Академія управління МВС Росії

  1. Історія
  2. факультети
  3. Цікаві факти
  4. Напишіть відгук про статтю "Академія управління МВС Росії"
  5. посилання

Матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопедії координати

: 55 ° 49'09 "пн. ш. 37 ° 30'26 "в. д. / 55.81917 ° с. ш. 37.50722 ° сх. д. / 55.81917; 37.50722 (G) [Www.openstreetmap.org/?mlat=55.81917&mlon=37.50722&zoom=17 (O)] (Я) К: Навчальні заклади, засновані в 1929 році

академія управління МВС Росії - вищий навчальний заклад по підготовці керівного складу органів внутрішніх справ , А також науково-педагогічних кадрів. Колишня Вища школа МВС СРСР .

Незважаючи на те, що формально не була військовою академією, включена в список військових академій ЗС СРСР [1] .



Історія

  • 1929 - створені вищі курси удосконалення старшого начальницького складу адміністративно-міліцейського апарату і вищі пенітенціарні курси.
  • З 1937 - Центральна школа міліції НКВД СРСР .
  • З 1943 - Вища школа НКВС СРСР.
  • З березня 1 946 - Вища школа МВС СРСР, з листопада - Вища офіцерська школа МВС СРСР .
  • З червня 1952 - Вища школа удосконалення керівного складу МВС СРСР. У серпні розформована.
  • З березня 1953 іменується Вища школа міліції МВС СРСР.
  • +1954 - на базі Вищої школи міліції МВС СРСР організована Вища школа МВС СРСР. З 1960 по 1965 були утворені відділення в Ленінграді, Києві, Алма-Аті, Мінську, Ташкенті, Омську, Іркутську, Хабаровську.
  • 1974 - створено Академію МВС СРСР (з січня одна тисяча дев'ятсот дев'яносто дві м - Академія МВС Росії).
  • 8 січня 1 997 - було засновано Академію управління МВС Росії .
  • 1981 рік, квітень - Академія нагороджена орденом Трудового Червоного Прапора.

факультети

  • Факультет № 1 - Перепідготовки керівних кадрів, включених до федерального кадровий резерв МВС Росії.
  • Факультет № 2 - Підготовки керівників (начальників) територіальних органів МВС Росії.
  • Факультет № 3 - Підготовки наукових і науково-педагогічних кадрів (ад'юнктура).
  • Факультет № 4 - Підготовки начальницького складу органів внутрішніх справ.
  • Факультет № 5 - Підвищення кваліфікації начальників відділів підрозділів центрального апарату МВС Росії, територіальних органів МВС Росії на окружному, міжрегіональному та районному рівнях і їх заступників.
  • Вищі академічні курси.

Керівництво

Керівництво

  • генерал-лейтенант внутрішньої служби Крилов С. М., 1974-1979
  • генерал-лейтенант внутрішньої служби Бородін С. В., 1979-1983
  • генерал-лейтенант міліції Кудрявцев А. Я., 1983-1987
  • генерал-майор міліції Арестов Н. А., 1987-1990
  • генерал-майор внутрішньої служби Алексєєв А. І., 1990-1994
  • генерал-лейтенант внутрішньої служби Демидов Н. І., 1994-1997
  • генерал-лейтенант внутрішньої служби Дмітрін В. Б., 1997-1998
  • генерал-полковник міліції Коваленко А. С., 1998-2006
  • генерал-полковник поліції Гордієнко Володимир Васильович , 2006-2016
  • генерал-майор поліції Конєв Андрій Миколайович , З 2016 року по теперішній час

Цікаві факти

Під час Великої Вітчизняної війни у Вищій школі НКВС СРСР крім підготовки співробітників міліції та виправних установ, здійснювалася підготовка перекладачів для роботи з військовополоненими.

Напишіть відгук про статтю "Академія управління МВС Росії"

Примітки

  1. Радянська Військова Енциклопедія: У 8 томах / Пред. Гл. ред. комісії М. А. Моісеєв. - 2-е вид. - Т. 1: «А» - Бюлов. - М .: Воениздат, 1990. - 543 с.

посилання

  • [Www.a.mvd.ru/ Офіційний сайт]

Уривок, що характеризує Академія управління МВС Росії

Він підвівся і сів. Біля вогнища, присівши навпочіпки, сидів француз, тільки що відштовхнувшись російського солдата, і смажив надягнуте на шомпол м'ясо. Жилаві, засукані, оброслі волоссям, червоні руки з короткими пальцями спритно повертали шомпол. Коричневе похмуре обличчя з насупленими бровами ясно виднілося в світлі вугіль.
- Ca lui est bien egal, - пробурчав він, швидко звертаючись до солдата, що стояв за ним. - ... brigand. Va! [Йому все одно ... розбійник, право!]
І солдат, крутячи шомпол, похмуро глянув на П'єра. П'єр відвернувся, вдивляючись в тіні. Один російський солдат полонений, той, якого відштовхнув француз, сидів біля багаття і тріпав за чим то рукою. Придивившись ближче, П'єр дізнався ліловий собачку, яка, виляючи хвостом, сиділа біля солдата.
- А, прийшла? - сказав П'єр. - А, Пла ... - почав він і не договорив. В його уяві раптом, одночасно, зв'язуючись між собою, виникло враження про погляд, яким дивився на нього Платон, сидячи під деревом, про постріл, почуте на тому місці, про ше собаки, про злочинні особах двох французів, що пробігли повз його, про знятому димлячі рушницю, про відсутність Каратаєва на цьому привалі, і він готовий вже був зрозуміти, що Каратаєв убитий, але в той же самий мить в його душі, взявшись бог знає звідки, виникло враження про вечір, проведеному їм з красунею полькою, влітку, на балконі свого київського будинку. І все таки не зв'язавши спогадів нинішнього дня і не зробивши про них виведення, П'єр закрив очі, і картина літньої природи змішалася з спогадом про купання, про рідкому хиткому кулі, і він опустився куди то в воду, так що вода зійшлася над його головою.
Перед сходом сонця його розбудили гучні часті постріли і крики. Повз П'єра пробігли французи.
- Les cosaques! [Козаки!] - прокричав один з них, і через хвилину натовп російських осіб оточила П'єра.
Довго не міг зрозуміти П'єр того, що з ним було. З усіх боків він чув крики радості товаришів.
- Браття! Рідні мої, голубчики! - плачучи, кричали старі солдати, обіймаючи козаків і гусарів. Гусари і козаки оточували полонених і квапливо пропонували хто сукні, хто чоботи, хто хліба. П'єр ридав, сидячи посеред їх, і не міг вимовити ні слова; він обійняв першого котрий підійшов до нього солдата і, плачу, цілував його.
Долохов стояв біля воріт розваленого будинку, пропускаючи повз себе натовп обеззброєних французів. Французи, схвильовані всім що відбувалося, голосно говорили між собою; але коли вони проходили повз Долохова, який злегка бив себе по чоботях нагайкою і дивився на них своїм холодним, скляним, нічого доброго не обіцяв поглядом, говір їх замовкав. З іншого боку стояв козак Долохова і вважав полонених, відзначаючи сотні рисою крейди на воротах.
- Скільки? - запитав Долохов у козака, який вважав полонених.
- На другу сотню, - відповів козак.
- Filez, filez, [Проходь, проходь.] - примовляв Долохов, вивчившись цього виразу у французів, і, зустрічаючись очима з проходили полоненими, погляд його спалахував жорстоким блиском.
Денисов, з похмурим обличчям, знявши папаху, йшов позаду козаків, які несли до виритої в саду ямі тіло Петі Ростова.
З 28 го жовтня, коли почалися морози, втеча французів отримало тільки більш трагічний характер замерзаючих і ізжарівающіхся на смерть біля вогнищ людей і продовжують в шубах і колясках їхати з награбованим добром імператора, королів і герцогів; але по суті своїй процес втечі і розкладання французької армії з часу виступу з Москви анітрохи не змінився.
Від Москви до Вязьми з семідесятітрехтисячной французької армії, не рахуючи гвардії (яка у всю війну нічого не робила, крім грабежу), з сімдесяти трьох тисяч залишилося тридцять шість тисяч (з цього числа не більше п'яти тисяч вибуло в боях). Ось перший член прогресії, яким математично чітко визначаються наступні.
Французька армія в тій же пропорції танула і знищувалася від Москви до Вязьми, від Вязьми до Смоленська, від Смоленська до Березини, від Березини до Вільни, незалежно від більшою чи меншою мірою холоду, переслідування, загородження шляху і всіх інших умов, узятих окремо. Після Вязьми війська французькі замість трьох колон збилися в одну купу і так йшли до кінця. Бертьє писав своєму государю (відомо, як віддалено від істини дозволяють собі начальники описувати становище армії). Він писав:

Org/?
А, прийшла?
Скільки?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация