Як проїхати на Україну з Росії зараз?

  1. Перетин кордону
  2. Що не варто провозити через кордон з Україною
  3. Чи можна в'їхати на материкову Україну через Кримську Республіку?
  4. Який транспорт краще вибрати для поїздки в Україну
  5. Грошове питання
  6. Яку кордон не варто перетинати

Багато громадян Росії не раз відвідували міста України: Київ, Одесу, Харків, Львів, Миколаїв та інші, щоб відпочити, відвідати родичів і просто весело провести час.

На превеликий жаль в сусідній країні зараз склалася несприятлива ситуація через яку проїзд для іноземних громадян, особливо для громадян Російської Федерації, може бути сильно утруднений. Мандрівники, які мають намір їхати відпочивати повинні добре знати, як проїхати на Україну з Росії зараз, щоб напевно потрапити в країну. Якщо ви заздалегідь не дізнаєтеся належної інформації, то будете сильно ризикувати своєю поїздкою. Міграційна служба може обшукати всі ваші речі, а якщо знадобиться і зовсім не пустить в Україну. Давайте розглянемо докладніше, який маршрут варто вибрати, щоб не потрапити в неприємну ситуацію.

В Україні за російським паспортом 2018

Перетин кордону

Найголовніше для мандрівника, який прямує в Україну - це перетин українського міграційної кордону. Коли ви проходите міграційний контроль, не має значення, яким транспортом ви подорожуєте, то повинні надати свій паспорт і вказати мету візиту. Залежно від того, який паспорт ви надали: внутрішній паспорт Російської Федерації або свій закордонний паспорт, прикордонники вибирають для вас спосіб відповіді на ваш запит. У разі, коли ви показуєте закордонний паспорт, що дозволяє знаком для вас і ваших близьких вважається штамп. Штамп дозволяє вам знаходитися в Україні абсолютно легально протягом 90 днів з 180. Якщо ви не взяли свій закордонний паспорт або у вас просто його немає, то доведеться заповнити міграційну карту. У карті необхідно вказати ваші паспортні дані українською або англійською мовами, дату народження, а також адреса майбутнього проживання в Україні. Заздалегідь підготуйте всі необхідні дані, щоб не затримувати в черзі ні себе, ні інших.

Мета візиту необхідно вибрати заздалегідь, найчастіше це просто візит. Не забувайте що правильно заповнена форма - це ваш зелене світло. Якщо ви неправильно вписуєте дані паспорта в імміграційну карту, то у вас можуть виникнути неприємності на кордоні. У літаку дану форму можна заповнить за 15 хвилин до прильоту. Стюардеси нададуть вам ручку, а також бланк заздалегідь, якщо вам щось здасться незрозумілим, то ви можете перепитати персонал літака.

На даний момент для російських громадян найкраще перетинати кордон з Україною з боку Придністров'я. Придністров'я - це невизнана республіка, жителі якої також мають російське громадянство, але їх внутрішні паспорти відрізняються придністровської пропискою. При перетині цієї межі вам доведеться спочатку дістатися до Тирасполя - столиці Придністров'я, а потім пройти митний контроль. Так як республіка не визнана, то ніякої штамп в паспорті вам ставити не будуть, тому що люди, які працюють на кордоні в Придністров'ї, не мають такого права. Вам достатньо показати паспорт і сказати, що ви просто прямуєте транзитом в Україну. Можливо, вас попросять заповнити бланк, в якому ви повинні також вказати свої паспортні дані. У всякому разі краще не сперечатися з прикордонниками.

З 1-го січня 2018 року росіяни не зможуть в'їхати в Україну без подачі електронного повідомлення

Потім, після перетину придністровського кордону, починається місто Кучурган, в якому знаходитися прикордонна служба України. Люди, які живуть у Придністров'ї, постійно перетинають цю межу, щоб поїхати відпочити на Чорному морі в Одесі або відвідати друзів. В такому випадку з боку українського прикордонного контролю до вас не буде ніякого зайвої уваги.
Кордон в Кучургани зовсім невелика, а люди тат працюють виключно доброзичливі. Громадян з російськими паспортами сприймають як постійних туристів. А ось якщо ж ви перетинаєте кордон на машині, можуть виникнути невеликі труднощі з перевезенням вантажу. Заздалегідь почитайте, який допустиму межу того чи іншого продукту можна провозити через український кордон, інакше вас просто можуть оштрафувати.

Заздалегідь почитайте, який допустиму межу того чи іншого продукту можна провозити через український кордон, інакше вас просто можуть оштрафувати

Що не варто провозити через кордон з Україною

Найголовніше - не провозити заборонені законодавством предмети, список яких можна з легкістю знайти в інтернеті. Досить ввести в будь-якому пошуковику словосполучення «Заборонені предмети для перевезення в Україну» і ви знайдете величезний список того, чого провозити не можна.
У зв'язку зі сформованою напруженій ситуацією в країні варто також виключити з вашого багажу наступне:
• Символіку Російської Федерації, будь то прапор, герб.
• Будь-які плакати зі слоганами, які закликають людей до мітингу.
• Гострі, ріжучі та колючі предмети, які можуть поранити або покалічити людей.
• Предмети садівництва: лопати, граблі інше.
• Інше.

Якщо у вашому багажнику або в сумці знайдуть хоча б один з перерахованих предметів, то ви ризикуєте бути відправленими назад додому. Прикордонники мають повне право не пропускати вас в Україну якщо захочуть, більш того, ви можете бути оштрафовані на пристойну суму. Уникайте порушень правил, і проїзд через кордон в Кучурганах пройде добре і швидко.

Чи можна в'їхати на материкову Україну через Кримську Республіку?

Ситуація в країні постійно змінюється, і громадянам доводиться під неї підлаштовуватися. Давайте розглянемо спосіб перетину кордону Кримської Республіки з Україною і наслідки такого перетину. Якщо ви вирішили приїхати до Криму, для того щоб в подальшому потрапити на материкову Україну, то прогадали з варіантом.
1. По-перше, Україна вважає Крим своєю повноправною територією, тому ніяких штампів при вашому перетині кордону для вас в паспорт ставити не буде.
2. По-друге, Росія в свою чергу не має на даний момент подібних повноважень, тому вам також не надасть ніяких доказів вашого легального перебування на території Криму.
Коли ви потрапите в Україні, а потім захочете повернутися назад в Росію або просто поїхати далі, то зіткнетеся знову з української міграційної службою. В цьому випадку у вашому паспорті не буде ніяких печаток, при вас не буде ніякої міграційної карти, ніякі документи не будуть вказувати ваш статус в країні. У такій ситуації вас просто оштрафують тому, що ви в'їхали і перебували в країні нелегально. У гіршому випадку вам навіть можуть заборонити в'їжджати на територію країни в майбутньому, навіть якщо ви захочете просто проїхати транзитом. Не потрібно так сильно ризикувати своїми майбутніми поїздками, а також поїздками своєї сім'ї, адже такий варіант того не варто. У той же час приїхати і погостювати в будь-якому кримському місті, будь то Сімферополь, Керч або Севастополь, можна, але виїжджати за межі Криму ні в якому разі не можна. Для того щоб не потрапити в подібну ситуацію необхідно відразу проїжджати український кордон в інших містах, і не пробувати в'їжджати в будь-яке місто України з території Криму.

Який транспорт краще вибрати для поїздки в Україну

На це запитання немає однозначної відповіді, все залежить від ваших уподобань. Який би транспорт ви не вибрали в будь-якому випадку, якщо ви хочете потрапити в країну, доведеться проходити міграційний контроль. Міграційні працівники, які працюють в аеропортах, відносяться довше лояльно до тих, хто приїжджає відвідати Україну. Вся справа в тому, що службовців аеропортів перевіряють набагато ретельніше, перш ніж взяти на роботу. Навряд чи вам хтось буде прямо грубіянити або грубити, навпаки, працівники з радістю зустрінуть вас і допоможуть знайти вихід в місто. На жаль, міграційні працівники, перевіряючі поїзда, працюють не так приємно, як працівники аеропортів. Тому багато туристів купують квитки на літак, щоб їхати з комфортом.

Подорожуючи на літаку, ви значно економите свій час. Звичайно, найчастіше міжнародні рейси приймає аеропорт Бориспіль, який знаходиться в Києві. На жаль, через великий наплив людей в аеропорту бувають великі черги, що може неабияк вкрасти ваш час.

Існують і інші аеропорти в Україні, наприклад в Одесі. Щоб дістатися з аеропорту, наприклад, Внуково (Москва) до аеропорту ОДА (Одеса) досить провести в небі всього лише 2 години, а іноді навіть і менше.

За цей час стюардеси вас неодмінно погодують як мінімум один раз. Квитки на літак на такий рейс коштуватимуть близько 300 доларів на персону, що набагато дорожче, ніж квитки на поїзд. Сам поїзд рухається набагато повільно, а в жарку пору року таку подорож ставати ще більш болісним і важким. Час у дорозі потягу Москва-Одеса складає цілих 25 годин. Звичайно, більшість туристів вибере варіант з літаком. Оплатити квиток як на літак, так і на поїзд можна без проблем в інтернеті.

Оплатити квиток як на літак, так і на поїзд можна без проблем в інтернеті

Грошове питання

З недавнього часу вступив в силу закон, який зобов'язує кожного іноземного громадянина при перетині кордону з Україною мати при собі суму на кожен день не менше 600 доларів. У зв'язку з такими нововведеннями для звичайної людини поїздки в будь-який український місто стають скрутними. Якщо у вас не буде достатньо готівки, навіть не дивлячись на те, що ціни набагато нижче на проживання та харчування, вас міграційна служба не пропустить в країну. В такому випадку, вам слід заздалегідь, надасть роздрукований рахунок з вашої банківської картки. Зрозуміло, що сума в 600 доларів на кожен день занадто висока, але закон є закон. Зробити роздруківку можна в банку, досить підійти і запитати касира про дану послугу. Буває, що грошей на картці набагато менше, а перебувати в країні вам необхідно довше. Тоді слід покласти все готівкові кошти на карту, і якщо цього буде недостатньо, то варто зайняти певну суму у знайомих, родичів або друзів. Після того, як ви повинні надрукувати банківське підтвердження, гроші з карти можна зняти і віддати позики. Звичайно, якщо ви боїтеся, що ваш рахунок можуть перевірити і хочете підстрахуватися, то краще за все гроші повернути після поїздки.

Яку кордон не варто перетинати

На даний момент найбільш проблематичною зоною в країні вважається східна частина. Територія донецької, луганської та харківської областей є небезпечною. Саме ці кордони не варто перетинати, навіть не дивлячись на будь-які затишшя в країні. Будь-які непередбачені обставини можуть піддати ваше життя небезпеці.
Подорожуйте правильно і з комфортом!

ЯК ПРОЇХАТИ В УКРАЇНІ / Відповіді на всі питання

Чи можна в'їхати на материкову Україну через Кримську Республіку?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация