Як потрапити в спецназ за призовом в армію Росії

  1. Як потрапити в спецназ
  2. Вимоги спецназу ФСБ
  3. ВДВ
  4. Морська піхота
  5. розвідка
  6. категорії здоров'я
  7. Категорія «А»
  8. Категорія «Б»

Не всі призовники ховаються від військкомату Не всі призовники ховаються від військкомату. Багато з них приходять до військового комісаріату з бажанням потрапити в елітні війська. Більшість молодих людей цікавиться: як потрапити в спецназ за призовом?

Спецназ - малі підрозділи спеціального призначення, які пройшли навчання за індивідуальною програмою сухопутних військ, авіації, флоту, внутрішніх військ і поліції для виконання спецоперацій із застосуванням особливої ​​тактики і засобів. Тому потрапити в спецназ оп заклику просто нереально, так як виконання нестандартних завдань не належить до загальних військовим вимогам. Проведення диверсій - це завдання розвідувальної групи, яка є в кожному з військових формувань. Спецназ - це група людей, які готові в будь-яких умовах виконати поставлене перед ними завдання.

Як потрапити в спецназ

Всім знайома група швидкого реагування «Альфа». Чи можна потрапити в спецназ призовнику? Короткі умови набору в команду допоможуть відповісти на це питання. У спецназ ФСБ беруть офіцерів і прапорщиків з рекомендаціями від співробітників або ветеранів ФСБ. Зростання претендента повинен бути не менше 175 см, а вік - до 28 років. Хороша фізична підготовка і проходження психологічних тестів, також є обов'язковими умовами для зарахування до підрозділу.

Вимоги спецназу ФСБ

Фізичні нормативи розраховані на молоду людину з задатками спортсмена:

  • підтягування - 25;
  • отжіманіяотпола - 90;
  • прес - 100;
  • жімштангілежа, смассойсобственноготела - 10раз.

Також необхідно пробігти стометрівку за 12,7 секунди і невеликий крос, відстань якого становить 3 км, за 11 хвилин. Крім цього, потрібно мати мінімальні навички рукопашного бою, які доведеться наполегливо вдосконалити на тренуваннях.

Крім цього, буде вивчатися особиста справа, з перевіркою найближчих родичів на наявність судимості.

ВДВ

Перед тим як думати про спецназ ВДВ, потрібно потрапити в ряди Повітряно-десантних військ. ВДВ - це підрозділи зі своєю історією і традиціями, що склалися, і на сьогоднішній день, щоб потрапити служити в цю групу військ, потрібно мати відмінне здоров'я і величезне бажання. У вашій особистій справі буде відображатися вся інформація: куріння, пристрасть до алкоголю, захворювання серця і ін. Тому, навіть якщо ви кинули палити, то, швидше за все, на вакантне місце потрапить інший претендент.

Якщо ви чітко впевнені, що хочете служити в спецназі, потрібно обов'язково виявитися в складі десантно-штурмового батальйону. Це найкраща силова структура, куди може потрапити призовник, який бажає згодом виявитися в рядах спецназу.
Після нього реально потрапити в розвідувальний батальйон, в який набирають тільки контрактників. Великим плюсом буде вважатися, якщо до цього моменту у вас буде юнацький розряд або пояс по одному з видів бойових мистецтв. Далі необхідно проявити свої здібності в ДШБ, і, ймовірно, вам запропонують перейти на контрактну основу до підрозділу розвідки або спецназу.

Морська піхота

Морпіхи - це найбільш функціональний рід військ в армії РФ. Солдати морської піхоти тогу бути десантували з повітря або з води, захоплювати і знищувати позиції противника, діяти як у складі основних сил, так і самостійно. Початкові вимоги за фізичними даними до призовників невеликі, так як прийнято вважати, що основні якості будуть щеплені у військах, але здоров'я повинно бути не гірше, ніж у претендентів на службу в ВДВ.

Більшість, швидше за все, думає, позику розглядати певні види військ, якщо є конкретне запитання: як потрапити в спецназ за призовом? Солдати, які проходять строкову службу в лавах ВДВ і морської піхоти, найбільш часто отримують пропозицію про перехід в спецназ, але на контрактній основі, оскільки витрачати час і кошти на навчання бійців, у яких через рік термін служби закінчиться, ніхто не буде.

Читайте також: Як стати спецназовцем

розвідка

Крім ФСБ, існує і ГРУ, підрозділи якого відносяться до окремої категорії Крім ФСБ, існує і ГРУ, підрозділи якого відносяться до окремої категорії. Умови, що дозволяють примкнути до лав Головного розвідувального управління, такі ж як і у спецназу ФСБ, але з однією відмінністю. У підрозділ можуть потрапити солдати і сержанти.

Психологічна стійкість і відмінна фізична підготовка необхідні для такої роботи, але, як стверджують інструктори, недостатньо просто влучно стріляти і долати великі відстані. Разом з цими якостями повинні бути присутніми тверезий розум і вміння швидко думати і приймати рішення в нестандартних ситуаціях. Потрапити в спецназ ГРУ за призовом також неможливо. У кращому випадку надійде пропозиція з переходом на контрактну службу.

категорії здоров'я

У реєстрі застосовується п'ять категорій, що відображають стан здоров'я і впливають на рід військ імовірною служби.

Категорія «А»

Дану позначку по результату комісії отримують призовники з хорошим станом здоров'я. На сьогоднішній день таких небагато, тому з категорією «А» відправляють у війська спеціального призначення.

Категорія «Б»

Цей показник фігурує у призовників з невеликими порушеннями в організмі і впливає на вибір військ. Категорія «Б1» підтверджує, що людина здатна витримати будь-які навантаження. З такою позначкою можна потрапити в спецназ. «Б2» - передбачає більш спокійні види служби. З категорією «Б3», швидше за все, відправлять в частині внутрішніх військ МВС або в зенітно-ракетні сили.

Призовники, які потрапляють в категорії «В», «Г», і «Д», особливо з поганим зором, захворюваннями серцево-судинної системи та ін. Можуть взагалі не потрапити до лав збройних сил.

Більшість молодих людей цікавиться: як потрапити в спецназ за призовом?
Чи можна потрапити в спецназ призовнику?
Більшість, швидше за все, думає, позику розглядати певні види військ, якщо є конкретне запитання: як потрапити в спецназ за призовом?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация