Як влаштується на роботу в поліцію і що для цього потрібно?

  1. На які посади можна розраховувати працюючи в поліції
  2. Вимоги до кандидатів для роботи в поліції, чи приймають в поліцію дівчат
  3. Необхідні документи для працевлаштування в поліцію
  4. Які тести необхідно пройти для роботи в поліції

Останнім часом у зв'язку зі збільшенням рівня престижу державної служби такі державні органи як міністерство внутрішніх справ і збройні сили перестали відчувати дефіцит кадрів, можна сказати, що влаштується на роботу в поліцію або на службу в армії прагнуть все більше і більше російських чоловіків і жінок. Молодь теж активно шукає способи піти працювати поліцейськими, адже це не тільки цікава робота, але ще і гарантований білий дохід!

До основних плюсів служби в поліції Росії можна віднести: білу зарплату, що складається з базового окладу + надбавок за стаж, за звання, за посаду, за нічні зміни і тд .; щорічну відпустку 40 календарних днів (а при стажі служби в поліції більше 10 років він складе вже 45 днів на рік); можливість отримати вищу юридичну освіту (йдучи на здачу сесії ви продовжуєте отримувати поліцейську зарплату); досить хороший соціальний пакет для поліцейських і членів їх сімей, а також можливість вийти на пенсію після 20 років вислуги.

У цій публікації ми допоможемо вам оцінити свої шанси влаштуватися на роботу в поліцію, а також розповімо про умови вступу на службу в органи МВС Російської Федерації.

На які посади можна розраховувати працюючи в поліції

Поліції в Росії є досить структуровану державну службу, основною метою якої є підтримка правопорядку в країні. Перелік затребуваних професій для поліції досить широкий, і практично будь-яким фахівцям в МВС будуть раді. На роботу в поліції можуть розраховувати не тільки міцні люди на посади оперативників, дільничних, або слідчих, МВС РФ потрібні такі співробітники як кадровики, бухгалтери, фінансисти, аналітики, фахівці з телекомунікаційним системам і зв'язку, криміналісти, медичні працівники, водії, механіки та інші професії.

Навіть педагогічне і психологічну освіту затребувані в поліції для комплектування відділів по роботі з неповнолітніми (раніше дитячі кімнати міліції). Якщо у кандидата є юридична освіта , То це додатковий плюс при працевлаштуванні в органи МВС.

Якщо у кандидата є   юридична освіта   , То це додатковий плюс при працевлаштуванні в органи МВС

Якщо ви прийняли рішення влаштуватися на службу в поліцію, вам необхідно звернутися до відділу кадрів того підрозділу поліції, в якому ви маєте намір проходити службу, щоб дізнатися на які посади можна розраховувати в даний момент у вашому населеному пункті. При цьому потрібно підтвердити свою готовність до служби, пройшовши відповідні медичні огляди, психологічні та інтелектуальні тести.

Для того, щоб з успіхом пройти всі вступні тести, громадянин повинен відповідати деякому рівні, і в поліцію беруть далеко не всіх. Розглянемо вимоги до кандидатів в поліцію.

Вимоги до кандидатів для роботи в поліції, чи приймають в поліцію дівчат

Перед тим, як подавати документи для роботи в поліції вам варто ознайомитися з базовими вимогами до поліцейських співробітникам. Вони різняться в залежності від посади, але є і однакові норми.

Для роботи в поліції немає ніяких обмежень за національною або статевою ознакою, тобто як чоловіки, так і жінки можуть працювати в структурах МВС, якщо вони не мають протипоказань за станом здоров'я і підходять за віком. До органів внутрішніх справ приймають кандидатів від 18 і до 35 років. Якщо громадянин раніше проходив службу в МВС, обмеження за віком для нього розширюється до 50 років.

Якщо громадянин раніше проходив службу в МВС, обмеження за віком для нього розширюється до 50 років

Вимоги до освіти кандидатів на зайняття посад відрізняються в залежності від рівня займаної посади. Всі кваліфікаційні вимоги перераховані у Федеральному законі № 342-ФЗ від 30.11.2011 р (статті 14 і 17 ). Для окремих посад досить повної середньої або професійної освіти, в той же час вище професійне освіти необхідно для заняття посад начальницького складу середнього і вищого рівня.

Не приймають на службу в МВС осіб з судимістю, що мають засуджених родичів, власників власного бізнесу і осіб, не готових працювати з державною таємницею. Навіть якщо ви не маєте судимості, але багаторазово залучалися до адміністративної відповідальності - дорога в МВС для вас може бути закрита.

Необхідні документи для працевлаштування в поліцію

Для того, щоб влаштуватися на роботу в поліцію вам необхідно представити наступний набір документів:

  • Ваше власноруч підписану заяву;
  • Ваша анкета;
  • Автобіографія;
  • Документи про вашу освіту;
  • Якщо ви військовозобов'язаний - військовий квиток або посвідчення особи офіцера (прапорщика, мічмана);
  • Відомості про майно і доходи;
  • Свідоцтво ІПН;
  • Трудова книжка.

Це основний перелік, але в залежності від посади, на яку ви влаштовуєтеся, список може розширюватися до 20 одиниць. Однак документами ви не обійдетеся.

Які тести необхідно пройти для роботи в поліції

Для того, щоб вас взяли на роботу в поліцію, ви повинні успішно пройти медичний огляд, при якому кандидат на службу поліцейським зобов'язаний пройти всіх ключових медичних фахівців і здати всі необхідні аналізи для отримання відповідного медичного висновку.

Крім перевірки стану здоров'я від здобувача на роботу в поліції потрібно пройти психологічне тестування, оскільки служба поліцейського вимагає психічного здоров'я, емоційної стійкості, а також пов'язана із застосуванням зброї та спецзасобів, які неможливо довірити людині, яка має проблеми з психікою.

Якщо ви успішно пройшли медичне обстеження (ВВК - військово-лікарську комісію), успішно пройшли психологічне тестування (в тому числі тести на IQ), якщо у вас немає судимості, ваші родичі не відбувають кримінальне покарання, якщо ваша спортивна форма відповідає нормативам фізичної підготовки співробітників МВС , то ви можете бути прийняті на стажування, яка триватиме від 3 до 6 місяців. Після того як поліцейський-стажист пройшов стажування - він в разі успіху може бути прийнятий на службу в поліції на відповідну посаду, при цьому за результатами стажування проходить атестація з присвоєнням поліцейського звання.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация