Як побороти лінь?

  1. Де знайти мотивацію на боротьбу з лінню?
  2. Робота роботою, а коли ж відпочивати?
  3. А раптом моя лінь не підлягає лікуванню?

Людина потребує труднощі. Вони потрібні йому для здоров'я.
Карл Юнг. Людина потребує труднощі

Г еніальние проекти так і залишилися мріями? Записатися в спортзал, як зазвичай, немає часу? Скарбничка на відпустку в черговий раз спорожніла через раптові витрат? Знайоме?

П ому ж так відбувається?

М ожно довго шукати винних, заламувати руки і впадати в депресію, а можна просто визнати, що єдина людина, яка може все змінити - це ви самі.

Т ак як же подолати лінь? Як перемогти цього найлютішого ворога людського? Як боротися з прокрастинація і позбутися від постійних «почну з понеділка»?

Н іяк. Тому що не можна перемогти те, чого немає. А тепер давайте докладніше.




Де знайти мотивацію на боротьбу з лінню?

Про боьбе з лінню написано безліч книг, зняті сотні фільмів, проведені мільйони семінарів. Безумовно, вся ця інформація корисна і дієва, але чому тоді одним вона допомагає, а інші продовжують борсатися в болоті власної ліні?

В се справа в тому, що шукати мотивацію потрібно, перш за все, в собі. Більшість невдах є такими, тому що їм подобається ця роль. Вони смакують власні поразки, скаржаться, шукають мільйон причин своєї бездіяльності, замість того, щоб взяти і зробити.

Н еудачнікі загрузли в заздрості до тих, хто діє, і замість того, щоб взятися за вирішення власних проблем, продовжують критикувати і шукати недоліки інших. Це не означає, що ледача людина - втілення зла. Просто він бреше самому собі.

Е слі ви впізнали себе в цьому образі, не панікуйте. Зверніться всередину себе і запитайте: «Що вам заважає йти вперед?». Підсвідомість обов'язково відповість на ваше запитання або підкаже.

Ч аще всього причини нашої ліні в недостатній вірі в себе, в страху вийти за межі зони комфорту, перфекціонізм. Зіткнувшись з проблемою лицем до лиця, ви зможете піти назустріч своєму страху і подолати його. Наприклад, у запланованому проекті вам неминуче доведеться багато і плідно спілкуватися з людьми. Ви сумніваєтеся, чи є у вас цей талант, або, можливо, вже потрапляли в ситуацію, в якій виглядали не найкращим чином як парламентера.

Про тлічно!

П залиште себе в ситуацію, коли від переговорів залежить не так багато, і отримаєте необхідний навик спілкування. Нехай це буде веселою грою. Улаштуйтеся на тимчасову роботу в телефонних продажах або постарайтеся продати щось непотрібне на який-небудь барахолці. Якнайбільше спілкуйтеся, переконайте себе, що ви геній переговорів, і ви самі здивуєтеся, як все у вас вийде швидко і легко.

В и адже прекрасно знаєте, що вам дано всього кілька десятків років, щоб втілити в життя свої мрії. А це означає, що ви не можете нічого не хотіти. Причини відсутності бажання жити щасливо і діяти до банального прості, і вони всередині вас. Знайдіть їх, подолавши свої страхи, і мотивація прийде.

Робота роботою, а коли ж відпочивати?

Е слі ви вже не раз починали боротися з лінню, але із завидною постійністю зазнавали поразки, можливо вам просто потрібно навчитися не тільки працювати , А й відпочивати.

Ч асто буває, що на початку року ми складаємо план, який, безумовно, змінить наше життя, і навіть беремося за його реалізацію. Але після кількох ударних робочих днів повертаємося в колишнє русло, повне ліні і ненависті до себе.

В о-перше, крім роботи плануйте кілька частин періоду відпочинку в році. Нехай це буде всього тиждень, але в цей час ви не будете думати про проекти і графіках, будете насолоджуватися самотністю або компанією улюблених друзів, виїдете за місто, вимкніть телефон і забудете про існування Інтернету .

М исль про те, що цей тиждень скоро настане, не дасть вам зірватися. Крім того, перед цим маленьким відпусткою, ви активізуєте всі свої сили, підтягнете хвости незавершених справ, і зможете пишатися власною організованістю.

В о-друге, складайте реальний план на тиждень, і розбивайте його по робочих днях. Не давайте собі відпочивати поки не виконаєте все денні завдання, хіба що коротка перерва, початок і кінець якого ви запланували заздалегідь. Зрозумійте нарешті, що, зазначивши галочками в щоденнику всі виконані сьогодні справи, ви зможете кілька годин присвятити відпочинку, улюбленому хобі, зустрічам з друзями, вчасно ляжете спати, і на наступний день приступите до своїх обов'язків без почуття провини і втоми.

Е то набагато комфортніше і ефективніше, ніж щогодини робити «маленький» перерва на півгодини в соцмережах , І брати додому гору незавершених справ.

По-третє, заведіть собі один день на тиждень, коли ви робите те, про що давно мріяли.

Е слі цілий день викроїти нереально, нехай це буде певний проміжок часу на вихідних. Наприклад, на цьому тижні в неділю з трьох до семи, у вас велосипедна прогулянка. Наступного в той же час - ви вчитеся грати в шахи .

Е то урізноманітнює ваше життя, ви нарешті зможете втілити в реальність свої мрії, і по-справжньому відпочити.

А раптом моя лінь не підлягає лікуванню?

Д а, так теж буває: людина робить все, щоб перемогти лінь, але програє. Розглянемо кілька випадків.

  • 1). «Я не знаю, куди йду».

    Ви робите кар'єру заради кар'єри, народжуєте дитину заради чоловіка, записуєтеся в спортзал, тому що так треба. Ви нічого не робите заради себе. І боротися з лінню в цьому випадку марно. Це природна реакція організму, сигнал про те, що ви живете не своїм життям.

    Згадайте, про що ви мріяли в дитинстві, знайдіть те, що приносить вам задоволення, почніть, нарешті, цим займатися, і ви позбудетеся від ліні.


  • 2). «Я багато думаю, але нічого не роблю».

    Ваше ставлення до розряду «знаек», а не «робітників». Швидше за все, ви інтроверт. Вам здається, що як тільки ви доторкнетеся до вашої мрії, вона впаде, адже все навколо не так прекрасно, як у вас в думках.

    Знову ж таки, на цьому етапі боротися з лінню марно.

    Необхідно усвідомити одну просту річ: «Ніхто не запам'ятає вас за ваші думки». Ідеї ​​нічого не коштують. Тільки втілення їх в реальність має цінність.

    Так, дійсно, по початку ваші дії будуть кострубатими і незграбними, але тільки почавши, ви зможете створити шедевр, і відчути смак перемоги. Це набагато краще, ніж просто думати. Спробуйте і ви переможете лінь.


  • 3). «У мене немає сил щось робити».

    Охоче ​​віримо, здоров'я теж любить дії. Тому якщо довго лінуватися за ним стежити, організм дає збій, і в цьому випадку лінь - це вже інстинкт самозбереження, і позбутися від ліні вже неможливо.

    Перш за все потрібно почати зі здоров'я. Перегляньте, що ви їсте, скільки ви спите, яку воду ви п'єте. Прочитайте інформацію про здоровий спосіб життя, займіться пошуком причин своїх хронічних хвороб. Якщо ви не плануєте жити в стані овоча і тихенько померти, не доживши до старості, саме час міняти ситуацію.

    Поправивши здоров'я, ви знайдете енергію на великі справи і нарешті зміните своє життя.


З аставіть себе побороти лінь можна завжди. І цим варто зайнятися, адже саме наявність мети і рух до неї робить життя яскравим і вносить в неї сенс.

Д ЧИННИМ, і будьте щасливі!

З частини вам, здоров'я і багатства Огроменное!

Де знайти мотивацію на боротьбу з лінню?
Робота роботою, а коли ж відпочивати?
А раптом моя лінь не підлягає лікуванню?
Г еніальние проекти так і залишилися мріями?
Записатися в спортзал, як зазвичай, немає часу?
Скарбничка на відпустку в черговий раз спорожніла через раптові витрат?
Знайоме?
П ому ж так відбувається?
Як перемогти цього найлютішого ворога людського?
Як боротися з прокрастинація і позбутися від постійних «почну з понеділка»?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация