Які вітаміни для вагітних краще?

  1. Чи можна вагітним пити вітаміни?
  2. Чим вітаміни для вагітних відрізняються від вітамінів для інших людей?
  3. Коли починати прийом?
  4. Які таблетки з вітамінами потрібно пити при вагітності
  5. Які продукти багаті необхідними вітамінами
  6. особливості прийому

Вагітність кожної жінки пов'язана з особливостями, які залежать від здоров'я і генетики майбутніх матері і батька. Крім фізіологічних і психологічних внутрішніх факторів на прийняття вітамінів для вагітних впливають і зовнішні фактори - екологія, клімат, якість продуктів харчування.

Брати чи не брати вітаміни вирішує кожна жінка, і це багато в чому залежить від режиму і типу харчування, якого дотримується майбутня мама.

Чи можна вагітним пити вітаміни?

Майбутнім мамам необхідно пити вітаміни Майбутнім мамам необхідно пити вітаміни. Під час вагітності зростає потреба у вітамінах не тільки для плоду, що розвивається, а й для самої жінки. Для того щоб не нашкодити собі і дитині, необхідно проконсультуватися з лікарем і вибирати тільки перевірені сертифіковані комплекси вітамінів для вагітних або моновітамінов.

Обов'язково прочитати склад - в ньому повинні бути всі необхідні вітаміни.

У складі окрему увагу слід звернути на дозування вітамінів А і D - їх передозування дуже шкідлива - ці вітаміни не виводяться з організму і в надмірній кількості мають негативний вплив.

Чим вітаміни для вагітних відрізняються від вітамінів для інших людей?

Існують норми потреби звичайної людини в тому чи іншому вітаміні. Вітамінні комплекси складаються на основі цих норм. Основною відмінністю вітамінно-мінеральних комплексів для вагітних є більш висока концентрація вітамінів, необхідних для нормального росту майбутньої дитини і збереження здоров'я майбутньої мами.

Вітаміни для вагітних включають в себе всі вітаміни, які потрібні і звичайній людині. Також до складу вітамінів для вагітних у великих концентраціях входить фолієва кислота - В9 (800 мг замість звичайних 400 мг), вітамін Е (300 мг замість звичайних 200 мг).

Коли починати прийом?

Коли починати прийом

  • Норма початку прийому вітамінів для вагітних, це за 3 місяці до вагітності.
  • Вітамінно-мінеральні комплекси майбутнім мама рекомендується продовжувати пити і в третьому триместрі, а також після народження дитини.

У відео нижче лікар акушер гінеколог розповідає про те, які вітаміни необхідні при вагітності і як їх приймати:

Які таблетки з вітамінами потрібно пити при вагітності

Які ж вітаміни пити вагітним? спробуємо розібратися:

  • Вітаміни для вагітних витрум «Пренатал» містять 12 видів вітамінів і 10 видів мікроелементів, серед яких вітамін В9, кальцій і залізо в достатній кількості. Препарат містить низьке дозування йоду, тому даний мікроелемент доведеться приймати додатково. Невелика концентрація вітаміну А знижують ризик розвитку гіпервітамінозу і вітаміни можна приймати протягом всього терміну вагітності.
  • Ельовіт "Пронаталь" - вітаміни для вагітних, які включають в себе 9 видів вітамінів і 7 видів мікроелементів. Концентрація фолієвої кислоти, заліза і кальцію практично збігається з Вітрум «Пренатал». Але в складі відсутня йод, його треба приймати додатково. У препараті висока концентрація вітаміну А, що може привести до передозування.
  • Алфавіт «Мамине здоров'я» (Вітаміни для вагітних, для підтримки здоров'я волосся і нігтів) - все таблетки пофарбовані в 3 кольори і містять вітаміни, кальцій, залізо та йод, які допоможуть підтримувати зовнішню красу волосся і нігтів. Фолієвої кислоти в препараті недостатньо, вітамін В9 доведеться приймати окремо. Також концентрація вітамінів С і Е невисока, дані вітаміни, можливо, доведеться приймати окремо.

Які продукти багаті необхідними вітамінами

Вагітним рекомендується дотримуватися правильного харчування: пити 1,5-2 літри рідини в день, вибирати продукти з високим вмістом вітамінів і мінералів Вагітним рекомендується дотримуватися правильного харчування: пити 1,5-2 літри рідини в день, вибирати продукти з високим вмістом вітамінів і мінералів.

  • Дотримуватися баланс білків, жирів і вуглеводів.
  • Два-три рази на тиждень рекомендується їсти м'ясо, один-два рази на тиждень - рибу.
  • Білок - основа для будівництва нових клітин, він повинен бути присутнім в раціоні щодня в достатній кількості.
  • Щодня можна з'їдати по 2-3 порції свіжих овочів і фруктів. Особливо корисні зелені овочі.
  • Жирів уникати не слід - вони також позитивно впливають на перебіг вагітності і допомагають засвоюватися вітамінам А, Е і кальцію.
  • Кожен день в раціоні повинні бути горіхи, рослинна олія , Один-два рази на тиждень можна з'їсти шматочок вершкового масла.
  • Для заповнення потреби в кальції добре підійдуть молочні продукти - нежирний сир і сир.
  • багато заліза міститься в червоному м'ясі і печінці.
  • Для надходження фолієвої кислоти в достатній кількості потрібно їсти диню, горіхи, червону квасолю і яйця.
  • Стаття про їжу містить білок. ( тут в таблицях )

особливості прийому

Вітаміни для вагітних повинен призначати лікар залежно від індивідуальних потреб майбутньої мами і дитини. У 1 триместрі гострої необхідності приймати полівітаміни немає. Для перших місяців вагітності цілком підійдуть моновітамінов: В9, А, С і Е, кальцій і йод.С третього місяця (16 тижні) і до кінця вагітності зростає потреба в вітамінно-мінеральних комплексах, які сприятимуть нормальному розвитку плоду.

Під час вагітності загострюються алергічні реакції. При будь-якому прояві алергії рекомендується припинити прийом вітамінів.

Приймати вітаміни для вагітних чи ні кожна жінка вирішує сама. Але необхідно розуміти, що потреба у вітамінах повинна бути задоволена, щоб майбутня дитина розвивався повноцінно і без відхилень.

Чи можна вагітним пити вітаміни?
Чим вітаміни для вагітних відрізняються від вітамінів для інших людей?
Коли починати прийом?
Чи можна вагітним пити вітаміни?
Чим вітаміни для вагітних відрізняються від вітамінів для інших людей?
Коли починати прийом?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация