Як здати золото в ломбард без повернення: 9 моментів, які потрібно знати обзательно

  1. Переваги та недоліки прийнятого рішення
  2. Як вибрати ломбард?
  3. Фактори, що впливають на вартість
  4. Умови згоди

Фінансові труднощі в сім'ї, пов'язані нестачею грошей, спонукають людей звертатися до ломбардів для того, щоб здати золото, обмінявши його на купюри. Ломбарди викуповують цінності або приймають їх в якості застави. Даний варіант може влаштувати багатьох.

Адже не у всіх є час для відвідування аукціонів, розміщення оголошень на рекламних дошках з метою реалізації золота. Однак, перш, ніж закласти золото в ломбард, важливо попередньо з'ясувати всі моменти, пов'язані з такого роду угодою.

Переваги та недоліки прийнятого рішення

Рішення передати золото на час або назавжди в відповідну організацію, має свої переваги і недоліки.

До плюсів відносяться:

  1. Можливість швидкого отримання грошей.
  2. Мінімум документів.
  3. Договір оформляється на місці, без необхідності збирати різні довідки і доручення.
  4. Якщо золото передається в якості застави, то припинити відносини з ломбардом можна в будь-який час. За це не доведеться платити штрафи або комісії. Однак, якщо з вини клієнта сталася затримка платежу або повернення грошей (в разі кредиту під заставу), то ломбард має право накласти штрафи. Найімовірніше, вони будуть стягуватися за подвоєному тарифу.
  5. При здачі золота його проба не має значення.
  6. Скупку можна розглядати, як місце зберігання цінностей, якщо потрібно кудись виїхати.

Однак, існують і мінуси подібного вибору:

  • ломбарди встановлюють низьку вартість на прийняті вироби;
  • коли цінності здаються в якості застави, одержуваний кредит буде невеликим;
  • процентна ставка по кредиту в даному випадку значно вище, ніж в банку;
  • позика надається на мінімальний термін - кілька днів, тижнів або місяців.

Як вибрати ломбард?

До того, як здати золото в ломбард без повернення або передати його під заставу, важливо раціонально і ретельно підійти до вибору ломбарду. Бігти в першу-ліпшу скупку не можна ніколи. Є великий ризик нарватися на шахраїв або фірми-одноденки, які зникнуть відразу після того, як ви прийдете отримати свої цінності назад.

Крім того, «нарита» інформація про різні ломбардах, допоможе вибрати ту установу, які встановлює найбільш високу вартість на реалізоване золото Крім того, «нарита» інформація про різні ломбардах, допоможе вибрати ту установу, які встановлює найбільш високу вартість на реалізоване золото.

Для того, щоб переконатися, що ломбард здійснює свою діяльність на офіційній основі, не зайвим буде запитати у його співробітників ліцензію і свідоцтво про реєстрацію.

Обов'язковими при передачі золота до оформлення будуть такі документи:

  • акт прийому-передачі з підписами сторін і відбитком штампа ломбарду (при наявності у нього друку);
  • договір в двох примірниках;
  • якщо оформляється позика, то на руки клієнту видається заставний квиток.

По можливості порівняйте ціну, що встановлюється за грам золота Центральним Банком Російської Федерації. Підрахувавши різницю, можна зрозуміти, що ломбарди мають немаленьку вигоду від здійснення подібних операцій зі скупки такого роду металу.

Фактори, що впливають на вартість

Мабуть, ні для кого не стане відкриттям, що все ломбарди приймають золото за значно меншою ціною, ніж його реальна вартість. Але це свого роду плата за швидке отримання грошей.

Крім того, працівники ломбарду не звертатимуть уваги на зовнішній вигляд виробу - потертості, подряпини, відсутність каменів Крім того, працівники ломбарду не звертатимуть уваги на зовнішній вигляд виробу - потертості, подряпини, відсутність каменів.

Інформацію про вартість за грам золота в ломбарді можна отримати з Інтернет-ресурсів на офіційних сайтах або під час особистого відвідування установи. Ціна залежить від якості металу, його проби, ваги. Середня вартість сьогодні встановлюється на рівні 500-1500 рублів за 1 гр золота. Якщо здається золото 999 проби, то його вартість буде вище решти на 60-80%.

Більшість ломбардів золото приймають на лом, згодом вони його реалізують за вигіднішою для себе ціною. В даному випадку у виграші також залишаються ювелірні компанії, яким за покупку брухту у ломбардів не доводиться платити податки та інші відрахування.

Великі ломбарди, давно позиціонують на ринку, працюють з такими фірмами без посередників, безпосередньо укладаючи договори на реалізацію брухту.

Умови згоди

Процедура з передачі золота в ломбард і отриманні грошей не забере багато часу. На весь процес, починаючи від вивчення правил установи, оцінки вироби, підписання документів і отримання грошей людина витратить не більше 20-30 хвилин.

Угода передбачає наступні моменти:

  1. Звернутися в обраний ломбард, маючи при собі паспорт. Деякі скупки приймають і інші документи, що засвідчують особу - водійські права, закордонний паспорт.
  2. Ознайомитися з цінами, які встановлює ломбард за золото. Слід пам'ятати, що якщо ви продаєте цінності, то їх вартість буде вище, ніж при внесенні виробів в якості застави. Тому попередньо слід повідомити співробітника ломбарду про це.
  3. Підписати договір або угоду, в якому прописуються всі умови про порядок передачі прикрас, право переходу їх у власність ломбарду.
  4. Отримати гроші.

Якщо золото здається в ломбард без повернення, то важливо знати:

  1. Ювелірні прикраси приймаються тільки у повнолітнього громадянина. Деякі ломбарди також відмовляють людям, яким не виповнився 21 рік.
  2. Виріб не повинен бути вкраденим, інакше проблем не уникнути.
  3. Зверніть особливу увагу на ті речі, які ви вирішили здати, оскільки фірми відмовляють у прийомі сусального золота і прикрас з необробленим дорогоцінним камінням.
  4. З вартості віднімається вага каменів, якщо вони є на виробі.
  5. Стан вироби не має значення.
  6. Буде прийнято золото будь-проби, навіть метал, на якому клеймо відсутня. Найпоширенішою вважається 585 проба. Відповідно, чим вища проба, тим більше ціна за грам.
  7. Купуючи золото за однією ціною, після переходу власності на виріб від власника, ломбард має право виставити його на продаж за іншою більш високу вартість.
  8. Важливо особиста присутність клієнта на етапі оцінки вироби, зважуванні, вимірах.
  9. Після підписання документів товар клієнту більше не належить.

Якщо золото здається під заставу, повернення грошей слід здійснити якомога швидше, щоб закладений товар вам повернули. В іншому випадку, він перейде у власність установи. Здаючи золото, важливо визначити, наскільки дійсно це необхідно.

Подібні операції - не дуже вигідне рішення для клієнта, вони дають можливість вирішити тільки короткострокові проблеми. Тому варто заздалегідь все зважити «за» і «проти», перш ніж позбутися таким чином від дорогих в матеріальному і моральному плані речей.

Як вибрати ломбард?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация