Актор Олег Стриженов. Обговорення на LiveInternet

  1. Третя молодість.
  2. Овід
  3. ДРУЖИНА
  4. МХАТ
  5. ЛЮБОВІ
  6. І ВСЕ-ТАКИ ЛІНА
  7. Овод (1955)
  8. Зірка привабливого щастя (1975)
  9. Білі ночі (1959)
  10. Дуель (1961)
  11. Мексиканець (1955)
  12. Непідсудний (1969)
  13. Пікова дама (1960)
  14. Остання жертва (1975)
  15. Спортивна честь (1951)
  16. Третя молодість (1965)
  17. Ходіння за три моря (1957)

Олега Стриженова постійно порівнювали з чудовим французьким актором Жераром Філіпом. Багато відзначали, що обидва артиста мають схожу зовнішністю. Але сам Стриженов вважає себе в першу чергу російським актором з російським менталітетом і відповідним характером. Він сліпучої кометою увірвався в радянський кінематографічний небосхил. Це було в 50-х. У 60-х і 70-х його вже просто обожнювали. У важкі 80-е і 90-е про Стриженова нітрохи не забували. У нашому тисячолітті його до сих пір прекрасно пам'ятають, хоча він вже давно пішов від кіноіндустрії і займається своїм колишнім коханим захопленням - живописом. Але, напевно, про це далеко не все знають ... Чим же заслужив найвищих похвал Олег Стриженов?

Чим же заслужив найвищих похвал Олег Стриженов

коріння

Стриженов Олег Олександрович з'явився на світло в 1929-м в сімействі офіцера Червоної Армії. Його батько закінчив Миколаївську кавалерійську школу, що в Петербурзі. Коли настав жовтень 17-го, він став на бік більшовиків і став червоним командиром. Йому довелося пройти горнило братовбивчої громадянської війни. Потім він бився з т. Зв. біло-китайськими бандитами в районі Китайсько-Східної залізниці. У ті часи він керував кавалерійським розвідзагону.

Саме там на початку 20-х він зустрів свою майбутню дружину. Мама майбутнього актора закінчила Маріїнську гімназію Відомства імператриці Марії Федорівни в Північній столиці. У сімействі червоного командира було три дитини. Борис (від першого шлюбу мами), Гліб і, власне, Олег. Стриженова постійно кочували по країні через роботу батька. І тільки в середині 30-х сім'я осіла в Москві.

кумири

У Москві маленький Олег виявився, коли йому було всього лише шість років. Сім'я жила тоді на вул. Коровій Вал, де грали діти далеко не інтелігентського кола. Спочатку його вони абсолютно не прийняли в свою компанію і намагалися провчити. У цій сутичці переможцем став Олег, в результаті він набув статусу «свого хлопця». Він згадував, що всі його довоєнний дитинство полягала в тому, що він ганяв голубів, займався спортом, безперервно бився і, звичайно, дивився кіно. Ряд фільмів юний Олег бачив по кілька разів. Тобто ті, де грали його кумири. Серед них - блискучий Микола Крючков. До речі, напередодні війни він зі своїми друзями бачив його на вулиці, і вся ватага бігла з захопленими очима за ним.

Крім того, у Олега були кумири і в спорті. Наприклад, таким був воротар Анатолій Акімов з «Спартака».

випробування війною

У 1941-му почалася війна. Його мама з молодшими синами залишилися в столиці. Батько і Борис вирушили на фронт. Ще до війни старший брат вступив до льотного училища в Саратові. На жаль, в 1942-му він загинув смертю хоробрих під Сталінградом. Дізнавшись про це, добровольцем пішов і Гліб, який жадав помститися за загибель брата. Він додав відсутні роки в своїй метриці. Однак перший же бій виявився для нього останнім. Він отримав важку контузію, довго лікувався, після чого його комісували.

художник

Тим часом Олег Стриженов, продовжував вчитися в звичайній школі. Педагоги говорили, що він старанний і обдарований учень. Він чудово читав і вірші, і прозу. Але найголовніше, він прекрасно малював. За великим рахунком живопису юний Стриженов намагався приділяти більше часу. Він із завидною захватом осягав тонкощі цього ремесла. Він тоді зовсім був упевнений, що стане художником. Саме тому, отримавши середню освіту, Олег вступив в театрально-художнє училище. Це був 1946 й.

Це був 1946 й

театральний актор

У 1949-му середній брат Гліб, який завжди мріяв про акторську стезі, зміг умовити майбутнього художника піти тим же шляхом. І через деякий час він став студентом Щукінського училища У цей період Стриженов грав різнопланові ролі на студентських спектаклях. Він був і шекспірівським Ромео, і самозванцем в «Борисі Годунові», і Жадовим в «Дохідному місці» ... Коли він став дипломованим артистом, розподілився в Театр російської драми, що в Таллінні. Він дебютував там в постановці «Без вини винуваті» О. Островського. Причому йому довірили головну роль - Незнамова. Вистава дуже сподобалася театралам. В першу чергу через Олега Стриженова, в якому визнали зірку. Ця роль стала для нього насправді першим кроком до справжньої слави. Бути може, талановитого актора в майбутньому чекала б блискуча театральна кар'єра, але одного разу втрутився випадок.

Його величність Випадок

У 1952-му режисер Олександр Файнциммер запустив проект по екранізації роману «Овід» Е. Войнич. Він займався пошуками актора на головну роль Артура. При цьому він шукав саме дебютантів, які були б не помічені в кіно. Помічниця режисера запропонувала початківця театрального актора Олега Стриженова. На той момент Файнциммер не зміг прийняти жодного рішення, тому пошуки продовжилися.

Через деякий час зйомки були відкладені через технічні причини. А другого режисера відправили у відрядження до столиці Естонії. Він побачив, що на всіх талліннських вулицях були наклеєні афіші з виставою «Без вини винуваті». І він, природно, пішов в театр, побачивши Стриженова в ролі Незнамова. Після повернення додому другий режисер порекомендував цю кандидатуру Файнциммер. А той, згадавши знайоме прізвище, вирішив все-таки викликати актора на проби.

дебют кіноактора

Майбутній кіноактор прибув до Ленінграда і скептично був налаштований щодо проб. Адже його опонентами на роль Артура було багато відомих акторів, серед яких Ю. Панич і С. Бондарчук. На кінопробах актор Олег Стриженов був вкрай зібраний, а самим результатом режисер був дуже задоволений. Таким чином, актора затвердили на роль. Однак керівництво естонського театру вирішило не відпускати Стриженова на зйомки. Тоді Григорій Козинцев, який був на той момент художнім керівником "Ленфільму", допоміг перевести його в Академічний театр драми ім. Пушкіна, що в Північній столиці.

Знову почався кінознімальний процес. Коли робота над фільмом була завершена і картина пішла в прокат, Стриженов став знаменитим. Стрічка мала приголомшливий успіх. До речі, цей кінодебют збігся ще з іншою важливою подією в його особистому житті. Під час знімального процесу він познайомився з виконавицею ролі Джемми Маріанною. Через деякий час вони розписалися. А трохи пізніше у молодят народилася дочка. Її назвали Наташею. У 2003-му у віці 45 років вона померла. А слідом померла і її мама, перша дружина блискучого актора.

А слідом померла і її мама, перша дружина блискучого актора

Овід

Тріумф

Після ролі Артура в «Оводі» Стриженов почав отримувати колосальну кількість пропозицій від інших режисерів. Так, він погодився зіграти головну роль в кінокартині «Мексиканець». В процесі роботи над фільмом акторові довелося вчитися і мексиканським танцям, і боксу. До слова, тренував його Віктор Михайлов, який в той час готував радянську збірну. Кінострічка отримала вельми хороший прийом у кіногурманів. Правда, критики, як завжди, стверджували, що цей фільм дуже слабкий.

Також в 1955-му Стриженов працював над картиною «Сорок перший» Г. Чухрая. Зауважимо, глава «Мосфільму» Іван Пир'єв в головній ролі бачив тільки Юрія Яковлєва, але сам режисер наполягав тільки на Стриженова. В результаті знявся Олег. Ця роль принесла йому заслужену славу. Стрічка вийшла в прокат в 1956-му і мала колосальний успіх у кіноманів. Крім того, фільм відзначили призом на найвідомішому фестивалі в Каннах.

Наступні чотири роки Олег Стриженов, фільми за участю якого полюбилися глядачеві, постійно був зайнятий у зйомках. Так, він виконав роль Гриньова в «Капітанської дочці» і декабриста Бестужева в «Північної повісті». Також він взяв участь у фільмах «Білі ночі» і «Пікова дама».

У стрічці «В твоїх руках життя» Стриженова вперше довелося грати сучасника. Він виконав роль капітана саперів Дудіна. За сценарієм Дудін і співтовариші в мирний час ліквідують наслідки цієї кровопролитної і страшної війни. Через 15 років після перемоги сапери знаходять склад боєприпасів, який був залишений фашистськими окупантами в одному з житлових районів міста. Після прем'єри навіть діючі офіцери помітили, що Стриженов, який у фільмі втілив образ справжнього воїна, більш ніж правдоподібний.

У 60-х актор Олег Стриженов, біографія якого насичена і цікава, активно продовжував зніматися. Так, він відправився в ЧССР для зйомок фільму «Трус» І. Вайса. Потім - до Києва, де знявся в картині «В мертвій петлі». До речі, саме тоді він дуже зблизився з молодим на той момент режисером Сергієм Параджановим.

А через пару років Стриженов виявився в Парижі. У французькій столиці він працював над спільною радянсько-французької картиною під назвою «Третя молодість». Акторові там довелося грати великого композитора Петра Чайковського.

Третя молодість.

Як підсумок, до кінця 50-х Стриженов став одним з найбільш затребуваних кіноакторів кінематографа СРСР. Між іншим, ряд кінокритиків називали його «радянським Жераром Філіпом». Як відомо, Філіп блискуче виконав роль Фанфана-Тюльпана, після чого він став справжнім ідолом світового екрану. Тим більше багато відзначали внутрішню і зовнішню схожість з іменитим французом. Але Стриженов завжди залишався російським актором.

Повернення в театр

В кінці 60-х Олег Стриженов, фільмографія якого була досить значною, після тривалої перерви вирішив повернутися в театр. Він виявився в трупі МХАТу. Акторові чудово вдалося зіграти Тятін в горьковском «Єгора Буличова та інших», Треплева в чеховської "Чайці", Мортімера в «Марії Стюарт» Шиллера та ін. Крім того, коли повернувся на сцену Олег Стриженов, особисте життя його кардинально змінилася. Справа в тому, що він знайшов свою нову половинку.

Другу дружину звали Любов'ю. Вона також працювала у МХАТі. Через деякий час пара розписалася, а незабаром у них з'явився спадкоємець прізвища - Олександр. Він одружений на актрисі і провідною Катерині Стриженова. У них дві дочки.

Шлюб між Олегом і Любов'ю тривав шість років. Через взаємних образ і претензій вони вирішили розлучитися. Через десятиліття колишня дружина пішла в монастир.

70-е

Початок 70-х для Стриженова було більш ніж багатообіцяючим, а ось назвати цей період вдалим з точки зору творчості навряд чи можна. Тепер його далеко не завжди радували пропозиціями ролей. Тому він відчував, що свій потенціал актора він не розкриває. У ці часи найпомітнішими ролями, напевно, стали князь Волконський у фільмі «Зірка привабливого щастя»

У ці часи найпомітнішими ролями, напевно, стали князь Волконський у фільмі «Зірка привабливого щастя»

і розвідник в «Землі, до запитання».

і розвідник в «Землі, до запитання»

Ну, а під час кінознімального процесу фільму, який називався «Остання жертва», Стриженов познайомився з актрисою Ліонелло Пир'єв. Вона до 1968-го була дружиною іменитого режисера І. Пир'єва. Шанувальники кіно прекрасно пам'ятають її. Перш за все, вона відмінно зіграла в таких кінострічках, як «Брати Карамазови», «Небезпечні гастролі» і «Господар тайги». До речі, в двох останніх картинах їй довелося грати улюблених дам геніального Володимира Висоцького.

До речі, в двох останніх картинах їй довелося грати улюблених дам геніального Володимира Висоцького

Калейдоскоп ролей Звичайно ж, варто окремо відзначити і ряд кінокартин, де блищав цей різноплановий актор. В даному списку по праву першу позицію займає фільм «Його звали Роберт».

Картина отримала не тільки премію «Золота куля» в Трієсті, а й диплом на кінофестивалі фантастичних фільмів в Мілані. Між іншим, в цій роботі актор зміг зіграти відразу дві ролі - власне самого робота і молодого вченого фахівця. Фільм відмінно був прийнятий кіноглядачами, і, на подив, він до цих пір виглядає з великим інтересом.

Також неординарна роль Стриженова вийшла і в фільмі «Непідсудний» Ускова та Краснопільського. Сюжет показує класичний любовний трикутник. Головні ролі виконали Олег Стриженов (Єгоров), Леонід Куравльов і Людмила Максакова.

За сценарієм, персонажа Стриженова в пору молодості обмовив і зрадив колишній найближчий друг. Він одружився на коханій жінці Єгорова. У пари з'явився син. Через вісімнадцять років волею випадку всі троє опинилися на борту одного авіалайнера. А капітаном екіпажу був саме Єгоров. Чесно кажучи, ця картина збирала повні зали. Фільм був одним з беззаперечних лідерів прокату. А шанувальники, постійно сперечаючись, ще довго переживали за героїв цієї картини.

спад

Олег Стриженов, біографія, діти, особисте життя якого цікаві його шанувальникам, активно знімався до середини 80-х. У цей період він взяв участь в декількох картинах, але найбільш вдалими можна назвати «Юність Петра» і «Пан Великий Новгород», а також стрічку «Приступити до ліквідації» по книзі Е. Хруцкого. У цьому фільмі Стриженов грав начальника оперативної групи МУРу, яка проводила операцію навесні 1945-го в Західній Білорусії. Цей загін повинен був ліквідувати бандформування колишнього пособника фашистів Болеслава Крука. В цілому стрічка отримала відмінну оцінку не тільки у критиків, а й у шанувальників. Фільм подивилися близько 24 млн глядачів. По суті, це був насправді останній відчутний успіх Стриженова як кіноактора. У наступні 7 років (1984-1991) чудовий актор зміг знятися всього лише в 6 кінокартинах. При цьому жодна з них не принесла йому справжнього задоволення в творчості. Йдеться про такі фільми, як «Снайпер», «Акція», «Мій улюблений клоун», «оголошенню не підлягає» та ін.

з нереалізованого

За всю велику кар'єру Стриженова удача лише двічі пролетіла повз нього. Так, в далекому 1958-му він міг зіграти Альошу Скворцова в чухраевском геніальному фільмі «Балада про солдата». Навіть сам режисер планував віддати цю роль Стриженова. Але доля розпорядилася, як завжди, абсолютно по-своєму. А через чотири роки великий Бондарчук розпочав екранізувати роман «Війна і мир» Л. Толстого, і вже йшов процес підбору акторів. За спогадами, вся країна сильно переживала, хто ж буде грати головні ролі. І коли стало відомо, що на роль Андрія Болконського був затверджений В'ячеслав Тихонов, багато хто був розчарований. Так як вони вважали, що князя гармонійніше зіграв би Олег Стриженов. Лише через кілька років стало відомо, що за історія трапилася на пробах.

Бондарчук запропонував акторові роль Долохова. Він, звичайно ж, погодився. А тим часом режисер на роль Болконського пробував безліч акторів, крім Стриженова. Правда, згодом сам Бондарчук запропонував і йому випробувати долю на цей предмет. Але тепер, за словами Стриженова, це сильно зачепило його і образило. Тим більше що такі імениті режисери, як Герасимов і Пир'єв, запрошували його на ролі без всяких проб. Так що він відмовився. Однак цей факт отримав подальший розвиток і мав колосальний резонанс в начальницьких колах. Навіть Катерина Фурцева, яка була на той момент міністром культури, особисто зателефонувала акторові. Але ці переговори виявилися марними.

сучасність

У 90-х Олег Стриженов, біографія, особисте життя, діти якого завжди були під пильною увагою шанувальників і журналістів, був задіяний лише в декількох фільмах. За його словами, ці роботи йому не додали ні задоволення, ні популярності. На даний момент він практично кинув кінематограф. Одна з його останніх робіт датована 2004-му. Йдеться про картину «П'ять зірок», де він зіграв директора готелю. Весь вільний час він намагається віддавати себе як і раніше захопленню - живопису.

Що стосується особистого життя, геніальний актор живе усамітнено з останньої дружиною. Вони щасливі вже майже сорок років. Діти Олега Стриженова по стопах батька не пішли. Дочки, як уже згадувалося вище, немає в живих. З сином Олександром актор в чудових стосунках. Частенько вони збираються всі разом. У Олега і Ліонелло Стриженова спільних дітей немає. Але ось від першого шлюбу вже є навіть правнуки. Крім того, актор не дає інтерв'ю. Але, судячи з усього, він більш ніж задоволений своєю долею. А це, напевно, найголовніше ...

via

Олег Стриженов. Кохання всього життя.

Шанувальники таланту досі так і звуть його Оводом, і шепочуться про насичену красунями особисте життя. Тепер Стриженова - це ціла династія, основоположником якої став чудовий артист Олег Стриженов.

Його батьки пережили романтичну драму: мати була одружена з начальником батька. Одного разу чоловік не зміг піти з улюбленої в театр, і, щоб жінка не сумувала, направив туди Олександра Стриженова. Той закохався в красиву і граціозну випускницю Смольного інституту з першого погляду, а через короткий проміжок часу з'ясувалося, що і вона відповідає йому взаємністю.

Чоловік мами майбутнього актора, людина принципів і честі, побачив, що у пари розгорілися справжні почуття і не став перешкоджати розлучення. Так з'явилася нова сім'я Стриженова, в якій, крім уже наявного сина від першого шлюбу, з'явилися ще два хлопчика - Гліб і Олег. Всі разом вони виїхали з рідного Благовещенська до Москви.

Сім'я була військовою, тому обидва старших сина вирушили воювати. Борис загинув в одному зі своїх перших боїв, а Гліб отримав контузію і був комісований на самому початку війни. Олег же в цьому час був 12-річним хлопчаком.

Коли війна закінчилася, з'ясувалося, що Олег досить успішно навчався, а також частенько брав участь у самодіяльності, вмів розсмішити глядача, змусити сумувати, задуматися, проявити милосердя. Але головним талантом, яким володів молодший син Стриженова була схильність до малювання.

Педагоги, а особливо друзі пророкували хлопцеві кар'єру художника, але старший брат зібрався вступати до театрального і за пару місяців зміг захопити ідеєю і Олега. Без праці він поступив в Щукінське училище, а після його закінчення розподілився в Таллінський театр російської драми.

Овід

Овід

Ще під час навчання у студента Стриженова виявлявся серйозний потенціал, а подивитися на починаючих артистів часто приїжджали кіношники. Паралельно з цим режисер Олександр Файнциммер задумав екранізувати роман Етель Ліліан Войнич «Овід».

Помічники у всіх театральних вузах шукали головного героя - красивого непохитного Артура. Зайшли і в «Щуку». Синьоокий Стриженов їм сподобався, і, прихопивши фотографію актора, ті вирушили показувати її режисерові. На того молодий хлопчик враження не справив, а потім і зовсім через якийсь тяганини зйомки довелося відкласти.

Коли Файнциммер повернувся до кастингу акторів, Олег Олександрович уже вважався висхідною зіркою Талліннського театру, заради якого естонська богемна публіка стала все частіше заглядати в Театр російської драми. Чутки про молодого талант дійшли і до знімальної команди «Овода», на артиста поїхав дивитися другий режисер картини. Повертався з думкою, що знайшов нарешті Артура, а також - з фотографією Стриженова!

Зрозумівши, що вже другий помічник бачить в головній ролі одного і того ж актора, Файнциммер негайно викликав Олега Олександровича на проби. Що приїхав хлопчисько в коричневих штанях ніяк не лягав на роль безкомпромісного і навіть суворого героя, але Стриженов виклався по повній. Після його проб режисер відпустив інших викликаних артистів, зі словами: «Проб більше не буде»

ДРУЖИНА

ДРУЖИНА

«Овід» став фатальним для Стриженова. На знімальному майданчику він закохався в свою партнерку, яка грала Джемму. Актрису з красивим ім'ям Маріанна він незабаром одружився. Ця любов була тихою і обережною, а через деякий час сім'я поповнилася на ще одного члена - маленьку Наташу.

І все б нічого, але ще одну фатальну знайомство чекало прекрасного Овода в той час, коли він був одружений на Маріані. В Одесі, де знімали «Мексиканця» актор зустрів зовсім молоденьку Ліонелло скирти.

Вона тільки збиралася стати актрисою і підійшла до загородження, за яким розташувалася знімальна група і актори грали дубль за дублем. У натовпі роззяв Стриженов якось відразу вихопив чарівну дівчину і попросив залишитися. Вони поспілкувалися зовсім не довго, а потім дівчина пішла у своїх справах. Він запам'ятав пухкі губки і осину талію, але тоді ще не знав, що одного разу доля зведе його з красунею назавжди.

МХАТ

МХАТ

Але перш, ніж Олег Олександрович возз'єднається з дівчиною з рідкісним ім'ям, йому належить піти від дружини - до абсолютно іншої жінки.

Серйозні зміни в житті Стриженова трапилися після його відмови грати Болконського у Бондарчука. Сергій Федорович був у приятельських стосунках з Олегом Олександровичем, та таких близьких, що не було сумнівів - саму розкішну роль друг повинен був віддати йому. Але Бондарчук тягнув. Влаштував проби, цілий рік дивився інших артистів, а сусіди дивувалися: «Як же так? Стриженов - природжений Болконский, чому він до сих пір не запрошений ?! »

Актор, який вже випробував мідні труби популярності, страшно образився на Бондарчука, а коли, нарешті, той подзвонив, щоб запросити його на проби, вирішив помститися. Він попробувався, його затвердили. А потім Стриженов попросив зібрати всі знімальну групу, і при всіх заявив: зніматися у Бондарчука не буде! Його викликали в міністерство, задавали незручні питання і намагалися змусити повернутися до ролі, але актор був непохитний.

Після цієї історії Стриженова довелося піти спочатку в тривалу відпустку, а потім подати прохання про переведення в МХАТ. Приблизно в цей же час зміни сталися і в серці артиста. Спочатку, охолонувши до дружини, він розбив серце Людмили Марченко.

ЛЮБОВІ

ЛЮБОВІ

Люсі було 18, коли він набрехав їй, що збирається розлучитися і кликав жити разом. З чуток, Марченко навіть завагітніла від Стриженова, але він умовив її зробити аборт, пославшись на те, що вона занадто молода. Через цю операції Людмила більше не змогла мати дітей.

Зате про любовні пригоди дізналася законна дружина. Поки вона переживала, Олег Олександрович поїхав в Ялту - відпочити перед черговими відповідальними зйомками. Друзі-артисти тут же поставили його до відома: тут знімається справжня красуня, студентка ГІТІСу! Знаменитий бабій відправився знайомитися з нею і ... ... відразу впізнав в чарівній дівчині ту саму Ліонелло, яку вже зустрічав в Одесі!

У них зав'язалися романтичні стосунки, вже тоді Стриженов захворів своєю чудовою Лі - так він її називав, але як і раніше не підозрював, яким жорстоким чином буде розгортати доля їх любовну човен.

Скоро обидва роз'їхалися по гастролях, а зустрілися лише в Москві. Невизначеність, одружений Стриженов, туга по спокою ... Скирда скоро одернула себе: не можна любити одруженого! І в цей же час познайомилася з режисером Іваном Пир'євим. Все розповіла йому про свої любовні метаннях, і той навіть взявся допомагати зустрічатися закоханим, але сам закохався в молоду красуню і зробив їй пропозицію.

І ВСЕ-ТАКИ ЛІНА

І ВСЕ-ТАКИ ЛІНА

Втомлена від невизначеності зі Стриженовим, Ліна нарешті відчула чоловіче плече поруч. Вона дала згоду на шлюб з Пир'євим. Олег Олександрович страждав. З чергового відрядження він написав коханій листа, в якому зізнався, що світ звалився без неї, але вірна дружина не відповіла рівно нічого, розуміючи, що навіть легкий флірт може просто вбити емоційного Пир'єва.

Тим часом у Стриженова у МХАТі з'явилася нова пасія - актриса Любов Землянікіна. З нею вони швидко одружилися, а через деякий час народився їх спільний син Саша, став надалі відомим телеведучим. Але шлюб довго не протривав. У молодят не кінчалися претензії один до одного, до того ж в серце Стриженова, як він потім зізнається, завжди жила лише його маленька Лі.

І доля звела їх ще раз. На той час Олег Олександрович уже був розлучений, а Ліонелла овдовіла. Спочатку його пропозицію, зроблену при всіх, вона навіть не прийняла всерйоз: стільки часу пройшло з їх перших побачень! Але потім зрозуміла, що поєднується шлюбом з цим чоловіком. Тепер уже назавжди.

Тепер уже назавжди

Овод (1955)

Овод (1955)

Зірка привабливого щастя (1975)

Зірка привабливого щастя (1975)

Білі ночі (1959)

Білі ночі (1959)

Дуель (1961)

Мексиканець (1955)

Мексиканець (1955)

Непідсудний (1969)

Непідсудний (1969)

Пікова дама (1960)

Пікова дама (1960)

Остання жертва (1975)

Остання жертва (1975)

Спортивна честь (1951)

Спортивна честь (1951)

Третя молодість (1965)

Третя молодість (1965)

Ходіння за три моря (1957)

via

Чим же заслужив найвищих похвал Олег Стриженов?
Влаштував проби, цілий рік дивився інших артистів, а сусіди дивувалися: «Як же так?
Стриженов - природжений Болконский, чому він до сих пір не запрошений ?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация