Як оформити, отримати, замінити і відновити СНІЛС дорослим і дітям за новими пенсійним правилами

  1. Як оформити і отримати свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування і СНІЛС дорослим
  2. Як оформити свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування і отримати страховий номер індивідуального...
  3. Рекомендації Пенсійного фонду РФ щодо свідоцтва обов'язкового пенсійного страхування і отримання страхового...
  4. У разі втрати свідоцтва обов'язкового пенсійного страхування ( «зеленої картки») зі страховим номером...
  5. Свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування (СНІЛС) при зміні прізвища

подробиці

З даного матеріалу ви дізнаєтеся що таке свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування, що таке страховий номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС) для дорослих і дітей, як оформити, отримати, замінити і відновити СНІЛС відповідно до нової Пенсійної реформою 2015 року З даного матеріалу ви дізнаєтеся що таке свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування, що таке страховий номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС) для дорослих і дітей, як оформити, отримати, замінити і відновити СНІЛС відповідно до нової Пенсійної реформою 2015 року.

Щорічно 5 мільйонів чоловік в Росії - дорослих і дітей - реєструються в Пенсійному фонді РФ, оформляють і отримують свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування з унікальним страховим номером індивідуального особового рахунку (СНІЛС).

Крім того що оформлення та отримання свідоцтва обов'язкового пенсійного страхування зі страховим номером індивідуального особового рахунку (СНІЛС) потрібно для формування пенсії, СНІЛС необхідний для отримання державних послуг в електронному вигляді і пільг, скорочення кількості документів при отриманні різних послуг та ін.

Як оформити і отримати свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування і СНІЛС дорослим

Оформлення та отримання свідоцтва обов'язкового пенсійного страхування і страхового номери індивідуального особового рахунку (СНІЛС) при влаштуванні на роботу

При укладанні трудового договору або договору цивільно-правового характеру роботодавець протягом двох тижнів зобов'язаний відправити дані співробітника і заповнену анкету до територіального органу Пенсійного фонду РФ для оформлення та отримання свідоцтва обов'язкового пенсійного страхування і номера індивідуального особового рахунку (СНІЛС).

Свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування з СНІЛС оформляється протягом трьох тижнів, передається спочатку роботодавцю, а вже роботодавець видає свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування співробітнику.

Самостійне оформлення та отримання свідоцтва обов'язкового пенсійного страхування і страхового номери індивідуального особового рахунку (СНІЛС)

Оформити і отримати свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування і страховий номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС) можна і самостійно в Пенсійному фонді РФ за місцем реєстрації (у тому числі тимчасової) або фактичного проживання.

Для оформлення та отримання свідоцтва обов'язкового пенсійного страхування і страхового номери індивідуального особового рахунку (СНІЛС) необхідно пред'явити в Пенсійний фонд паспорт і заповнити анкету.

У цьому випадку оформлення свідоцтва обов'язкового пенсійного страхування (страхового свідоцтва) з СНІЛС займає три тижні.

Таку ж процедуру з оформлення та отримання свідоцтва обов'язкового пенсійного страхування і страхового номери індивідуального особового рахунку (СНІЛС) проходять ті, хто добровільно робить відрахування на свою майбутню пенсію до Пенсійного фонду РФ за себе або за іншу людину.

Як оформити свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування і отримати страховий номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС) дітям

Для оформлення свідоцтва обов'язкового пенсійного страхування і отримання страхового номери індивідуального особового рахунку (СНІЛС) дітям до 14 років один з батьків (мама або тато) з власним паспортом і свідоцтвом про народження дитини можуть звернутися до Пенсійного фонду РФ за місцем проживання або фактичного проживання.

У Пенсійному фонді потрібно заповнити анкету, і не пізніше ніж через два тижні можна буде отримати для своєї дитини свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування і зі страховим номером індивідуального особового рахунку (СНІЛС).

Діти старше 14 років для оформлення свідоцтва обов'язкового пенсійного страхування і отримання страхового номери індивідуального особового рахунку (СНІЛС) можуть звернутися до Пенсійного фонду самостійно зі своїм паспортом.

Рекомендації Пенсійного фонду РФ щодо свідоцтва обов'язкового пенсійного страхування і отримання страхового номери індивідуального особового рахунку (СНІЛС)

Пенсійний фонд РФ рекомендує оформити свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування і отримати страховий номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС) всім дорослим громадянам, які з різних причин поки його не мають.

Це, як правило:

  • військовослужбовці та співробітники силових відомств без стажу на громадянкою роботі, які будуть отримувати або вже отримують пенсію по лінії свого відомства,
  • а також громадяни з різних причин не мають стажу обов'язкового пенсійного страхування (страхового стажу).

До цієї категорії громадян відносяться, наприклад, домогосподарки і громадяни зайняті віддаленою роботою (фрілансери).

Щоб отримати оформити свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування і отримати страховий номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС), необхідно звернутися до Пенсійного фонду РФ за місцем реєстрації (у тому числі тимчасової) або фактичного проживання з паспортом.

Військовослужбовці, які служать в гарнізонах, віддалених від місць розташування органів Пенсійного фонду, можуть оформити свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування і отримати страховий номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС) через свою військову частину.

Іноземні громадяни або особи без громадянства (за винятком висококваліфікованих фахівців відповідно до ФЗ від 25 липня 2002 року № 115-ФЗ «Про правове становище іноземних громадян у Російській Федерації»), постійно або тимчасово проживають на території Росії оформляють свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування і отримують страхової номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС) особисто в територіальному органі Пенсійного фонду за місцем проживання (перебування) або через свого роботодавця.

У разі втрати свідоцтва обов'язкового пенсійного страхування ( «зеленої картки») зі страховим номером індивідуального особового рахунку (СНІЛС)

Увага. Страховий номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС) надається кожному громадянину один раз і назавжди і закріплюється тільки за ним.

А ось саме свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування ( «зелену картку») можна і втратити.

Якщо свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування втрачено, відновити його просто.

Працюючим громадянам необхідно звернутися до відділу кадрів із заявою про видачу дубліката свідоцтва обов'язкового пенсійного страхування.

Для категорії самозайнятого населення (індивідуальний підприємець, адвокат, нотаріус і т. Д.) - необхідно звернутися до Пенсійного фонду за місцем своєї реєстрації в якості страхувальника обов'язкового пенсійного страхування із заявою про видачу дубліката свідоцтва обов'язкового пенсійного страхування.

Непрацюючі громадяни повинні подати заяву про відновлення свідоцтва обов'язкового пенсійного страхування ( «зеленої картки») до Пенсійного фонду РФ за місцем реєстрації (у тому числі тимчасової) або фактичного проживання.

Протягом місяця з дня звернення громадянина або роботодавця на підставі даних індивідуального особового рахунку буде виданий дублікат свідоцтва обов'язкового пенсійного страхування (страхового свідоцтва).

Свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування (СНІЛС) при зміні прізвища

Особисті дані, зазначені в свідоцтві обов'язкового пенсійного страхування (на «зеленій картці»), повинні відповідати даним паспорта, тому при зміні прізвища необхідно поміняти свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування на нове.

Для цього до Пенсійного фонду РФ за місцем реєстрації (у тому числі тимчасової) або фактичного проживання подається (через роботодавця або особисто) заяву про обмін свідоцтва обов'язкового пенсійного страхування (страхового свідоцтва). Колишнє свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування прикладається до заяви.

Всі зміни відображаються на індивідуальному особовому рахунку громадянина, і йому видається нове свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування (страхове свідоцтво) з тим же номером індивідуального особового рахунку (СНІЛС), але зі зміненою прізвищем.

З побажаннями щасливого життя на пенсії і довголіття

Шановний відвідувач, не забудьте поділитися своєю думкою про цю статтю "Як оформити, отримати, замінити і відновити СНІЛС дорослим і дітям за новими пенсійним правилами" в коментарях до статті і в соціальних мережах, клікнувши на відповідну кнопку вгорі статті.

Колесова Г.І.

адміністратор Віртуальної школи пенсіонерки

Читайте також з питань планування життя на пенсії:


Як пенсіонеру отримати належну йому соціальну допомогу у вигляді набору пільг і субсидій
Яку соціальну допомогу у вигляді набору пільг і субсидій мають пенсіонери за новим пенсійним законодавством
Як самостійно розрахувати розмір страхової пенсії по старості за новим пенсійним законодавством
Як заробити страховий стаж для нарахування пенсії за новим пенсійним законодавством з 2015 року
Які заходи соціальної підтримки (пільги) покладені ветерану праці та як їх отримати ветерану з 2015 року
Які зміни відбулися в пенсійному забезпеченні з 2015 року
Як оформити державну пенсію у зв'язку з втратою годувальника за новими пенсійним правилами
Як оформити державну пенсію по інвалідності з 2015 року
Як отримати і як витратити материнський (сімейний) капітал?
Як оформити страхову пенсію у зв'язку з втратою годувальника за новими пенсійним правилами
Як оформити страхову пенсію по інвалідності за новими пенсійним правилами
Перерахунок страхової та накопичувальної пенсій працюючим пенсіонерам з 2015 року
Як дізнатися про сформованих пенсійних правах на страхову й накопичувальну пенсії
Що таке персоніфікований облік пенсійних прав громадян в системі обов'язкового пенсійного страхування
Як виплачується пенсія при зміні місця проживання пенсіонера
Як отримати державну соціальну допомогу у вигляді набору соціальних послуг
Як вибрати варіант пенсійного забезпечення в системі обов'язкового пенсійного страхування: страхові внески тільки на страхову пенсію або ще і на накопичувальну пенсію
Як оформити державну пенсію по старості за новими пенсійним правилами
Як оформити соціальну пенсію за новими пенсійним правилами
Як оформити державну пенсію за вислугу років за новими пенсійним правилами
Як оформити накопичувальну пенсію за новими пенсійним правилами
Як оформити страхову пенсію по старості за новими пенсійним правилами
Куди і як звертатися за призначенням трудової пенсії. практичні Поради
Умови призначення страхової трудової пенсії по старості з 2015 року
Нова пенсійна формула
Пенсійне забезпечення по-новому: Як розрахувати розмір трудової пенсії
Вихід на пенсію: Не все так просто!
Життя на пенсії і накопичувальне страхування життя?
15 секретів довголіття. Накопичувальне страхування життя продовжує життя
ВЗЯТИ КРЕДИТ! або ВЗЯТИ КРЕДИТ?
Рерайтінг - найпростіша віддалена робота на дому для пенсіонерів
Копірайтинг - дистанційна робота на дому для будь-якого пенсіонера
Фріланс - дистанційна робота для пенсіонера
Як заробити гроші пенсіонеру не робота або що таке ВРЕМЯ?
ПЕНСІЙНА РЕФОРМА - Яка пенсія чекає росіян найближчим часом
А чи потрібно накопичувати гроші для пенсії?
Спосіб життя: Коли виходити на пенсію?
Як планувати своє життя, щоб на пенсії ЖИТИ, а не Виживати
Чи є життя на пенсії?
Спосіб життя на пенсії: Думка вчених про щасливе життя на пенсії

Як оформити, отримати, замінити і відновити СНІЛС дорослим і дітям за новими пенсійним правилами

Життя на пенсії і накопичувальне страхування життя?
Або ВЗЯТИ КРЕДИТ?
Спосіб життя: Коли виходити на пенсію?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация