Алкоголь - це страшна отрута, що вбиває повільно, але вірно

«Кодувати» може кожен

Автор - Євген Батраков

правду про алкоголі знають всі. Всі знають, що спирт - отрута, що приводить в цілому ряді випадків до недоумства, статевого безсилля, самотності, лікарні, в'язниці і смерті ... І, тим не менш, отрута - п'ють. Чи не для того, зрозуміло, щоб опинитися за гратами, на лікарняному ліжку, в притулку для недієздатних і убогих. П'ють, щоб розслабитися, повеселитися, зігрітися, забутися, позбутися від болю і страху ...

Надія, що випите щось змінить, що буде краще того, що було - струшує, оживляє, окрилює. І так віриться, що спиртне допоможе, коли допомоги вже чекати нізвідки, коли ти вже ослаб і впав духом.

Це - «Алкоголік», що став невід'ємною частиною вашої особистості, озброєний проалкогольній солодкою брехнею про користь отрути, спокушає, нашіптує, спритно переорієнтує вашу увагу; «Алкоголік», вже захопив важелі управління ... Той самий «Алкоголік», який іншим дозволяє жити тверезо тільки для того, щоб були зароблені гроші на чергову пляшку. І тоді він командує: «Зароблене - пропив!».

Але чому ж у цей самий час інформація про шкоду алкоголю - частина вашої особистості, яку ми можемо назвати «непитущих» - сидить в надрах мозку і відмовчується? ..

В Абакані на Першотравневій площі стоїть Будинок Рад. Так він раніше називався. Ви можете увійти в цей будинок, і навіть походити по коридорах, по поверхах, і зайти в різні кабінети, і поговорити з різними людьми. Ви - в Будинку Рад. Чи означає це, що ви вже почали керувати республікою? Ні. Для управління республікою потрібно не тільки зайти в кабінет і зайняти певне місце за столом, але ще і зайняти його строго певним чином.

Так само і в тому «будинку рад», що знаходиться на плечах: інформація про шкоду алкоголю по звивинах погулює, але панувати не може. Не може ще й тому, що інформація про користь алкоголю не тільки панує, але ще й народила трьох рубежами психологічного захисту. Ось ця-то захист все, що суперечить думку, домінуючому в голові, і відхиляє, відкидає, блокує. Людина п'є просто не усвідомлює те, що йому говорять. Він сам страждає від свого пиття, але не розуміє і не здатний зрозуміти те, що з ним відбувається, і, відповідно, не може змінити свою власну поведінку.

Він сам страждає від свого пиття, але не розуміє і не здатний зрозуміти те, що з ним відбувається, і, відповідно, не може змінити свою власну поведінку

Звідси, найперша задача тих, хто підписався на роль рятувальника або навіть рятівника - провести свої тверезі проповіді повз психологічного захисту.

Як це здійснити практично?

Існує кілька принципово відмінних один від одного методів, найгірший з яких відомий як метод емоційно-стресової дії. Простою мовою він називається «кодуванням». Його відкриття приписується українському лікаря-психіатра А.Р. Довженко. Я використовую слово «приписується» бо нічого шановний Олександре Романович не відчинив, а лише почав використовувати давню технологію навіювання в сучасних цілях. Згадайте, ще 150 років тому описано поведінку «закодованої» відьми - померлої панночки - в повісті Н.В. Гоголя «Вій»:

«Труна стояла нерухомо. Свічки лили цілий потоп світла. Страшна освітлена церква вночі, з мертвим тілом і без душі людей. Він дико глянув і протер очі. Але вона точно вже не лежить, а сидить в своєму гробі. Він відвів очі свої і знову з жахом звернув на труну. Вона встала ... іде по церкві з заплющеними очима, безперестанку розправляючи руки, немов бажаючи впіймати кого-небудь. Вона йде прямо до нього. У страху окреслив він навколо себе коло. З зусиллям почав читати молитви і вимовляти заклинання, яким навчив його один чернець, який бачив усе життя свою відьом і нечистих духів. Вона встала майже на самій рисі, але видно було, що не мала сил переступити її, і вся посиніла, як людина, уже кілька днів померла ... »[1]

Кажуть, що метод «кодування» розрахований виключно на російського людини, вихованої на російських казках: ось витягну золоту рибку, ось загадаю заповітних три бажання та все відразу-то і роздобути. Це ж тільки у нас існує горезвісне «кодування» і процвітають різноманітні МММи, РДСи, «Чари» і т.п. зграї жвавих людей, які все своє наіподлейшую ставку роблять на довірливих по-дитячому людей та на жадібних халявщиків. Втім, про це не варто говорити так категорично, щоб не скидати з рахунків істину: чим вище авторитет людини, тим сильніше його вселяє вплив.

Пам'ятається, чув я десь таку історію. Одна жінка звернулася до знаменитого професора, і він встановив у неї декомпенсований порок серця. Щоб підбадьорити пацієнтку, лікар пожартував: «Ви можете взагалі не турбуватися про вашому серці - раніше мене не помрете, а якщо помремо, то разом». На наступний день професор раптово помер. Дізнавшись про це, жінка впала в стан крайнього неспокою. Через кілька годин робота її серця різко погіршилася, а трохи пізніше настала і смерть. Ось вам і жарти!

До речі, не в країнах Заходу, а в деяких напівдиких племенах вищезазначений метод використовується і до цього дня. Наприклад, там, де немає камер попереднього ув'язнення, що провинився ставлять біля пенька і тамтешній «кодировщик», обвівши особливої ​​костуром особливу рису навколо приреченого, гранично важливо і переконливо повідомляє: «Вип'єш ...!» Фу, ти чорт! «Вийдеш - помреш!». І, що вражає, - це зафіксували дослідники, - якщо людина виходить, він і справді відходить в інший світ. Розтин показує - інфаркт.

До речі, деякі жінки «під конвоєм» призводять на «кодування» чоловіка, саме на цей ефект таємно і розраховують: він все одно зірветься і неодмінно «зіграє в ящик», а вони заполучат в своє користування і квартиру, і дачу, і машину. Але, - на жаль, - у нас не Африка, чи не Полинезийские острова - мужики міцні, обманюються легко, та не до смерті, і тому, як цілком правильно писала одна сибірська журналістка: «не сподівайтеся, милі дами, ніхто і нікуди не зіграє. Не залишить вам ні квартири, ні машини. Чи не позбавить вас від принизливого розлучення. Все залишиться як і раніше »[2]).

Втім, ми ж все трохи «кодірнутие»: хоч трохи, але віримо в ті чи інші прикмети, знаки, знамення. Наприклад, в чорну кішку ... А ефект плацебо? Це коли людині дають пустушку, а кажуть, що дали сильнодіючий засіб. Хто повірив - той відчув, хто поставився зі скепсисом - посміхнувся.

Більш того, ми ж і самі трапляється, нехай і не знатиме, але займаємося цим самим «кодуванням». Наприклад, представниця спився народу - театральний діяч К., яка бере участь в місцевій телепередачі, піднімаючи келих вина - символ деградації - виробляє справжнісінький акт навіювання, тобто «Кодування» телеглядачів на пиття! І це тим більш представляється вірним, якщо знати, що всякий дивиться телепередачу неминуче впадає в справжнісінький транс, а транс - основа для безперешкодного проникнення інформації в підсвідомість.

А чим, як не «кодуванням» на пиття займається інша мама, говорить про дитину і при дитині своїй приятельці: «Він у мене як тато!»? Це вона про тата, який, між іншим, алкаш. Звичайно, мама мала на увазі не хибне пристрасть, але підсвідомість щось дитини приймає все оптом і буквально.

А як «кодує» дружина чоловіка свого, кидаючи йому роздратовано і звично: «Пити менше треба!» ?! Адже він як почув, так і зрозумів: «Пити треба, але - менше». Ось він і намагається в черговий раз вписатися в формулу ... Таким чином, справа-то, виявляється, всім і добре знайоме.

І все ж, що це за метод такий - «кодування», навколо якого стільки розмов? І що таке «код», і навіщо знадобився емоційний стрес?

«Код» це - умовний сигнал або, простіше кажучи, так побудована фраза, в якій на підсвідомому рівні ув'язано, асоційоване якусь дію з якимись наслідками: слово (образ) - з потрібною реакцією. Наприклад, «вип'єш (образ) - помреш! (Реакція) ».

Далі, стрес. Стрес викликається несподіванкою, яка і нейтралізує вищезгадану нами психологічний захист. Згадайте суворовську заповідь: головне - раптовість. Як же внезапнічают всі ці фахівці з емоційно-стресової психотерапії, проводячи свої одноразові сеанси? А по-різному. У хід йде абсолютно все: «спецапаратура», блискучий жезл з шишкою на кінці, «тибетські» голки, просто голки, ін'єкції «рідкісних ліків» ... Будь-яка «брязкальце» - аби відволікти психологічний захист!

Ось, як це все робив кандидат медичних наук з Криму пан П.П. Пацієнт добровільно входить в кабінет і сам сідає на стілець. І тут, грубо і безцеремонно йому зав'язують очі рушником, і пропонують дихати так глибоко і швидко, як ніби він біжить за паровозом. Одночасно з цим, П.П. починав енергійно штовхати, нічого не бачить клієнта, то в праве плече, то в ліве, то вперед, то назад. Потім, за допомогою простого електроімпульсного приладу виробляється вплив на якісь «точки», що знаходяться в області шиї. Якщо батарейки розряджені, она процедура могла замінюватися і простим пальцевим натисканням через рушник на очні яблука.

Ну і, нарешті, кульмінація: різко дається команда - припинити дихати, широко розкрити рот і - різко, і - швидко за допомогою шприца вводиться в ротову порожнину рідина. (Сам А.Р. Довженко використав хлоретил, але ця речовина дуже швидко випаровується, отруюючи самого ж лікаря, і, до того ж, ампула дуже незручна конструктивно для багаторазового використання). Це міг бути простий фізрозчин, і навіть звичайна вода з-під крана. І ось тут-то при введенні в рот «секретної» рідини, і вимовляються страшним і загробним голосом найголовніші слова: «вип'єш, хоч краплю спиртного - помреш !!!»

І все. І рушник з очей геть ...

І рушник з очей геть

Втім, заключна фраза могла бути як дуже короткою, так і такий:

«Глибоко дихайте. Дуже глибоко і швидко! Приготуйтеся: я буду вас кодувати від алкоголю і алкоголь містять речовин ... На скільки ви будете кодуватися? .. На три роки! Я введу код проти алкоголю і алкоголь містять речовин до 15 серпня 2000 року. Широко відкрийте рот. Я ввів код смерті проти алкоголю і алкоголь містять речовин до 15 серпня 2000 року. На три роки! Якщо ж ти зірвеш код і вип'єш, ти захворієш страшними хворобами, у тебе буде статеве безсилля, інфаркт, розлад психіки, ти будеш дурень дурнем! Я закріп код проти алкоголю і алкоголь містять речовин на три роки до 15 серпня 2000 року. На три роки! На три роки !!! Ти будеш жити, працювати, відпочивати в режимі коду смерті! Час не розмовляти. Ви вільні".

У чому ж сенс всіх цих фізичних маніпуляцій, які передували словопроізнесенію? Єдиний - відвернути психологічний захист.

Відзначимо, що маніпуляції можуть бути і зовсім іншими: можна поставити людині деякий укол. Наприклад, вітамінізованого розчину, але при цьому робити жахливо важливий, професорський вид. Можна використовувати якусь «спецапаратуру для психокорекції», замовчуючи про те, що ця «спецапаратура» є самим звичайним ящиком з простою, звичайною лампочкою всередині.

Втім, мене в методі «кодування» цікавила не театрально-бутафорська сторона, а відповідь на питання: чому люди зриваються і чому зрив трапляється, наприклад, через 27 днів, а не через 28 або 26? І що я зрозумів?

Уявіть собі, що в кімнату, в якій ви перебуваєте, раптом через вікно з тріском і дзвоном влітає якийсь громила, який учепився в автомат, і волаючи, що є сили: «Не рухатися - пристрелю, як депутата !!!».

Люди ви, зрозуміло, розсудливі, тому-то і сидите, і навіть не рухаєтеся. Але ... скільки? Година? Два? Три? А може вас вивести з цього дуже неприємну стану заморожене, наприклад, раптом трапилося землетрус? Вважаю, що цілком реальна перспектива стати вмістом братської могили вас чи влаштовує, і тому-то ви абсолютно несвідомо робите єдино потреби - зривається з місця: кидаєтеся, хто кудись і напролом. Чи не так?

Ось це-то і є одна з причин відновлення пиття - раптом захиталася, образно кажучи, грунт під ногами: конфлікт на роботі, крах сімейних відносин, катастрофа в бізнесі ... Та хіба мало? Загалом, стрес. А початкова фаза будь-якого стресу - стан страху. А що звик робити п'є зі страху? Пити. Ось він і запив. Якби не стрес, так він і далі жив би трезвёхонько.

Друга причина зриву ще банальніше і простіше. Для її розуміння, повернемося до нашої замальовці - до ексцесу з запашком терору. Сидимо, стало бути, ми під наглядом дрібно тремтить «калаша», і раптом - один з нас встає і не поспішаючи так спокійненько, мовчки, йде ?!

А громила ?! У повному опупеозе. Яки дубина Уриту намертво. Мить по тому - по морді блідою - плями, під оком - конвульсія, косою лоб в поту, пащу - роззявив і ... І ні-чо-го.

А ми? Та й ми туди ж - встаємо, та й віддаляємося.

Ось тому-то всі ці «кодірулі» ніколи повторно і не приїжджають «кодувати» в села, де, як відомо, все немов на долоні, всім про всіх відомо: дізнавшись і угледіли, що Петька-зомбі нахлебался, зірвав страшний чародейственний код смерті і - хоч би хни - не захворів він страшними хворобами і не став дурень дурнем, - угледіли оне, ніяк не змовляючись тут же скопом творили безрозсудну ланцюгову реакцію зривів
Ось тому-то всі ці «кодірулі» ніколи повторно і не приїжджають «кодувати» в села, де, як відомо, все немов на долоні, всім про всіх відомо: дізнавшись і угледіли, що Петька-зомбі нахлебался, зірвав страшний чародейственний код смерті і - хоч би хни - не захворів він страшними хворобами і не став дурень дурнем, - угледіли оне, ніяк не змовляючись тут же скопом творили безрозсудну ланцюгову реакцію зривів ... Починається черговий безпросвітний сільський запій ...

Ось і вся, мабуть, містика «кодування», в яке вірить лише ненароком примхою зворушений так той, хто ненавмисно опинився в капкані безвиході - споїли-то всім світом, а хто в біді цей здатний допомогти?

Певної модифікації методика зазнавала у пана П.П. при кодуванні від зайвої ваги: ​​пацієнтові пропонувалося очі - закрити, рот - відкрити, і ковтати «японський кулька». «Шарик» - звичайний презерватив. І ковтати він укупі з прив'язаною до нього тонкою, хлорвінілової трубкою. І коли він опинявся в шлунку, по трубці за допомогою величезного шприца, закачувався повітря. Потім трубка висмикувати, а надутий презерватив у надутого клієнта залишався в шлунку. Передбачалося, що якщо на стінки шлунка чиниться тиск, то, по крайней мере, на найближчі 2-3 дня, відчуття ситості забезпечено, і «кодировщик» встигає втекти в Крим, в Петербург або ж на всі чотири сторони.

Прегарний, чи не так, панове?!. І навіть кілька змахує на те, як у відомому анекдоті «кодував» від пияцтва сільський коваль-педераст.

Чому ж про пана П.П. більше не чути у нас? Так і в багатьох інших містах не чути. І один із секретів простий: один раз в зауральському місті №. після подібної процедури «кодування» від зайвої ваги чергова простодушна клієнтка опинилася аж на хірургічному столі. Чи то презерватив був товстий, то чи шлунок - слабкий. І була справа. Кримінальну. З перспективами, звичайно, нульовими - з українського Криму видачі немає. Але ж і з Криму в Зауралля тепер не поткнешся.

Важко сьогодні відшукати не знає, що «кодування» - це простий шантаж, що подається під виглядом високоефективної медичної допомоги, галюцинація, створена з використанням страху і брехні. Важко відшукати нерозуміючого, що людину тягне до пляшки страх тверезо жити, і відганяє - страх померти ...

Але ж при цьому неможливо нині відшукати і ту політичну силу, яка піднесла б свій твердий голос на захист національної та державної безпеки Росії, відкрито виступила б проти шкурних інтересів алкогольної мафії - безрідного спрута, що складається з ділків від бізнесу і представників бюрократії, неможливо відшукати таку політичну силу, яка рішуче вибрали б з федеральних законів згубний корінь зла - визначення етилового спирту і розчинів, його містять, як виробів, що належать до напоїв, до харчової продукції [ 3].

Корінь зла - така правова основа, яка дозволяє на законних підставах проводити політику алкоголізації, виробляти, рекламувати і продавати наркотична отрута, сприяючи тим самим підриву економічного добробуту людини і суспільства, руйнування сімей, зростання злочинності, дебілізації і винищення населення великої країни.

І ось вже строкатий кагал жвавих «кодувальників», жирують на народній біді, методично, настирливо і щедро сипле там і сям: «Вип'ємо за любов!», «Вип'ємо за успіх!», «Вип'ємо за здоров'я ! »; кагал «кодувальників» закликає, умовляє і вселяє: ти тільки пригубити, тільки ковтни, ти тільки випий ... Вип'єш - і стане тобі добре! Вип'єш, і серцю буде веселіше. Вип'єш за жінок і за любов - і ось, ти вже приємний в усіх відношеннях людина! Випий, і все у тебе буде так, як у тих, у кого, як ти думаєш, є все.

Блискучії телекіносволочь ОХОЧЕ, Щодня и цілодобово піднімає бліскучі келих з алкогольними отрутами І, перебуваючих в показною екзальтації, волає до ма ють очі и вуха: «вип'ємо за ...! »І Різні люди, и Різні ракурси, и Різні інтонації, что вселяють, колючі день у день Одне и ті ж, Одне и ті ж в суспільну свідомість, в свідомість тих людей, Які слухають и дівляться. І ось - готов черговий «код», тобто асоціація, просочена страхом: якщо я не вип'ю за те, за що пила телекіносволочь, то у мене не буде всього того, за що ця сволота пила?!.

Разом з тим, і в руслі загальної болванізаціі населення, безліч діячів норовлять найприродніший стан людини - тверезість - оббрехати, зганьбити, звести до непристойної форми існування. Так, наприклад, не відбувся як лікар, але відбувся як торговець пивом, А.Я. Розенбаум, допівшійся до 2-ї стадії алкоголізму (вже страждав від похмільного синдрому), допівшійся до клінічної смерті, і тільки після цього змушений «зав'язав», стверджує:


«Вибачте що, <...>
Що з підозрою до тих, які не п'ють,
А після хором з нами за столом співають ... »[4].

Дуже цікава етика, чи не так? «Вибачте, що ...» і - тут же напаскудив!?.

Під стать цьому, представнику єврейського пивного капіталу і перебіг з «братньою» України до Росії співак Олександр Панайотов. Відповідаючи на питання Е. Додолева в програмі «Правда 24» він визнав за необхідне заявити: «Люди, які взагалі не п'ють - я до них насторожено ставлюся, для мене це дивно ...» [5].

Настільки ж лякливим, як виявляється, був і депутат Державної Думи РФ Б.Є. Нємцов. Беручи участь в телепрограмі «Основний інстинкт», на запитання ведучої «Ви п'єте, Борис Юхимович?», Він не знайшов нічого кращого, як сказати: «Ви знаєте, я з підозрою ставлюся до непитущим. Мені здається, що вони щось замишляють ... »[6].

У цю ж дуду дуділи і депутат Державної Думи, член фракції КПРФ, член Постійної комісії Міжпарламентської асамблеї СНД з соціальної політики і прав людини Т.В. Плетньова (Штрак): «Зовсім не пити - це вже на Русі було. Це не правильно! Абсолютно! Тому, як на Русі кажуть? Зовсім п'є - людина чи хворий, чи падлюка ... »[7].

Пані Плетньова, очевидно, занадто довго пропрацювала директором Інжавінской допоміжної школи-інтернату, де містилися особи з інтелектуальною недостатністю, - «з ким поведешся, від того й наберешся» ...

Пані Плетньова, очевидно, занадто довго пропрацювала директором Інжавінской допоміжної школи-інтернату, де містилися особи з інтелектуальною недостатністю, - «з ким поведешся, від того й наберешся»

Однак ... не можна ж не визнати і того, що вищенаведену нісенітниця несуть не тільки окремі аморальні відморозки - так сьогодні думає і відчуває наше суспільство! Суспільство щиро вірить, що зіпсований, скислий сік і навіть простий 40-відсотковий водний розчин етанолу, розчинника лакофарбових з'єднань - це напої ?!

Вони ... в це ... вірять?!. Вони так думають?!. І при цьому вони абсолютно переконані в тому, що є тільки дві думки - то, яке у них, і - неправильне.

Ціле суспільство, велика країна занурена в стан, схожий з тим, в якому виявляються окремі люди, які підпали під вплив наведеного, індукованого марення, а також жертви тоталітарних релігійних сект, і маси, які пройшли «промивання мізків» за Сталіна, Гітлера, Мао Цзедуна ...

Маси можуть вірити сліпо, щиро, самовіддано; вірити в те, що земля - млинець, і стоїть на трьох слонах; можуть вірити в те, що «нинішнє покоління радянських людей житиме при комунізмі!», вірити в АТ «МММ»; вірити в те, що етиловий спирт, тобто чужорідне для організму речовина - харчовий продукт ...

Маси можуть вірити, навіть жертвуючи власними інтересами, інтересами своїх власних дітей і своєї Вітчизни, вірити в ім'я торжества невідомо ким вигаданим ідеї, заради вимислу, заради химери ...

Сьогодні ціла країна, питуща країна, включаючи Президента, членів Уряду та депутатів Державної Думи, знаходиться під гіпнозом мільйона вироблених і щодня вироблених, нескінченно повторюваних проалкогольна навіювань, мільйони разів вимовлених заклинань - «Вип'ємо за ...! »

І хто тобі повірить, хлопчик, навіть якщо ти, здивований простодушно восклікнешь: «А король-то - голий!»?

література

1. Гоголь Н.В. Повісті / Вій. - М., Л., 1951. - С.354-355.

2. Шульгіна Л. Недитячі казки / Л. Шульгіна // Хакаський трудівник. - 1996 р

3. Федеральний закон від 22.11.1995 № 171-ФЗ (ред. Від 30.12.2012) «Про державне регулювання виробництва і обороту етилового спирту, алкогольної і спиртовмісної продукції і про обмеження споживання (розпивання) алкогольної продукції».

4. Олександр Розенбаум - «Вибачте Мені». [Електронний ресурс]. URL: http://www.rozenbaum.ru/#!/songs/i/0111 Дата звернення: 1.02.2016 р

5. «Правда 24»: Олександр Панайотов - про вихід нового кліпу ». [Електронний ресурс]. URL:

http://www.m24.ru/videos/91205 Дата звернення: 1.02.2016 р

6. 1 канал ЦТ, телепрограма «Основний інстинкт», 06 листопада 2003 р

7. «Горілка. Історія всеросійського застілля ». Телекомпанія НТВ 8 жовтня 2010 г. Автор і ведучий: Олексій Єгоров.

Євген Батраков, член Асоціації еріксонівської терапії, гіпнозу і НЛП.

Алкоголізація - секретні методики управління свідомістю

Витоки алкоголізація Росії

Жданов. Вся правда про алкоголь. ВІДПОВІДІ на запитання

Більш детальну и різноманітну інформацію про події, что відбуваються в России, на Україні и в других странах Нашої прекрасної планети, можна отріматі на Інтернет-конференціях, Постійно проводяться на сайті «Ключі Пізнання» . Все Конференції - відкриті и абсолютно безплатні. Запрошуємо ВСІХ, хто цікавиться ...

Чи означає це, що ви вже почали керувати республікою?
Як це здійснити практично?
А ефект плацебо?
»?
» ?
І що таке «код», і навіщо знадобився емоційний стрес?
Як же внезапнічают всі ці фахівці з емоційно-стресової психотерапії, проводячи свої одноразові сеанси?
На скільки ви будете кодуватися?
У чому ж сенс всіх цих фізичних маніпуляцій, які передували словопроізнесенію?
І що я зрозумів?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация