Академік Углов: «Навіть помірне вживання алкоголю шкодить здоров'ю людини»

  1. Що відбувається з психікою людини

Перегляди 3 095

Чи доводилося Вам чути про Федора Григоровича кутовий? Саме цей лікар і вчений першим в СРСР провів найскладніші операції на легенях, серці і стравоході.

Він вважається винахідником вітчизняного штучного серцевого клапана і способів його найбільш ефективного виготовлення. Цю людину можна сміливо позиціонувати як національного надбання в сфері практичної медицини. Відповідно, даний лікар і вчений заслуговує того, щоб прислухатися до його думки, щодо вживання алкогольних напоїв. Ще в 1983 році став широко відомий доповідь академіка Федора Углова під назвою «Алкоголь і мозок». Ця річ не була рядовим розповіддю про шкоду алкоголю. Аудиторії була представлена ​​серйозна робота, яка підкріплена тривалими дослідженнями і науковими аргументами по темі впливу алкоголю на організм людини. Як змінюється характер і психіка страждає на алкоголізм людини? Чи виявляється передчасне старече слабоумство? Чи позначається вживання алкоголю на майбутніх поколіннях? Давайте разом ознайомимося з основними думками культового доповіді. Можливо, частина інформації ви передасте своїм дітям чи онукам і не допустите настання їх фізіологічного і морального отруєння! Чи доводилося Вам чути про Федора Григоровича кутовий?



Чи доводилося Вам чути про Федора Григоровича кутовий

Саме цей лікар і вчений першим в СРСР провів найскладніші операції на легенях, серці і стравоході. Він вважається винахідником вітчизняного штучного серцевого клапана і способів його найбільш ефективного виготовлення. Цю людину можна сміливо позиціонувати як національного надбання в сфері практичної медицини. Відповідно, даний лікар і вчений заслуговує того, щоб прислухатися до його думки, щодо вживання алкогольних напоїв.

Слід розуміти, що при вживанні алкоголю страждають всі органи людського організму. Однак найбільша небезпека полягає в його впливі на мозок. Саме в цьому органі відбувається його максимальне накопичення. Це провокує омертвіння цілих ділянок головного мозку. Спостерігається зайве переповнення кров'ю, яке супроводжується розривом окремих судин. Зміни структури речовини головного мозку стають просто незворотними. Найбільш небезпечним є те, що настає кисневе голодування. До чого воно призводить? Думаємо, тут не потрібно бути навіть лікарем, щоб розуміти: людина втрачає мозкові клітини. Чим більшу присутність концентрації алкоголю спостерігається в крові, тим вище число загибелі клітин людського мозку. В ході підготовки наукової доповіді проводилися узгоджені розтину померлих осіб, які належали до категорії помірно питущих. Так ось, в їх мозку знаходилося ціле «цвинтар» померлих мозкових клітин. Неважко припустити, що помірно п'ють можна сьогодні вважати величезну кількість людей, так як вживання алкоголю в наш час є невід'ємною частиною відпочинку і розваг.

" Читайте також: Продаж алкоголю несе смертельну вигоду

До яких наслідків для звичайної людини призводять ці процеси? Необоротні структурні зміни в головному мозку відбуваються навіть після декількох років вживання зілля. Як мінімум, це веде до зниження розумових здібностей. Воно впадає в очі навіть при побутовому спілкуванні. Поряд з цим, виявляються явні ознаки більш небезпечною атрофії мозку. Починає розвиватися передчасне старече недоумство. Академік Углов стверджує, що в корені невірні ті твердження, які говорять про наявність подібного синдрому тільки у сильно питущих людей. Практичні спостереження показали: навіть ті, хто зумів повністю виключити вживання алкоголю, але робив це раніше, страждають раннім недоумством.

Слід зазначити один нюанс. Людині можна сказати про те, що помірне вживання алкогольного зілля нешкідливо, і він з радістю сприймає це. Однак на практиці все зовсім не так. Можна вдаватися до цієї згубної звички 1 раз на місяць, а решту часу дотримуватися правил ЗСЖ. Проте, вплив алкоголю на структуру головного мозку людини все одно залишиться згубним і призведе до найсумніших наслідків. Як би банально не звучали ці визначення, але алкоголь - це наркотик і отрута. Він вбиває людський мозок. Необхідно пам'ятати про це і не допускати смертельних ударів страшного наркотичної отрути.

Що відбувається з психікою людини

Поряд з розладами роботи головного мозку, не менше негативні зміни відбуваються в психіці і характер людини, яка п'є. В першу чергу, це стосується морального занепаду. Спостерігається посилюється з кожним днем ​​байдужість до своїх соціальних обов'язків. Притупляється почуття обов'язку. Це стосується не тільки відносин в суспільстві в цілому, але і руйнування сімейних цінностей зокрема. Найближчі люди стають жертвами психічних змін в поведінці та характері колись нормальної людини. Ви ніколи не звертали увагу на те, як собаки реагують на п'яних людей? Вони на фізіологічному рівні відчувають зміни особистості і «зляться» на п'яних набагато сильніше.

" Читайте також: Жителі Росії стали менше вживати алкоголь і тютюнові вироби

У глобальному сенсі, масове вживання алкоголю провокує деградацію цілої нації. З цим явищем нерозривно пов'язана поява дегенеративного нового покоління. Адже вживання алкоголю безпосередньо позначається на новонароджених. Цей ланцюжок деградації просто жахлива. Може спостерігатися оглуплєніє цілих народів. Часом, дійсно, страшно спостерігати за тим, як відбувається самознищення персонального і національного розуму. За великим рахунком, необхідно просто вилучити це зілля з вільного продажу назавжди!

Однак наївно було б вважати, що це можливо в нашій сьогоднішній реальності. Навколо виробництва цього наркотичного отрути крутяться величезні кошти. У збереженні обсягу виробничих потужностей зацікавлене велика кількість як приватних осіб, так і державних або корпоративних структур. Що залишається нам? Просто згадати про те, що майже у кожного з нас є діти і близькі. Вони однозначно варті того, щоб зуміти залишитися людиною і не дати вбити себе пагубному зілля. Якщо кожен з нас буде пам'ятати про це, то праця академіка Углова не пропаде даром. І у кожного з нас буде майбутнє!

Як змінюється характер і психіка страждає на алкоголізм людини?
Чи виявляється передчасне старече слабоумство?
Чи доводилося Вам чути про Федора Григоровича кутовий?
До чого воно призводить?
Ви ніколи не звертали увагу на те, як собаки реагують на п'яних людей?
Що залишається нам?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация