Як Росія може відповісти на черговий американський удар по Сирії

Президенту Дональда Трампа в останні дні дістається від співвітчизників-демократів

Президенту Дональда Трампа в останні дні дістається від співвітчизників-демократів. Те колишня довірена особа розповість про меркантильні стосунки майбутнього президента США з красунями. Те екс-главу передвиборного штабу викриють в махінаціях. Президентський рейтинг тріщить. Що в таких випадках зазвичай роблять американські президенти, світ знає. Їм в такі моменти дуже потрібна маленька переможна війна. Найяскравіший приклад - атака Сербії в розпал скандалу зі з'ясування інтимному зв'язку Білла Клінтона і Моніки Левінські в 1999 році .

Дональду Трампу мети відволікаючого удару вибирати особливо не доводиться. За Афганістану - бий не бий, результат один і той же, вже 17 років. ІГІЛ (заборонена в РФ) Штати, судячи з жвавим заявами того ж Трампа, вже перемогли. Тому теж не мета.

У Лівії все складно: вдариш по кому-небудь з учасників внутрішнього протистояння, а потім з'ясується, що вдарив по потенційного союзника. Залишається Сирія. Тим більше, що по ній Штати разом з Францією ні за що ні про що вже лупили. Бойовики спровокували хімічний інцидент в Думі, а США, минаючи Радбез ООН, засудили Дамаск і жахнув ракетами. Зійшло з рук. Штатам кров з носу треба змістити Асада. І навіть відомо чому - він союзник Росії .

І ось знову Штати мають намір вдарити. Про свої плани Вашингтон, як написала «Нью-Йорк Таймс», навіть довів до відома Росію. Це нібито сталося під час зустрічі секретаря Ради безпеки РФ Миколи Патрушева з главою Держдепу Болтоном.

Москва спрацювала на випередження. У справу вступило недавно створене Головне політичне управління російського військового відомства. Офіційний представник Міноборони Росії генерал-Майон Ігор Конашенков детально розповів всьому світу про те, де яка провокація з хімічною зброєю знову готується сирійськими бойовиками. Вона як раз і повинна стати приводом для ракетного удару по Дамаску з боку США, Великобританії і Франції. Вказали навіть кількість бочок з хлором, які доставлені до місця призначення в зайнятої бойовиками провінції Ідліб. Тільки що прізвища беруть участь в операції бойовиків не назвали. Але, думаю, і вони нашому політуправління відомі. У відомстві у Сергія Шойгу безкоштовно ніхто хліба не їсть.

За оцінкою Міноборони, Штати хочуть загострення обстановки на Близькому Сході.

Ну, припустимо з логікою США щодо Сирії все зрозуміло: ти винен вже тим, що хочеться мені їсти.

Нам-то що в цій ситуації робити?

Варіантів кілька. Один найпростіший, але і самий підлий - прийняти до відома погрози Вашингтона і після зазначеного удару втертися.

Але є й інші варіанти. Наприклад, попередити свого союзника, допомогти йому відбити несправедливий удар, в тому числі своїми зенітними ракетними системами С-300 і С-400. Вони прикривають наші військові бази в Тартусі і Хмейміме. Можна залучити і російські бойові кораблі, які знаходяться в Середземному морі. На них теж потужні засоби ППО.

Є і більш круті заходи в арсеналі військово-політичного впливу на спраглих чужої крові заручників внутріполіческіх рейтингів. Наприклад, стримати обіцянку і розглянути, нарешті, позитивно питання про постачання до Сирії, а заодно і в Іран зенітних ракетних систем великої дальності С-400 «Тріумф».

Свого часу, прем'єр Примаков, дізнавшись про удар по Сербії, розгорнув над Атлантичним океаном свій літак, скасувавши візит в США. Який зовнішньополітичний маневр зробить Кремль через Сирію - дізнаємося найближчим часом.

джерело: newsland.com

Нам-то що в цій ситуації робити?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация