Як боротися з нав'язливими думками і страхами: чому виникають і як позбутися

  1. 1) Коротке замикання в думках - звукові симптоми
  2. Чого від нас хочуть нав'язливі думки, ідеї та страхи?
  3. Як боротися з нав'язливими думками дією?
  4. 2) Як позбутися нав'язливих думок і страхів - зорові перешкоди для щастя
  5. Як позбутися нав'язливих думок - підсумок внутрішньої роботи
2809

Автор публікації: Тетяна Кузьміна, консультант з питань освіти за кордоном

нав'язливі думки - це сигнал, який важливо зрозуміти правильно, це свого роду нагадування про нереалізовану природного ролі. Щоб звільнити власну голову з полону нескінченного потоку нав'язливих думок і страхів, потрібно виявити, в чому ж вона, моя природна завдання, і почати рух до неї конкретними діями. Як позбутися від болісних станів, як зробити так, щоб розумовий процес не виснажував, а приносив реальні плоди, був в задоволення, показує тренінг «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана.

Розберемо два типу нав'язливих думок:

  • про сенс і безглуздості,
  • думки-страхи.

1) Коротке замикання в думках - звукові симптоми

Питання без відповідей, тупикові, уривчасті думки, що не додумати, що не обірвати, підривають голову зсередини, вимотують ночами безперервно.

Чому все влаштовано саме так? Що є я в круговерті народжень і смертей? Навіщо свідомість, якщо люди все одно, як тварини? У чому сенс всього, що відбувається?

Змучений людина зі звуковим вектором з роєм своїх питань в якийсь момент мріє зрозуміти, як зовсім позбутися від думок в голові . Він виявляється в екзистенційному тупику, який зводиться до однієї нав'язливої ​​думки: «Життя не має сенсу».

Мозок живе своїм життям. А адже мозок - це я. Але я не можу втрутитися. Думка йде туди, куди я не пускаю. Але мене не чують в моїй же голові. Нудить від самого себе. Страшно, противно, безнадійно.

З кожною новою безсонною ніччю стає важче зрозуміти, як відволіктися від поганих думок. Здається, що є тільки один вихід - не бути. суїцидальні думки часто виникають в такому стані. Страшно, що збожеволієш від цього внутрішнього напруження або вже зійшов. Виникає нав'язливий питання - як позбутися від думок?

Втратити контроль над свідомістю - це природний страх володаря звукового вектора. Він ототожнює всього себе зі своєю розумової роботою. А якщо в ній - збій, звуковик тоне в стані безвиході.

Життя відчувається зовсім по-іншому, коли абстрактний інтелект звуковика використовується ним на повну потужність.

Чого від нас хочуть нав'язливі думки, ідеї та страхи?

Бажання звуковика - це сенс. Років з шести він ламає голову собі і оточуючим питаннями: «А що там, за межами нашої галактики? Звідки взявся людина? Хто я, для чого я народився? ».

Свій сенс звуковик шукає всюди - не може не шукати. Це для нього природно. І свого роду нав'язливість пошуку закладена природою для досягнення результату. Хіба міг би який-небудь вчений зробити прорив в науці, якби не думав про свою ідею днями і ночами, якби вона не займала все його розумове простір?

Якби Перельман, замість повного зосередження на науковій роботі, розмірковував, як позбутися нав'язливих думок про неї, - не бачити б світу докази гіпотези Пуанкаре. Звуковик, інтелектуально розвинений і реалізований в професії, самозабутньо думає, тому що йому приємніше за все на світі працювати головою.

Нескінченні питання про устрій світу ятрять душу власникам звукового вектора. І ніякого збою психіки в цьому немає. Їх мозок заточений на те, щоб вирішувати великі завдання, сприймати реальність об'ємно, глобально, цілісно.

Важким станом для звукового людини є не стільки нав'язливість, скільки сам зміст думки. Проблеми виникають тоді, коли думки перестають коррелироваться з чимось і кимось, крім себе самого.

Коли фокус з зовнішнього світу зміщується на себе самого, звуковик замикається на своїх станах, а значить, не може прийти до бажаного розуміння чогось більшого. Адже все пізнається в порівнянні, на відмінностях, а для цього потрібні інші люди.

І ось уже нав'язливі думки не дають спати, і як позбутися від них без лікування у психіатра - незрозуміло. Невроз звукового вектора - шизофренія - якраз характеризується тим, що людина втрачає здатність відрізнити внутрішні голоси від голосів ззовні.

Ми не накручуємо себе - думки недовільні. Але ми можемо зрозуміти, звідки вони взялися. А усвідомивши їх природу, ми можемо зробити так, щоб виникали тільки ті ідеї, які дають бажання жити, думати, діяти у взаємозв'язку з іншими людьми.

Як боротися з нав'язливими думками дією?

Отже, звуковик спрямований розкрити зміст. Якщо вміє зосереджувати свій розум назовні, то отримує насолоду від цього внутрішнього зусилля і від життя в цілому.

Якщо не вміє, то не знає, ЩО йому потрібно, і необхідні думки, як спосіб для досягнення бажаного, не приходять в голову. Замість них мозок атакують нав'язливі думки.

Створений чути і сприймати світ більш витонченішим інших - відмовляється слухати цей світ, тому що інструмент сприйняття не налаштований правильно. І здається, що все - ідіоти і світ - пустушка. Так народжуються нав'язливі думки. І як тут позбутися виснажливих пошуків відповідей? Від пошуку не позбутися. У ньому - потенціал звукового насолоди. Але можна знайти відповіді на тренінгу Юрія Бурлана «Системно-векторна психологія».

2) Як позбутися нав'язливих думок і страхів - зорові перешкоди для щастя

Страшно бути вдома одній і виходити на вулицю теж страшно! Здається, ось-ось перестану дихати від жаху. Руки тягнуться зателефонувати в швидку. Але в лікарні ще страшніше. За що мені така напасть? Я хочу просто нормально жити, як усі. Як позбутися від страхів і нав'язливих думок?

Панічні атаки, мимоволі спливають страшні картинки - ніби фільм жахів всередині власної голови на постійному повторі. Хвиля страху накочує в самий невідповідний момент, і як тоді позбутися від поганих думок ? Розумом розумієш, що немає приводу для тривоги, а наляканий звір всередині самого себе марно шукає п'ятий кут, щоб сховатися від жорстокого світу власних фантазій.

жага володаря зорового вектора - емоції. Тільки він здатний відчувати найяскравішу веселку почуттів. Пік насолоди для нього - почуття любові. Коли інша людина важливіше самого себе, коли серце хвилюється від співпереживання йому, від бажання зробити його життя щасливішим, тоді й самому хочеться жити.

Без знання своєї природи не завжди любов приносить щастя. І вразливою зоровому людині стає так болісно страшно жити, відчувати, любити, що в спробах уберегти себе від душевного болю він «забороняє» собі переживати будь-які емоції. Але це і несвідомий заборона на щастя.

Адже коли зрітельніку не вистачає емоцій, почуттів до іншого - страхи, панічні атаки і стан відчаю мимоволі з'являються, щоб хоч якось компенсувати цей недолік чуттєвого трепету всередині.

Страшно, що щось станеться з сином. Обривається душа від того, що я сама можу якось заподіяти їй шкоду. Переводять нав'язливі думки і страхи, а відповідь батюшки, що це все від лукавого і потрібно боротися зі спокусами, нітрохи не заспокоює. Чим більше думаю про це, тим гірше.

Володарі анально-зорової зв'язки векторів часто страждають від страхів за близьких. Їм хочеться бути кращими батьками, дружинами та чоловіками, захистити чадо від жорстокого світу. Тривогам немає кінця. Приборкати свій неспокійний розум можна, тільки давши йому більш широку сферу застосування.

Чуйне серце створено, щоб відчувати і співпереживати. Часто турбот про домашніх не вистачає для повної реалізації його можливостей. Точно знаючи свій творчий хист, завжди можна використовувати їх по максимуму і отримувати від життя насолоду. Страхи не повертаються, коли у емоцій є інший вихід назовні.

Минулі тренінг Юрія Бурлана «Системно-векторна психологія» точно знають, як позбутися нав'язливих думок і страхів .

Як позбутися нав'язливих думок - підсумок внутрішньої роботи

Думки - це засіб для реалізації наших бажань. Вони формують наші дії і те життя, яке ми проживаємо день за днем. Тому важливо, які думки приходять нам в голову - або приходять ідеї про те, як досягти бажаного, і ми щасливі, або нав'язливі думки і страхи поглинають всю увагу і сили і залишають біля розбитого корита.

Несвідомі бажання керують нами. Усвідомити свої бажання і ясно розуміти, як отримувати задоволення від життя - саме ця навичка, придбаний на тренінгу «Системно-векторна психологія» , Дозволить більше не шукати відповіді на запитання, як боротися з нав'язливими думками. Просто у несвідомого більше не буде потреби «нагадувати» нав'язливими думками нам про те, для чого ми народилися саме такими. Ми самі будемо йти до насолоди, застосовуючи за призначенням дані нам природою таланти і ресурси.

Автор публікації: Тетяна Кузьміна, консультант з питань освіти за кордоном

Стаття написана за матеріалами тренінгу «Системно-векторна психологія»Як боротися з нав'язливими думками дією?
Чому все влаштовано саме так?
Що є я в круговерті народжень і смертей?
Навіщо свідомість, якщо люди все одно, як тварини?
У чому сенс всього, що відбувається?
Виникає нав'язливий питання - як позбутися від думок?
Чого від нас хочуть нав'язливі думки, ідеї та страхи?
Звідки взявся людина?
Хто я, для чого я народився?
Хіба міг би який-небудь вчений зробити прорив в науці, якби не думав про свою ідею днями і ночами, якби вона не займала все його розумове простір?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация