Як зберегти любов. Стадії любові. Куди йде любов?

причини розлучень , зрад , Розставань, як правило, в тому, що ми віддаємо свої відносини на волю почуттів, вважаючи почуття чимось непорушним. але почуття - вони як погода, то слабшають, то посилюються. А ми, як мореплавці, повинні вести свій корабель до наміченої мети, не дивлячись на всі бурі і штилі. Ми заздалегідь повинні бути готові до того, що почуття можуть слабшати, і нам доведеться підтримувати, підігрівати їх. І пам'ятати, що після дощу буває сонце.

Якщо людина не знає цього, то перший же дощик він може сприйняти як трагедію: «Все скінчено Якщо людина не знає цього, то перший же дощик він може сприйняти як трагедію: «Все скінчено! Все скінчено! »А ще нічого не скінчено. Любов ніколи не закінчується, за словами апостола Павла. Справжня любов завжди знаходиться в розвитку, її стає все більше і більше. Відомі стадії любові. Починаючись з пристрасною закоханості, вона, якщо людина правильно налаштований і працює, поступово піднімається, стає глибше і сильніше.

Цей правильний настрій я б визначила одним словом - «вірність». Потрібно бути вірними один одному, незважаючи ні на які обставини. Це як стрижень. Якщо ми намагаємося бути вірними, ми ціною великих зусиль долаємо всі перешкоди, які неминучі на шляху любові. І все наше життя при цьому йде по наростаючій, обидва людини рухаються по шляху до досконалості.

Якщо ж у людини немає цього стрижня, немає правильної системи цінностей, то він не розвивається. У нього один за іншим змінюються «об'єкти закоханості», і кожен раз шанси зустріти справжню, єдину любов зменшуються. Людина руйнує самого себе і, природно, що оточують. Якщо ми, свідомо чи по волі почуттів, зв'язали своє життя з такою людиною, то вся праця по збереженню любові лягає на наші плечі. І потрібно вирішити для себе - чи готові ми нести цей тягар все своє життя?

В одній Євангельської притчі говориться про те, що людині, що приступає до будівництва будівлі, необхідно зважити свої сили, щоб в разі невдачі не посміялися навколишні люди.

Необхідність планування майбутнього спільного життя за попередньою моделі обумовлює успішність проекту. Акценти, розставлені в період дошлюбних стосунків, і безкомпромісне ставлення до себе на шляху до поставлених цілей будуть зміцнювати в подоланні життєвих випробувань. Сім'я повинна стати метою і сенсом життя.

Модель сім'ї включає в себе довготривалі і короткочасні цілі і завдання. Однією з головних довгострокових цілей є неодмінна умова вважати свого обранця єдиним до кінця життя, дарованим Богом союзником. Нанести на скрижалі серця ці зарубки, і в моменти важких життєвих ситуацій згадувати про дані собі обітниці. А відмовки на кшталт тієї, до якої часто вдаються люди, зустрівшись з труднощами: «Може, це не любов?», «Ми не пара?», «Характерами не зійшлися?», «Може, не моя половинка?» І багато іншого - вважати просто власною слабкістю, нездатністю будувати глибокі людські стосунки.

Якщо ми шукаємо дійсно міцних, гармонійних відносин, ми самі повинні змінити свій погляд на майбутнього обранця. І часто, змінитися самі. Відносини люблячих людей - це не тільки дари, а й жертви. Щоб дізнатися, чи здатна людина жертвувати собою, своїми бажаннями, своїм часом, найкраще спробувати залучити його до якогось соціального служіння. Допомоги хворим, бідним, сиротам. При цьому ви і себе дізнаєтеся краще. Скажете, це складно? Так, це праця, а й радість. Так само як і любов. Зберегти любов ще складніше. Але це - головна справа всього людського життя, заради нього варто попрацювати.

Подивіться на сім'ю свого обранця. Адже раніше ніхто не давав згоди на шлюб, не розглянувши, яка сім'я у твого нареченого або нареченої - повна чи вона, які в ній відносини, як ведеться господарство, працьовитий людина. І з огляду на це вже приміряли до себе, дивилися, «по Савці свитка».

Кажуть, що міцну сім'ю може створити людина, яка вміє дружити . Якщо він вміє будувати міцні дружні стосунки, то відбувається перенос цих навичок в сім'ю. Адже дружба теж перевіряється випробуваннями, якимись дрібницями, часом. Якщо в цих випробуваннях людина підставляє одному своє плече, не йде в якийсь важкий момент, зберігає твої таємниці, ось це надійна людина, на якого можна покластися.

Дуже важливо сформулювати для себе, чого ми очікуємо від майбутнього чоловіка. Чи повинен він працювати, наскільки високий дохід мати, які інтереси у нього повинні бути, чи повинен він хотіти мати багато дітей, чи повинен приділяти багато часу вихованню дітей. І про все це потрібно обов'язково говорити зі своїм обранцем! Кожен з цих моментів дуже сильно позначиться потім, так як саме з них складається сімейне життя. Більшість шлюбів розпадається в перші 1-2 роки, тому що покриви нашого ідеалістичного сприйняття один одного швидко спадають, починається реальне життя. І часто виявляється, що у нас були одні очікування, а у нашого чоловіка - інші. І починаються дуже серйозні зіткнення, які далеко не всі здатні витримати. Такого б не сталося, якби люди заздалегідь обговорили між собою всі ці питання.

Задавайте, задавайте питання! Як говорив Аристотель, щоб успішно вирішити завдання, потрібно правильно поставити питання. І якщо все-таки виявиться, що з якихось питань ви не збігається, потім буде менше непорозумінь. А якщо в процесі цих обговорень з'ясується велика різниця в поглядах з можливим обранцем, то, швидше за все, він піде. І нехай іде!

І все-таки, навіть якщо вибір безпомилковий, ніяких гарантій майбутньої безхмарного життя ніхто не дасть. Зараз настільки втрачені ті традиції, які лежать в основі сім'ї, що люблять сім'ї стали щасливим винятком, рідкістю. Ці традиції - віра в Бога, релігійне ставлення до шлюбу, багатодітність, верховенство чоловіка. Навіть православним подружжю, які все це розуміють, важко підтримувати такий устрій, тому що позначається 80-літній бездуховне виховання, і дружина часто мимоволі конкурує з чоловіком за лідерську позицію, шукає творчої самореалізації. А чоловік не вміє відстоювати свою чоловічу роль. Хоча такий розподіл ролей закладено навіть у метаболічних процесах чоловічого і жіночого організму - чоловічі процеси спрямовані на освоєння зовнішнього середовища, а жіночі - на збереження всього всередині себе. Виникає дисгармонія, конфлікти, нові пробоїни в кораблі любові ...

Закоханість - поверхневе почуття, яке в принципі не буває тривалим. Любов же перевіряється роками. Вважається, що 10-15 років - це той рубіж, коли ми розуміємо, що ця людина тебе не кине, не зрадить, йому можна вірити як самому собі. Відбувається злиття двох людей на всіх рівнях - на фізичному, душевному та духовному. Вони дійсно стають одним цілим.

Тому, щоб зберегти відносини, повернути любов, потрібно не вимагати від іншого, а самому намагатися бути людяним - вірним, люблячим, терпимим, незважаючи ні на що.

Рекомендуємо для діагностики та гармонізації подружніх стосунків: онлайн курс «40 кроків до сімейного щастя»

© Perejit.ru
Інші матеріали автора

(34

голоси: 4.5 out of 5)

І потрібно вирішити для себе - чи готові ми нести цей тягар все своє життя?
А відмовки на кшталт тієї, до якої часто вдаються люди, зустрівшись з труднощами: «Може, це не любов?
», «Ми не пара?
», «Характерами не зійшлися?
», «Може, не моя половинка?
Скажете, це складно?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация