Алкогольні напої: список міцних, середніх і слабоалкогольних

  1. міцний алкоголь
  2. Алкоголь середньої міцності
  3. слабоалкогольна продукція

Алкогольна продукція набула чималої популярності в багатьох країнах. Асортимент до того величезний, що очі розбігаються від усього цього розмаїття. Види спиртних напоїв поділяються на міцні, середні і слабкі (легкі). Вони можуть бути абсолютно різноманітними: елітними (преміум класу), домашніми, небезпечними і безпечними. Дуже важко скласти єдину систему алкогольних напоїв, але ми постараємося розглянути багато найпопулярніші види алкоголю.

Алкогольні напої - це продукція, яку виготовляють з етанолу і отримується методом бродіння Алкогольні напої - це продукція, яку виготовляють з етанолу і отримується методом бродіння. Виробляються спиртні напої з такої сировини, як:

  • Ячмінь, кукурудза, жито, пшениця, пшоно, рис.
  • Виноград, яблука, слива, груша, ананаси, абрикоси.
  • Картопля, цукровий очерет, агава, батат.

Також в процесі виготовлення додаються різні прянощі, трави, мед, ароматизатори, барвники і так далі.

Справжні поціновувачі прагнуть спробувати все алкогольні напої світу. У кожної країни є свої національні алкогольні напої. Головне пам'ятати: у всіх державах вживання будь-якого алкоголю регулюється законом і обмежується певним віком.

міцний алкоголь

Фортеця такої продукції варіюється від 21% і може досягати 80% вмісту алкоголю. Асортимент алкогольних напоїв представлений відомими і поширеними видами міцних продукції.

Список самих міцних алкогольних напоїв в світі:

  1. Горілка. Російські алкогольні напої завжди славилися своєю фортецею. Горілка є безбарвний алкоголь, міцністю від 40 до 53%. Основа горілки - це ректифікований спирт, що виготовляється з зернового або картопляного сировини. Марок продукції величезна кількість. Найвідоміші назви горілки: «П'ять озер», «Зелена марка», «Біленька», «Біла береза», «Хаскі» і так далі.
  2. Коньяк. Дана алкогольна продукція виробляється за особливою технологією із спеціальних сортів винограду. Продукція відрізняється бурштиновим кольором і чудовим ароматом. Класифікується коньяк по витримці і місця виробництва, інформацію про яких можна знайти на етикетці. Найвідоміші марки коньяку: «Хеннесcі», «Ремі Мартін», «Курвуазьє», «Мартель».
  3. Ром. Цей спиртний напій виробляється з тростини і буває світлого або прозорого, бурштинового або темного кольору. Світлий ром не має вираженого смаку і використовується для приготування коктейлів. Золотистий ром проводиться в дубових бочках з додаванням спецій і карамелі. Темна продукція має виражений смак і аромат патоки і карамелі. Темний ром також використовується для коктейлів та в кулінарному виробництві. Найвідомішою маркою є ром «Bacardi». П'ється напій в чистому вигляді.
  4. Текіла. Її виготовляють шляхом перегону соку змішаної або блакитної агави. Є така текіла, як: сильвер, бланк, голд, репосадо, аньехо, екстра аньехо.
  5. Віскі. Це ароматний алкоголь, що виготовляється з ячменю, жита, кукурудзи або пшениці. Алкоголь довго витримують у дубових бочках. Напій буває світлого або коричневого кольору. Традиційно віскі виробляють в Шотландії та Ірландії. Класифікується спиртова продукція на солодовий, зернову, змішану і бурбон.
  6. Бренді. Виготовляється шляхом перегону яблучного соку або соку винограду.
  7. Самбука. По суті, це горілка з додаванням анісу і трав'яного збору. Як правило, це прозорий солодкуватий алкогольний напій з яскравим ароматом і вмістом етанолу 38-42%. Також зустрічаються темні види самбуки. Виготовляють алкогольний напій з пшениці, цукру, анісу, ягід, набору трав, квіток бузини, але ідеальний склад самбуки тримається в секреті.
  8. Джин. Виготовляється алкоголь з зернового спирту і різних прянощів, наприклад, коріандр, цитрусові, кориця, мигдаль, ялівцева ягода. Вони надають алкоголю характерний смак і запах.
  9. Лікер. Це ароматний і солодкий алкоголь, що виготовляється з фруктових або ягідних соків з додаванням великої кількості цукру (від 25 до 60%), трав і прянощів. Фортеця лікерів варіюється від 15 до 75%. Вони є найбільш калорійною алкогольною продукцією.
  10. Настоянка. Виготовляється спиртний напій шляхом настоювання спирту на різних ягодах, травах. Настоянки можуть бути гіркими, напівсолодкими або солодкими. Продукція має приємний смак і аромат і використовується не тільки в якості алкогольного напою, а й як лікарський засіб.
  11. Абсент. Основний його компонент - гіркий полин. Це самий міцний алкогольний напій в світі, вміст спирту досягає 75-86%. Абсент класифікується за кольором (зелений, жовтий, червоний, чорний), по фортеці (55-65%, 70-85%), за змістом туйона (речовина з різким запахом, подібним ментолу).

Алкогольні напої з великою кількістю етанолу варто вживати лише по особливих святах і в малих дозах. Також вони є самими калорійними.

Алкоголь середньої міцності

До цієї категорії відносяться менш міцні спиртні напої з вмістом спирту до 30%.

Деякі види цього алкоголю виготовляються або включають в себе різні фрукти або фруктові соки, в тому числі плоди винограду. А як відомо, виноград містить величезну кількість вітаміну В, С, Р та інші корисні мікроелементи. Сік винограду застосовується при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, запалення дихальних шляхів, астмі, плевриті.

Список спиртного середньої міцності:

  1. Вино. Виготовляється напій із соку різного сорти винограду шляхом бродіння. Вина поділяються на столові і десертні. Класифікуються за кольором (червоне, біле), за змістом цукру (сухе, напівсолодке, солодке). Так само існують ігристі вина, насичені вуглекислим газом. Біле вино виготовляють з таких сортів винограду, як: шардоне, алиготе, мускат, токай, савани та інші. Червоне вино виготовляють з винограду: агіоргітіко, барбера, дольчтето, каладок, ламбруско, марселан, мерло і інші. Вино - це алкогольна продукція, але воно володіє величезною кількістю корисних властивостей і широко використовується в лікувальних цілях.
  2. Медовуха. Виготовляється з меду, дріжджів і різних смакових добавок. Класифікується медовуха в залежності від інгредієнтів, стерилізації меду, часу його додавання, фортеці та термінів виготовлення.
  3. Глінтвейн. Являє собою гарячий алкоголь, виготовлений шляхом варіння фруктів і прянощів у вині.
  4. Пунш. Являє собою коктейль з алкоголю з додаванням фруктів і фруктового соку.
  5. Грог. Це такий же ром, тільки розбавлений водою з цукром. Іноді розбавляють солодким чаєм.

Менш міцні види алкоголю не тільки не завдають шкоди здоров'ю, але і нерідко використовуються як профілактичні засоби від різних захворювань.

слабоалкогольна продукція

І, нарешті, найбільш нешкідливий алкоголь з вмістом спирту не більше 6-8%:

  1. Пиво. Найпоширеніша слабоалкогольна продукція. Виготовляється з ячменю, пивних дріжджів і хмелю. Виходить пиво шляхом бродіння. Пиво є безалкогольне (0,1% і більше) або міцне (3-6%). Класифікується пиво в залежності від сировини (рисове, житнє, кукурудзяне), за кольором (світле, темне, червоне), по фортеці, за способом бродіння (низове, верхове).
  2. Сидр. Напій виготовляється шляхом бродіння яблучного, грушевого або іншого соку без використання дріжджів. Як правило, це газований алкоголь, міцність якого складає від 1 до 8%. Володіє яскравим запахом яблук і має золотистий або зеленуватий колір.
  3. Брага. Напій підрозділяється на види: браванда, кілью, Пруна. Найчастіше цей спиртосодержащий продукт використовують для подальшої перегонки в самогон. Фортеця браги становить 3-8%.
  4. Квас. По суті, алкогольним напоєм не є, але має невеликий вміст алкоголю. Це традиційно слов'янський напій, який виготовляють з житнього хліба, борошна, солоду. Іноді додають трави, мед, фрукти, ягоди.
  5. Тодді. Цей алкогольний продукт являє собою пальмове вино. Виготовляють з кокосової, цукрової, винної пальм шляхом бродіння.

Слабоалкогольні напої завдають найменшої шкоди здоров'ю, а часом, взагалі, не зважають спиртний продукцією. Різноманітність алкогольних напоїв не обмежується даними списком. Асортимент настільки різноманітний, що перерахувати види алкогольних напоїв просто неможливо.

Крім продукції, описаної вище, існують ще менш відома, яка вживається тільки в певних країнах. Також є різні види коктейлів, одержувані шляхом змішування різних видів алкоголю.

Виробництво алкоголю зараз дуже популярно, тому не виключено, що асортимент буде продовжувати рости.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация