Як правильно носити наручні годинники?

  1. Як правильно носити годинник за правилами етикету
  2. На якій руці носити годинник
  3. Правильний вибір ремінця
  4. Як носити годинник з одягом
  5. Як правильно підібрати годинник

Наручний годинник вже давно стали не тільки практичним, але і стильним аксесуаром, прекрасним подарунком і вдалим вкладенням коштів. Сьогодні практично кожен з нас носить годинник, переслідуючи при цьому різні цілі: виключно через практичну призначення, для підкреслення свого статусу, для використання окремих функціональних завдань або ж для доповнення свого індивідуального стилю. З огляду на таку широку поширеність, необхідно обов'язково розібратися в базових принципах правильного використання годин.

Як правильно носити годинник за правилами етикету

Годинники навіть в більшій мірі підкоряються правилам етикету, ніж інші аксесуари. І за вмінням грамотного дотримання цих базових правил можна визначити смак власника, його статус і навіть можливо оцінити його навички орієнтуватися в модних трендах. З огляду на ці прості рекомендації, ваші наручний годинник будуть не просто повсякденному деталлю гардероба, але і ознакою хорошого стилю.


На якій руці носити годинник

Існує усталена правило: не варто носити годинник на переважній руці, адже це незручно. Годинник можна легко пошкодити або зачепити ними сторонній предмет, не кажучи про те, що писати з годинником на зап'ястку вкрай не комфортна завдання, та й застібати годинник на зап'ясті набагато легше основний рукою.
Але якщо ви все ж сумніваєтеся з вибором, рекомендуємо спробувати певний період часу носити годинник на одній руці, а потім на інший. В результаті, прислухаючись до своїх відчуттів, зробити вирішальний вибір.
Також цікавим фактом є те, що згідно стародавній медицині, зап'ясті має певні точки Цунь, безпосередньо пов'язані з серцем. І якщо ці точки занадто передавити, є ймовірність порушення внутрішнього балансу енергетичних потоків. Адже симетрична і ритмічна пульсація цих точок - запорука здоров'я, довголіття і бадьорості. Тому в залежності від розташування цих точок, жінкам рекомендують носити всілякі аксесуари на лівій руці, а чоловікам - на правій.

Правильний вибір ремінця

Незалежно від того, оберете ви модель з ремінцем або на браслеті, годинник повинні щільно прилягати до зап'ястя, не здавлюючи руку. Тому не забудьте правильно відрегулювати ремінець / браслет за розміром вашого зап'ястя.
Пам'ятайте про те, що не варто носити наручний годинник так, щоб вони вільно бовталися, допустимо за правилами етикету їх переміщення по зап'ястку на пару сантиметрів вгору і вниз. Циферблат не повинен перевертатися на всі боки. Ідеальне розташування годин трохи вище кисті, не дозволяється спускатися годинах нижче кісточки.



Чоловічі наручні годинники не повинні прилягати надмірно щільно до руки. Якщо на кисті залишаються сліди від годин, значить, вони прилягають дуже щільно і варто послабити ремінець. Скористайтеся в даному випадку правилом, що між браслетом і шкірою при деякому зусиллі можливо просунути палець.
Що стосується жіночих наручних годинників , То тут допустимі винятки з правил. Дозволяється, щоб модель прилягала щільно до руки або ж навпаки розташовувалася вільно, як браслет, в залежності від дизайну і стилістики аксесуара.

Як носити годинник з одягом

носити чоловічий годинник поверх рукава або манжета сорочки допустимо тільки в самих неформальних ситуаціях. Урочиста подія або ділова зустріч особливо вимагають, щоб годинник тільки трохи виглядали з-за краю рукава вашого одягу при зігнутому положенні руки і закривалися при її розпрямленні.

Як правильно підібрати годинник

Головним критерієм у виборі повинен стати розмір вашого зап'ястя. Так як надмірно масивні моделі на тендітній руці або навпаки - мініатюрні годинки на широкої кисті, можуть зіпсувати загальне враження через безглуздий поєднання. Рекомендуємо звертати увагу, щоб корпус моделі не був візуально ширше зап'ястя.
Важливо дотримуватися відповідність дизайну моделі з певною ситуацією. Наприклад, варто пам'ятати про те, що діловий стиль не допускає помітний дизайн з дрібною деталізацією або спортивний формат, а неформальна зустріч не є обов'язковим приводом одягнути сувору, класичну модель. Можливо, в певних випадках від практичного аксесуара краще відмовитися.
Останній базовий принцип правильного носіння годин - вважається поганим тоном під час бесіди або зустрічі дивитися на годинник. Таким чином, ви прикрість ви робите свого опонента. Співрозмовник може вирішити, що вам не цікавий розмова або ж ви поспішаєте скоріше закінчити зустріч.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация