Як провести випробування стелажів

  1. Принцип випробування стелажних конструкцій
  2. Види випробувань:

випробування стелажів - обов'язкова умова їх експлуатації. Відповідно до державного стандарту всі компанії, що використовують складські об'єкти, зобов'язані раз на рік проводити огляд технічного стану стелажів. Одним з елементів оцінки стану стелажній системи є її випробування.

Як правило, даний вид роботи виконують сертифіковані компанії, що виробляють весь комплекс робіт зі стелажами - від монтажу, ремонту, пересування систем до їх випробувань і технічного огляду.

Важливий момент - відповідно до законодавства РФ, за недотримання правил експлуатації складського обладнання, відповідальну компанію можуть покарати, припинивши її діяльність на термін, необхідний для організації та проведення оцінки технічного стану обладнання.

Важливий момент - відповідно до законодавства РФ, за недотримання правил експлуатації складського обладнання, відповідальну компанію можуть покарати, припинивши її діяльність на термін, необхідний для організації та проведення оцінки технічного стану обладнання

Принцип випробування стелажних конструкцій

В основі ідеї, а потім і обов'язки, проведення випробувань лежать дані про те, що метал будь-якого сорту може накопичувати «втома». Термін умовний. Пояснює те, що при постійній експлуатації конкретні предмети - балки і стійки, можуть витримати навантаження менший маси, ніж записано в їх характеристиках.

Випробування стелажів проходить раз на рік. Після цього визначаються / коригуються допустимі навантаження на систему. За результатами випробувань пишеться протокол. Саме він буде цікавити в першу чергу інспекцію охорони праці або Ростехандзор в першу чергу.

Якщо випробування доручені фахівцям в області експлуатації стелажів для складу , То результатом робіт стане аналіз стану системи в формі звіту з рекомендаціями з діями, рекомендованими для усунення знайдених / можливих проблем.

Види випробувань:

Примітка: вони розроблені для конструкцій з металу, висотою не більше 16 м, з можливістю зберігання вантажу масою до 1500 кг.

  • Огляд елементів несучих конструкцій.
  • Статичні випробування.
  • Випробування на прогин ключових елементів в різних напрямках.
  • Огляд стану - рівня зношеності і затягування, болтів всіх типів.

Роботи проводяться відповідно до існуючого ГОСТом. Йдеться про ГОСТ Р 55525-2013 від 01.07.2014. У ньому виписані вимоги до стану, лінійні параметри і якість матеріалу для несучої конструкції, до підлоги складу.

Плюс - весь термінологічний апарат і принципи економічно-обґрунтованої і безпечної експлуатації складського обладнання. Новий ГОСТ застосуємо тільки для пасивно-сейсмічних територій. Якщо склад побудований в сейсмічно-активній зоні, то його експлуатація і випробування проводяться за старими нормами.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация