Як відмовити дитині

  1. Дитині 1,5 року, відмовляється від їжі
  2. Розвиваючі картки
  3. Якщо дитина не любить читати
  4. Сім способів завоювати повагу дітей
  5. Санаторії для інвалідів та дітей-інвалідів
  6. Дитина впав.
  7. Навіщо потрібен шкільний уповноважений з прав дитини в школі, і як відмовитися від даного нововведе
  8. Батькам про виховання
  9. Як допомогти дитині стати уважним
  10. Фотоконкурс "Хочу на ручки!"
  11. Іграшка не подобається мамі
  12. Навіщо дитині стільки іграшок?
  13. іграшки
  14. як навчити цінувати іграшки.
  15. Детковзращіваніе
  16. Відвідування театру. Хочу поділитися впечат
  17. клянчить іграшки
  18. Як часто балувати дітей іграшками?
  19. Опитування: іграшки
  20. Як відмовити дитині

- Купи! .. Купи! .. Купи! ..
- Я тобі вже сказала: "Ні!"
- А-а-а-а-а!
- Підемо з магазину!
- Хочу іграшку! А-а-а-а ...
- Досить! Нічого не отримаєш! .. Йдемо!
- Ні! .. Купи! .. А-а ...

Мама з перекошеним обличчям тягне крикуна дитини по сходах вниз, подалі від іграшок і продавців з мовчазними осудними особами.

Конфлікт продовжиться будинку. Малюк спробує відігратися на чому-небудь: не захоче їсти свою улюблену кашу або почне скиглити без приводу.

Знайоме. "Ти ж розумні книжки читаєш, - каже мені чоловік, - ось і придумай що-небудь".

І я придумала, як можна відмовити дитині в його прохання, не ображаючи його і не травмуючи психіку.

Ось кілька порад, які, можливо, знадобляться мамам і татам:

  1. Слово "ні" я ніколи не використовую в розмові з дитиною. "Ні" ввергає малюка в транс. "Ні" означає "ніколи". Ніколи не тримати йому в руках цієї іграшки, не грати з нею. Можливо, що в свідомості дитини відкладеться думка: "У житті є речі, яких я не гідний".
  2. Кажу з малюком максимально невизначено: можливо, ймовірно, постараємося, за умови, що ...
  3. Співпереживаю малюкові, будь то радість або смуток. Дитина повинна відчувати: мама завжди зрозуміє, мама завжди підтримає.
  4. Кажу на рівні дитини. З трирічним карапузом ми будемо говорити на одній мові, з десятирічним, природно, на іншому, більше сподіваючись на свідомість і логіку.
  5. Наочність. Малюк не сприймає абстрактні, абстрактні поняття: дорого-дешево, пізно-рано. Для нього це порожній звук.
  6. Ілюзія вибору. Малюк просить купити машинку. "Машинок у тебе багато, а ось таких наклейок у тебе ще не було. Тобі яка більше подобається: з жовтим верблюдом або з рожевим слоном?". Увага переключено. Малюк виходить з магазину задоволений: йому купили щось новеньке. Разом ми обговорюємо питання, куди ми її наклеїв: на шафу або на коробку з іграшками. За цими роздумами малюк повністю забуває, що він хотів.
  7. Намагаюся переключити увагу на те, що вже є. "Так, у тебе немає ляльки з золотим волоссям, зате є ляльки з довгим волоссям, ляльки вміють говорити, є лялька, яка сама вміє смоктати пляшечку, є ляльки гумові, ляльки ганчіркові і т.д. Он скільки ляльок ми нарахували!".

Отже, ми відмотуємо стрічку часу назад і знову входів в Дитячий світ, в відділ іграшок.

Мене, дорослої людини, це велика кількість іграшок вводить в ступор. Яскраві соковиті фарби змушують заплющити очі. А форми! Великі коробки з конструкторами і залізницею, маленькі коробочки з кубиками і роботами, машинки всіх кольорів і призначень, ляльки в світяться сукнях, м'які іграшки, які вміють говорити, а яких звірів тільки немає ?! Крокодили, ведмеді, собаки мало не в натуральну величину. Все це можна помацати, взяти в руки і навіть трошки пограти. А скільки кнопочок! Якщо почати ось на цю, цікаво, що іграшка буде робити? Нас оточує казковий світ, світ, де царює дитина, де все зроблено під малюка ... "Візьми мене, поторкай ... купи!" - каже кожна іграшка.

Очі у мого малюка спочатку розширюються. Його зір не може вловити все це барвисте достаток, але очі довго не можуть залишатися широко відкритими і повільно починають фокусуватися на який-небудь іграшці. Можливо, ця іграшка чисто випадково потрапила в поле зору або малюк усвідомлено вибрав її серед сотень інших - неважливо. Він стоїть і дивиться. Я теж стою і дивлюся. Мовчу.

Для себе я все іграшки розділила на п'ять категорій:

  1. Дорогі іграшки.
  2. Подарункові.
  3. Нефункціональні.
  4. Іграшки, які вже є,
  5. Недорогі розвиваючі ігри.

Залежно від того, в яку категорію потрапляє іграшка, я і веду діалог.

Після хвилинної мовчанки, на видиху, з благанням вимовляється фраза: "Мама, а ти мені купиш цю іграшку?". "Тобі теж подобається ця іграшка?" - питаю я. "Так!" - вигукує моє чудо ненаглядне. "Так, гарна іграшка", - знову підтверджую я.

1. Припустимо, дитина вибрав дуже дорогу іграшку.

- Подивися, ця іграшка може робити те-то і те-то. Всередині неї дуже складний механізм. Ось чому ця іграшка коштує так дорого. Щоб купити її, наш тато повинен працювати 10 днів, а ми не повинні їсти і пити, а збирати гроші на цю іграшку. Як ти думаєш, ця іграшка коштує того, щоб заради неї не їсти, не пити протягом 10 днів?

Інший варіант.

- Ця іграшка коштує стільки, скільки всі твої іграшки разом узяті. Ми можемо зібрати всі твої іграшки, полагодити і обміняти на одну, ось цю. І у тебе замість іграшок, які є вдома, на дачі, у бабусі буде всього одна. Ти згоден?

Припустимо, малюк погодився. Тоді йдіть додому і починайте лагодити іграшки. Ремонтувати іграшки разом з малюком - справа хороша, але напевно якісь деталі загублені, поламані і процес затягнеться. Важливо, що малюк бачить, що ви поділяєте його захоплення з приводу іграшки і намагаєтеся йому допомогти.

2. Дитина вибрав досить дорогу іграшку, але як чи день народження вона цілком прийнятна.

- Давай напишемо. Можливо, він і подарує цю чудову іграшку тобі на Новий рік.

або:

- Давай домовимося: цю іграшку ми подаруємо тобі на День народження.
- А чому не зараз?
- Ти молодець! Вибрав чудову іграшку! А як всяка хороша річ вона коштує дорого, і щоб її купити, нам з татом потрібно буде відкладати гроші на її покупку. Я думаю, що до твого дня народження ми зберемо потрібну суму.

3. Нефункціональні іграшки; іграшки, в які дитина пограє один-два рази, а потім забуде.

- Так, це чудовий пухнастий зайченя! І вушка у нього рожеві і навіть морквина в лапках є! Знаєш, кого він мені нагадав? Мишеняти, якого тобі подарувала тітка Свєта. Наш мишеня такий же м'який пухнастий, а в лапках - м'ячик. Він, бідненький, просидів всю зиму на шафі, і ніхто про них не згадав. Напевно, він по тобі нудьгує. Хочеш, я тобі його дістану? А морквину, як у цього зайчика, ми самі йому зробимо. Як ти думаєш, з чого можна морквину зробити?
Увага переключено.

4. Іграшки, які вже є. Наприклад, дитина просить сто перше машинку.

- Так, червоного вантажівки у тебе немає, ти маєш рацію. А які вантажівки у тебе є? Великий синій є? Є. Маленький зелений є? Є. Чорний вантажівка без коліс є? Є. До речі, колеса я бачила на дачі. А ти бачив? Треба буде в суботу з'їздити на дачу. Погода стоїть чудова. Запросимо Єгора?

5. розвиваючі ігри: лото, шашки, кубики, конструктори, всілякі головоломки, ігри Нікітіна і т.д. Якщо малюк просить і дозволяють кошти, я з задоволенням куплю іграшку і ми разом пограємо.

Вміти відмовляти і при цьому не ображати іншого - справа тонка і я цього вчуся. Якщо з малюком я можу стриматися, то з дорослими мені важче. Погодьтеся, так легко сказати "ні" замість того, щоб довго вибудовувати фразу, яка не образить вашого співрозмовника і допоможе зберегти відносини.

Марина Саватеева,
Марина Саватеева,   Стаття з грудневого номера журналу
Стаття з грудневого номера журналу.

Авторська стаття

x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Обговорення

12.12.2016 15:42:29, Oceanlover

Браво, Наталія 26.3.2001!

25.05.2007 16:17:04, Ірина

Моєму шибенику 3,2г. Проблема така є! я завжди пропоную вибирати: що більше подобатися! Так і кажу ОБИРАЙ ОДНУ! Допомагає.

21.02.2007 18:43:57, Олена

Раніше замість "Підеш гуляти?" я говорила "Який черевик одягнеш першим - правий або лівий - вибирай?"
Тепер моя дитина мені говорить "Або мультики або комп'ютер - вибирай!" "Уроки" "Ні! Ти вибирай - мультики або гра на комп'ютері"
Діти О-дуже добре вчаться і впітивабт ВСЕ наші методи. Дуже згодна з багатьма тут.
Перемикання в 6,5 років не діє. Пояснення, що потрібно не їсти 10 днів, щоб купити цю іграшку - теж. Каже "добре", але до кінця не розуміє. Бажання мати іграшку більше. Поки займаюся пошуками методу ефективного для саме мою дитину. Ще не знайшла, але я сподіваюся ...

16.11.2006 10:30:48, Ірина

Ха, з цікавістю прочитала своє повідомлення від 14.06.2004 року. Виявляється я була тут вже 2 роки тому!
Навіщо так на автора накинулися? Методу перемикання уваги основний віком до 3 років. Нічого страшного чи кримінального автор не пропонує, між іншим.

11.08.2006 19:54:45, Волошка (Юляша)

Моїй доньці 2,5 роки, і відвернути її увагу на іншу іграшку або на іншу дію в цьому віці практично неможливо, а якщо і можливо то сек.на 20. Причому вона чудово запам'ятовує, що, де, в якому магазині продається, де стоїть такий-то кіоск, і де можна купити ще кульки, якщо тут з немає. А якщо ми йдемо в магазин за молоком, то там є ще мармеладік, причому кожен раз в одному і тому ж місці. В магазинах завжди все на своєму місці, а діти так люблять порядок. А як бути в супермаркеті, де біля каси гори чупа-чупс і шоколадок спеціально для нас, дорогі матусі, які не просто сидять вдома з дітьми, а живуть з ними, ходять щодня за продуктами і на прогулянку з малюком в скверик, де побільше зелені, повз магазин іграшок. Причому я теж намагаюся говорити з дитиною чесно, намагаюся не травмувати, домовлятися, зацікавити, замість немає, говорить не треба або як треба і що робити Ра цього. І все начебто виходило, але до 1,5 років. А тепер тільки "Я". Боюся, що в наше століття достатку, дитяче жебрацтво закінчується тоді, коли вони самі починають заробляти гроші. Але щиро сподіваюся, що це не так.

25.10.2005 16:40:50, Наталія

Істерик в магазинах не пам'ятаю взагалі. Тактика така - якомога менше ходити з дитиною по магазинах іграшок (років особливо до 4-х, коли з'являється можливість пояснити йому, що таке дорого дешево). Однак спокуси виникають на кожному кроці (зоопарк, парки відпочинку, просто намети на вулиці). Але в цих місцях, як правило, продаються неякісні дешеві китайські іграшки. І цілком можна дозволити купити кілька таких "екземплярів", перш за все для того, щоб можна було пояснити дитині такі поняття, як "погано зроблено", "неякісна", "дешева". У нас такі іграшки та речі проходять під грифом "китайська підробка". Зараз моєму синові 6 років, і років з 4-х він веде себе по відношенню до іграшок цілком свідомо. Якщо я кажу, що це "китайська підробка", то у нього вже не виникає питань, куплю я це.
Ще у нас є поняття "предзарплатний криза в гаманці", і якщо я говорю цю фразу, то син розуміє, що навіть сотки або наклейки зараз недоступні.
Далі. Дешевих іграшок ми не купуємо. До 5 років ми заохочували його хорошими іграшками за гідну поведінку (наприклад, протягом місяця), за якесь досягнення (добре виступив в дитячому садку). Він знав, що якщо ми йдемо в магазин, то ми гарантовано купимо йому іграшку, тому що йшли спеціально за цим. Зазвичай ми купували набори "Лего" близько 300 руб. / Шт. Якщо він просив дорожчий подарунок, то по-перше я йому говорила, що це дорого, але він може обміркувати це як варіант до дня народження або Нового року.
Іноді, заходячи одна в дитячий магазин, я не могла встояти від спокуси купити іграшку "просто так". От і добре! Скільки радості приносить несподіваний подарунок! Тільки не привчайте дитини, що його чекає нова іграшка кожен раз після того, як ви підете в магазин або на ринок, це залучає батьків в серйозну залежність.
І наостанок: розмовляйте з дітьми по-людськи, не думайте: "він поки не розуміє". Розуміти, як дорослий, так, не розуміє, а ось брехня відчуває за 100 метрів. Проявляйте повагу до дитини, відчувайте його рівним співрозмовником, радьтеся з ним з того моменту, як він зможе кивати головою, ще не вміючи розмовляти. Тоді ви зможете уникнути багатьох проблем.

14.06.2004 18:32:01, Юляша

Моєму синові 2 роки. Але в свої 2 він вже дуже багато розуміє. Це тільки нам здається, що вони ще маленькі і їм можна морочити голову всім тим про що написано в цій статті. Помиляєтеся! Тому я просто дозволяю своїй дитині практично все. І коли він чує слово немає, то не виникає питань. Він розуміє що цього дійсно не можна. Але це суто моя політика звичайно. Я не знаю права я чи ні, але ми живемо в світі і розумінні один одного.

02.12.2003 00:06:30, Ольга

якщо такий екстра. випадок то я б заготовила парочку спеціальних ,, несмачних ,, чупа чупс, наприклад змастити червоним перцем. не хвилюйтеся, дитина не помре від больового шоку. скажіть що птодукція цієї фірми зіпсувалася. втім можна, напевно обмежиться виготовленням несьедобних або некрасивих ...

03.11.2003 16:22:51, iness

У мене інша проблема. Моя донечка (2 роки 8 міс.) Істерики влаштовує тільки при вигляді чупа-чупс, жахливих китайських цукерок та іншої гидоти, причому, у неї алергія на все це, включаючи і інші харчові продукти, тобто їй ЦЕ НЕ МОЖНА, а не мама жадібна. Що робити?

12.03.2003 12:15:37, Natasha

Стаття корисна.
но..ето плагіат.
я обговорював цю статтю до цього автором до її публікації.
некрасиво то як ..

11.01.2003 21:11:20, Igor

Абсолютно згодна з тими авторами, в чиїх відгуках (прямо чи опосередковано) відзначається відтінок якоїсь брехливості статті, яка була зведена в правильний і хороший виховний принцип. На емоційному рівні читати її було просто неприємно. На рівні логіки маса вірних доводів вже було наведено вище. По-перше, брехати дитині треба якомога менше, інакше, підростаючи, він поверне це з лишком. По-друге, дитина має право вибору. Говорячи: "Ти насправді не хочеш це, ти хочеш оте" - дешевий маніпулеж в дусі Карнегі. А діти розумніші, ніж ми про них думаємо.
Перебільшуючи, я ризикну припустити, що через 40 років син або дочька, виховані таким чином, скажуть мамі: "Мамусик! Невже ти хочеш сидіти цілими днями вдома з нами або одна, коли всі розійшлися по справах? Мені здається, що насправді ти мрієш жити в будинку для літніх людей! Там весело, купа милих бабусь, ти будеш спілкуватися! ". Коли мамуля онімія від подиву, синку смекнет: "Ага! Увага переключено!"

Наш тато придумав ще одну чудову річ - він каже, що лялька живе тут, і ми можемо приходити в гості до неї, а ось забирати її з її будинку це недобре.
Спрацьовує поки.

27.12.2002 1:36:10, Ir

На мою думку, автор статті не тільки позбавляє дитину можливості вибору (як зауважив «felixss»), він викладає на власному прикладі дитині техніку маніпуляцій. Як правило, вміле використання маніпулятивних прийомів дає швидкий і ефектний результат: дитина дійсно «перемикає увагу», забуває про бажану іграшку, ... або вдає, що «переключився». Адже автор не описує подальшого розвитку сюжету, після вдалого проходження «небезпечного повороту» у придивилася іграшки. Можливо, саме привабливість наслідків такої поступливішою довірливості спонукають дитину підіграти батькові: якщо він відчуває по тій «волинці», яку затягує його батько, що іграшки він цієї все одно не отримає, то, показавши свою тямущість і батьківську педагогічну геніальність, він може отримати від цього свою вигоду. (Звичайно, я не приписую таких логічних міркувань 2-3-х річній дитині. Хоча в такому віці якась доцільність вчинків, безумовно, є і вона не завжди відповідає уявленню маніпулює педагога.)
Кмітливі діти часто дуже чутливі до маніпулятивних дій. Рано чи пізно вони починають розуміти, що так батьки ухиляються від прямої зустрічі з конфліктною ситуацією, намагаються відвернути співрозмовника від важливої ​​для нього проблеми і тим самим отримують можливість вважати її вирішеною. В такому випадку батькам не варто нагадувати, якщо з часом дитина на питання: «чому ти залишив після себе брудний посуд?», «Відверне увагу» батьків на свої успіхи в школі, на що закінчилося миючий засіб або недосконалість сантехніки, на його досягнення в спорті , до яких вони, на відміну від брудного посуду, не приділяють належної уваги.
Якщо ж дитина не опанує батьківськими маніпулятивними вміннями і не навчиться протистояти подібному поводженню з собою, можна припустити, що з не меншим успіхом його «довірливістю» будуть користуватися в суспільстві.

11.08.2002 00:25:45

PS хоча насправді все далеко не так "просто" ..

12.06.2001 16:32:05, Сергій

.

Коментувати можут "Як відмовити дитині"

Дитині 1,5 року, відмовляється від їжі

Буду рада будь-яким радам, вже немає сил. Дитині 1,5 року і вона ще на ГВ, вже місяць дитина відмовляється від їжі будь на користь ГВ ... Я стала переживати, а чи не замало одного мого молока для повноцінного харчування? М'ясо, рибку, сир, каші, нічого такого не їсть взагалі, невже доведеться згортати ГВ?

Розвиваючі картки

Для повноцінного розвитку дітям з самого народження потрібні розвиваючі ігри. Картки для дітей грають важливу роль в розвитку малюка. Це найпростіший спосіб знайомства дитини з предметами, зображеними на картках, а також з буквами. Подивитися на Яндекс.Фотках Ігри з розвиваючими картками для дітей від 1,6 років і старше Якщо ви вже займалися по розвиваючим дитячим картками раніше, то, напевно, Ваша дитина вже чудово знає всіх тварин, професії, музичні інструменти та інші ...

Якщо дитина не любить читати

«Неправильно говорити, що діти стали читати менше, ніж батьки в їхньому віці, - вважає шкільний психолог Наталія Евсикова, - просто вони читають іншу літературу». Чи означає це, що ми турбуємося марно? «Змушуючи дітей читати, батьки часто перегинають палицю і легко« добирають смаку », - продовжує Наталя Евсикова. - Батьківський пресинг, як правило, починається одночасно з початком навчання в першому класі, але поступово стиль відносин, заснований на примусі, стає ...

Сім способів завоювати повагу дітей

Дисципліна. Виховуючи дітей, пам'ятайте, що ви закладаєте майбутні риси їхнього характеру. Дисципліна вітається скрізь, в кожній родині. Дітей потрібно дисциплінувати належним чином. Задумайтеся про те, чи часто ваші діти, перед тим, як щось зробити, радяться з вами? Діткам потрібен певний порядок в їх житті. Невід'ємною частиною правильного розвитку дитини є дисципліна. Чим більше часу батьки будуть витрачати на виховання своїх малюків, тим більше вони будуть відчувати ...

Санаторії для інвалідів та дітей-інвалідів

З червня 2013 року процедура отримання санаторно-курортних путівок інвалідами була закріплена відповідним адміністративним регламентом. Відтепер йому підпорядковані всі дії пільговиків і Фонду соціального страхування (ФСС), що забезпечує інвалідів від імені держави санаторним лікуванням в рамках набору соціальних послуг (НСУ). Непорозуміння були усунені За словами працівників ФСС, вони давно чекали даний регламент. Його суть полягає в описі покрокових дій, як регіонального Фонду ...

Дитина впав.

Що робити перші 10 хвилин після падіння: * Не думати, що дитина назавжди залишиться інвалідом * Не думати, що це «нісенітниця», що «всі дітки падають» * Реально оцінити стан дитини: чи є набряк м'яких тканин? Веде чи дитина себе незвично? * Викликати лікаря. Краще виключити серйозну травму (після рентгенівських або томографічних досліджень), ніж її пропустити. Б'ємо на сполох * Блідість шкірних покривів і зміна реакцій малюка. Дитина стає млявим і сонливим або надмірно ...

Навіщо потрібен шкільний уповноважений з прав дитини в школі, і як відмовитися від даного нововведе

Іркутськ на лінії. Батьки, перевірте, як справи з цього приводу в ваших регіонах. Не поділяючи думки авторів методички в плані конспірології (оскільки нам відомо, що справа йде куди гірше: тут здебільшого навіть "бізнес" ні при чому, а має місце бути елементарне бажання службовців і чиновників "потрапити в тренд" і здобути найвище схвалення) , ми, тим не менш, з багатьма положеннями власне аналізу діяльності передбачуваного чиновника абсолютно згодні. Бо, як відомо, навіть ...

Батькам про виховання

Батькам про виховання Опубліковано 27.02.2013, автор Олена Любовінкіна, психолог і молода мама Я впевнена, що кожна людина в своєму житті, коли був дитиною, не раз говорив: «ніколи не змушу свою дитину їсти кашу», «Мої діти не будуть спати днем »,« Я не буду бити свою дитину ». Тоді, в дитинстві, процес виховання дитини здавався очевидним. Все було просто і ми точно знали, як і що потрібно робити. Але все було так просто і очевидно тоді, коли ми самі були дітьми. Ставши батьками ...

Як допомогти дитині стати уважним

Багато батьків часто чують: «У вас неуважний дитина», «всі помилки в тексті через неуважність». Та й самі батьки, швидше за все, помічають, що їхня дитина не може зосередитися на одній темі, часто відволікається, може пропускати букви при читанні, робити помилки і не помічати їх, ставити питання на одну тему і відразу перескакувати на іншу. Все це - неуважність. Фахівець з дошкільного виховання, вчитель або психолог можуть допомогти Вам визначити чи є проблеми з увагою у вашого ...

Фотоконкурс "Хочу на ручки!"

"Хочу на ручки!" - це бажання малюка знайоме кожному з батьків і відмовити дитині абсолютно неможливо. Адже так приємно взяти його на руки і притиснути до себе - це і є справжнє щастя! Надсилайте на конкурс фотографії дітей на руках у дорослих і вигравайте призи. Умови: до участі в конкурсі приймаються фотографії дітей на руках у дорослих. Прийом фотографій: 22.02.2013 - 13.03.2013 Голосування відвідувачів сайту 7я.ру: 14.03.2013 - 20.03.2013 Закрите ...

Іграшка не подобається мамі

Списки бажань (це не тільки іграшок стосується) дуже виручають, тому що Ви відразу дитині не відмовляєте, Вам А ви в принципі не допускаєте, що дитина хоче іграшку заради іграшки, а не "статусу"? це стосується всього, в тому числі купівлі іграшок. я не вірю, що є діти ...

Навіщо дитині стільки іграшок?

В останні рази доплаківался до гикавки і істеричного вереску, коли м'яко відмовила в покупці свідомо непотрібної фігні (схопив з полиці, навіть не подивившись, що там в ви у дитини виробили умовний рефлекс - "він бачить іграшку, говорить про те, що її хоче, ви купуєте ".

іграшки

Іграшки. Дівчинці 11 років, з п'яти будинку. Ну ще звичайно дитина - дитиною, грає в ляльки і т.д. До іграшок якась манія. Я реально виглядаю жаднюгою, заощаджує на іграшках дитині. Переконуємо і пояснюють, надує і не розмовляє.

як навчити цінувати іграшки.

да блин просить адже, як відмовити? та й самій подобається часто саме хороші іграшки, хочу, щоб було все, щоб не дивився жалісливими оченятами на інших дітей, у кого ЦЕ є :) 08.04.2009 23:29:43, Губка Боб.

Детковзращіваніе

Я в принципі купую все іграшки які діти попросять. Мені це подобається. якщо я не відмовляю собі в покупці чергового Якщо син хоче щось дорожче 50 євро - то отримає це тільки до якоїсь дати (ін його або сестри, новий рік, інші свята, або як ...

Відвідування театру. Хочу поділитися впечат

Як зробити так, щоб без покупки іграшки, дитина отримала задоволення від вистави? Теж купувала всяку муть, відмовити дитині неможливо. Тепер даю 30 руб. і - "ні в чому собі не відмовляй".

клянчить іграшки

треба створити ситуацію, коли іграшки не треба клянчити, або купувати відразу, або, відмовивши, стояти на цьому твердо, а взагалі, дійсно, дитина Але, в будь-якому випадку, я б ні за що не стала піддаватися і купувати іграшки, якщо це не входить в мої плани, як би не канючив.

Як часто балувати дітей іграшками?

Як часто балувати дітей іграшками? Хочу порівняти з "середньою температурою по лікарні" - як часто купуєте дитині іграшки, якщо дитина ГОТОВИЙ купувати їх кожен день? Тобто не відмовиться, якщо купити, і зрадіє, і світиться буде :) Хоча істерик не влаштовує ...

Опитування: іграшки

Скільки дитині потрібно іграшок я не знаю. Купуємо іграшки постійно з приводу і без. Дитина в магазині вибирає небудь а я не в силах відмовити .. купую .. Ми купуємо досить багато іграшок та ігор, хоча потреби змінюються з часом - в рік це була ...

Як відмовити дитині

Як відмовити дитині. . Дитина від 3 до 7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування дитячого садка і взаємини з А коли відчувалося, що "хочу" ось-ось пролунає, я зазвичай переводила увагу на іншу іграшку або говорила, - "А тепер нам пора.

Тобі яка більше подобається: з жовтим верблюдом або з рожевим слоном?
Якщо почати ось на цю, цікаво, що іграшка буде робити?
Після хвилинної мовчанки, на видиху, з благанням вимовляється фраза: "Мама, а ти мені купиш цю іграшку?
Тобі теж подобається ця іграшка?
Як ти думаєш, ця іграшка коштує того, щоб заради неї не їсти, не пити протягом 10 днів?
Ти згоден?
А чому не зараз?
Знаєш, кого він мені нагадав?
Хочеш, я тобі його дістану?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация