Як попередити мастопатію грудей після народження малюка?

Мастопатія вельми поширена «жіноча» хвороба, пов'язана з проблемами молочних залоз. Існує поширена думка, що пройшла нормально вагітність, а також правильне і благополучне годування грудьми тривалий час стане кращою профілактикою хвороб молочної залози, зокрема раку грудей, а також мастопатії.

При годуванні, тканини жіночих грудей омолаживаются, а різні невеликі новоутворення тут же повністю розсмоктуються, причому природним шляхом При годуванні, тканини жіночих грудей омолаживаются, а різні невеликі новоутворення тут же повністю розсмоктуються, причому природним шляхом.

Однак уже через пару років після завершення процесу годування грудьми, при відвідуванні жіночої консультації жінка знову може почати скаржитися на: «біль грудей за пару днів до початку менструації», «біль в молочній залозі», «припухлість грудей». Все це справжні ознаки початку мастопатії жіночих грудей, що збільшує ризик початку розвитку у жінки раку грудей аж в 4 рази.

Позбутися від мастопатії грудей, далеко не так просто, наприклад, як вибрати крем для обличчя, адже це процес досить таки трудомісткий, і вимагає особливої ​​уваги з боку фахівця в даній області. Однак, ви повинні пам'ятати, що перш ніж приступити до лікування, лікар повинен знайти причину її появи, і саме про це, ми і поговоримо далі ...

Які ж причини появи мастопатії після народження малюка?

На думку провідних фахівців, мастопатія вважається наслідком гормонального дисбалансу, що може з'явитися з різних причин:

  • Гінекологічні хвороби;
  • Нерегулярна і непостійна статеве життя;
  • Вагітність у мами за 30-ть років;
  • Гормональні розлади, а також збій в обміні речовин;
  • Переривання вагітності;
  • Недовгий період годування або ж повна відмова від грудного вигодовування;
  • Генетична схильність;
  • Фактори екології (АЕС або ж нафтопереробні підприємства недалеко від місця проживання);
  • Спосіб життя (постійний стрес, недосипання, а ще неправильне харчування).

Крім того мастопатію після народження малюка може викликати і мастит, під яким розуміється запальна хвороба жіночих молочних залоз якраз під час лактації.

Як побороти мастопатію

Коли жінка помічає, що приблизно за тиждень до місячних, у неї болі в грудях, що вже дає зрозуміти, що варто подбати про профілактичні заходи щодо мастопатії.

Для такої ось якісної профілактики мастопатії чудово підійдуть різноманітні фітопрепарати. Такі фітопрепарати позитивно відрізняються від інших препаратів своїм рослинним, а також натуральним складом, а також ефективністю профілактичних дій щодо різноманітних хвороб грудей, крім того відсутністю побічних ефектів.

Таких препаратів існує величезна безліч, проте кожної жінки і препарат, і дозування лікарем підбирається абсолютно індивідуально. Принцип дії таких препаратів полягає і в швидкому впливі на перелічені симптоми мастопатії, і в попередженні подальшого розвитку хвороби, що повертає жіночих грудей красу і, звичайно, здоров'я.

Так, ці препарати сильно впливають на пошкоджену зону, зупиняючи розвиток мастопатії. Ці препарати також стануть в нагоді і при відновленні природного балансу гормонів. А також позбавить від хворобливих відчуттів в районі грудей.

Регулярно проходите перевірку молочних залоз, щоб убезпечити себе і заспокоїти турбуються за вас рідних.

Які ж причини появи мастопатії після народження малюка?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация