Як виростити вундеркінда: Моцарт допоможе стати обдарованим

  1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

19 липня 2014 року, 10:09 Переглядів: 19 липня 2014 року, 10:09 Переглядів:   Під музику Моцарта

Під музику Моцарта. Під час занять дітям пропонують зобразити політ жука або шум дощу. Класика допомагає зробити дитину обдарованим і спокійним. Фото: vk.com.

У шість місяців слухати Моцарта, в рік ходити у фітнес-зал, з півтора років говорити по-англійськи, а в два роки вирішувати найпростіші математичні завдання - через це проходять дніпропетровські малюки, чиї батьки мають намір зробити зі свого чада вундеркінда. У Дніпропетровську існує безліч методик, що дозволяють зробити дитину як мінімум всебічно розвиненим і обдарованим.

МОЦАРТ

Залучати дитину до прекрасного вже з дитинства радить дніпропетровська піаністка Леся Рожкова. Вона разом з чоловіком, який грає на кларнеті і флейті, проводять заняття з дітьми під класичну музику. Відвідувати заняття можна з перших днів життя. Діти на живому концерті малюють, танцюють, "купаються" в музичній "ванній" з кульок, грають на килимі або просто сплять.

"Все почалося з того, що ми грали концерти класичної музики для дорослих, - розповідає Леся. - А потім помітили дитини, який стояв і слухав музику".

Піаністка каже, що талановиті композитори могли передати за допомогою музики шелест листя, політ жуків, грозові гуркіт і звуки дощу, рух риб в річці і спів птахів. А дітям на заняттях пропонують показати все це самостійно. Винахідники методики вважають, що це допомагає дітям стати більш спокійними, допитливими, товариськими та творчими.

"Тепер син вдома не просить мультфільми, а просить Моцарта, - хвалиться мама дворічного Артема Наталія Нечитайло. - Взагалі став більш посидючим, тепер з ним можна займатися і мовами, і читанням".

Ціна одного заняття - 20 грн, для дітей до року - безкоштовно.

БЕЗ ТВ і сварки

педагог психолог Анна Борська розробила свою методику, яка дозволяє виростити талановиту дитину. Спеціаліст скрупульозно підрахувала, скільки точно повинен спати і гуляти така дитина, які заняття відвідувати і як харчуватися. Щоб виростити обдаровану дитину, з ним обов'язково гуляти двічі в день не менше трьох годин.

На прогулянках майбутнього генія не можна просто посадити в пісочницю, видавши пасочки. Педагог вважає, що з чадом потрібно розмовляти всю прогулянку і пояснювати йому кожну свою дію, описувати все довкола і природу.

За словами фахівця, її обурюють мами, які просто посадять дитини в коляску і гуляють з ним по околицях.

"Навіть з немовлям потрібно говорити, пояснювати йому все і описувати навколишній світ, - впевнена фахівець. - Я вже не кажу про однорічних дітей".

Що стосується харчування, то майбутній геній повинен харчуватися тільки натуральними продуктами - ніякого дитячого харчування і фастфуду. Якщо мрієте, щоб чадо мало схильність до іноземних мов, то і колискові йому потрібно включати іноземною. Якщо хочете розвинути здатність до точних наук, то з чадом потрібно все рахувати, а іграшки краще і зовсім підписати за номерами. За словами фахівця, схильність до точних наук допомагає виробити фізична праця.

"Хочете виростити математика - з дитинства вчіть прибирати в квартирі, складати речі, варити суп ", - говорить фахівець. На її думку, це допомагає виробити почуття відповідальності і заходів, необхідне в точних науках.

Мої вихованці в два роки вирішують найпростіші математичні завдання, - каже Борська. - Займатися з дітьми потрібно з півроку, обов'язково стежити за режимом. Здібності можна виявити у всіх дітей, незалежно від генетики ".

За словами фахівця, виховання генія - кропітка праця, адже, крім звичайних занять, з дитиною потрібно щодня займатися дихальною гімнастикою, обов'язкове физкультминутка, пальчикова гімнастика, вправи на розвиток логіки, щоденне знайомство з творами світового мистецтва і музикою - в день більше десяти різних занять.

"Я своїм підопічним забороняю дивитися телевізор, а батькам ні в якому разі не можна свариться вдома, - каже Борська. - Краще замість мультфільму зводите дитини в театр або на концерт. На прогулянки візьміть альбом з репродукціями знаменитих художників".

Також в Дніпропетровську пропонують курси швидкочитання для дітей від чотирьох років, а малюків від двох знайомлять з астрономією і природними явищами. Малюкам, які тільки навчилися говорити, пропонують вивчати географію і анатомію.

"Всі заняття проходять в грою формі, але знання діти отримують серйозні, - розповідають в одному з центрів раннього розвитку. - Діти вже до школи знають, як влаштована людина, які органи у нього є. Хлопці знають, який орган і за що відповідає і чому здоров'я потрібно берегти ".

Раніше подібні знання давали тільки в школі.

"Чесно кажучи, я б на три роки злякалася скелета і внутрішніх органів людини. Пам'ятаю, я в школі таке побачила на заняттях біології у старшокласників і ніч не стулила очей, - каже мама трирічної Лізи Іванна Суботіна. - А моя дочка зажадала купити їй макет тіла людини, навіть назви всіх кісток знає і мріє стати лікарем. Вважаю, що такі заняття допомагають дитині швидше знайти своє призначення ".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Як виростити вундеркінда: Моцарт допоможе стати обдарованим". інші Новини Дніпра дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Вікторія Яковлєва

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация