Як розвинена велосипедна інфраструктура в Дніпрі, якщо порівнювати з Європою, - ФОТО

Уже влітку 2017 року центрі Дніпра велосипедисти знову влаштували акцію. Цього разу вона була під гаслом "Досить нас вбивати". В рамках акції велосипедисти 15 хвилин лежали на землі, символізуючи тіла збитих на дорозі. Так, вони хотіли привернути увагу громадськості, чиновників і всіх небайдужих городян до тієї проблеми, що кожен велосипедист виїжджаючи вранці на роботу чи на навчання, може просто не повернутися додому.

влаштували акцію

Що потрібно для розвитку велосипедної інфраструктури в Дніпрі

"Потрібен хоча б один чиновник, який приймає рішення в міськраді, для якого велосипед буде не просто розвага чи порожній звук, а спосіб пересування якщо не кожен день, то хоча б більшу частину свого часу, - зазначає Юрій Лозовенко. - До тих пір поки там засідають люди, які не зацікавлені в розвитку міста зручного для життя, а думають тільки про пропускну здатність для автомобілів, швидкої їзди і підземних переходах для людей - до тих пір ми не побачимо велосипедної інфраструктури ".

Варто відзначити, що зараз в Дніпрі проходить реконструкція пр. Дм. Яворницького . Проект передбачає заміну асфальтобетонного покриття, тротуарної плитки, бордюрів, а вздовж усього проспекту облаштують велосипедні доріжки. Але тільки по завершенню реконструкції ми зможемо дізнатися: чи виконали повністю роботи і з'явилися велосипедні доріжки.

І як же без любові?

Бажання "крутити педалі", пересуватися по місту на екологічно чистому транспорті, а також бажання розвивати велосипедну інфраструктуру міста може об'єднати не тільки активістів, а й самотні серця.

Бажання крутити педалі, пересуватися по місту на екологічно чистому транспорті, а також бажання розвивати велосипедну інфраструктуру міста може об'єднати не тільки активістів, а й самотні серця

"Так склалося, що в дитинстві у мене не було велосипеда, а їздити на ньому я навчилася в 18 років завдяки моїм друзям. Тоді вони мене підбадьорили приїхати на" Велодень "у 2012 році. Там я була там волонтером і побачила людей, яких об'єднувала одна загальна річ - велосипед, - каже Катерина Лозовенко. - я побачила цю масу людей, у яких горіли очі, які хотіли просувати, розвивати велосипедний рух і вирішила до них приєднається. Вже на наступний рік, я приїхала на "Велодень" на своєму власному велосипеді, що стало для мене величезним про итом ".

З 2013 року Катерина була організатором "Велодня" в Дніпрі. Їх мета була показати показати громадськості наскільки важливим є питання велосипедного руху в місті, донести, що є проблеми з правилами дорожнього руху, що призводять до ДТП і не завжди з вини велосипедистів. І "Велодень" - став способом показати наскільки ця важлива і актуальна проблема, яка не вирішена.

"І з часом ми познайомилися з Юрієм. І потім, дійсно, завдяки любові до велосипеда, з'явилася наша сім'я", - зазначила вона.

Відзначимо, що зараз вони живуть в Івано-Франківську, де впроваджують власні ідеї розвитку велосипедного руху. У них є дворічний син, який їздить з батьками на велокріслі, але в подальшому теж буде "крутити педалі".

І як же без любові?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация