Як замаринувати шашлик Класичний рецепт (універсальний)

  1. Маринад для шашлику класичний рецепт

Найпростіший і найбільш перевірений маринад, який може приготувати той, хто ніколи не стикався з приготуванням цього чудового блюда. Хоча, в наш час, рідко можна зустріти того, хто жодного разу не готував шашлик. Побутує помилкова думка, що без оцту замаринувати м'ясо для шашлику неможливо. Оцет не тільки розм'якшує, а й висушує м'ясо, надаючи йому жорсткість і пружність, також заглушає натуральний смак і запах м'яса. Можете не сумніватися, за цим рецептом маринаду шашлик вийти набагато ніжніше і смачніше.

шашлик зі свинини   , Як не можна краще підходить для цього маринаду, який можна смажити вже через 2 - 3 години
шашлик зі свинини , Як не можна краще підходить для цього маринаду, який можна смажити вже через 2 - 3 години. Оптимально потрібно маринувати шашлик зі свинини 6 - 8 годин. Таким способом можна замаринувати шашлик з баранини, тільки час маринування потрібно збільшити до 1 0 - 12 годин. Шашлик з яловичини потрібно витримувати ще довше, 10 - 20 годин. Шашлик з телятини або шашлик з курки прирівнюємо за часом маринування зі свининою. М'ясо свинини або яловичини ріжемо великими шматками не менше, аніж розмір сірникової коробки, так шашлик вийде соковитим, м'яким і не сухим. М'ясо баранини ріжемо трохи меншими шматками, за розміром з волоський горіх.

Щоб приготувати маринад для шашлику класичний (універсальний) нам знадобиться:

  • цибуля ріпчаста - 0.5 кілограм з розрахунку на 2 кілограми м'яса;
  • лимонний сік свіжовичавлений - 1 столова ложка з розрахунку на 1 кілограм м'яса;
  • перець чорний мелений - 1 чайна ложка з розрахунку на 1 кілограм м'яса;
  • прянощі - за смаком (див. примітку);
  • сіль - за смаком (див. примітку).

Маринад для шашлику класичний рецепт

М'ясо складаємо в глибоку НЕ пластиковий посуд. Лук перемелює на м'ясорубці і заливаємо м'ясо. Додаємо лимонний сік, чорний мелений перець, прянощі (дивись примітку), сіль (дивись примітку) і добре перемішуємо. Маринад для шашлику універсальний готовий. Ми залишаємо в прохолодному місці на час, вказаний для певного виду м'яса.

Приправи (примітка).
Ідеальних прянощів для шашлику не буває. Сотні складів приправ можна скомбінувати з такого широкого вибору спецій, сухих трав і прянощів.
Шавлія, імбир і коріандр додають до м'яса свинини або телятини неперевершений запах, але слід з обережністю враховувати, що вони притупляють справжній аромат і смак м'яса.
Розмарин, імбир, пряна гвоздика підходять для шашлику з баранини. Ці спеції надають багатий смак і заодно приглушують незвичайний запах і присмак баранини.
Лавровий лист, часник, базилік чебрець, аніс, зіра, гірчиця (зерна) - завжди додадуть вашому шашлику неповторний смак і аромат і ніколи не зіпсують його смак. Також, для ледачих, можна використовувати перевірену готову суміш «Італійські трави.» Головне, запам'ятати основне правило, що всі сухі трави, спеції і приправи застосовуються для приготування маринаду, а свіжа зелень додається в кінці. Ще одне правило: чим більше застосувати різних спецій спецій - це не означає, що - це буде краще. Не варто забувати, що спеції можуть повністю змінити смак і аромат шашлику.

Не варто забувати, що спеції можуть повністю змінити смак і аромат шашлику

але соуси , Навпаки, можуть тільки додати пікантність або гостроту, солодкість або кислинку і ще більше підкреслять смак цього чудового блюда.

Сіль (примітка).

Сіль за смаком - це розмита фраза чимало кого спантеличує. Але справжні гурмани ніколи не солять сам маринад. Сіль при маринуванні витягує з м'яса сік і воно виходить трохи сухуватим і не таким соковитим. Солити м'ясо потрібно безпосередньо перед укладанням на гриль або вже нанизане на шампури перед обсмажування.

Смачного.

https://youtu.be/H_COu4G1xb8

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация