату статусу військовослужбовця. У разі відмови слід звернутися в гарнізонний суд з вимогою про примушення командира частини до скасування наказу.

Самовільне залишення військової частини

Розглянемо питання: "Як комісували з армії, якщо всі вищенаведені методи неможливі або дуже ускладнені?" Можете скористатися крайнім заходом - самовільним залишенням військової частини, так як, згідно зі статтею 14 ГК РФ, дозволяється самозахист своїх цивільних прав. В цьому випадку самоволка розглядається як самозахист, реакція на протизаконні дії інших осіб за умови негайного звернення до суду з оскарженням рішення про призов. Як тільки з'явиться можливість звернутися в судові інстанції, слідом потрібно повідомити командира частини і військову прокуратуру про вашому оскарження. Дана дія підтвердить, що самовільне залишення частини не містило наміру незаконного ухилення від служби. У цьому випадку вас не будуть розшукувати правоохоронні органи.

Необхідно пам'ятати, що після прийняття судом справи до розгляду потрібно направити відповідну заяву і рапорт.

Як можна комісували з армії, вам, мабуть, вже ясно. Таким способом звільнитися з лав наших доблесних військ може кожен. Однак слід врахувати, що факт проходження служби з того моменту, як вам присвоїли звання рядового, і до того часу, як ви його втратили, жодним чином зарахований не буде, тому наступного заклик вам потрібно буде з'явитися на призовну комісію. І все ж у вас з'являється час на те, щоб підготуватися до неї, отримати відстрочку в подальшому, звільнення або відправлення на АГС (в залежності від стану здоров'я та сімейних обставин).

Як звільнитися з армії: догляд за родичем

Серйозним законною підставою, що дозволяє «не йти в армію», вважаються деякі особисті причини. Як комісували з армії за сімейними обставинами? Спробуємо розібратися.

  1. Потенційний призовник зайнятий постійним наглядом за близьким немічним родичем (матір'ю, батьком, рідним братом, сестрою, дружиною, бабусею, дідусем або усиновителем), при відсутності інших осіб, зобов'язаних за законом забезпечувати догляд за перерахованими громадянами. Однак це справедливо, якщо дотримується умова, що непрацездатні родичі не знаходяться на повному державному забезпеченні і за станом здоров'я, згідно з висновком медико-соціальної експертизи від федерального установи за місцем проживання громадян, потребують постійного нагляду і відходу.

Щоб оформити відстрочку по догляду, призовнику необхідно пройти медкомісію і надати пакет документів:

  • своє свідоцтво про народження;
  • довідку про склад сім'ї;
  • свідоцтва про народження рідних;
  • висновок медико-соціальної експертизи за місцем проживання призовника про потребу рідних у догляді;
  • паспорта рідних, які потребують догляду.

Ось і все, залишається тільки дочекатися рішення про надання відстрочки від служби в армії.

Як звільнитися з армії опікуну

Також непрацездатними громадянами, які потребують догляду, визнаються інваліди II і III групи, які досягли 18 років, або ж люди пенсійного віку. Для обгрунтування необхідності постійного догляду або нагляду за непрацездатним родичем слід надати висновок медико-соціальної експертизи від федерального установи за місцем проживання.

Також підпадає під цю статтю ситуація, якщо у призовника під опікою знаходяться рідні молодші брати і сестри, які не досягли 18 років. Але в цьому випадку обов'язковою умовою є відсутність інших близьких родичів, які можуть забезпечувати догляд і утримання дитини.

Щоб оформити відстрочку по опіці, призовнику необхідно пройти медкомісію і надати пакет паперів:

  • документ, що встановлює опіку;
  • своє свідоцтво про народження;
  • довідку про склад сім'ї;
  • свідоцтво про народження сестри або брата;

Чекаємо рішення про надання відстрочки від служби в армії.

Як отримати відстрочку від армії по дітях

Можна отримати відстрочку від армії, якщо призовник уже встиг одружитися і стати батьком; якщо дружина перебуває на 26 тижні вагітності другою дитиною. Також розраховувати на відстрочку може молодий батько, якщо у нього є дитина-інвалід до трьох років. Відстрочка надається і в тому випадку, якщо призовник визнається одиноким батьком, які виховують дитину без матері. В цьому випадку необхідно переконати комісію в тому, що мати позбавлена ​​батьківських прав, померла або зникла безвісти. Призовники, які встигли нажити двох дітей, звільняються від служби в армії без питань.

Щоб оформити відстрочку по дітях, призовнику потрібно пройти медкомісію і надати пакет документів:

  • довідку про склад сім'ї;
  • свідоцтво про народження дитини;
  • якщо дитина, виховується без матері, потрібно надати свідоцтво про розірвання шлюбу, де є виписка з рішення суду, яке визначає проживання малолітньої дитини з батьком після розлучення; або про позбавлення батьківських прав; або про смерть матері дитини;
  • якщо дитина інвалід, то необхідно надати довідку медико-соціальної експертизи від федерального установи про визначення інвалідності дитини;
  • якщо дружина вагітна другою дитиною, то необхідно надати довідку від медустанови про терміни її вагітності з підписами головного і лікуючого лікарів, а також печаткою та датою видачі цього висновку.

довідку про склад сім'ї;   свідоцтво про народження дитини;   якщо дитина, виховується без матері, потрібно надати свідоцтво про розірвання шлюбу, де є виписка з рішення суду, яке визначає проживання малолітньої дитини з батьком після розлучення;  або про позбавлення батьківських прав;  або про смерть матері дитини;   якщо дитина інвалід, то необхідно надати довідку медико-соціальної експертизи від федерального установи про визначення інвалідності дитини;   якщо дружина вагітна другою дитиною, то необхідно надати довідку від медустанови про терміни її вагітності з підписами головного і лікуючого лікарів, а також печаткою та датою видачі цього висновку

Кому ще покладена відстрочка

Наш уряд всіляко заохочує ініціативу молодих людей в управлінні державою, надаючи відстрочку від несення служби в армії депутатам Держдуми, Федеральних Зборів РФ, законодавчих органів суб'єктів РФ, органів муніципальних утворень, а також їх голів. Всі ці громадяни отримують відстрочку на строк своєї роботи в цих органах.

На це також можуть претендувати працівники органів внутрішніх справ, службовці кримінально-виконавчої системи, системи контролю над обігом наркотиків, пожежні, митники (на час їх виконання обов'язків в цих держустановах).

На сьогоднішній день відстрочка від армії гарантована всім студентам очного відділення навчального закладу, яке має державну акредитацію. Але на студентів-очників накладаються все ж деякі обмеження, так що сильно затримуватися в вузі не варто.

висновок

Що ж, можливо, дана інформація комусь і стане в нагоді. Сподіваємося тільки, що перед вами буде стояти питання: "Як комісували з армії, якщо здоровий?" Ситуації бувають різні, всяке може в житті трапитися. Не нам судити тих, хто не хоче віддавати борг Вітчизні. Нагадаємо тільки, що за часів Союзу служба в армії була почесним обов'язком кожного радянського громадянина. Часи змінюються, нинішні реалії такі, що багато сімей просто бояться відпускати дітей в частину. Інші, як і багато років тому, вважають, що армія робить з хлопчика чоловіка. Служити чи не служити - вирішувати вам. Зі свого боку нагадаємо, що без проходження служби знайти гідну роботу представникам чоловічої статі набагато складніше.

Тим, кого мучать питання: «Як комісували з армії через хворобу?
» І «Як це позначиться на кар'єрі?
Отже, як легко комісували з армії?
Як комісували з армії за сімейними обставинами?
Сподіваємося тільки, що перед вами буде стояти питання: "Як комісували з армії, якщо здоровий?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация