Як вибрати зовнішній жорсткий диск і чим він відрізняється від «внутрішнього».

Про купівлю зовнішнього жорсткого диска, як правило, замислюються люди, у яких обсягу пам'яті не вистачає на комп'ютері / ноутбуці. Також своєю популярністю, вони зобов'язані мобільністю: для роботи програміста, фрілансера, переносний жорсткий диск може бути незамінною річчю.

називають жорсткий диск зовнішній - Enternal HDD, що перекладається як зовнішній жорсткий диск (по-іншому - «велика флешка»). Відмінностей зовнішнього диска, від внутрішнього - мінімум. В першу чергу це більш естетичний зовнішній вигляд, зроблений, як правило, з металу, з прогумованими вставками. Таке рішення, дозволяє одночасно мати приємний на дотик продукт, з одночасно ударостійким корпусом. Корпуси, що встановлюються у внутрішні жорсткі диски більш крихкі, тому що вони не призначені для мобільного використання.

Підключаючи зовнішній жорсткий диск, його можна використовувати як основний і як додатковий. Переважно використовувати його як додатковий, і зберігати на ньому тільки важливу інформацію і файли для розваг - ігри, фільми, зображення. Не рекомендується встановлювати на нього ОС, тому що після цього дії зовнішній жорсткий диск перетворюється в внутрішній: якщо ви вимкніть його, комп'ютер перестане просто працювати.

Не рекомендується встановлювати на нього ОС, тому що  після цього дії зовнішній жорсткий диск перетворюється в внутрішній: якщо ви вимкніть його, комп'ютер перестане просто працювати

Ще до недавнього часу, зовнішні диски мали деякі обмеження за обсягом пам'яті. Раніше, зазвичай вони не перевищували 320 Гб, але тепер є варіанти з обсягами по 1.5 -2Тб. Вартість цих дисків, трохи вище ніж на звичайні. Пов'язано це з унікальністю корпусу, і зовнішніми інтерфейсами.

На ринку представлені два варіанти розміру - 2.5 і 3.5 дюймові. Перші є більш маленькими, з меншим об'ємом пам'яті, але менш надійними і «швидкісними»: вони зазвичай не вимагають підключення до мережі, і тому мають швидкість читання / запису близько 35 Мб / c. «Старші» брати, майже завжди підключаються до джерела живлення, і мають більш потужну швидкість - 60-80 Мб / с. Для підключення до комп'ютера використовуються інтерфейси еSATA, USB 2.0 / 3.0, FireWire.

Як бачите, при покупці варто звертати увагу на дві речі - обсяг і тип корпусу. Але, все таки рекомендується купувати 3.5 дюймові варіанти, з укріпленим корпусом і з підключенням до джерела живлення.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация