Як правильно просити чоловіка про що-небудь? Правило 5 «П»

У відносинах між чоловіком і жінкою дуже значимо вміння дружити
У відносинах між чоловіком і жінкою дуже значимо вміння дружити. Основна функція дружби-вміння захищати і підтримувати один одного. Звучить начебто просто, але на жаль при ближньому розгляду відносин в парі часто можна спостерігати невміння дружити. Дружба включає в себе вміння просити про підтримку, адже на жаль, ми не вміємо читати думки один одного і виконувати бажання і прохання з випередженням.

Розмазування статевих відмінностей в СРСР, боротьба за рівноправ'я статей, феміністичні гасла зробили свою справу-в жінці заблокувалися здатність дозволяти собі бути слабкою, безпорадною, вміння просити про підтримку чи про що-небудь чоловіка. Саме тому найперше правило в вміння просити-це ЗРОЗУМІТИ. Зрозуміти, що всередині вас заважає вам просити про допомогу?

Негативні установки і переконання, шаблони, паттерни, засновані на минулому досвіді, починаючи з дитинства. Наприклад, шаблон сімейних цінностей. Мама ніколи не просила про допомогу, з усіма труднощами справлялася сама. Цьому ж поведінки навчила свою дочку. Боязнь потурбувати або установка: «Роби все сама, нікого не проси. Просити про допомогу соромно і принизливо ». Дитячі установки. Найчастіше це установка звучить так: «Почуття обов'язку. Жінка вважає, що якщо вона попросить, то обов'язково залишиться належної. Ми впевнені, що, попросивши про послугу, завдамо масу незручностей оточуючим.

Або навпаки ілюзорні переконання, наприклад, «Якщо любить, сам здогадається». Або переконаність, що чоловіки такі ж, як жінки чуйні і серцеві. Ці якості притаманні все-таки прекрасній половині людства, тому чоловікові важче помітити і оцінити, що вам потрібна його допомога.

Не відходячи від каси, вірніше від статті, відразу пошукайте свої установки або переконання, які проти вашого вміння просити. Випишіть їх, навпаки кожного сформулюєте нове переконання, яке буде нести в собі посил про те, що просити про допомогу це цілком природно і навіть необхідно. Пошукайте йому підтвердження в навколишньому світі, у взаєминах людей.

До негативних установок, перерахованим вище приєднується заглибленість в его,

яка породжує страхи, тривоги, різні вірування і особливості нашого характеру. Сюди можна віднести страху відмови, страх бути приниженою, негативний досвід минулого, страх стати залежною від чоловіки

Ще одна причина невміння просити чоловіка про щось, є психологічна незрілість жінки. Жінка, усвідомила свою жіночу природу, усвідомлює, що просити-абсолютно природне для жінки, бо жінка влаштована так, що готова приймати допомогу, підтримку, чоловіка і так далі. Але для цього спочатку варто вміти приймати і любити себе.

І так-просити теж варто вміти. Як? Про це якраз третє правило-ПРОСИТИ.

Будь-яке звернення до чоловіка варто вміти упакувати в 10 простих речень, в яких по суті позначена ваше прохання. Ніяких напівнатяків, інтриг, півтонів, вимог, докорів, ролі «жертви» тощо. Прохання має бути однозначною.

Говорити варто відкрито і довірливо, чого ви потребуєте і що вам потрібно, без натяків. промовляти все конкретно, що, коли і де. Знаєте, що чоловік цінує в жінці найбільше - щирість. Тому ваші слова реально повинні бути наповнені енергій щирості. Тон прохання належним бути спокійним, м'яким і теплим.

Прохання повинні бути розумним і реально значущим для вас, а не просто грою вашого его і ненаситного «хочу», воно повинно бути посильним чоловікові.

Немає сенсу просити, а потім зробити це самій, щоб маніпулювати чоловіком через навіювання почуття провини-це викличе лише агресію з боку чоловіка на вашу адресу.

Запам'ятайте саме прохання дозволяють нам жінкам стати слабкими, а чоловікові сильним. Знаєте, це подібно до гри, щоб грати в хованки хтось повинен водити, ніхто не хоче, але в підсумку доводиться погоджуватися, а то гра не відбудеться. Так ось, якщо ми не погодимося бути слабкими добровільно, то гри не буде. Так влаштоване життя - витік річки вище, а гирло нижче. Якщо витік і гирло будуть перебувати на одній висоті, то вийде болото. Річка не зможе течь- відносини не зможуть розвиватися.

Варто не просто попросити, а повірити в те, що ваш чоловік краще за всіх впорається з вашої проханням. Можна просити в формате- «як було б здорово, якщо ...»

Згадайте той момент, що, якщо ви бажаєте, щоб хтось реалізував вашу потребу-варто говорити на мові потреб виконуючого ваші потреби, тобто ваші потреби можуть бути включені в потребу чоловіки. Тільки варто це робити акуратно, щоб не скидалася на шантаж або вимагання, або торг.

Варто також пам'ятати, що чоловікові потрібен час осмислити ваше прохання, співвіднести свої час, можливості і т.д.

Будьте готові до відмови, вмійте гідно приймати цю ситуацію. Не завжди чоловік готовий або реально може виконати прохання. При цьому не прагнете це прохання реалізовувати самостійно. І навіть якщо чоловік не відмовив, але не поспішає виконувати прохання-можете йому дуже м'яко нагадати про неї. М'яко = без докорів і вимушено.

А ще дуже здорово- похвалити чоловіка за результат виконання прохання. Не бійтеся говорити слова подяки, слова захоплення своїм чоловіком за його увагу, подароване вам. Отже, резюмуємо: зрозуміти пізнати попросити, подякувати і похвалити-це пункти вашої правильної прохання, яка буде правильно сприйнята чоловіком і виконана.

І ще ..Дуже суттєвий момент. Будь уважні до прохань чоловіка. Якщо ви їх будете ігнорувати. Виконувати абияк, то навряд чи це стане його мотивувати на виконання ваших прохань, адресованих йому.

Красивого вам взаємодії в парі!


Буду рада, якщо мої статті, вам виявляться корисними в практиці вашому житті!

Дякую вам за ваші "спасибі", які ви говорите "натисканням на кнопку" спасибі "))

Зрозуміти, що всередині вас заважає вам просити про допомогу?
Як?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация