Як на шару скласти іспити. Мийте тільки половину голови і надіньте щасливі труси - Психологія - Якщо ви здаєте точні науки, не мийте ліву половину голови, якщо гуманітарні - праву, три рази загляньте Нестору в книгу і погладьте бізона по інтимного місця. | СЬОГОДНІ

  1. Як на шару скласти іспити. Мийте тільки половину голови і надіньте щасливі труси Не за горами один...
  2. Як на шару скласти іспити. Мийте тільки половину голови і надіньте щасливі труси

Як на шару скласти іспити. Мийте тільки половину голови і надіньте щасливі труси

Не за горами один з найбільш екстремальних періодів в житті багатьох випускників шкіл - починаються вступні іспити. Щоб полегшити їхню долю, кореспонденти "Сегодня" поспілкувалися з бувалими студентами столичних вузів і дізналися, які ритуали і прийоми допомагають "зловити" їм кулі - здати іспити на хороші оцінки. Увага! Ці "наживки" для кулі діють, тільки якщо ви хоча б раз прочитаєте свої конспекти.

ГОТОВИМСЯ. У процесі підготовки до іспиту не можна залишати книги і підручники відкритими на столі - улетучатся знання. Кладіть поруч з конспектами якусь річ-амулет. Вважається, що він буде вбирати знання, а на іспиті їх вам віддасть. Головне правило - нікому його не показуйте, а то він втратить свою силу. Перед сном покладіть "джерело знань" під подушку - авось інформація присниться. Для посилення ефекту покладіть в ноги шоколадку: мовляв, знання з голови виходять через ноги, а коли з'їси цей шоколад, вони повернутися назад в голову.
Після консультації інформацію, якою поділився викладач, можна ловити в кульки. Головне - міцно зав'язуйте їх. Випускати знання на волю можна тільки, увійшовши в аудиторію перед іспитом.

ЧАС "Ч". У день іспиту встаємо з лівої ноги, чай п'ємо, тримаючи кухоль лівою рукою, заходимо в метро з лівої ноги, шпори засовуємо лівою рукою в праву кишеню і т.д. Якщо ні разу не помилитеся і не заплутаєтеся - хороша оцінка гарантована.

Постарайтеся всюди знаходити цифру п'ять - наприклад, проходити через п'ятий турнікет, сідати на п'яте місце, здати пальто на 555-й номерок і т.д. По дорозі частіше тримайтеся за все дерев'яне. Заходячи в аудиторію, бажано теж потриматися за щось дерев'яне (можна постукати по дереву 3 рази) або за людину, яка тільки що благополучно здав іспит.

Тягніть, не якийсь потрапило квиток, а четвертий, сьомий або дев'ятий скраю - вони вважаються щасливими. Можете "спробувати на зуб" тринадцятий - за повір'ям, якщо людина не боїться невдачі, їй нічого іншого не залишиться, як злякатися і втекти. Тягнути квиток потрібно, стоячи на лівій нозі і дивлячись тільки лівим оком. Праву ногу потрібно тільки злегка підняти, а праве око прикрити, інакше якщо покажіть чаплю, приймальна комісія може вас не зрозуміти (якщо, звичайно, ви робите не в театральний).

І наостанок - зав'яжіть вузлики на всьому, на чому їх можна зав'язати: носовичок, шнурки, ручки сумки - вони повинні утримати знання. І покладіть п'ятак під п'яту - це класика жанру серед студентів. Причому можна взяти той, який більше до душі: білий український або великий мідний, ще радянських часів (вважається, що він більш вдалим).

Наводять марафет. Всі іспити бажано здавати в одному одязі. Можна призначити собі "щасливі" труси або носки, які і потрібно надягати на кожен іспит.

Не варто стригти волосся, голитися і обрізати нігті - щоб не обрізати розум. Не можна мити голову в день іспиту. Дехто примудряється не митися на весь період надходження. Але це вже перебір - від бруднулі викладачі можуть втекти. Існує інша прикмета: не миють тільки одну половину голови - ліву (якщо здають точні або природні науки) або праву (якщо з гуманітарних предметів).

ЗВІДКИ У ВІЗЬМЕ "НОГИ РОСТУТЬ"? "Сегодня" дізналася, чому перед іспитами прийнято:

Класти п'ятак під п'яту. Як би ти не здав іспит, а відсвяткувати цю справу потрібно обов'язково. Ось на п'ятак, завчасно захований у взутті, і гуляли. Благо ціни тоді були іншими і на нього можна було не тільки випити, а й закусити.

Чи не стригтися. Коли за радянських часів, особливо в 70-е, в епоху хіпі, забороняли носити довге волосся, "патлатий" студенти відповідали викладачеві, що прикмета є така: не можна стригтися під час сесії.

Спати на підручниках і конспектах. За часів, коли книг на всіх не вистачало (конспекти завжди в дефіциті), їх берегли як зіницю ока. Тому і ховали під подушку від "конкурентів".

Бігати ввечері в одній білизні навколо будинку і кричати: "Шара, прийди!" Ну а що ще можна сказати вахтерці жіночого гуртожитку, пробираючись в одному спідньому на свою чоловічу половину після сварки з коханою?

Лаяти студента. Кажуть, одного разу один студент посварився зі своєю дівчиною, і пішов здавати іспит, а вона його весь цей час кляла, на чому світ стоїть. Іспит він здав добре, з дівчиною помирився, а прикмета залишилася.

"КУЛЬОВІ" м'ячик

КУЛЬОВІ м'ячик

Найвідоміший пам'ятник Кулі в Києві встановлено в парку біля озера Відрадне, що поруч з Національним авіауніверситету. За студентської традиції, потрібно прийти до неї в 6 ранку з пляшкою шампанського і розпити його там. Можна також написати на пам'ятнику своє прохання допомогти скласти іспити (звичайно, якщо вдасться знайти вільну місце - шаролюби живого місця не залишили на пам'ятнику). Але більш ефективно - відбити від Кулі камінчик і носити його з собою на удачу на все іспити. Найвідоміший пам'ятник Кулі в Києві встановлено в парку біля озера Відрадне, що поруч з Національним авіауніверситету У Харкові, в центрі Парку Шевченка, поставили пам'ятник футбольному м'ячу, який студентська громада тут же перейменувала в "Його величність шару". Саме тут і просять допомогти скласти іспити. А в студмістечку Севастопольського національного університету встановлено справжній пам'ятник кулі - порожниста куля, в який закладені пляшка горілки і шпаргалки. Перед іспитом, щоб умилостивити, навколо Кулі водять хороводи або засипають її дрібними монетами.

ЗАПОВІТНІ ПАМ'ЯТНИКИ КИЄВА

Григорій Сковорода. Студенти Києво-Могилянської академії вже давно знають, що учеба- навчанням, а за підшию потрібно звернутися до Григорія Сковороди - пам'ятника філософу і просвітителю встановлений на Контрактовій площі. Досить перед іспитом потриматися за його чобіт - і Сковорода допоможе отримати хорошу оцінку.

Бізон біля зоопаркуБізон біля зоопарку.

Пам'ятник бізонові, який встановлений біля Київського зоопарку, зовсім не так відполірований, як леви, які стоять поруч з ним. Саме відполіроване місце у "звіра" ... інтимне. Справа в тому, що студентська братія свято вірить в те, що якщо напередодні іспиту доторкнутися до бізона яйцям, обов'язково пощастить. До речі, "родоначальники" цієї традиції - студенти-медики.

Нестор Літописець. Іспити здати буде простіше, якщо підійти до статуї Нестора Літописця (він є покровителем усіх учнів), що знаходиться в музеї Російського искусcтва, і три рази заглянути в його книгу.

КОМУ ставить свічку? Є святі, які "спеціалізуються" на студентах. Про них нам розповів Протоієрей Віталій Собко, прес-секретар Волинської єпархії Київського Патріархату:

"Головною заступницею і помічницею всіх студентів вважається свята великомучениця Тетяна, адже саме в її день був заснований знаменитий Московський університет. Можна також молитися святому Миколаю - він всім допомагає. А ось Сергій Радонезький протегує в основному тим, хто старанно вчився. Нестор Літописець і брати Кирило і Мефодій також посприяють хорошій здачі іспиту - якщо їх про це попросити ".

ЇХ ЗВИЧАЇ

СОБАКА УДАЧІСОБАКА УДАЧІ.

У Москві студенти перед іспитом підходять до пам'ятника "Розвідник з собакою" (ст. Метро "Площа Революції") і труть їй ніс або тиснуть лапу. Під час сесії або вступних іспитів біля бронзової собаки з золотим носом навіть шикується черга.

ЛОМОНОСОВ НАЗАВЖДИ. Студенти Московського Державного університету, щоб здати іспит, залазять на пам'ятник Ломоносова і плескають його три рази по лисині. Кажуть, допомагає.

Захисниця КАТЕРИНА. У Санкт-Петербурзі студенти намагаються перед іспитом доторкнутися до декольте пам'ятника покровительки всіх учнів - Катерини II, встановленій в Катерининському саду.

МІСТЕР НОС. У США студенти Массачусетського університету перед кожним іспитом натирають ніс статуї винахідника сучасної фотоплівки - Джорджа Істмана.

ШІСТЬ КІЛ МІЦКЕВИЧА. Щоб скласти іспит на відмінно, студенти Кракова дружно стрибають на одній нозі навколо пам'ятника Адаму Міцкевичу - і ні багато, ні мало, а цілих шість кіл.

ЯК ЗНАМЕНИТОСТІ ловили СИНЮ ПТИЦЮ

ШУСТЕР зав'язувати шнурки

Колишній ведучий "Свободи слова" Савік Шустер, щоб пощастило на іспиті, спочатку зав'язував шнурки на правому черевику, а потім - на лівому. "Я все життя грав у футбол. А у футболістів так прийнято робити на удачу", - пояснив Савік. Так що можна спробувати цю прикмету "на зуб" - Шустер каже, що йому це допомогло не тільки вдало здавати іспит, але і досягти успіху. Колишній ведучий Свободи слова Савік Шустер, щоб пощастило на іспиті, спочатку зав'язував шнурки на правому черевику, а потім - на лівому ГАВРИШ заговорювати зуби
Нардепу Степану Гавришу то, що він надійде, передбачила жінка, у якої він знімав житло. "Складаючи іспити, я завжди входив до першої п'ятірки, але намагався ніколи не відповідати першим, щоб зрозуміти настрій викладача, його реакцію, - розповідає Степан Богданович. - Іноді мені вдавалося відповісти на" відмінно "навіть тоді, коли я ні разу не відкривав книгу . Головне в такій ситуації - швидко і впевнено "заговорювати зуби" професору, щоб у нього склалося враження, що ти розбираєшся в темі ". На більш хитрі виверти йшли одногрупники нардепа. Так як квитки друкували на машинках і на тонкому папері, їх номер трохи просвічувався. Тому хитромудрі студенти перед іспитом тренувалися в читанні дзеркальних відображень цифр. Деякі навіть ходили на спіритичні сеанси. "Іноді ворожка говорила, наприклад, дівчині:" Ви отримаєте або 4, або 5. Але якщо ви посміхнетеся професору і одягнете плаття трохи коротше, то напевно отримаєте п'ятірку ". Звичайно, перед цим ворожка детально все випитувала про викладача". Взагалі на оригіналів-одногрупників Степану Гармашу щастило. Так, з ним вчилася якутка, яка вміла шаманів. Так ось вона дала пораду: якщо вам чорний кіт перейде дорогу, потрібно цю ділянку шляху пройти з закритими очима. НІКОЛАЄНКО навчалася у СНІ
У шкільні та студентські роки відома модель і телеведуча Саша Ніколаєнко використовувала "дідівський" метод: клала книгу або конспект під подушку. Причому відкривала на тому місці, де не вивчила. "Точно пам'ятаю, що мені це частенько допомагало", - стверджує Саша. ШУФРИЧУ снилося конспект
Міністр МНС Нестор Шуфрич вважає, що сила - виключно в знанні, тому потрібно "вчитися, вчитися і ще раз вчитися". Але пару раз доля йому допомогла підкорити граніт науки. Перед вступними іспитами Нестору приснився питання, які виявився в квитку. "А ще мені пару раз снилося, що я повторюю пройдений матеріал" РУСЛАНА ХОДИЛА З немитою головою
Всеукраїнська "дикунка" Руслана перед іспитом намагалася не мити голову і носила на щастя у взутті п'ятачок. "Але якби нічого не вчила, мені б це точно не допомогло", - впевнена співачка. ПОНОМАРЬОВ БОЯВСЯ ЧОРНИХ КОШЕК
На Олександра Пономарьова перед іспитами нападали приступи забобони. "Якщо я щось забував, то ніколи не повертався додому. А заходячи в кабінет, обов'язково стукав по дереву і три рази плював через ліве плече". А ще студент Пономарьов дуже боявся чорних кішок: якщо якась перебігала дорогу, зупинявся і чекав, щоб перед ним хто-небудь пройшов. "А ось кулі не викликав, - зізнається співак. - На іспитах потрібно було співати. А тут не кулі потрібна, а голос".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Як на шару скласти іспити. Мийте тільки половину голови і надіньте щасливі труси

Не за горами один з найбільш екстремальних періодів в житті багатьох випускників шкіл - починаються вступні іспити. Щоб полегшити їхню долю, кореспонденти "Сегодня" поспілкувалися з бувалими студентами столичних вузів і дізналися, які ритуали і прийоми допомагають "зловити" їм кулі - здати іспити на хороші оцінки. Увага! Ці "наживки" для кулі діють, тільки якщо ви хоча б раз прочитаєте свої конспекти.

ГОТОВИМСЯ. У процесі підготовки до іспиту не можна залишати книги і підручники відкритими на столі - улетучатся знання. Кладіть поруч з конспектами якусь річ-амулет. Вважається, що він буде вбирати знання, а на іспиті їх вам віддасть. Головне правило - нікому його не показуйте, а то він втратить свою силу. Перед сном покладіть "джерело знань" під подушку - авось інформація присниться. Для посилення ефекту покладіть в ноги шоколадку: мовляв, знання з голови виходять через ноги, а коли з'їси цей шоколад, вони повернутися назад в голову.
Після консультації інформацію, якою поділився викладач, можна ловити в кульки. Головне - міцно зав'язуйте їх. Випускати знання на волю можна тільки, увійшовши в аудиторію перед іспитом.

ЧАС "Ч". У день іспиту встаємо з лівої ноги, чай п'ємо, тримаючи кухоль лівою рукою, заходимо в метро з лівої ноги, шпори засовуємо лівою рукою в праву кишеню і т.д. Якщо ні разу не помилитеся і не заплутаєтеся - хороша оцінка гарантована.

Постарайтеся всюди знаходити цифру п'ять - наприклад, проходити через п'ятий турнікет, сідати на п'яте місце, здати пальто на 555-й номерок і т.д. По дорозі частіше тримайтеся за все дерев'яне. Заходячи в аудиторію, бажано теж потриматися за щось дерев'яне (можна постукати по дереву 3 рази) або за людину, яка тільки що благополучно здав іспит.

Тягніть, не якийсь потрапило квиток, а четвертий, сьомий або дев'ятий скраю - вони вважаються щасливими. Можете "спробувати на зуб" тринадцятий - за повір'ям, якщо людина не боїться невдачі, їй нічого іншого не залишиться, як злякатися і втекти. Тягнути квиток потрібно, стоячи на лівій нозі і дивлячись тільки лівим оком. Праву ногу потрібно тільки злегка підняти, а праве око прикрити, інакше якщо покажіть чаплю, приймальна комісія може вас не зрозуміти (якщо, звичайно, ви робите не в театральний).

І наостанок - зав'яжіть вузлики на всьому, на чому їх можна зав'язати: носовичок, шнурки, ручки сумки - вони повинні утримати знання. І покладіть п'ятак під п'яту - це класика жанру серед студентів. Причому можна взяти той, який більше до душі: білий український або великий мідний, ще радянських часів (вважається, що він більш вдалим).

Наводять марафет. Всі іспити бажано здавати в одному одязі. Можна призначити собі "щасливі" труси або носки, які і потрібно надягати на кожен іспит.

Не варто стригти волосся, голитися і обрізати нігті - щоб не обрізати розум. Не можна мити голову в день іспиту. Дехто примудряється не митися на весь період надходження. Але це вже перебір - від бруднулі викладачі можуть втекти. Існує інша прикмета: не миють тільки одну половину голови - ліву (якщо здають точні або природні науки) або праву (якщо з гуманітарних предметів).

ЗВІДКИ У ВІЗЬМЕ "НОГИ РОСТУТЬ"? "Сегодня" дізналася, чому перед іспитами прийнято:

Класти п'ятак під п'яту. Як би ти не здав іспит, а відсвяткувати цю справу потрібно обов'язково. Ось на п'ятак, завчасно захований у взутті, і гуляли. Благо ціни тоді були іншими і на нього можна було не тільки випити, а й закусити.

Чи не стригтися. Коли за радянських часів, особливо в 70-е, в епоху хіпі, забороняли носити довге волосся, "патлатий" студенти відповідали викладачеві, що прикмета є така: не можна стригтися під час сесії.

Спати на підручниках і конспектах. За часів, коли книг на всіх не вистачало (конспекти завжди в дефіциті), їх берегли як зіницю ока. Тому і ховали під подушку від "конкурентів".

Бігати ввечері в одній білизні навколо будинку і кричати: "Шара, прийди!" Ну а що ще можна сказати вахтерці жіночого гуртожитку, пробираючись в одному спідньому на свою чоловічу половину після сварки з коханою?

Лаяти студента. Кажуть, одного разу один студент посварився зі своєю дівчиною, і пішов здавати іспит, а вона його весь цей час кляла, на чому світ стоїть. Іспит він здав добре, з дівчиною помирився, а прикмета залишилася.

"КУЛЬОВІ" м'ячик

КУЛЬОВІ м'ячик

Найвідоміший пам'ятник Кулі в Києві встановлено в парку біля озера Відрадне, що поруч з Національним авіауніверситету. За студентської традиції, потрібно прийти до неї в 6 ранку з пляшкою шампанського і розпити його там. Можна також написати на пам'ятнику своє прохання допомогти скласти іспити (звичайно, якщо вдасться знайти вільну місце - шаролюби живого місця не залишили на пам'ятнику). Але більш ефективно - відбити від Кулі камінчик і носити його з собою на удачу на все іспити. Найвідоміший пам'ятник Кулі в Києві встановлено в парку біля озера Відрадне, що поруч з Національним авіауніверситету У Харкові, в центрі Парку Шевченка, поставили пам'ятник футбольному м'ячу, який студентська громада тут же перейменувала в "Його величність шару". Саме тут і просять допомогти скласти іспити. А в студмістечку Севастопольського національного університету встановлено справжній пам'ятник кулі - порожниста куля, в який закладені пляшка горілки і шпаргалки. Перед іспитом, щоб умилостивити, навколо Кулі водять хороводи або засипають її дрібними монетами.

ЗАПОВІТНІ ПАМ'ЯТНИКИ КИЄВА

Григорій Сковорода. Студенти Києво-Могилянської академії вже давно знають, що учеба- навчанням, а за підшию потрібно звернутися до Григорія Сковороди - пам'ятника філософу і просвітителю встановлений на Контрактовій площі. Досить перед іспитом потриматися за його чобіт - і Сковорода допоможе отримати хорошу оцінку.

Бізон біля зоопаркуБізон біля зоопарку.

Пам'ятник бізонові, який встановлений біля Київського зоопарку, зовсім не так відполірований, як леви, які стоять поруч з ним. Саме відполіроване місце у "звіра" ... інтимне. Справа в тому, що студентська братія свято вірить в те, що якщо напередодні іспиту доторкнутися до бізона яйцям, обов'язково пощастить. До речі, "родоначальники" цієї традиції - студенти-медики.

Нестор Літописець. Іспити здати буде простіше, якщо підійти до статуї Нестора Літописця (він є покровителем усіх учнів), що знаходиться в музеї Російського искусcтва, і три рази заглянути в його книгу.

КОМУ ставить свічку? Є святі, які "спеціалізуються" на студентах. Про них нам розповів Протоієрей Віталій Собко, прес-секретар Волинської єпархії Київського Патріархату:

"Головною заступницею і помічницею всіх студентів вважається свята великомучениця Тетяна, адже саме в її день був заснований знаменитий Московський університет. Можна також молитися святому Миколаю - він всім допомагає. А ось Сергій Радонезький протегує в основному тим, хто старанно вчився. Нестор Літописець і брати Кирило і Мефодій також посприяють хорошій здачі іспиту - якщо їх про це попросити ".

ЇХ ЗВИЧАЇ

СОБАКА УДАЧІСОБАКА УДАЧІ.

У Москві студенти перед іспитом підходять до пам'ятника "Розвідник з собакою" (ст. Метро "Площа Революції") і труть їй ніс або тиснуть лапу. Під час сесії або вступних іспитів біля бронзової собаки з золотим носом навіть шикується черга.

ЛОМОНОСОВ НАЗАВЖДИ. Студенти Московського Державного університету, щоб здати іспит, залазять на пам'ятник Ломоносова і плескають його три рази по лисині. Кажуть, допомагає.

Захисниця КАТЕРИНА. У Санкт-Петербурзі студенти намагаються перед іспитом доторкнутися до декольте пам'ятника покровительки всіх учнів - Катерини II, встановленій в Катерининському саду.

МІСТЕР НОС. У США студенти Массачусетського університету перед кожним іспитом натирають ніс статуї винахідника сучасної фотоплівки - Джорджа Істмана.

ШІСТЬ КІЛ МІЦКЕВИЧА. Щоб скласти іспит на відмінно, студенти Кракова дружно стрибають на одній нозі навколо пам'ятника Адаму Міцкевичу - і ні багато, ні мало, а цілих шість кіл.

ЯК ЗНАМЕНИТОСТІ ловили СИНЮ ПТИЦЮ

ШУСТЕР зав'язувати шнурки

Колишній ведучий "Свободи слова" Савік Шустер, щоб пощастило на іспиті, спочатку зав'язував шнурки на правому черевику, а потім - на лівому. "Я все життя грав у футбол. А у футболістів так прийнято робити на удачу", - пояснив Савік. Так що можна спробувати цю прикмету "на зуб" - Шустер каже, що йому це допомогло не тільки вдало здавати іспит, але і досягти успіху. Колишній ведучий Свободи слова Савік Шустер, щоб пощастило на іспиті, спочатку зав'язував шнурки на правому черевику, а потім - на лівому ГАВРИШ заговорювати зуби
Нардепу Степану Гавришу то, що він надійде, передбачила жінка, у якої він знімав житло. "Складаючи іспити, я завжди входив до першої п'ятірки, але намагався ніколи не відповідати першим, щоб зрозуміти настрій викладача, його реакцію, - розповідає Степан Богданович. - Іноді мені вдавалося відповісти на" відмінно "навіть тоді, коли я ні разу не відкривав книгу . Головне в такій ситуації - швидко і впевнено "заговорювати зуби" професору, щоб у нього склалося враження, що ти розбираєшся в темі ". На більш хитрі виверти йшли одногрупники нардепа. Так як квитки друкували на машинках і на тонкому папері, їх номер трохи просвічувався. Тому хитромудрі студенти перед іспитом тренувалися в читанні дзеркальних відображень цифр. Деякі навіть ходили на спіритичні сеанси. "Іноді ворожка говорила, наприклад, дівчині:" Ви отримаєте або 4, або 5. Але якщо ви посміхнетеся професору і одягнете плаття трохи коротше, то напевно отримаєте п'ятірку ". Звичайно, перед цим ворожка детально все випитувала про викладача". Взагалі на оригіналів-одногрупників Степану Гармашу щастило. Так, з ним вчилася якутка, яка вміла шаманів. Так ось вона дала пораду: якщо вам чорний кіт перейде дорогу, потрібно цю ділянку шляху пройти з закритими очима. НІКОЛАЄНКО навчалася у СНІ
У шкільні та студентські роки відома модель і телеведуча Саша Ніколаєнко використовувала "дідівський" метод: клала книгу або конспект під подушку. Причому відкривала на тому місці, де не вивчила. "Точно пам'ятаю, що мені це частенько допомагало", - стверджує Саша. ШУФРИЧУ снилося конспект
Міністр МНС Нестор Шуфрич вважає, що сила - виключно в знанні, тому потрібно "вчитися, вчитися і ще раз вчитися". Але пару раз доля йому допомогла підкорити граніт науки. Перед вступними іспитами Нестору приснився питання, які виявився в квитку. "А ще мені пару раз снилося, що я повторюю пройдений матеріал" РУСЛАНА ХОДИЛА З немитою головою
Всеукраїнська "дикунка" Руслана перед іспитом намагалася не мити голову і носила на щастя у взутті п'ятачок. "Але якби нічого не вчила, мені б це точно не допомогло", - впевнена співачка. ПОНОМАРЬОВ БОЯВСЯ ЧОРНИХ КОШЕК
На Олександра Пономарьова перед іспитами нападали приступи забобони. "Якщо я щось забував, то ніколи не повертався додому. А заходячи в кабінет, обов'язково стукав по дереву і три рази плював через ліве плече". А ще студент Пономарьов дуже боявся чорних кішок: якщо якась перебігала дорогу, зупинявся і чекав, щоб перед ним хто-небудь пройшов. "А ось кулі не викликав, - зізнається співак. - На іспитах потрібно було співати. А тут не кулі потрібна, а голос".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Як на шару скласти іспити. Мийте тільки половину голови і надіньте щасливі труси

Не за горами один з найбільш екстремальних періодів в житті багатьох випускників шкіл - починаються вступні іспити. Щоб полегшити їхню долю, кореспонденти "Сегодня" поспілкувалися з бувалими студентами столичних вузів і дізналися, які ритуали і прийоми допомагають "зловити" їм кулі - здати іспити на хороші оцінки. Увага! Ці "наживки" для кулі діють, тільки якщо ви хоча б раз прочитаєте свої конспекти.

ГОТОВИМСЯ. У процесі підготовки до іспиту не можна залишати книги і підручники відкритими на столі - улетучатся знання. Кладіть поруч з конспектами якусь річ-амулет. Вважається, що він буде вбирати знання, а на іспиті їх вам віддасть. Головне правило - нікому його не показуйте, а то він втратить свою силу. Перед сном покладіть "джерело знань" під подушку - авось інформація присниться. Для посилення ефекту покладіть в ноги шоколадку: мовляв, знання з голови виходять через ноги, а коли з'їси цей шоколад, вони повернутися назад в голову.
Після консультації інформацію, якою поділився викладач, можна ловити в кульки. Головне - міцно зав'язуйте їх. Випускати знання на волю можна тільки, увійшовши в аудиторію перед іспитом.

ЧАС "Ч". У день іспиту встаємо з лівої ноги, чай п'ємо, тримаючи кухоль лівою рукою, заходимо в метро з лівої ноги, шпори засовуємо лівою рукою в праву кишеню і т.д. Якщо ні разу не помилитеся і не заплутаєтеся - хороша оцінка гарантована.

Постарайтеся всюди знаходити цифру п'ять - наприклад, проходити через п'ятий турнікет, сідати на п'яте місце, здати пальто на 555-й номерок і т.д. По дорозі частіше тримайтеся за все дерев'яне. Заходячи в аудиторію, бажано теж потриматися за щось дерев'яне (можна постукати по дереву 3 рази) або за людину, яка тільки що благополучно здав іспит.

Тягніть, не якийсь потрапило квиток, а четвертий, сьомий або дев'ятий скраю - вони вважаються щасливими. Можете "спробувати на зуб" тринадцятий - за повір'ям, якщо людина не боїться невдачі, їй нічого іншого не залишиться, як злякатися і втекти. Тягнути квиток потрібно, стоячи на лівій нозі і дивлячись тільки лівим оком. Праву ногу потрібно тільки злегка підняти, а праве око прикрити, інакше якщо покажіть чаплю, приймальна комісія може вас не зрозуміти (якщо, звичайно, ви робите не в театральний).

І наостанок - зав'яжіть вузлики на всьому, на чому їх можна зав'язати: носовичок, шнурки, ручки сумки - вони повинні утримати знання. І покладіть п'ятак під п'яту - це класика жанру серед студентів. Причому можна взяти той, який більше до душі: білий український або великий мідний, ще радянських часів (вважається, що він більш вдалим).

Наводять марафет. Всі іспити бажано здавати в одному одязі. Можна призначити собі "щасливі" труси або носки, які і потрібно надягати на кожен іспит.

Не варто стригти волосся, голитися і обрізати нігті - щоб не обрізати розум. Не можна мити голову в день іспиту. Дехто примудряється не митися на весь період надходження. Але це вже перебір - від бруднулі викладачі можуть втекти. Існує інша прикмета: не миють тільки одну половину голови - ліву (якщо здають точні або природні науки) або праву (якщо з гуманітарних предметів).

ЗВІДКИ У ВІЗЬМЕ "НОГИ РОСТУТЬ"? "Сегодня" дізналася, чому перед іспитами прийнято:

Класти п'ятак під п'яту. Як би ти не здав іспит, а відсвяткувати цю справу потрібно обов'язково. Ось на п'ятак, завчасно захований у взутті, і гуляли. Благо ціни тоді були іншими і на нього можна було не тільки випити, а й закусити.

Чи не стригтися. Коли за радянських часів, особливо в 70-е, в епоху хіпі, забороняли носити довге волосся, "патлатий" студенти відповідали викладачеві, що прикмета є така: не можна стригтися під час сесії.

Спати на підручниках і конспектах. За часів, коли книг на всіх не вистачало (конспекти завжди в дефіциті), їх берегли як зіницю ока. Тому і ховали під подушку від "конкурентів".

Бігати ввечері в одній білизні навколо будинку і кричати: "Шара, прийди!" Ну а що ще можна сказати вахтерці жіночого гуртожитку, пробираючись в одному спідньому на свою чоловічу половину після сварки з коханою?

Лаяти студента. Кажуть, одного разу один студент посварився зі своєю дівчиною, і пішов здавати іспит, а вона його весь цей час кляла, на чому світ стоїть. Іспит він здав добре, з дівчиною помирився, а прикмета залишилася.

"КУЛЬОВІ" м'ячик

КУЛЬОВІ м'ячик

Найвідоміший пам'ятник Кулі в Києві встановлено в парку біля озера Відрадне, що поруч з Національним авіауніверситету. За студентської традиції, потрібно прийти до неї в 6 ранку з пляшкою шампанського і розпити його там. Можна також написати на пам'ятнику своє прохання допомогти скласти іспити (звичайно, якщо вдасться знайти вільну місце - шаролюби живого місця не залишили на пам'ятнику). Але більш ефективно - відбити від Кулі камінчик і носити його з собою на удачу на все іспити. Найвідоміший пам'ятник Кулі в Києві встановлено в парку біля озера Відрадне, що поруч з Національним авіауніверситету У Харкові, в центрі Парку Шевченка, поставили пам'ятник футбольному м'ячу, який студентська громада тут же перейменувала в "Його величність шару". Саме тут і просять допомогти скласти іспити. А в студмістечку Севастопольського національного університету встановлено справжній пам'ятник кулі - порожниста куля, в який закладені пляшка горілки і шпаргалки. Перед іспитом, щоб умилостивити, навколо Кулі водять хороводи або засипають її дрібними монетами.

ЗАПОВІТНІ ПАМ'ЯТНИКИ КИЄВА

Григорій Сковорода. Студенти Києво-Могилянської академії вже давно знають, що учеба- навчанням, а за підшию потрібно звернутися до Григорія Сковороди - пам'ятника філософу і просвітителю встановлений на Контрактовій площі. Досить перед іспитом потриматися за його чобіт - і Сковорода допоможе отримати хорошу оцінку.

Бізон біля зоопаркуБізон біля зоопарку.

Пам'ятник бізонові, який встановлений біля Київського зоопарку, зовсім не так відполірований, як леви, які стоять поруч з ним. Саме відполіроване місце у "звіра" ... інтимне. Справа в тому, що студентська братія свято вірить в те, що якщо напередодні іспиту доторкнутися до бізона яйцям, обов'язково пощастить. До речі, "родоначальники" цієї традиції - студенти-медики.

Нестор Літописець. Іспити здати буде простіше, якщо підійти до статуї Нестора Літописця (він є покровителем усіх учнів), що знаходиться в музеї Російського искусcтва, і три рази заглянути в його книгу.

КОМУ ставить свічку? Є святі, які "спеціалізуються" на студентах. Про них нам розповів Протоієрей Віталій Собко, прес-секретар Волинської єпархії Київського Патріархату:

"Головною заступницею і помічницею всіх студентів вважається свята великомучениця Тетяна, адже саме в її день був заснований знаменитий Московський університет. Можна також молитися святому Миколаю - він всім допомагає. А ось Сергій Радонезький протегує в основному тим, хто старанно вчився. Нестор Літописець і брати Кирило і Мефодій також посприяють хорошій здачі іспиту - якщо їх про це попросити ".

ЇХ ЗВИЧАЇ

СОБАКА УДАЧІСОБАКА УДАЧІ.

У Москві студенти перед іспитом підходять до пам'ятника "Розвідник з собакою" (ст. Метро "Площа Революції") і труть їй ніс або тиснуть лапу. Під час сесії або вступних іспитів біля бронзової собаки з золотим носом навіть шикується черга.

ЛОМОНОСОВ НАЗАВЖДИ. Студенти Московського Державного університету, щоб здати іспит, залазять на пам'ятник Ломоносова і плескають його три рази по лисині. Кажуть, допомагає.

Захисниця КАТЕРИНА. У Санкт-Петербурзі студенти намагаються перед іспитом доторкнутися до декольте пам'ятника покровительки всіх учнів - Катерини II, встановленій в Катерининському саду.

МІСТЕР НОС. У США студенти Массачусетського університету перед кожним іспитом натирають ніс статуї винахідника сучасної фотоплівки - Джорджа Істмана.

ШІСТЬ КІЛ МІЦКЕВИЧА. Щоб скласти іспит на відмінно, студенти Кракова дружно стрибають на одній нозі навколо пам'ятника Адаму Міцкевичу - і ні багато, ні мало, а цілих шість кіл.

ЯК ЗНАМЕНИТОСТІ ловили СИНЮ ПТИЦЮ

ШУСТЕР зав'язувати шнурки

Колишній ведучий "Свободи слова" Савік Шустер, щоб пощастило на іспиті, спочатку зав'язував шнурки на правому черевику, а потім - на лівому. "Я все життя грав у футбол. А у футболістів так прийнято робити на удачу", - пояснив Савік. Так що можна спробувати цю прикмету "на зуб" - Шустер каже, що йому це допомогло не тільки вдало здавати іспит, але і досягти успіху. Колишній ведучий Свободи слова Савік Шустер, щоб пощастило на іспиті, спочатку зав'язував шнурки на правому черевику, а потім - на лівому ГАВРИШ заговорювати зуби
Нардепу Степану Гавришу то, що він надійде, передбачила жінка, у якої він знімав житло. "Складаючи іспити, я завжди входив до першої п'ятірки, але намагався ніколи не відповідати першим, щоб зрозуміти настрій викладача, його реакцію, - розповідає Степан Богданович. - Іноді мені вдавалося відповісти на" відмінно "навіть тоді, коли я ні разу не відкривав книгу . Головне в такій ситуації - швидко і впевнено "заговорювати зуби" професору, щоб у нього склалося враження, що ти розбираєшся в темі ". На більш хитрі виверти йшли одногрупники нардепа. Так як квитки друкували на машинках і на тонкому папері, їх номер трохи просвічувався. Тому хитромудрі студенти перед іспитом тренувалися в читанні дзеркальних відображень цифр. Деякі навіть ходили на спіритичні сеанси. "Іноді ворожка говорила, наприклад, дівчині:" Ви отримаєте або 4, або 5. Але якщо ви посміхнетеся професору і одягнете плаття трохи коротше, то напевно отримаєте п'ятірку ". Звичайно, перед цим ворожка детально все випитувала про викладача". Взагалі на оригіналів-одногрупників Степану Гармашу щастило. Так, з ним вчилася якутка, яка вміла шаманів. Так ось вона дала пораду: якщо вам чорний кіт перейде дорогу, потрібно цю ділянку шляху пройти з закритими очима. НІКОЛАЄНКО навчалася у СНІ
У шкільні та студентські роки відома модель і телеведуча Саша Ніколаєнко використовувала "дідівський" метод: клала книгу або конспект під подушку. Причому відкривала на тому місці, де не вивчила. "Точно пам'ятаю, що мені це частенько допомагало", - стверджує Саша. ШУФРИЧУ снилося конспект
Міністр МНС Нестор Шуфрич вважає, що сила - виключно в знанні, тому потрібно "вчитися, вчитися і ще раз вчитися". Але пару раз доля йому допомогла підкорити граніт науки. Перед вступними іспитами Нестору приснився питання, які виявився в квитку. "А ще мені пару раз снилося, що я повторюю пройдений матеріал" РУСЛАНА ХОДИЛА З немитою головою
Всеукраїнська "дикунка" Руслана перед іспитом намагалася не мити голову і носила на щастя у взутті п'ятачок. "Але якби нічого не вчила, мені б це точно не допомогло", - впевнена співачка. ПОНОМАРЬОВ БОЯВСЯ ЧОРНИХ КОШЕК
На Олександра Пономарьова перед іспитами нападали приступи забобони. "Якщо я щось забував, то ніколи не повертався додому. А заходячи в кабінет, обов'язково стукав по дереву і три рази плював через ліве плече". А ще студент Пономарьов дуже боявся чорних кішок: якщо якась перебігала дорогу, зупинявся і чекав, щоб перед ним хто-небудь пройшов. "А ось кулі не викликав, - зізнається співак. - На іспитах потрібно було співати. А тут не кулі потрібна, а голос".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

ЗВІДКИ У ВІЗЬМЕ "НОГИ РОСТУТЬ"?
Ну а що ще можна сказати вахтерці жіночого гуртожитку, пробираючись в одному спідньому на свою чоловічу половину після сварки з коханою?
КОМУ ставить свічку?
ЗВІДКИ У ВІЗЬМЕ "НОГИ РОСТУТЬ"?
Ну а що ще можна сказати вахтерці жіночого гуртожитку, пробираючись в одному спідньому на свою чоловічу половину після сварки з коханою?
КОМУ ставить свічку?
ЗВІДКИ У ВІЗЬМЕ "НОГИ РОСТУТЬ"?
Ну а що ще можна сказати вахтерці жіночого гуртожитку, пробираючись в одному спідньому на свою чоловічу половину після сварки з коханою?
КОМУ ставить свічку?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация