Як повернути гроші з "Ківі" гаманців. Повернення платежів QIWI

  1. Неправильне зазначення реквізитів одержувача - фізичної особи
  2. Неправильно вказані реквізити організації
  3. Що робити, якщо платіж відправлений незнайомій людині?
  4. Повернення грошей через звернення в поліцію
  5. Що робити, якщо поліція не взялася за справу?
  6. Як повернути гроші з QIWI-гаманця, якщо вони сплачені через термінал: спосіб № 1
  7. Як повернути гроші з "Ківі" гаманців, відправлені з терміналу: спосіб № 2
  8. Що робити, якщо термінал зламався?

Спочатку може здатися, що ситуації, коли гроші не повертаються назад, є дуже рідкісними, але це далеко не так. Платіжні системи постійно удосконалюються, щоб відповідати всім очікуванням користувачів. Платіжною системою QIWI сьогодні надаються величезні можливості, за допомогою яких можна платити практично за все.

Платіжною системою QIWI сьогодні надаються величезні можливості, за допомогою яких можна платити практично за все

Абсолютної досконалості досягти не представляється можливим, тому компаніям слід постійно розвиватися і шукати способи поліпшення своєї роботи. Від збоїв техніки не застрахований жоден користувач, тому в таких ситуаціях сума не завжди може повернутися на рахунок. Тут відразу ж виникає питання про те, куди пішли відправлені кошти. Чи не дісталися вони шахраям, або платіж просто завис?

Але, незважаючи на це, все більша кількість сучасних людей вважає за краще проводити різні платежі за допомогою використання електронних гаманців. Це дуже зручно, на відміну від звичайного банківського платежу, так як не доводиться стояти в чергах і чекати кілька днів, поки гроші надійдуть продавцю. Але в деяких випадках з'являється необхідність повернення проведеного платежу. Підставою може виступити будь-яка ситуація: відправили кошти не на той рахунок, нарвалися на шахраїв і багато іншого. У будь-якому такому випадку перед користувачем постає цілком логічне запитання про те, як повернути гроші з "Ківі" гаманців.

Неправильне зазначення реквізитів одержувача - фізичної особи

Неправильне зазначення реквізитів одержувача - фізичної особи

На сьогоднішній день користувачам "Ківі" надана можливість зарахування коштів на гаманець, який належить не тільки простому фізичній особі, а й організації. При цьому в першій ситуації вказується номер телефону або рахунку отримувача переказу, а в другому - найменування підприємства. Дуже часто помилки виникають через неправильне введення номера рахунку одержувача.

У такій ситуації, щоб повернути гроші з "Ківі" гаманців, консультанти зі служби підтримки радять спочатку отримати якомога більше інформації про те, кому був відправлений платіж. Для цього потрібно перейти в розділ операцій і ретельно вивчити історію платежів. Дуже часто бувають такі випадки, коли кошти були відправлені знайомої людини. Тоді проблему можна вирішити самостійно. Досить просто попросити знайомого переслати вам гроші назад.

Неправильно вказані реквізити організації

В основному повернення платежів QIWI зовсім не важко зробити в разі, якщо невірно були перераховані кошти організації. Кожна поважаюча себе організація ретельно відстежує всі платежі, так як дорожить своїм іміджем і намагається уникнути таких проблем. З цієї причини при зверненні до адміністрації організації через спеціальну форму на сайті дуже велика ймовірність того, що платіж практично миттєво повернеться до вас назад.

Що робити, якщо платіж відправлений незнайомій людині?

Що робити, якщо платіж відправлений незнайомій людині

Також нерідко буває і так, що переклад був відправлений користувачеві системи, але незнайомого. Як повернути гроші з "Ківі" гаманців в такій ситуації?

Тут справа вже трохи складніше. Слід дізнатися дані одержувача, його ПІБ, місце прописки, а також дані про реєстрацію в платіжній системі та його рейтинг.

Завдяки зібраної інформації можна набагато полегшити процес спілкування з користувачем, який хоче назад повернути помилково надіслані кошти. Якщо платіжна система не має жодної інформації про користувача, або її взагалі немає, то цей факт обов'язково повинен насторожувати. Подібна ситуація відбувається і тоді, коли кошти перераховуються на рахунок організації, яка пройшла реєстрацію на безкоштовний сервіс. Можливо, що відправник нарвався на шахрайську організацію, яка навряд чи стане переживати про помилково зарахованих коштів на її рахунок.

Повернення грошей через звернення в поліцію

Повернення грошей через звернення в поліцію

Якщо при самостійних спробах відправника повернути платіж він нічого не добився, то можна подати заява в поліцію або прокуратуру. Воно складається в довільній формі, де обов'язково описується те, що сталося. У будь-якому випадку в ньому має міститися наступне:

  • назва та адреса організації, куди звертався заявник;
  • ПІБ, місце проживання та контактні дані;
  • дата, коли була проведена операція і сума платежу;
  • інформація про те, кому був відправлений платіж;
  • прохання порушити кримінальну справу в зв'язку з шахрайством, так як фізична особа або організація не мала жодних правових підстав для отримання коштів.

Коли постає питання про те, як повернути гроші з "Ківі" гаманців, при відмові отримав перевести їх назад, даний спосіб є відмінним виходом, так як правоохоронними органами під час вступу заяви починається перевірка. У процесі її проведення одержувачу рекомендується повернути кошти на добровільній основі, щоб уникнути виникнення проблем в майбутньому. І практично всі одержувачі, раніше не бажали йти ніяк на контакт, в кінцевому підсумку повертають отримані нечесним шляхом кошти.

Що робити, якщо поліція не взялася за справу?

Що робити, якщо поліція не взялася за справу

Якщо з яких-небудь причин в поліції не захочуть порушувати кримінальну справу, то тоді можна подати позов до суду з проханням стягнути сплачені кошти на користь відповідача. У такому випадку для вирішення питання про те, як повернути назад платіж "Ківі", правовою підставою виступить стаття 1102 ДК, якою передбачено обов'язок особи, незаконно збагатився, повернути отримане майно потерпілій стороні. Варто відзначити той факт, що з такими справами суди зустрічаються дуже рідко, так як для написання грамотного позову слід звертатися до юриста, а це тягне за собою додаткові витрати.

Як повернути гроші з QIWI-гаманця, якщо вони сплачені через термінал: спосіб № 1

При необхідності повернення коштів, відправлених через термінал, користувач системи повинен якомога раніше повідомити про виникнення такої проблеми. Це необхідно для того, щоб одержувач не встиг їх вивести або перевести кому-то ще, так як через це процедура повернення коштів значно ускладниться.

В першу чергу обов'язково потрібно зберегти чек про оплату, який стане підтвердженням переказу. На ньому буде зазначений номер телефону гарячої лінії по роботі з клієнтами, причому це може бути як компанія, яка встановила термінал, так і представництво самої системи. Після зв'язку з оператором потрібно повідомити йому всі необхідні реквізити, число і час операції, де вона була проведена, а також те, скільки грошей було перераховано і на який рахунок.

Як повернути гроші з "Ківі" гаманців, відправлені з терміналу: спосіб № 2

Крім спілкування зі службою підтримки, можна заповнити спеціальну форму на сайті "Ківі", де слід вказати номер рахунку, куди був відправлений платіж, а також правильний рахунок або свій, щоб повернути кошти назад. Ще потрібно докласти скан або фотографію чека, щоб працівникам було простіше повернути помилковий платіж.

Що робити, якщо термінал зламався?

Не варто забувати про те, що термінал - це, перш за все, техніка, яка іноді може ламатися. Звичайно, самої неприємною ситуацією є те, що це може статися під час проведення платежу. А якщо ще й потрібно повернути помилковий платіж, а терміналом не видається чек, то ще гірше. В такому випадку повертаємо гроші з "Ківі" гаманців за допомогою все тієї ж служби підтримки.

Чи не дісталися вони шахраям, або платіж просто завис?
Що робити, якщо платіж відправлений незнайомій людині?
Як повернути гроші з "Ківі" гаманців в такій ситуації?
Що робити, якщо поліція не взялася за справу?
Що робити, якщо термінал зламався?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация