Як правильно вибрати депозит

  1. Орфографічна помилка в тексті:

19 листопада 2015 року, 10:15 Переглядів: 19 листопада 2015 року, 10:15 Переглядів:   Але і після цього залишається питання: на який саме депозит покласти свої кошти

Але і після цього залишається питання: на який саме депозит покласти свої кошти?

Розібратися з цим нам допоміг заступник голови правління ПУМБ Себастіан Рубай. Поляк за походженням, він уже кілька років живе і працює в Україні. Популярність серед широкої аудиторії отримав завдяки участі в щотижневій програмі "Народний банкір" в ранковому ефірі ТРК " Україна ".

- Дійсно, зараз банки пропонують багато продуктів, як то кажуть, очі розбігаються. І може здатися, що вибрати з них найбільш підходящий саме вам - непосильне для простої людини завдання. Насправді в цьому немає нічого складного.

Будь-який з депозитних вкладів можна умовно віднести до однієї з категорій: термінові, накопичувальні і гнучкі.

ТЕРМІНОВІ. Як випливає з їх назви, на цих депозитах ви розміщуєте свої заощадження на певний термін. У травні цього року в Україні був прийнятий закон , Згідно з яким тепер є два види строкових вкладів: до запитання - коли в договорі з банком прописана умова можливості дострокового повернення депозиту, і власне "терміновий депозит" - до закінчення терміну вкладу. Вибирати вам. Відсотки можуть виплачуватися як в кінці терміну, так і щомісяця - в залежності від того, що ви вибираєте при укладенні договору. Цей вид вкладів в ПУМБ забезпечує найвищий дохід - до 25% річних в гривнях. Тому він і стає все більш популярним. Причому, якщо на початку року частіше гроші розміщували на 1-3 місяці, то зараз воліють терміни серйозніше - на 6-12 місяців.

НАКОПИЧУВАЛЬНІ. В цьому випадку ви розміщуєте вклад з можливістю його поповнювати в будь-який зручний для вас час, в тому числі і через інтернет-банкінг. Можна задати навіть автоматичне поповнення депозиту зі свого зарплатного рахунку. Наприклад, ви можете вирішити, що на депозит будуть перераховуватися 10% від кожної вашої "получки". Цю "втрату" в щомісячному бюджеті ви можете пережити цілком комфортно за рахунок найпростіших заходів економії, а то і зовсім не помітити її. І при цьому у вас буде створюватися "подушка фінансової безпеки" вашої родини.

ГНУЧКІ. Такий внесок дозволяє поповнювати і знімати гроші без обмежень зі збереженням всіх нарахованих відсотків. При цьому ставка може бути досить високою, наприклад, 16% річних в гривнях.

ЗАРАЗ. Важливо не надто зволікати з прийняттям рішення про розміщення вкладів. В даний час ставки високі, але вже в наступному році вони можуть почати знижуватися. Передумови для цього є - стабілізація економіки та перспективи невеликого зростання. Так що є сенс постаратися отримати максимальний дохід, поки є така можливість.

ДОДАТКОВО. І звертайте увагу на те, що можна отримати на додаток до депозиту. Наприклад, безкоштовно платіжну карту, послуги інтернет-банкінгу та смс-банкінгу. Крім того, стежте за спеціальними умовами, акціями та призами, які пропонують банки. Наприклад, в ПУМБ (всі види банківських послуг. Ліцензія НБУ №8 від 06.10.2011р. Генеральна ліцензія НБУ №8-2 від 12.02.2015р.) До кінця року будуть визначені 10 щасливчиків, які отримають "зарплату від ПУМБ" - 10 тисяч гривень щомісяця протягом року.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Як правильно вибрати депозит". інші Новини економіки дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация