Як перевезти батьків до Німеччини

  1. Зміст статті
  2. Возз'єднання повнолітніх дітей з батьками в Німеччині
  3. Важка життєва ситуація
  4. Умови возз'єднання з батьками
  5. Незалежний переїзд батьків до Німеччини
  6. Переїзд батьків до неповнолітнім дітям

Як батькам переїхати до Німеччини до повнолітнім дітям. Прямий шлях через закон про возз'єднання сім'ї і неочевидні варіанти.

Зміст статті

Мігрантам, прижився в німецькому суспільстві, доводиться миритися з рідкісними можливостями для спілкування з ріднею, що залишилася на Батьківщині. Гостро переживається розлука з батьками. Необхідність переїзду до Німеччини з віком стає більш актуальні.

Возз'єднання повнолітніх дітей з батьками в Німеччині

Закон AufenthG §36 (2) обмежує міграцію для батьків-іноземців, котрі мають громадянством країни ЄС. Родичі повнолітнього мігранта отримують посвідку на проживання по возз'єднанню сім'ї лише для запобігання надзвичайно важкого життєвого становища - außergewöhnliche Härte.

(2) Sonstigen Familienangehörigen eines Ausländers kann zum Familiennachzug eine Aufenthaltserlaubnis erteilt werden, wenn es zur Vermeidung einer außergewöhnlichen Härte erforderlich ist.

У законі згадуються родичі іноземців, які отримали ВНЖ. Переїзд рідні до німців регулюється §28. Однак, текст про возз'єднання з батьком або матір'ю посилається на §36.

Виходить, власники німецьких паспортів і мігранти рівні в можливостях перевезти рідню. Треба довести, що спільне проживання батьків з дітьми запобіжить надзвичайно складну життєву проблему.

Важка життєва ситуація

Юридично оборот "виключно важке становище" чітко не визначається. Чиновники покликані індивідуально видавати дозвіл на в'їзд. Розраховувати на позитивне рішення можливо, якщо відмова у возз'єднанні здасться працівнику відомства у справах іноземців неприйнятним.

Економічна, соціальна, правова обстановка в країні де живе родич в розрахунок не береться. Ситуація розглядається в особистому і сімейному плані.

Наприклад, батько через старість або хвороби потребує постійного догляду, а доглядати за безпорадним нікому. Доведеться переконати чиновника Ausländeramt, що відмова у візі посилить проблему до питання життя і смерті. Підписувати смертні вироки приємного мало.

Підписувати смертні вироки приємного мало

Батько в інвалідному кріслі - підходящий варіант важкої життєвої ситуації.

Рано радіти, якщо чиновник готовий визнати наявність надзвичайно важкій життєвій ситуації. Слідом знадобиться довести, що переїзд вирішить проблему.

Як мінімум, службовець відомства перевірить наявність достатнього доходу і відповідної житлової площі. Незаможні і одержувачі соціальної допомоги перевезти рідні не зможуть.

Крім фінансового питання, потрібно довести здійсненність прагнення доглядати за батьком або матір'ю. Якщо людина без належного нагляду помирає, значить, родичі будуть виконувати роль доглядальниці. Службовець перевірить, чи реально сім'я, яка бере безпорадного, підготувала план по забезпеченню необхідного догляду.

Припустимо, дитина не бідний, готовий присвятити час батькові і чиновник переконався, що міграція позбавляє від смертельного результату. Залишається вирішити останній важливе питання з медичним страхуванням.

У Німеччині діє закон про обов'язкове страхування. Жителі зобов'язані застрахуватися в державній або приватній касі. В разі державного страхування , Працівник сплачує внески із заробітної плати, отримуючи право безкоштовно включити в контракт чоловіка і неповнолітніх дітей. На батьків опція включення не поширюється.

залишаються приватні каси . Для людини старше 50, які раніше не застрахованого в Німеччині, вартість приватній страховки порівняно висока. Для людей зі слабким здоров'ям - вкрай висока. Для потребують постійного догляду іноземців - неймовірно висока: 1400-1600 € щомісяця.

З віком ціна росте. З іноземця старше 65 приватна страхова фірма зажадає пару тисяч євро щомісяця.

Умови возз'єднання з батьками

Підведемо підсумки. Щоб у повнолітнього іноземця вийшло возз'єднання сім'ї з батьками, необхідно:

  • підтвердження екстраординарно тяжкого життя матері або батька на Батьківщині;
  • обгрунтування переїзду, як панацеї;
  • готовність приділити час нагляду за хворим;
  • фінансова порука і достатня житлова площа;
  • оплата страхування на випадок хвороби - до 2 тисяч євро на місяць.

Виходить, зробити візу батькам в Німеччину по §36 погодяться не цілком адекватні мігранти. Нормальна людина придумає кращий спосіб витратити тисячі євро на родича, ніж доводити справу до необхідності постійного нагляду за батьком або матір'ю.

Якщо дивитися з фінансів, вигідніше підтримувати родичів за кордоном і отримувати податкове вирахування за грошову допомогу батькам . Але гроші в житті - не головне.

Незалежний переїзд батьків до Німеччини

Реальний варіант - отримання візи на вивчення німецької мови . Якщо оформити офіційне запрошення до Німеччини і оплатити інтенсивні курси тривалістю 18 годин щотижня, перешкод для отримання річної візи не виникне. Туристичної медичної страховки досить. Мінус - за курси треба платити, заняття - відвідувати. Через рік - думати над новими варіантами.

Якщо родич молодше 50, не виключено працевлаштування. Ті, хто має диплом про вищу освіту, яке можна порівняти з німецьким, отримують візу для пошуку роботи в Німеччині на півроку. Знання німецької додадуть шансів. Робота дасть ВНЖ, з заробітної плати сплачуються внески в медичну касу. Німецька пенсія починається з 67. За 8 років роботи реально виконати умови отримання німецького громадянства.

Факт, підтверджений досвідом - власники бізнесу або капіталу працевлаштовують рідню в власні компанії.

Якщо можливості вивчати мову або знайти роботу немає, залишається робити гостьову візу або користуватися правом безвізового в'їзду для громадян України та Молдови. Дозволяється гостювати 90 днів раз в 6 місяців.

Походу знаходження в гостях може статися що завгодно. Наприклад, мати або батько заведе цікаве знайомство в Німеччині . Самотніх літніх бюргерів обох статей більш ніж достатньо. Укладення шлюбу допоможе вирішити питання з медичною страховкою. Майбутній чоловік повинен мінімум 5 років до шлюбу бути застрахованим у державній касі.

Майбутній чоловік повинен мінімум 5 років до шлюбу бути застрахованим у державній касі

Любові покірні всі віки! Укласти шлюб і переїхати в Німеччині для літніх людей - реальна можливість.

Варіанти незалежної міграції списком:

  • річна віза для проходження мовних курсів;
  • пошук роботи з вищою освітою - півроку;
  • висновок робочого контракту;
  • шлюб з володарем німецького паспорта.

Простих способів возз'єднатися з батьками в Німеччині у повнолітніх мігрантів немає. Доведеться проявити наполегливість, понести грошові витрати і приготуватися до затяжної боротьби з бюрократичним апаратом.

Переїзд батьків до неповнолітнім дітям

Описане вище стосується дорослих мігрантів, які намагаються забрати родича в Німеччину.

До неповнолітніх іноземцям з ПМП, ВНЖ і німецьким громадянам батьки переїжджають без проблем. Єдина умова - другий батько не живе в Німеччині або не здатний виконувати батьківські обов'язки.

Den Eltern eines minderjährigen Ausländers ... eine Aufenthaltserlaubnis zu erteilen, wenn sich kein personensorgeberechtigter Elternteil im Bundesgebiet aufhält.

Наприклад, іноземка і громадянин Німеччини розлучилися. Неповнолітньої дитини - німецького громадянина - суд вирішив залишити під опікою матері. Тоді до настання повноліття дитини мати буде продовжувати ВНЖ на підставі AufenthG §36 (1).

Оцініть статтю, всього оцінок 106

Поділіться статтею:

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация