Як доїхати до Києва з Харкова: поїздом, автобусом, літаком. Розклад швидкісних поїздів і маршруток, вартість електричок

  1. Як доїхати до Києва з Харкова: поїздом, автобусом, літаком. Розклад швидкісних поїздів і маршруток,...
  2. Де зупинитися по дорозі Київ-Харків на власному авто?
  3. Варіант 2: на поїзді: як дістатися на поїзді Харків-Київ
  4. Харків-Київ: розклад поїздів
  5. Варіант 3: на літаку
  6. Варіант 4: на електричці
  7. Варіант 5: як доїхати до Харкова автобусом
  8. Варіант 6: на маршрутці
  9. Варіант 7: на таксі
  10. Як доїхати до Києва з Харкова: поїздом, автобусом, літаком. Розклад швидкісних поїздів і маршруток,...
  11. Варіант 1: на власному авто
  12. Де зупинитися по дорозі Київ-Харків на власному авто?
  13. Варіант 2: на поїзді: як дістатися на поїзді Харків-Київ
  14. Харків-Київ: розклад поїздів
  15. Варіант 3: на літаку
  16. Варіант 4: на електричці
  17. Варіант 5: як доїхати до Харкова автобусом
  18. Варіант 6: на маршрутці
  19. Варіант 7: на таксі
  20. Як доїхати до Києва з Харкова: поїздом, автобусом, літаком. Розклад швидкісних поїздів і маршруток,...
  21. Варіант 1: на власному авто
  22. Де зупинитися по дорозі Київ-Харків на власному авто?
  23. Варіант 2: на поїзді: як дістатися на поїзді Харків-Київ
  24. Харків-Київ: розклад поїздів
  25. Варіант 3: на літаку
  26. Варіант 4: на електричці
  27. Варіант 5: як доїхати до Харкова автобусом
  28. Варіант 6: на маршрутці
  29. Варіант 7: на таксі

Як доїхати до Києва з Харкова: поїздом, автобусом, літаком. Розклад швидкісних поїздів і маршруток, вартість електричок

Як доїхати з Харкова до Києва:

  1. На власному авто
  2. На поїзді
  3. Літаком
  4. на електричці
  5. На автобусі
  6. на маршрутці
  7. На таксі

Історія Харкова була настільки своєрідною і заплутаною, що зробила це місто унікальним в рамках своєї країни. А трохи більше семи років тому Харків і зовсім отримав статус «кращого міста для життя» нарівні зі столицею. Притому подібне звання присудили місту не влади, а жителі України шляхом чесного голосування. З Харкова не завжди хочеться їхати: колись тут з'явився перший в Союзі хмарочос, і до сих пір тут працює найстаріший український зоопарк. Однак одним з найпопулярніших маршрутів незмінно залишається «Харків-Київ». Про те, як швидше і дешевше дістатися до столиці, і піде мова в цій статті. Як і в попередніх матеріалах «Київ-Одеса» і «Київ-Бориспіль» , Оцінювати кожен варіант ми будемо за п'ятибальною шкалою.

Варіант 1: на власному авто

Яка відстань між Києвом і Харковом? Якщо їхати по прямій, то доведеться подолати відстань в 409 кілометрів. Кілька слів скажемо про трасу Київ - Харків - Довжанський. Вона є найдовшою міжнародною трасою в країні. Оцініть масштаб: її довжина становить понад вісімсот п'ятдесяти кілометрів. Вона складається з двох ключових ділянок: перший з'єднує Київ і Харків, а другий веде до російського кордону, проходячи через східні області. Перша ділянка дороги постійно реконструюється і ремонтується, на трасі досить велика кількість проміжків з шістьма і чотирма смугами. На підтримку цієї дороги у відмінному стані навіть виділялися кредити від банків Європи. А це означає, що дорога до Києва на власному авто буде швидкою і приємною. Про другу частину траси, на жаль, хороших відгуків мало.

Де зупинитися по дорозі Київ-Харків на власному авто?

Звичайно, безперечний плюс поїздки на власному автомобілі - це можливість зупинитися в будь-якому місці, що сподобалося. Тим більше, що по шляху до Києва є кілька місць, повз які проїхати просто неможливо! Отже, рекомендуємо:

  • Зупинка №1. У містечку Пирятин

Ви, напевно, пам'ятаєте і знаєте легендарну радянську картину «Королева бензоколонки». У головній ролі знімалася миловидна і нескінченно харизматична Надія Румянцева. Так ось, знімали цей фільм саме тут, і так, це та сама заправка! Якщо ви любите і поважаєте радянський кінематограф, то цього місця варто приділити хоча б десять хвилин свого часу.

  • Зупинка №2. У селі Мгар Лубенського району

У цьому маленькому непримітному місці стоїть зупинитися у Спасо-Преображенського монастиря. Він абсолютно заслужено є кращим спорудження в дусі національного бароко в Україні. Крім того, місце, де розташувався монастир, дуже мальовниче. У пташнику тут з побоюванням поглядає на вас чорний ворон, навколо неспішно прогулюються горді павичі, а в клітці неподалік сидить орел. Загалом, краса. Якщо зупиніться - відпочинете душею!

  • Зупинка №3. У місті Миргород

Місце, відоме ще з одинадцятого століття, часів Київської Русі. Тоді це був своєрідний прикордонний кордон, де великі князі зустрічали своїх недругів. Поглянути тут варто на Успенську церкву і Місцевий ставок.

  • Зупинка №4. У селі Великі Сорочинці

Місцеві знають, що перше, куди варто піти подорожньому в їхньому селі, - пам'ятник Гоголю. І потім, пам'ятаєте «Сорочинський ярмарок»? Так, так, вона проводиться саме тут ще з дев'ятнадцятого століття.

  • Зупинка № 5. У селі Диканька

Ні, напевно, жодної людини, яка не читала б «Вечори на хуторі біля Диканьки». І ця мила село ще одне місце по слідах великого Гоголя. Насолоджуйтеся красою ландшафтного парку «Диканський»: тут протікає річка з просто дзеркально чистою водою.

  • Зупинка №6. Іванова гора в Полтаві

Харків вже зовсім близько, і наше маленьке подорож може завершитися в Полтаві. Звичайно, можна подивитися її всю - вона прекрасна, однак на це знадобиться час (місто-то немаленький). Однак обійти стороною Іванову гору просто неможливо: це серце Полтави з кращого оглядовим майданчиком.

Загалом, наша порада: якщо їдете до Києва з Харкова на машині, то зберіться трохи раніше: ці місця варто побачити, і дорога точно не здасться нудною. Ціна питання: як ми вже говорили, мінімальна відстань, яке вам доведеться подолати, - 409 кілометрів. Максимальна - 480 кілометрів (проте це не враховуючи того, що ви будете заїжджати в пам'ятні місця). В середньому на бензин доведеться витратити близько шестисот гривень. Це дорожче, ніж шлях на швидкісному поїзді або автобусі. Далі в статті - про ж / д Харків-Київ.

Отже, оцінюємо:

Швидкість: 3
Вартість: 2
Комфорт: 4
Разом виходить: 9 балів.

Варіант 2: на поїзді: як дістатися на поїзді Харків-Київ

Як не дивно, але залізничне сполучення між Києвом і Харковом далеко не найкраще. Однак поїзд Харків-Київ все ж ходить, нехай і не так часто, як хотілося б. Якщо ви плануєте виїжджати вночі, то зручніше за все буде сісти на поїзд №64 ( «Оберіг»). Попит на нього високий, тому заздалегідь потурбуйтеся про квитки: розбирають швидко.

Скільки коштують квитки на поїзд Харків-Київ? Як завжди, вартість поїзда Харків-Київ залежить від дня тижня. Якщо поїдете плацкарти, то заплатите приблизно двісті гривень, в купе - триста гривень. Люкс обійдеться приблизно в шістсот гривень. Відзначимо, що в п'ятницю та неділю ціна буде вище на десять відсотків. І цей нюанс стосується не тільки цього поїзда, але і всіх.

І цей нюанс стосується не тільки цього поїзда, але і всіх

Ще один варіант - поїзд «Слобожанщина» (№112). Його головний плюс - в значно меншій вартості. Ви заплатите близько ста п'ятдесяти гривень на плацкартні місця і близько двохсот п'ятдесяти за купейні. Однак час відправлення не зовсім зручне. Якщо будете їхати до Харкова з Києва, то посадка відбувається о третій годині ночі. Купувати квиток на цей поїзд потрібно заздалегідь: їх розмітають миттєво.

Звернемо увагу і на поїзди 114/116 Мукачево / Івано-Франківськ-Харків. Два цих потяги йдуть в різні дні через добу. Такий варіант ми б назвали найшвидшим і зручним. Але на поїзд Харків-Київ ціна не зовсім демократична: за купе доведеться віддати близько п'ятисот гривень. Якщо шукаєте зовсім вже дешевий варіант, то вибирайте №234 Київ-Костянтинівка та №134 Київ-Лисичанськ. Правда, дорога буде на дві години довше, ніж на тому ж «Оберіг».

Поїзд «Інтерсіті» Харків-Київ. Звичайно, не можна не сказати про цей варіант. Квиток на швидкісний поїзд «Хюндай» Харків-Київ буде коштувати від двохсот вісімдесяти до чотирьохсот сімдесяти гривень. Вартість залежить від рівня комфорту, який ви виберете. Якщо їхати першим класом, то можна буде насолодитися безкоштовним Wi-Fi і зручним часом прибуття та відправлення. Однак головний плюс такого маршруту - оперативність: до Києва ви доїдете за все за чотири години тридцять п'ять хвилин. Це найбільш оперативний варіант після літака. Пам'ятайте, що по суботах і четвергах квитки будуть на десять відсотків дешевше, а ось в неділю і п'ятницю - на стільки ж дорожче.

Харків-Київ: розклад поїздів

Відправлення з Харкова - 18:38 (станція «Харків-Пасажирський»)
(Зупинки в Полтаві, Миргороді та Дарниці)
Час прибуття до Києва - 23:19 (станція «Київ-Пасажирський»)

Відправлення з Києва - 6:46 (станція «Київ-Пасажирський»)
(Зупинки в Полтаві, Миргороді та Дарниці)
Час прибуття до Харкова - 11:23 (станція «Харків-Пасажирський»)

Відправлення з Києва - 6:46 (станція «Київ-Пасажирський»)   (Зупинки в Полтаві, Миргороді та Дарниці)   Час прибуття до Харкова - 11:23 (станція «Харків-Пасажирський»)

Увага! Розклад швидкісного поїзда «Харків-Київ» постійно змінюється, тому рекомендуємо стежити за оновленнями на офіційному сайті «Інтерсіті» .

Отже, оцінюємо:

Швидкість: 5
Вартість: 3
Комфорт: 4
Разом виходить: 12 балів.

Варіант 3: на літаку

Кожен день виконується тільки один рейс літаком «Харків-Київ». Однак приємно, що він в принципі є! До Харкова літак вилітає з Борисполя о 19:50 (досить зручний час вильоту) і прибуває о 20:50. Винятки - четвер і вівторок. У цей день літак злітає о 15:45. І, звичайно, це найшвидший спосіб дістатися з Харкова до Києва і назад.

Скільки коштує? Однак літати не тільки швидко, але і дорого. За найдешевший квиток доведеться віддати щонайменше тисячу шістсот гривень. Якщо ви плануєте виліт заздалегідь і хочете заощадити, то купуйте квиток хоча б за місяць, тоді вартість буде нижче в два рази. Час в дорозі - лише одну годину.

Час в дорозі - лише одну годину

Увага! Час вильотів постійно змінюється. Радимо стежити за актуальним розкладом по засланні .

Отже, оцінюємо:

Швидкість: 5
Вартість: 1
Комфорт: 5
Разом виходить: 11 балів.

Варіант 4: на електричці

Електричка «Харків-Київ» - самий болісний, але найдешевший варіант. Прямий електрички немає, тому будьте готові до того, що їхати доведеться з пересадками. Якщо у вас з собою значний багаж, то такий варіант краще не розглядати. Пересадки відбуваються в Огульцях й Гребінки. Що ж стосується часу, то дорога займе у вас п'ятнадцять годин (!). Це дуже багато: нагадаємо, що на швидкісному поїзді ви можете доїхати за чотири з половиною години. Плюс хіба що в ціні: в цілому за квитки ви віддасте максимум п'ятдесят гривень. Простежити розклад відправлення електричок і пересадок можна по засланні .

Отже, оцінюємо:

Швидкість: 2
Вартість: 5
Комфорт: 1
Разом виходить: 8 балів.

Варіант 5: як доїхати до Харкова автобусом

Найпопулярнішими автобусами, які курсують між Києвом і Харковом, можна назвати автобуси компанії «Автолюкс». Вони дійсно комфортабельні, а схема покупки квитків максимально спрощена. З української столиці автобус відправляється зі станції метро «Видубичі». Що ж стосується інших автобусів, то вони традиційно збирають пасажирів на головних автовокзалах міст. В дорозі автобус від семи до восьми годин.

Яка вартість автобуса «Харків-Київ»? Ціна квитка на автобус «Харків-Київ» починається від двохсот двадцяти п'яти гривень. Купити квиток у водія навряд чи вийде: вільних місць, як правило, немає. Подбайте про це заздалегідь: квиток придбати можна як онлайн, так і в касах на автовокзалі. Автобус «Київ-Харків» від компанії «Автолюкс» прибуває в Харкові на проспект Гагаріна, 22. В столиці все автобуси з Харкова прибувають на головний автовокзал.

Розклад автобусів «Харків-Київ» постійно оновлюється, тому його можна відстежувати тут або на офіційному сайті «Автолюкса» .

Отже, оцінюємо:

Швидкість: 3
Вартість: 3
Комфорт: 3
Разом виходить: 9 балів.

Варіант 6: на маршрутці

Приватні перевізники запевняють, що пропонують тільки комфортабельні мікроавтобуси: найчастіше зустрічаються моделі Mercedes Sprinter. Така маршрутка дійсно досить зручна: сидіння зручні, хороша система кондиціонування, є DVD. Плюс маршрутки в тому, що під час шляху іноді робляться санітарні зупинки (близько п'ятнадцяти хвилин). Працюють в напрямку тільки два перевізники: «Владислав» та «Зелений Слон». І та, і інша маршрутка привезе вас до київського залізничного вокзалу, а кожен студент отримає приємну знижку в десять відсотків. Кілька слів про кожного перевізника.

  • «Зелений Слон»

Основний напрямок цієї компанії - «Київ-Полтава», проте одна маршрутка їде далі до Харкова. Якщо вам потрібно в аеропорт «Бориспіль», то «Зелений Слон» вам підходить: маршрутка проїжджає його. Слідкуйте за розкладом на офіційному сайті і пам'ятайте, що зручніше і швидше забронювати квиток онлайн. В дорозі ви будете близько шести-семи годин, а заплатите близько двохсот двадцяти гривень.

Ця маршрутка регулярна. Виїжджає машина щогодини з шостої ранку до восьмої вечора. Ціна за проїзд така ж, як і у «Зеленого Слона».

Ціна за проїзд така ж, як і у «Зеленого Слона»

Отже, оцінюємо:

Швидкість: 3
Вартість: 3
Комфорт: 3
Разом виходить: 9 балів.

Варіант 7: на таксі

Це досить комфортний, але дуже дорогий, на наш погляд, варіант. В дорозі ви будете близько п'яти-шести годин, і якщо порівнювати зі швидкісним поїздом, то це довго. Ціна ж за поїздку починається від трьох тисяч гривень.

Отже, оцінюємо:

Швидкість: 3
Вартість: 1
Комфорт: 3
Разом виходить: 7 балів.

А ви знаєте що-небудь корисне про те, як доїхати до Харкова потягом? Поділіться з нашими читачами в коментарях під цією статтею!

Якщо ви знаєте, яким поїздом доїхати до Харкова, але не знаєте, де смачно поїсти в Харкові чи Києві, ласкаво просимо в наш каталог. Ми знаємо все про кращих ресторанах : Дивіться меню з цінами, фото, докладні описи і відгуки відвідувачів.

Також вам може бути цікаво:

Київський ресторатор про сучасні тренди і особистому досвіді
У столиці відкрився гідний ресторан американської кухні
У Києві відкрився салон краси світового бренду

Фото: по запитам Яндекс і Гугл

Як доїхати до Києва з Харкова: поїздом, автобусом, літаком. Розклад швидкісних поїздів і маршруток, вартість електричок

Як доїхати з Харкова до Києва:

  1. На власному авто
  2. На поїзді
  3. На літаку
  4. на електричці
  5. На автобусі
  6. на маршрутці
  7. На таксі

Історія Харкова була настільки своєрідною і заплутаною, що зробила це місто унікальним в рамках своєї країни. А трохи більше семи років тому Харків і зовсім отримав статус «кращого міста для життя» нарівні зі столицею. Притому подібне звання присудили місту не влади, а жителі України шляхом чесного голосування. З Харкова не завжди хочеться їхати: колись тут з'явився перший в Союзі хмарочос, і до сих пір тут працює найстаріший український зоопарк. Однак одним з найпопулярніших маршрутів незмінно залишається «Харків-Київ». Про те, як швидше і дешевше дістатися до столиці, і піде мова в цій статті. Як і в попередніх матеріалах «Київ-Одеса» і «Київ-Бориспіль» , Оцінювати кожен варіант ми будемо за п'ятибальною шкалою.

Варіант 1: на власному авто

Яка відстань між Києвом і Харковом? Якщо їхати по прямій, то доведеться подолати відстань в 409 кілометрів. Кілька слів скажемо про трасу Київ - Харків - Довжанський. Вона є найдовшою міжнародною трасою в країні. Оцініть масштаб: її довжина становить понад вісімсот п'ятдесяти кілометрів. Вона складається з двох ключових ділянок: перший з'єднує Київ і Харків, а другий веде до російського кордону, проходячи через східні області. Перша ділянка дороги постійно реконструюється і ремонтується, на трасі досить велика кількість проміжків з шістьма і чотирма смугами. На підтримку цієї дороги у відмінному стані навіть виділялися кредити від банків Європи. А це означає, що дорога до Києва на власному авто буде швидкою і приємною. Про другу частину траси, на жаль, хороших відгуків мало.

Де зупинитися по дорозі Київ-Харків на власному авто?

Звичайно, безперечний плюс поїздки на власному автомобілі - це можливість зупинитися в будь-якому місці, що сподобалося. Тим більше, що по шляху до Києва є кілька місць, повз які проїхати просто неможливо! Отже, рекомендуємо:

  • Зупинка №1. У містечку Пирятин

Ви, напевно, пам'ятаєте і знаєте легендарну радянську картину «Королева бензоколонки». У головній ролі знімалася миловидна і нескінченно харизматична Надія Румянцева. Так ось, знімали цей фільм саме тут, і так, це та сама заправка! Якщо ви любите і поважаєте радянський кінематограф, то цього місця варто приділити хоча б десять хвилин свого часу.

  • Зупинка №2. У селі Мгар Лубенського району

У цьому маленькому непримітному місці стоїть зупинитися у Спасо-Преображенського монастиря. Він абсолютно заслужено є кращим спорудження в дусі національного бароко в Україні. Крім того, місце, де розташувався монастир, дуже мальовниче. У пташнику тут з побоюванням поглядає на вас чорний ворон, навколо неспішно прогулюються горді павичі, а в клітці неподалік сидить орел. Загалом, краса. Якщо зупиніться - відпочинете душею!

  • Зупинка №3. У місті Миргород

Місце, відоме ще з одинадцятого століття, часів Київської Русі. Тоді це був своєрідний прикордонний кордон, де великі князі зустрічали своїх недругів. Поглянути тут варто на Успенську церкву і Місцевий ставок.

  • Зупинка №4. У селі Великі Сорочинці

Місцеві знають, що перше, куди варто піти подорожньому в їхньому селі, - пам'ятник Гоголю. І потім, пам'ятаєте «Сорочинський ярмарок»? Так, так, вона проводиться саме тут ще з дев'ятнадцятого століття.

  • Зупинка № 5. У селі Диканька

Ні, напевно, жодної людини, яка не читала б «Вечори на хуторі біля Диканьки». І ця мила село ще одне місце по слідах великого Гоголя. Насолоджуйтеся красою ландшафтного парку «Диканський»: тут протікає річка з просто дзеркально чистою водою.

  • Зупинка №6. Іванова гора в Полтаві

Харків вже зовсім близько, і наше маленьке подорож може завершитися в Полтаві. Звичайно, можна подивитися її всю - вона прекрасна, однак на це знадобиться час (місто-то немаленький). Однак обійти стороною Іванову гору просто неможливо: це серце Полтави з кращого оглядовим майданчиком.

Загалом, наша порада: якщо їдете до Києва з Харкова на машині, то зберіться трохи раніше: ці місця варто побачити, і дорога точно не здасться нудною. Ціна питання: як ми вже говорили, мінімальна відстань, яке вам доведеться подолати, - 409 кілометрів. Максимальна - 480 кілометрів (проте це не враховуючи того, що ви будете заїжджати в пам'ятні місця). В середньому на бензин доведеться витратити близько шестисот гривень. Це дорожче, ніж шлях на швидкісному поїзді або автобусі. Далі в статті - про ж / д Харків-Київ.

Отже, оцінюємо:

Швидкість: 3
Вартість: 2
Комфорт: 4
Разом виходить: 9 балів.

Варіант 2: на поїзді: як дістатися на поїзді Харків-Київ

Як не дивно, але залізничне сполучення між Києвом і Харковом далеко не найкраще. Однак поїзд Харків-Київ все ж ходить, нехай і не так часто, як хотілося б. Якщо ви плануєте виїжджати вночі, то зручніше за все буде сісти на поїзд №64 ( «Оберіг»). Попит на нього високий, тому заздалегідь потурбуйтеся про квитки: розбирають швидко.

Скільки коштують квитки на поїзд Харків-Київ? Як завжди, вартість поїзда Харків-Київ залежить від дня тижня. Якщо поїдете плацкарти, то заплатите приблизно двісті гривень, в купе - триста гривень. Люкс обійдеться приблизно в шістсот гривень. Відзначимо, що в п'ятницю та неділю ціна буде вище на десять відсотків. І цей нюанс стосується не тільки цього поїзда, але і всіх.

І цей нюанс стосується не тільки цього поїзда, але і всіх

Ще один варіант - поїзд «Слобожанщина» (№112). Його головний плюс - в значно меншій вартості. Ви заплатите близько ста п'ятдесяти гривень на плацкартні місця і близько двохсот п'ятдесяти за купейні. Однак час відправлення не зовсім зручне. Якщо будете їхати до Харкова з Києва, то посадка відбувається о третій годині ночі. Купувати квиток на цей поїзд потрібно заздалегідь: їх розмітають миттєво.

Звернемо увагу і на поїзди 114/116 Мукачево / Івано-Франківськ-Харків. Два цих потяги йдуть в різні дні через добу. Такий варіант ми б назвали найшвидшим і зручним. Але на поїзд Харків-Київ ціна не зовсім демократична: за купе доведеться віддати близько п'ятисот гривень. Якщо шукаєте зовсім вже дешевий варіант, то вибирайте №234 Київ-Костянтинівка та №134 Київ-Лисичанськ. Правда, дорога буде на дві години довше, ніж на тому ж «Оберіг».

Поїзд «Інтерсіті» Харків-Київ. Звичайно, не можна не сказати про цей варіант. Квиток на швидкісний поїзд «Хюндай» Харків-Київ буде коштувати від двохсот вісімдесяти до чотирьохсот сімдесяти гривень. Вартість залежить від рівня комфорту, який ви виберете. Якщо їхати першим класом, то можна буде насолодитися безкоштовним Wi-Fi і зручним часом прибуття та відправлення. Однак головний плюс такого маршруту - оперативність: до Києва ви доїдете за все за чотири години тридцять п'ять хвилин. Це найбільш оперативний варіант після літака. Пам'ятайте, що по суботах і четвергах квитки будуть на десять відсотків дешевше, а ось в неділю і п'ятницю - на стільки ж дорожче.

Харків-Київ: розклад поїздів

Відправлення з Харкова - 18:38 (станція «Харків-Пасажирський»)
(Зупинки в Полтаві, Миргороді та Дарниці)
Час прибуття до Києва - 23:19 (станція «Київ-Пасажирський»)

Відправлення з Києва - 6:46 (станція «Київ-Пасажирський»)
(Зупинки в Полтаві, Миргороді та Дарниці)
Час прибуття до Харкова - 11:23 (станція «Харків-Пасажирський»)

Відправлення з Києва - 6:46 (станція «Київ-Пасажирський»)   (Зупинки в Полтаві, Миргороді та Дарниці)   Час прибуття до Харкова - 11:23 (станція «Харків-Пасажирський»)

Увага! Розклад швидкісного поїзда «Харків-Київ» постійно змінюється, тому рекомендуємо стежити за оновленнями на офіційному сайті «Інтерсіті» .

Отже, оцінюємо:

Швидкість: 5
Вартість: 3
Комфорт: 4
Разом виходить: 12 балів.

Варіант 3: на літаку

Кожен день виконується тільки один рейс літаком «Харків-Київ». Однак приємно, що він в принципі є! До Харкова літак вилітає з Борисполя о 19:50 (досить зручний час вильоту) і прибуває о 20:50. Винятки - четвер і вівторок. У цей день літак злітає о 15:45. І, звичайно, це найшвидший спосіб дістатися з Харкова до Києва і назад.

Скільки коштує? Однак літати не тільки швидко, але і дорого. За найдешевший квиток доведеться віддати щонайменше тисячу шістсот гривень. Якщо ви плануєте виліт заздалегідь і хочете заощадити, то купуйте квиток хоча б за місяць, тоді вартість буде нижче в два рази. Час в дорозі - лише одну годину.

Час в дорозі - лише одну годину

Увага! Час вильотів постійно змінюється. Радимо стежити за актуальним розкладом по засланні .

Отже, оцінюємо:

Швидкість: 5
Вартість: 1
Комфорт: 5
Разом виходить: 11 балів.

Варіант 4: на електричці

Електричка «Харків-Київ» - самий болісний, але найдешевший варіант. Прямий електрички немає, тому будьте готові до того, що їхати доведеться з пересадками. Якщо у вас з собою значний багаж, то такий варіант краще не розглядати. Пересадки відбуваються в Огульцях й Гребінки. Що ж стосується часу, то дорога займе у вас п'ятнадцять годин (!). Це дуже багато: нагадаємо, що на швидкісному поїзді ви можете доїхати за чотири з половиною години. Плюс хіба що в ціні: в цілому за квитки ви віддасте максимум п'ятдесят гривень. Простежити розклад відправлення електричок і пересадок можна по засланні .

Отже, оцінюємо:

Швидкість: 2
Вартість: 5
Комфорт: 1
Разом виходить: 8 балів.

Варіант 5: як доїхати до Харкова автобусом

Найпопулярнішими автобусами, які курсують між Києвом і Харковом, можна назвати автобуси компанії «Автолюкс». Вони дійсно комфортабельні, а схема покупки квитків максимально спрощена. З української столиці автобус відправляється зі станції метро «Видубичі». Що ж стосується інших автобусів, то вони традиційно збирають пасажирів на головних автовокзалах міст. В дорозі автобус від семи до восьми годин.

Яка вартість автобуса «Харків-Київ»? Ціна квитка на автобус «Харків-Київ» починається від двохсот двадцяти п'яти гривень. Купити квиток у водія навряд чи вийде: вільних місць, як правило, немає. Подбайте про це заздалегідь: квиток придбати можна як онлайн, так і в касах на автовокзалі. Автобус «Київ-Харків» від компанії «Автолюкс» прибуває в Харкові на проспект Гагаріна, 22. В столиці все автобуси з Харкова прибувають на головний автовокзал.

Розклад автобусів «Харків-Київ» постійно оновлюється, тому його можна відстежувати тут або на офіційному сайті «Автолюкса» .

Отже, оцінюємо:

Швидкість: 3
Вартість: 3
Комфорт: 3
Разом виходить: 9 балів.

Варіант 6: на маршрутці

Приватні перевізники запевняють, що пропонують тільки комфортабельні мікроавтобуси: найчастіше зустрічаються моделі Mercedes Sprinter. Така маршрутка дійсно досить зручна: сидіння зручні, хороша система кондиціонування, є DVD. Плюс маршрутки в тому, що під час шляху іноді робляться санітарні зупинки (близько п'ятнадцяти хвилин). Працюють в напрямку тільки два перевізники: «Владислав» та «Зелений Слон». І та, і інша маршрутка привезе вас до київського залізничного вокзалу, а кожен студент отримає приємну знижку в десять відсотків. Кілька слів про кожного перевізника.

  • «Зелений Слон»

Основний напрямок цієї компанії - «Київ-Полтава», проте одна маршрутка їде далі до Харкова. Якщо вам потрібно в аеропорт «Бориспіль», то «Зелений Слон» вам підходить: маршрутка проїжджає його. Слідкуйте за розкладом на офіційному сайті і пам'ятайте, що зручніше і швидше забронювати квиток онлайн. В дорозі ви будете близько шести-семи годин, а заплатите близько двохсот двадцяти гривень.

Ця маршрутка регулярна. Виїжджає машина щогодини з шостої ранку до восьмої вечора. Ціна за проїзд така ж, як і у «Зеленого Слона».

Ціна за проїзд така ж, як і у «Зеленого Слона»

Отже, оцінюємо:

Швидкість: 3
Вартість: 3
Комфорт: 3
Разом виходить: 9 балів.

Варіант 7: на таксі

Це досить комфортний, але дуже дорогий, на наш погляд, варіант. В дорозі ви будете близько п'яти-шести годин, і якщо порівнювати зі швидкісним поїздом, то це довго. Ціна ж за поїздку починається від трьох тисяч гривень.

Отже, оцінюємо:

Швидкість: 3
Вартість: 1
Комфорт: 3
Разом виходить: 7 балів.

А ви знаєте що-небудь корисне про те, як доїхати до Харкова потягом? Поділіться з нашими читачами в коментарях під цією статтею!

Якщо ви знаєте, яким поїздом доїхати до Харкова, але не знаєте, де смачно поїсти в Харкові чи Києві, ласкаво просимо в наш каталог. Ми знаємо все про кращих ресторанах : Дивіться меню з цінами, фото, докладні описи і відгуки відвідувачів.

Також вам може бути цікаво:

Київський ресторатор про сучасні тренди і особистому досвіді
У столиці відкрився гідний ресторан американської кухні
У Києві відкрився салон краси світового бренду

Фото: по запитам Яндекс і Гугл

Як доїхати до Києва з Харкова: поїздом, автобусом, літаком. Розклад швидкісних поїздів і маршруток, вартість електричок

Як доїхати з Харкова до Києва:

  1. На власному авто
  2. На поїзді
  3. На літаку
  4. на електричці
  5. На автобусі
  6. на маршрутці
  7. На таксі

Історія Харкова була настільки своєрідною і заплутаною, що зробила це місто унікальним в рамках своєї країни. А трохи більше семи років тому Харків і зовсім отримав статус «кращого міста для життя» нарівні зі столицею. Притому подібне звання присудили місту не влади, а жителі України шляхом чесного голосування. З Харкова не завжди хочеться їхати: колись тут з'явився перший в Союзі хмарочос, і до сих пір тут працює найстаріший український зоопарк. Однак одним з найпопулярніших маршрутів незмінно залишається «Харків-Київ». Про те, як швидше і дешевше дістатися до столиці, і піде мова в цій статті. Як і в попередніх матеріалах «Київ-Одеса» і «Київ-Бориспіль» , Оцінювати кожен варіант ми будемо за п'ятибальною шкалою.

Варіант 1: на власному авто

Яка відстань між Києвом і Харковом? Якщо їхати по прямій, то доведеться подолати відстань в 409 кілометрів. Кілька слів скажемо про трасу Київ - Харків - Довжанський. Вона є найдовшою міжнародною трасою в країні. Оцініть масштаб: її довжина становить понад вісімсот п'ятдесяти кілометрів. Вона складається з двох ключових ділянок: перший з'єднує Київ і Харків, а другий веде до російського кордону, проходячи через східні області. Перша ділянка дороги постійно реконструюється і ремонтується, на трасі досить велика кількість проміжків з шістьма і чотирма смугами. На підтримку цієї дороги у відмінному стані навіть виділялися кредити від банків Європи. А це означає, що дорога до Києва на власному авто буде швидкою і приємною. Про другу частину траси, на жаль, хороших відгуків мало.

Де зупинитися по дорозі Київ-Харків на власному авто?

Звичайно, безперечний плюс поїздки на власному автомобілі - це можливість зупинитися в будь-якому місці, що сподобалося. Тим більше, що по шляху до Києва є кілька місць, повз які проїхати просто неможливо! Отже, рекомендуємо:

  • Зупинка №1. У містечку Пирятин

Ви, напевно, пам'ятаєте і знаєте легендарну радянську картину «Королева бензоколонки». У головній ролі знімалася миловидна і нескінченно харизматична Надія Румянцева. Так ось, знімали цей фільм саме тут, і так, це та сама заправка! Якщо ви любите і поважаєте радянський кінематограф, то цього місця варто приділити хоча б десять хвилин свого часу.

  • Зупинка №2. У селі Мгар Лубенського району

У цьому маленькому непримітному місці стоїть зупинитися у Спасо-Преображенського монастиря. Він абсолютно заслужено є кращим спорудження в дусі національного бароко в Україні. Крім того, місце, де розташувався монастир, дуже мальовниче. У пташнику тут з побоюванням поглядає на вас чорний ворон, навколо неспішно прогулюються горді павичі, а в клітці неподалік сидить орел. Загалом, краса. Якщо зупиніться - відпочинете душею!

  • Зупинка №3. У місті Миргород

Місце, відоме ще з одинадцятого століття, часів Київської Русі. Тоді це був своєрідний прикордонний кордон, де великі князі зустрічали своїх недругів. Поглянути тут варто на Успенську церкву і Місцевий ставок.

  • Зупинка №4. У селі Великі Сорочинці

Місцеві знають, що перше, куди варто піти подорожньому в їхньому селі, - пам'ятник Гоголю. І потім, пам'ятаєте «Сорочинський ярмарок»? Так, так, вона проводиться саме тут ще з дев'ятнадцятого століття.

  • Зупинка № 5. У селі Диканька

Ні, напевно, жодної людини, яка не читала б «Вечори на хуторі біля Диканьки». І ця мила село ще одне місце по слідах великого Гоголя. Насолоджуйтеся красою ландшафтного парку «Диканський»: тут протікає річка з просто дзеркально чистою водою.

  • Зупинка №6. Іванова гора в Полтаві

Харків вже зовсім близько, і наше маленьке подорож може завершитися в Полтаві. Звичайно, можна подивитися її всю - вона прекрасна, однак на це знадобиться час (місто-то немаленький). Однак обійти стороною Іванову гору просто неможливо: це серце Полтави з кращого оглядовим майданчиком.

Загалом, наша порада: якщо їдете до Києва з Харкова на машині, то зберіться трохи раніше: ці місця варто побачити, і дорога точно не здасться нудною. Ціна питання: як ми вже говорили, мінімальна відстань, яке вам доведеться подолати, - 409 кілометрів. Максимальна - 480 кілометрів (проте це не враховуючи того, що ви будете заїжджати в пам'ятні місця). В середньому на бензин доведеться витратити близько шестисот гривень. Це дорожче, ніж шлях на швидкісному поїзді або автобусі. Далі в статті - про ж / д Харків-Київ.

Отже, оцінюємо:

Швидкість: 3
Вартість: 2
Комфорт: 4
Разом виходить: 9 балів.

Варіант 2: на поїзді: як дістатися на поїзді Харків-Київ

Як не дивно, але залізничне сполучення між Києвом і Харковом далеко не найкраще. Однак поїзд Харків-Київ все ж ходить, нехай і не так часто, як хотілося б. Якщо ви плануєте виїжджати вночі, то зручніше за все буде сісти на поїзд №64 ( «Оберіг»). Попит на нього високий, тому заздалегідь потурбуйтеся про квитки: розбирають швидко.

Скільки коштують квитки на поїзд Харків-Київ? Як завжди, вартість поїзда Харків-Київ залежить від дня тижня. Якщо поїдете плацкарти, то заплатите приблизно двісті гривень, в купе - триста гривень. Люкс обійдеться приблизно в шістсот гривень. Відзначимо, що в п'ятницю та неділю ціна буде вище на десять відсотків. І цей нюанс стосується не тільки цього поїзда, але і всіх.

І цей нюанс стосується не тільки цього поїзда, але і всіх

Ще один варіант - поїзд «Слобожанщина» (№112). Його головний плюс - в значно меншій вартості. Ви заплатите близько ста п'ятдесяти гривень на плацкартні місця і близько двохсот п'ятдесяти за купейні. Однак час відправлення не зовсім зручне. Якщо будете їхати до Харкова з Києва, то посадка відбувається о третій годині ночі. Купувати квиток на цей поїзд потрібно заздалегідь: їх розмітають миттєво.

Звернемо увагу і на поїзди 114/116 Мукачево / Івано-Франківськ-Харків. Два цих потяги йдуть в різні дні через добу. Такий варіант ми б назвали найшвидшим і зручним. Але на поїзд Харків-Київ ціна не зовсім демократична: за купе доведеться віддати близько п'ятисот гривень. Якщо шукаєте зовсім вже дешевий варіант, то вибирайте №234 Київ-Костянтинівка та №134 Київ-Лисичанськ. Правда, дорога буде на дві години довше, ніж на тому ж «Оберіг».

Поїзд «Інтерсіті» Харків-Київ. Звичайно, не можна не сказати про цей варіант. Квиток на швидкісний поїзд «Хюндай» Харків-Київ буде коштувати від двохсот вісімдесяти до чотирьохсот сімдесяти гривень. Вартість залежить від рівня комфорту, який ви виберете. Якщо їхати першим класом, то можна буде насолодитися безкоштовним Wi-Fi і зручним часом прибуття та відправлення. Однак головний плюс такого маршруту - оперативність: до Києва ви доїдете за все за чотири години тридцять п'ять хвилин. Це найбільш оперативний варіант після літака. Пам'ятайте, що по суботах і четвергах квитки будуть на десять відсотків дешевше, а ось в неділю і п'ятницю - на стільки ж дорожче.

Харків-Київ: розклад поїздів

Відправлення з Харкова - 18:38 (станція «Харків-Пасажирський»)
(Зупинки в Полтаві, Миргороді та Дарниці)
Час прибуття до Києва - 23:19 (станція «Київ-Пасажирський»)

Відправлення з Києва - 6:46 (станція «Київ-Пасажирський»)
(Зупинки в Полтаві, Миргороді та Дарниці)
Час прибуття до Харкова - 11:23 (станція «Харків-Пасажирський»)

Відправлення з Києва - 6:46 (станція «Київ-Пасажирський»)   (Зупинки в Полтаві, Миргороді та Дарниці)   Час прибуття до Харкова - 11:23 (станція «Харків-Пасажирський»)

Увага! Розклад швидкісного поїзда «Харків-Київ» постійно змінюється, тому рекомендуємо стежити за оновленнями на офіційному сайті «Інтерсіті» .

Отже, оцінюємо:

Швидкість: 5
Вартість: 3
Комфорт: 4
Разом виходить: 12 балів.

Варіант 3: на літаку

Кожен день виконується тільки один рейс літаком «Харків-Київ». Однак приємно, що він в принципі є! До Харкова літак вилітає з Борисполя о 19:50 (досить зручний час вильоту) і прибуває о 20:50. Винятки - четвер і вівторок. У цей день літак злітає о 15:45. І, звичайно, це найшвидший спосіб дістатися з Харкова до Києва і назад.

Скільки коштує? Однак літати не тільки швидко, але і дорого. За найдешевший квиток доведеться віддати щонайменше тисячу шістсот гривень. Якщо ви плануєте виліт заздалегідь і хочете заощадити, то купуйте квиток хоча б за місяць, тоді вартість буде нижче в два рази. Час в дорозі - лише одну годину.

Час в дорозі - лише одну годину

Увага! Час вильотів постійно змінюється. Радимо стежити за актуальним розкладом по засланні .

Отже, оцінюємо:

Швидкість: 5
Вартість: 1
Комфорт: 5
Разом виходить: 11 балів.

Варіант 4: на електричці

Електричка «Харків-Київ» - самий болісний, але найдешевший варіант. Прямий електрички немає, тому будьте готові до того, що їхати доведеться з пересадками. Якщо у вас з собою значний багаж, то такий варіант краще не розглядати. Пересадки відбуваються в Огульцях й Гребінки. Що ж стосується часу, то дорога займе у вас п'ятнадцять годин (!). Це дуже багато: нагадаємо, що на швидкісному поїзді ви можете доїхати за чотири з половиною години. Плюс хіба що в ціні: в цілому за квитки ви віддасте максимум п'ятдесят гривень. Простежити розклад відправлення електричок і пересадок можна по засланні .

Отже, оцінюємо:

Швидкість: 2
Вартість: 5
Комфорт: 1
Разом виходить: 8 балів.

Варіант 5: як доїхати до Харкова автобусом

Найпопулярнішими автобусами, які курсують між Києвом і Харковом, можна назвати автобуси компанії «Автолюкс». Вони дійсно комфортабельні, а схема покупки квитків максимально спрощена. З української столиці автобус відправляється зі станції метро «Видубичі». Що ж стосується інших автобусів, то вони традиційно збирають пасажирів на головних автовокзалах міст. В дорозі автобус від семи до восьми годин.

Яка вартість автобуса «Харків-Київ»? Ціна квитка на автобус «Харків-Київ» починається від двохсот двадцяти п'яти гривень. Купити квиток у водія навряд чи вийде: вільних місць, як правило, немає. Подбайте про це заздалегідь: квиток придбати можна як онлайн, так і в касах на автовокзалі. Автобус «Київ-Харків» від компанії «Автолюкс» прибуває в Харкові на проспект Гагаріна, 22. В столиці все автобуси з Харкова прибувають на головний автовокзал.

Розклад автобусів «Харків-Київ» постійно оновлюється, тому його можна відстежувати тут або на офіційному сайті «Автолюкса» .

Отже, оцінюємо:

Швидкість: 3
Вартість: 3
Комфорт: 3
Разом виходить: 9 балів.

Варіант 6: на маршрутці

Приватні перевізники запевняють, що пропонують тільки комфортабельні мікроавтобуси: найчастіше зустрічаються моделі Mercedes Sprinter. Така маршрутка дійсно досить зручна: сидіння зручні, хороша система кондиціонування, є DVD. Плюс маршрутки в тому, що під час шляху іноді робляться санітарні зупинки (близько п'ятнадцяти хвилин). Працюють в напрямку тільки два перевізники: «Владислав» та «Зелений Слон». І та, і інша маршрутка привезе вас до київського залізничного вокзалу, а кожен студент отримає приємну знижку в десять відсотків. Кілька слів про кожного перевізника.

  • «Зелений Слон»

Основний напрямок цієї компанії - «Київ-Полтава», проте одна маршрутка їде далі до Харкова. Якщо вам потрібно в аеропорт «Бориспіль», то «Зелений Слон» вам підходить: маршрутка проїжджає його. Слідкуйте за розкладом на офіційному сайті і пам'ятайте, що зручніше і швидше забронювати квиток онлайн. В дорозі ви будете близько шести-семи годин, а заплатите близько двохсот двадцяти гривень.

Ця маршрутка регулярна. Виїжджає машина щогодини з шостої ранку до восьмої вечора. Ціна за проїзд така ж, як і у «Зеленого Слона».

Ціна за проїзд така ж, як і у «Зеленого Слона»

Отже, оцінюємо:

Швидкість: 3
Вартість: 3
Комфорт: 3
Разом виходить: 9 балів.

Варіант 7: на таксі

Це досить комфортний, але дуже дорогий, на наш погляд, варіант. В дорозі ви будете близько п'яти-шести годин, і якщо порівнювати зі швидкісним поїздом, то це довго. Ціна ж за поїздку починається від трьох тисяч гривень.

Отже, оцінюємо:

Швидкість: 3
Вартість: 1
Комфорт: 3
Разом виходить: 7 балів.

А ви знаєте що-небудь корисне про те, як доїхати до Харкова потягом? Поділіться з нашими читачами в коментарях під цією статтею!

Якщо ви знаєте, яким поїздом доїхати до Харкова, але не знаєте, де смачно поїсти в Харкові чи Києві, ласкаво просимо в наш каталог. Ми знаємо все про кращих ресторанах : Дивіться меню з цінами, фото, докладні описи і відгуки відвідувачів.

Також вам може бути цікаво:

Київський ресторатор про сучасні тренди і особистому досвіді
У столиці відкрився гідний ресторан американської кухні
У Києві відкрився салон краси світового бренду

Фото: по запитам Яндекс і Гугл

Де зупинитися по дорозі Київ-Харків на власному авто?
Де зупинитися по дорозі Київ-Харків на власному авто?
І потім, пам'ятаєте «Сорочинський ярмарок»?
Скільки коштують квитки на поїзд Харків-Київ?
Скільки коштує?
Яка вартість автобуса «Харків-Київ»?
А ви знаєте що-небудь корисне про те, як доїхати до Харкова потягом?
Де зупинитися по дорозі Київ-Харків на власному авто?
І потім, пам'ятаєте «Сорочинський ярмарок»?
Скільки коштують квитки на поїзд Харків-Київ?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация