Як виглядають головні банки ЦФО

  1. Білгород
  2. Брянськ
  3. Воронеж
  4. Курськ
  5. Липецьк
  6. Орел

18+ Місто

Пропонуємо подивитися на будівлі, в яких "стережуть" банкноти і монети.

Пропонуємо подивитися на будівлі, в яких стережуть банкноти і монети

"Зберігайте гроші в ощадній касі!" - ця фраза з радянського фільму про Івана Васильовича давно вже стала крилатою. А чи багато хто з нас замислювалися, як виглядає головна "ощадна каса", сама будівля сховища грошей і документів, пов'язаних з ними? ІА vRossii.ru пропонує своїм читачам подивитися на державні банки і дізнатися про їхню історію.

Білгород

За інформацією на сайті Центрального банку РФ, перший в Бєлгороді банк народився 15 жовтня 1862 року. До речі, тоді ще місто входило до Курської губернії. Засновником банку став почесний громадянин, купець другої гільдії Микола Іванович Чумічов. Чумічевскій банк представляв собою кредитний банк з елементами комерційного (короткострокового) і земельного (довгострокового) банківських установ. У січні 1954 року була утворена Білгородська область, а 11 лютого того ж року була організована Бєлгородська обласна контора Держбанку СРСР.

Сучасне головне управління Банку Росії по Бєлгородській області було перетворено в січні 2014 року в Відділення по Білгородській області Головного управління Центрального банку Російської Федерації по Центральному федеральному округу (Відділення Білгород).

Брянськ

На Брянщині банківська справа зародилася в1866 році. В цей час Брянської міській думі за Указом імператора Олександра Другого було дозволено відкрити міський громадський банк. А перше відділення Держбанку РРФСР було створено 10 червня 1922 року.

У січні 2014 року Головне управління Центрального банку Російської Федерації по Брянській області було перетворено в Відділення по Брянській області Головного управління Центрального банку Російської Федерації по Центральному федеральному округу (Відділення Брянськ).

Воронеж

Історія відділення Державного банку в Воронежі почалася 16 червня (за старим стилем) 1864 в будинку на Великій Московській вулиці (зараз Плеханівській). Першим керуючим був призначений статський радник Прокіп Васильович Веселовський. У жовтні 1921 року було створено Державну банк РРФСР. 1 липня 1922 року відкрилося Воронезьке відділення Держбанку РФСФР.

З 23 січня 2014 року в рамках адміністративно-банківської реформи ГУ Банку Росії по Воронезькій області перетворено в Відділення по Воронезькій області Головного управління Центрального банку Російської Федерації по Центральному федеральному округу (Відділення Воронеж).

Курськ

Курське відділення Державного банку було відкрито 8 вересня 1865 року на підставі указу Сенату від 31 травня 1860 року. Його метою було допомогти в пожвавленні місцевої торгівлі і промисловості. Воно взаємодіяв з великою кількістю банків по всій Росії - з 1866 по 1871 рр відділення співпрацювало з банками в 43 містах країни. У жовтні 1921 року було створено Державну банк РРФСР. 6 березня 1922 року відкрилося Курське відділення Держбанку РРФСР.

А 3 січня 2014 року Головне управління Центрального банку Російської Федерації по Курській області було перетворено в Відділення по Курській області Головного управління Центрального банку Російської Федерації по Центральному федеральному округу (Відділення Курськ).

Липецьк

Першою установою Державного банку на території нинішньої Липецької області стало відділення в Єльці, який на той момент був найбільшим в окрузі торговим і транспортним вузлом. Елецкое відділення Державного банку розпочало роботу в серпні 1864 года. У самому Липецьку відділення Державного банку відкрилося в жовтні 1865 року. 17 лютого 1923 року було створено Липецьке агентство Держбанку РРФСР.

З 23 січня 2014 року Головне управління Центрального банку Російської Федерації по Липецької області перетворено в Відділення по Липецької області Головного управління Центрального банку Російської Федерації по Центральному федеральному округу (Відділення Липецьк).

Орел

Банківська справа в Орлі з'явилося 15 вересня 1865 року - тоді в періодичних виданнях з'явилися повідомлення про відкриття нового відділення Державного банку в будівлі Казенної палати по Садовій вулиці. Через рік при Орловському відділенні Державного банку була відкрита ощадна каса. 6 березня 1922 р відкривається Орловське відділення Державного банку РРФСР.

Відповідно до наказу Банку Росії від 28 жовтня 2013 року Головне управління Центрального Банку Російської Федерації по Орловській області було перетворено в Відділення по Орловській області Головного управління Центрального банку Російської Федерації по Центральному федеральному округу (Відділення Орел).

Хочете читати наші новини раніше за всіх?

Новини з пріоритетних джерел показуються на сайті Яндекс.Новостей вище інших

Додати

печатка


Автор публікації Анна Дикарьова, фото з сайту Центрального банку РФ

Коментарі ()

А чи багато хто з нас замислювалися, як виглядає головна "ощадна каса", сама будівля сховища грошей і документів, пов'язаних з ними?
Хочете читати наші новини раніше за всіх?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация