Як знизити ціну кліка в соціальній контекстній рекламі?

Кілька тижнів тому до нас звернулися продюсери першого українського фільму в 3D (!) «Люблю і крапка».

Однією з наших завдань було проведення рекламної кампанії в соціальній мережі Вконтакте .

Мета: привернути людей на прем'єру фільму або хоча б просто поділитися з ними ідеєю про те, що цей фільм потрібно обов'язково подивитися саме в кінотеатрі. Відповідно до нашого договором, після закінчення кампанії ми повинні були надати результат 3 600 переходів з нашої реклами на офіційний сайт фільму. Для реклами ми підготували три рекламних банера.

Для довідки: у Вконтакте є певне правило щодо 3-х однакових оголошень на один таргетинг:

Створення більше трьох оголошень, націлених на одну і ту ж аудиторію і рекламують один і той же об'єкт, або створення декількох абсолютно ідентичних оголошень, в тому числі в рамках різних рекламних кампаній, розцінюється як спроба спаму.

Наша цільова аудиторія:

  • Країна: Україна
  • Вік: Від 18 до 35 років

Ми розмістили такі банери (Можливо, ви навіть могли їх спостерігати):

Цей варіант чесно розповідав потенційним глядачам про те, що їх чекає. Другий варіант ми зробили провокаційним. Справа в тому, що в цьому фільмі одну з головних ролей грає Дмитро Шаракоіс. Не знаєте хто такий Дмитро Шаракоіс? Не страшно, багато хто не знає. Але, все-таки більшість телеглядачів знають, що саме цей актор виконав роль Бориса Левіна в серіалі «Інтерни». За сценарієм «Люблю і крапка» герой Шаракоіс шукав пригод і швидкоплинних захоплень і романів на одну ніч. Об'єднавши ці два факти, ми зробили такий варіант:

Третій варіант ми зробили наполовину рекламним, наполовину провокаційним.

Суть реклами в тому, що багато ЗМІ поширювали інформацію про те, що продюсери «Люблю і крапка» зняли свій фільм швидше, ніж студія «95-й квартал» встигла випустити свій фільм в 3D ( «Ржевський проти Наполеона»).

Отже, наші результати по завершенню кампанії (кампанія тривала з 25 березня по 5 квітня): Покази 8 561 390 Переходи: 5 104 При цьому велика частина переходів (3 606) припала саме на другий варіант реклами. Ціна за клік в другому варіанті реклами коливалася від 0,5 коп. до 0,8 коп. за перехід. І чим більше було переходів по цій рекламі (наприклад, до кінця рекламної кампанії ми підняли денний ліміт бюджету, при цьому знизили ціну за клік і отримали в результаті 838 переходів на добу тільки з цього банеру), тим менше ставала рекомендована Вконтакте ціна за клік.

У чому ж секрет?

PPC системи знижують ціну кліка при великому CTR. Більшість PPC систем вважають свій прибуток, враховуючи покази, а не кліки. Приклад: Клієнт 1 платить 10 рублів за клік з CTR 1%, що приносить 100 рублів доходу PPC системі (з 1000 показів). Клієнт 2 має CTR 20%, що дозволяє PPC системі брати з нього всього 0,5 рубля за клік і все одно отримувати 100 рублів з 1000 показів. Перемагає високий CTR - це ключ до дешевих кліків.

висновки:

  • щоб знизити ціну за клік в соціальних мережах потрібно максимально підвищити CTR контекстної реклами в соціальних мережах ;
  • опрацьовувати самі екстремальні-креативні-несподівані і взагалі всілякі варіанти, щоб привернути увагу до реклами;
  • постійно контролювати хід кампанії - все цифри, пропозиції і зміни.

Хай буде з вами високий CTR!

Не знаєте хто такий Дмитро Шаракоіс?
У чому ж секрет?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация