Алкоголь - це сильна отрута, що вбиває людину повільно, але напевно

Любителям алкояда присвячується ...

Всім вийшли з новорічного запою присвячується ...

Вся країна з розмахом відзначила настання Нового 2015 року. З новими надіями, побажаннями успіху та процвітання вступили громадяни Росії в новий рік. При цьому, багато хто не міг відмовити собі у вживанні алкоголю, вважаючи, що без нього і життя не така і свято ніякої. проблема алкоголізму , А споживання навіть раз на рік, наприклад, келих шампанського в новорічну ніч - це вже перша його стадія. І не варто в цьому плані спокушатися, оскільки крок за цим пагубному шляху зроблений, а за ним буде наступний і наступний до того часу, поки шлях цей трагічного не обірветься, або поки ви не підете в іншому напрямку - в тверезість.

Ми вже неодноразово писали на тему алкоголю, див. Статтю «П'яний тверезого не зрозуміє» , Також ми аналізували Стратегію протверезіння Карелії . На думку лікарів, від класичного запою «новорічну алкоголізацію» відрізняє тільки збереження самоконтролю і відсутність фізичної залежності у більшій частині святкуючих. Однак з клінічної точки зору, у тих, хто п'є багато днів поспіль людей розвивається синдром, за своєю суттю є перехідною формою між похміллям і абстиненцією.

Сумна статистика підтверджує погляди лікарів: саме в новорічні свята багато побутових п'яниці стають алкоголіками, а на період з 8 по 20 січня велика частина зареєстрованих смертей пов'язана з вживанням спиртного. І статистика ця одно справедлива для людей померлих удома, на вулиці і в лікарнях.

Крім того, новорічна навантаження на організм утяжеляется ще однією обставиною. Святкування нового року припадає на самий темний в році період часу з тривалістю світлового дня, що не перевищує 7-7,5 годин на добу. У цей період через нестачу денного світла організм посилено виробляє мелатонін, тому здатність переробляти алкоголь знижується. Штучне освітлення при цьому ситуацію абсолютно не рятує. У свою чергу, низький рівень обміну речовин зменшує здатність організму перетравлювати їжу і знешкоджувати алкоголь. Таким чином, періоду мінімальних можливостей організму по переробці їжі та алкоголю в нашій країні відповідає максимальне споживання і того, і іншого.

У людини завжди є вибір, навіть тоді, коли здається, що його немає. Від людини залежить, обмежувати свої можливості чи ні, вживати алкоголь чи ні. Але часто люди знаходяться в полоні у різних міфів і стереотипів. Так і навколо алкогольних напоїв витає величезна кількість міфів і помилок, службовців раціоналізацією для тих, хто не може встояти перед «зеленим змієм». Сайт «Петербурзький нарколог» опублікував 8 міфів про алкоголь .

Малі дози спиртного - нешкідливі

Дуже широко побутує думка, що в малих дозах алкоголь не тільки не шкідливий, але і корисний. Однак алкогольна залежність розвивається при регулярному вживанні будь-яких доз алкоголю. Як правило, спочатку виникає психологічна залежність, яка змушує йти на підвищення дози, а потім розвивається і фізична залежність, коли людина п'є вже не для того, щоб йому стало добре, а для того, щоб перестало бути погано. Крім того, вчені встановили, що регулярне вживання навіть невеликих доз алкоголю, протягом 3-4 років призводить до атрофії клітин головного мозку і, як наслідок, до деградації особистості.

Крім того, вчені встановили, що регулярне вживання навіть невеликих доз алкоголю, протягом 3-4 років призводить до атрофії клітин головного мозку і, як наслідок, до деградації особистості

Вживання спиртного - російська традиція

Дуже багато поборників «зеленого змія» стверджують, що вживання міцних спиртних напоїв є споконвічною російською традицією. нібито, російський народ пив споконвіку, і відмова від спиртного, особливо в святкові дні, є порушенням традицій.

Насправді активна алкоголізація населення спостерігається лише в кілька останніх десятиліть. Особливо цьому сприяють тривалі новорічні свята - як показує статистика, в ці дні алкоголь споживає дуже багато людей. Слава Богу, що в останні роки споживання алкоголю починає падати, особливо серед молоді, свідомо обирає тверезий спосіб життя.

Слава Богу, що в останні роки споживання алкоголю починає падати, особливо серед молоді, свідомо обирає тверезий спосіб життя

Малі дози алкоголю стимулюють апетит

Ця раціоналізація використовується дуже багатьма так званими «прихованими» алкоголіками. Вони зазвичай не вживають спиртне у великих дозах, але зате регулярно «беруть на груди для апетиту».

Однак ця звичка надає на організм людини не менш шкідливий вплив, ніж типовий алкоголізм. алкоголь , Особливо прийнятий натщесерце, викликає подразнення слизової оболонки шлунка і інтенсивну вироблення шлункового соку і ферментів. Це створює ілюзію підвищення апетиту - людина «заїдає» алкоголь, щоб знизити дискомфорт, що виник в шлунку.

Алкоголь знімає стрес

Це помилка грунтується на здатності алкоголю викликати ейфорію і притупляти все відчуття, в тому числі і неприємні. Однак ця ілюзія короткочасна - після того, як сп'яніння проходить, стрес тільки посилюється, плюс додається почуття провини.

Однак ця ілюзія короткочасна - після того, як сп'яніння проходить, стрес тільки посилюється, плюс додається почуття провини

Прийом спиртного підвищує працездатність

алкоголь , Задурманюючи мозок, породжує найрізноманітніші ілюзії. Одна з них - підвищення працездатності. Людині в стані алкогольного сп'яніння здається, що його розумові та рухові реакції загострилися і зросли.

Однак насправді, прийом навіть незначної кількості алкоголю загальмовує всі реакції, негативно відбивається на розумових і творчих здібностях і знижує якість умовиводів.

Однак насправді, прийом навіть незначної кількості алкоголю загальмовує всі реакції, негативно відбивається на розумових і творчих здібностях і знижує якість умовиводів

Спиртне в малих дозах нормалізує тиск

Алкоголь дійсно здатний розширювати судини і на якийсь час знизити артеріальний тиск - саме цим обумовлена ​​поширеність цієї помилки. Однак цей ефект нетривалий і швидко змінюється спазмом судин. Це призводить до різких перепадів тиску і загрожує такими серйозними ускладненнями як інсульт головного мозку або інфаркт міокарда.

Більш того, регулярне споживання алкоголю призводить до токсичного ураження серцево-судинної системи, що призводить до розвитку гіпертонії, дистрофії міокарда, аритмії і серцевої недостатності.

Більш того, регулярне споживання алкоголю призводить до токсичного ураження серцево-судинної системи, що призводить до розвитку гіпертонії, дистрофії міокарда, аритмії і серцевої недостатності

Якісний алкоголь не шкідливий

Як показують дослідження, все спиртні напої надають токсичну дію на організм людини, незалежно від їх якості. Однак дія неякісного алкоголю посилюється шкідливим впливом сивушних масел та інших токсичних домішок.

Алкоголь допомагає боротися із застудою

Це небезпечна помилка призводить до того, що люди добровільно послаблюють свій організм, що бореться з хворобою, прийомом міцних спиртних напоїв.

Однак ще в дев'ятнадцятому столітті зазначалося, що п'ють люди набагато частіше непитущих хворіють на інфекційні та вірусні захворювання. Алкоголь не тільки не знищує мікроби і віруси, а й послаблює імунну систему, що ускладнює перебіг захворювання.

Бажаємо в Новому 2015 році перемогти свою залежність від алкоядов і цілеспрямовано вести здоровий спосіб життя. Тільки морально і фізично здорова Росія зможе стати успішною і процвітаючою!

Використано матеріали з сайтів:

http://pohmelje.ru/kak-predotvratit-pohmelje/

http://www.spbnarcolog.ru/8_mifov_pro_alkogol.html

джерело

Пияцтво - загроза стратегічної безпеки Великобританії

Більш детальну і різноманітну інформацію про події, що відбуваються в Росії, на Україні і в інших країнах нашої прекрасної планети, можна отримати на Інтернет-конференціях, постійно проводяться на сайті «Ключі пізнання» . Все Конференції - відкриті і абсолютно безплатні. Запрошуємо всіх, хто цікавиться ...

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация