Як вести себе на співбесіді, питання на співбесіді

Як правильно поводитися на співбесіді - питання, яке хвилює будь-якого працівника, який вирішив отримати хорошу посаду Як правильно поводитися на співбесіді - питання, яке хвилює будь-якого працівника, який вирішив отримати хорошу посаду. Питання, які задають на співбесіді бувають різні: просять розповісти про себе, чому пішли з попереднього місця і так далі. Zhurnal-razvitie дає ефективні рекомендації, як правильно відповідати на ці та інші питання співбесіди.

Правильно і впевнено пройти співбесіду допоможе наступний список найбільш популярних у керівників і роботодавців питань і відповідей.

1. Розкажіть в двох словах про себе.
З таким запитанням починає будь співбесіду. До нього обов'язково потрібно бути готовим. Найкраще заздалегідь підготувати міні-резюме в п'яти-семи пропозиціях, які будуть містити наступну інформацію: місця навчання, роботи, особисті досягнення і успіхи в тій сфері діяльності, в якій сподіваєтеся отримати роботу.

2. З-за чого звільнилися (хочете звільнитися) з попереднього (з нинішнього) місця роботи?
Поводитися в цьому випадку необхідно спокійно. Не поспішайте відразу відповідати і розказувати на співбесіді потенційному роботодавцю про конфлікти із колишнім начальником, низькій заробітній платі, поганих умовах праці і про всі ті причини, які дійсно привели вас до пошуку нового робочого місця. Подібні відповіді неминуче викличуть негативну реакцію з боку інтерв'юера і, швидше за все, вас більше ніколи не прігласят6в цю фірму, адже думки про те, що ви також несхвально будете надалі відгукуватися і про їх компанії, неодмінно виникнуть про роботодавця. Найкраще буде вказати на незручний графік роботи або на неможливість в повній мірі реалізуватись і розкрити весь свій потенціал.

3. Що робили в період, поки було безробітним?
При відповіді розкажіть про те, що ви не сиділи склавши руки, а відвідували курси з підвищення кваліфікації, вчилися чогось або робили в будинку капітальний ремонт.

4. Чим вас привабила саме наша фірма?
Даючи відповідь на співбесіді, головне, не обмовитися про своє важке фінансове становище або безвихідній ситуації. Краще продемонструйте свої знання про їх компанії, дайте зрозуміти, що зацікавлені роботою в фірмі, що займається певним видом діяльності, де можливе кар'єрне зростання і отримання необхідного досвіду.

5. Перерахуйте свої сильні і слабкі сторони?
5 Отож, той самий питання, де при відповіді необхідно трохи похвалити себе. Перерахуйте кілька ваших достоїнств, які є обов'язковими людині на цій посаді, підтверджуючи слова реальними прикладами з життя. А ось з перерахуванням слабких сторін, будьте дуже обережні. Чи не варто розповідати інтерв'юеру про те, що ви буваєте неуважні або володієте поганий пам'яттю . Ведіть себе спокійно, постарайтеся змінити тему розмови, наприклад скажіть про недостатні знання в професійній області, але вкажіть на те, що ці прогалини ви збираєтеся заповнити, працюючи в їх компанії. Якщо ж питання конкретизований і вам все ж доведеться перераховувати свої негативні якості, то розкажіть про часом зайвою нетерпимості в очікуванні результатів або про забування стежити за часом, коли зайняті цікавим проектом.

6. Здійснювали Чи серйозні помилки на попередньому робочому місці?
Це питання одне з найбільш каверзних і до нього потрібно поставитися серйозно. Скажіть, що помилки бували, але дрібні, і ви їх швидко самі ж і виправляли.

7. Конфліктний знали що ви людина? Як будете вести себе в конфліктній ситуації?
Краще буде сказати, що ви намагаєтеся відстоювати свою позицію тільки в принципових питаннях, від яких залежить успіх важливої ​​справи. Проте якщо питання непринциповий, то вести «холодні війни» на робочому місці не будете, а поступіться, заради того, щоб підтримати хороший клімат в колективі.

8. Як ви бачите себе через кілька років роботи в нашій фірмі, які плани на особисте життя?
Даючи відповідь, не потрібно вести себе надто самовпевнено і говорити, що мають намір з часом зайняти пост глави компанії або піти в декрет через пів року. Найкраще відповідати ухильно, наприклад, сказати, що мають намір працювати в цій фірмі, рости разом з нею і розвиватися. Що стосується особистого життя, то дайте зрозуміти інтерв'юеру, що сім'я і діти для вас важливі, однак зараз на першому місці для вас самореалізація та кар'єра.

9. Як уявляєте собі ідеального керівника? ( Яким повинен бути керівник, особистісні та професійні якості, що правильно будувати відносини з підлеглими )
Поводитися такий керівник повинен як сильна, активна особистість, висококласний фахівець, який знає свою справу, який буде довіряти, наставляти, і надавати можливість розвиватися і проявляти ініціативу.

10. Яка заробітна платня вас влаштує?
Відповідаючи, постарайтеся уникнути прямої відповіді, однак якщо інтерв'юер буде наполягати, то назвіть суму, трохи перевищує середню заробітну плату за даною професією (поважайте себе). Зниження сума викличе підозру з приводу ваших професійних якостей. Роботодавець може подумати що у вас низька самооцінка . Занадто підвищена може охарактеризувати вас як самовпевненого і надто амбітного здобувача.

11. Чи є у вас які-небудь питання з приводу роботи?
11 Негативна відповідь - поганий крок, так як у інтерв'юера може виникнути думка, що для себе ви все вирішили, вам не цікава вакансія і ви бажаєте лише швидше залишити офіс компанії. Поводитися так не можна ні в якому разі. Найкраще задайте кілька запитань щодо вакантної посади, про особливості роботи або навіть про причини звільнення попереднього співробітника.

Тепер ви знаєте як пройти співбесіду і які питання найчастіше зустрічаються на співбесіді. Запам'ятайте, під час співбесіді головне справити хороше враження, а для цього потрібно бути впевненим в собі, своїх силах і спокійно, чітко і продумано відповідати.

Читайте також:

  • Ідеї ​​для бізнесу, що правильно скласти каталог, візитку, листівку фірми
  • Шрифт в рекламі, психологія шрифту (газета, телебачення, інтернет, вулична реклама)
  • Музика підвищення продажів
  • Психологічний клімат в колективі
  • Яким повинен бути керівник, особистісні та професійні якості, як правильно будувати відносини з підлеглими
  • Найефективніша реклама (правильне розташування, психологічні прийоми, застосування персонажів, психологія кольору)
  • Як підвищити мотивацію співробітників

2. З-за чого звільнилися (хочете звільнитися) з попереднього (з нинішнього) місця роботи?
3. Що робили в період, поки було безробітним?
4. Чим вас привабила саме наша фірма?
5. Перерахуйте свої сильні і слабкі сторони?
6. Здійснювали Чи серйозні помилки на попередньому робочому місці?
7. Конфліктний знали що ви людина?
Як будете вести себе в конфліктній ситуації?
8. Як ви бачите себе через кілька років роботи в нашій фірмі, які плани на особисте життя?
9. Як уявляєте собі ідеального керівника?
10. Яка заробітна платня вас влаштує?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация