Як правильно одягати військовий бере

  1. Вибрали колір неба
  2. Історія військового берета
  3. Як надати форму берету

різнобарвні військові берети різнобарвні військові   берети   згодом стали не просто заміною кашкетів і пілотки, але ще і показником якоїсь елітарності їх володарів згодом стали не просто заміною кашкетів і пілотки, але ще і показником якоїсь елітарності їх володарів. Адже носили їх морські та повітряні піхотинці, а також різноманітні спецназівці, вважалися елітою і навіть найбільш шанованої в армії кастою.

До недавніх пір нічим не відрізнялася і Росія До недавніх пір нічим не відрізнялася і   Росія   , Де право на престижний   бере   мали лише обрані і спеціально навчені військовослужбовці , Де право на престижний бере мали лише обрані і спеціально навчені військовослужбовці. Зараз ситуація багато в чому змінилася. бере став звичним головним убором не тільки для десантників і морських піхотинців, а й для представників інших родів військ, навіть для поліцейських (ОМОН) і рятувальників. А до блакитного і чорного кольорів додалися малиновий, краповий, зелений , сірий , Волошковий, оранжевий ...

Найбільш престижним в Збройних силах СРСР і Росії вважається блакитний Найбільш престижним в Збройних силах СРСР і Росії вважається   блакитний   , а не   синій   , Як його іноді неправильно називають   бере   десантника , а не синій , Як його іноді неправильно називають бере десантника. Тобто солдата і офіцера ВДВ (Повітряно-десантних військ). Ввів його в ужиток в 1968 році тодішній командувач «крилатої піхоти» генерал Василь Маргелов. А після опублікування в липні 1969 року наказу міністра оборони Андрія Гречка, такий бере став для десантників офіційним.

Цікаво, що військові історики стверджують: спочатку кольором ВДВ Цікаво, що військові історики стверджують: спочатку кольором   ВДВ   був малиновий був малиновий. Як, власне, і у десантників багатьох інших країн світу. Але після трагічного участі радянських військ у придушенні повстання в Чехословаччині, Маргелов запропонував для парашутних з'єднань колір неба - блакитний .
До слова, такий же колір у тільників і беретів спецназівців ГРУ (Головного розвідувального управління), чиї службові функції часто схожі з тими, що покладені на десантників.

Вибрали колір неба

Радянські і російські десантники не єдині в армійському світі, що носили і носять блакитні берети Радянські і російські десантники не єдині в армійському світі, що носили і носять блакитні   берети . Відомо, що майже аналогічні головні убори були частиною форми окремих груп спецназу американських ВДВ і ВВС (Військово-повітряних сил) і колоніальних підрозділів португальської армії в Анголі і Мозамбіку. Крім того, блакитні берети , Як символізують колір світу, входять в уніформу військовослужбовців миротворчих військ ООН.

А саме сині і темно-сині берети А саме сині і темно-сині   берети   , Але вже зовсім елітарні, носять охоронні підрозділи   ВВС   США   , Військові поліцейські в Ізраїлі і військовослужбовці ПАР , Але вже зовсім елітарні, носять охоронні підрозділи ВВС США , Військові поліцейські в Ізраїлі і військовослужбовці ПАР. Крім того, сині берети включені і в нове формене обмундирування російських ВВС .

Історія військового берета

З огляду на практичність берета, неформальне його використання військовими Європи налічує тисячоліття. Прикладом може служити блакитний берет З огляду на практичність берета, неформальне його використання військовими Європи налічує тисячоліття , Який став символом шотландських збройних сил в 16-му і 17-му століттях. Як офіційний військовий головний убір , бере стали використовувати в період війни за успадкування іспанської Корони в 1830 році на замовлення генерала Tomas де Zumalacarregui, який бажав не витратним способом зробити головні убори стійкі до капризів погоди в горах, прості в догляді і для використання в урочистих випадках.

1. Інші країни наслідували цей приклад, після створення французьких Альпійських єгерів на початку 1880-х років. Ці гірські війська носили одяг, яка включала в себе декілька функцій, новаторських для того часу. У тому числі і великі берети 1 , Які збереглися до цих пір.

2. берети 2 мають особливості, які роблять їх дуже привабливими для військових: вони дешеві, можуть бути виготовлені в широкому діапазоні кольорів, можуть бути згорнуті і засунуті в кишеню або під погон , Їх можна носити з навушниками (це одна з причин, чому танкісти прийняли бере ).

бере бере   був знайдений особливо корисним, для екіпажів броньованих автомобілів, і Британський Танковий корпус (пізніше Королівський Танковий Корпус) прийняв цей   головний убір   ще в 1918 році був знайдений особливо корисним, для екіпажів броньованих автомобілів, і Британський Танковий корпус (пізніше Королівський Танковий Корпус) прийняв цей головний убір ще в 1918 році.

3. Після 1 Світової війни, коли питання про офіційні зміни форми одягу розглядався на високому рівні, генерал Еллес, який був пропагандистом беретів, привів ще один аргумент - під час маневрів в берете зручно спати і він може використовуватися як підшоломник. Після тривалих дебатів в міністерстві оборони, чорний 3 бере був офіційно схвалений указом Його Величності від 5 березня 1924 року. чорний бере залишався винятковою прівіллегіей Королівського танкового корпусу досить довгий час. Потім практичність цього головного убору була помічена іншими і до 1940 року всі бронетанкові частини Великобританії стали носити чорні берети .

4. Німецькі танкові екіпажі в кінці 1930-х років також взяли бере 4 з додаванням м'якого шолома всередині. Чорний колір став популярним в головних уборах екіпажів танків, оскільки на ньому не видно масляних плям.

5. Друга Світова війна надала беретам нову популярність. Англійські та американські диверсанти, закидати в тил до німців, зокрема, до Франції, швидко оцінили зручність беретів, особливо темних кольорів - під них було зручно ховати волосся, вони захищали голову від холоду, бере 5 використовувався як підшоломник і т.д. Деякі англійські частини, ввели берети в якості головного убору з'єднань і родів військ. Так наприклад було з САС - Спеціальної Авіаційної Службою, підрозділом спеціального призначення, який займався диверсіями і розвідкою в тилу ворога - вони взяли бере пісочного кольору (він символізував пустелю, де САСовцам доводилося багато працювати проти армії Роммеля). Британські парашутисти вибрали бере малинового кольору - за легендою цей колір запропонувала письменниця Дафна Дюмор, дружина генерала Фредеріка Брауна, одного з героїв Другої Світової війни. За колір берета парашутисти негайно отримали прізвисько «вишеньки». З тих пір малиновий бере став неофіційним символом військових парашутистів по всьому світу.

6. Перше використання беретів в збройних силах США 6 відноситься до 1943 року. 509-й парашутно-десантний полк отримав малинові берети від своїх англійських колег, в знак визнання і уваженія.Іспользованіе берета в якості головного убору військовослужбовців в Радянському Союзі бере свій початок з 1936 року. Згідно з наказом НКО СРСР носити берети темно-синього кольору, як частина річної форменого одягу, належало військовослужбовцям-жінкам і слухачкам військових академій.

7. берети 7 стали за замовчуванням військовим головним убором в кінці 20 і початку 21-го століття, так само, як треуголка, ківер, кашкет , пілотка , кепі , Свого часу у відповідних епохах. берети Зараз носять багато військовослужбовців більшості країн по всьому світу.

8. А тепер, власне, про беретах в елітних військах. І почнемо ми, звичайно, з Альпійських єгерів - підрозділи яке і ввело моду на носіння беретів в армії. Альпійські єгеря (Гірські Стрілки) - елітна гірська піхота Французької Армії. Вони проходять підготовку для ведення бойових дій в гірській місцевості і в міських районах. Носять широкий темно-синій бере 8 .

9. Французький Іноземний Легіон носить берети 9 світло-зеленого кольору.

Як надати форму берету

бере бере   - це   головний убір   з плоскою верхівкою, часто зі складкою у військовому стилі з правого боку - це головний убір з плоскою верхівкою, часто зі складкою у військовому стилі з правого боку. берети були популярні у Франції та Іспанії в 19-м столітті, і до їх пір їх пов'язують з цими культурами. Крім того, їх носять багато військові і співробітники правоохоронних органів в якості уніформи. Проте, берети стають все більш популярними і серед модників.

Одягніть бере Одягніть   бере    на голову на голову. Якщо бере можна поправити, злегка потягніть його в праву сторону. Обов'язково зробіть це, перш ніж намочити бере , Оскільки вологий головний убір може розтягнутися або сісти.

Зріжте підкладку. Відсіч підкладку і постарайтеся не пошкодити зовнішню поверхню.

намочіть бере намочіть   бере . Наповніть раковину або миску теплою водою і занурте туди бере цілком.
Пам'ятайте: якщо вода буде гарячої, бере сяде. Якщо бере вам злегка великий, гарячу воду використовувати можна, але якщо він і так сидить щільно, вода повинна бути холодною або теплою.

Вичавіть зайву воду. Акуратно візьміться за бере і відіжміть воду. Тканина повинна бути вологою, але з неї не повинна капати вода.

Надайте берету форму. Одягніть бере Надайте берету форму , Розмістивши значок над лівим оком, і потягніть тканину до правого боку, розгладжуючи її рукою. Повторіть ці дії кілька разів, намагаючись зробити так, щоб поверхня зверху була ідеально рівною.
Можна укласти зайву тканину з лівого боку берета (якщо дивитися на бере , Коли він на голові) за допомогою лінійки (підкладіть її під тканину, щоб вона лежала рівно) і шпильки (їй можна прикріпити тканину до лінійки). Це дозволить створити потрібну форму, коли тканина висохне.

Чи не знімайте бере Чи не знімайте   бере    , Поки він не висохне , Поки він не висохне. Це не дасть головного убору сісти і допоможе йому прийняти форму вашої голови.
В крайньому випадку, не знімайте бере , Поки він не висохне хоча б трохи. Потім можна перекласти бере на плоску поверхню, наприклад, на край столу.

Обробіть поверхню берета бритвою. Коли тканина висохне, на неї буде багато катишков. За допомогою одноразової бритви акуратно зчистити їх із зовнішнього боку берета, намагаючись не зачепити тканину. Виконайте те ж саме з внутрішньої сторони. Тепер ваш бере готовий!

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация