Алла Пугачова - символ Росії назвала дату смерті ?! А поки з Днем народження, примадонна! - 15 Апреля 2018 - ~ Krivoshchekov ~


Символ Росії - Алла Пугачова (див. Тут Новина від 04.03.2011) зібралася померти в 2031 році. До цього ж року аналітики Світового банку прогнозують повне банкрутство Росії, а фахівці з Центрального інтелектуального агентства (Central Intelligence Agency, CIA - агентство Федерального уряду США) або з ЦРУ, як ми звикли його називати, припускають, що до цього ж року Російська Федерація розвалиться на 7 9 незалежних держав, як це сталося з СРСР 20 років тому .... БІДА, та й годі! Якщо до цього слова попереду додати частку «по», то «ПЕРЕМОГА» В.В.Путіна вже не за горами .... Від Пугачова до Пугачової приблизно однакову відстань, як від Распутіна до Путіна, тобто до Двапутіна ....

Прима російського шоу-бізнесу Алла Пугачова неодноразово переконувалася в своїх здібностях провісника і провидця. Це підтверджують і близькі їй люди. Алла Борисівна точно знає день, коли її не стане. На її думку, озвученому в інтерв'ю виданню "Таємниці зірок", це трапиться в 2031 році. Прима проживе 82 роки. Це пророцтво вона зробила на підставі віщого сну, в якому їй передбачене прожити 18 років. Сон вона побачила в 38 років і тільки зараз розповіла про нього журналістам. Уві сні, здивувавшись передбачення, вона отримала пояснення, що після 50 років у неї йде зворотний відлік часу. Отже, 15 квітня цього року Аллі Борисівні виповниться 38 років, і в запасі у неї ще 20 років життя.

Інший випадок був, коли Пугачова побачила уві сні бомбу, а на інший день повинна була зробити авіапереліт на гастролі. Співачка відмовилася піднятися на борт лайнера, поки його не перевірять. На борту було виявлено ємність із запальною сумішшю. Вибух обов'язково б проізошел.Максім Галкін теж приснився провидиці. Він запросив Аллу Борисівну на танець. Зустрівши його пізніше, Пугачова зрозуміла, кого бачила уві сні.

Ймовірно, неординарні здібності, інтуїція і талант допоможуть зірці російської естради відкрити нові таланти для нашого шоу-бізнесу в цьогорічному проекті Першого каналу "Фактор А".

http://news.bcm.ru/doc/49808 , 01.04.2011

Банкрутство Росії 2030

27.06.2011 | незалежна газета

Всесвітній банк (ВБ) виступив з несподівано похмурим прогнозом щодо перспектив російської економіки. До 2015 року країна не зможе покрити дефіцит Пенсійного фонду навіть при збереженні нафтових цін на рівні 115 дол. За барель, заявив в п'ятницю економіст СБ по Росії Сергій Улатов. А до 2030 року Росія може зіткнутися з таким же борговою кризою, як нинішня Греція, якщо тільки не скоротить державні витрати. На думку вітчизняних експертів, банкрутства пенсійної системи влади не допустять, правда, ціна її порятунку може виявитися високою. А дефолт за умови зростання боргового тягаря може наступити навіть раніше 2030 року. У своїх висновках експерти Світового банку підкреслюють, що Росія завдяки високим цінам на нафту швидше за все накопичить фінансові надлишки за підсумками цього і наступного року. "Росія не стикається з проблемами традиційної системи податково-бюджетної сфери", так як в даний момент у держави низький рівень держборгу і 520 млрд. Дол. Резервів в іноземній валюті. "Тим не менш бюджетний дефіцит, не пов'язаний з нафтою, який багато що означає для довгострокової стійкості податково-бюджетної сфери Росії, залишається серйозним", - повідомляє банк. Крім того, великі інфраструктурні проекти, в тому числі зимові Олімпійські ігри в Сочі і чемпіонат світу з футболу в 2018 році, стануть додатковим вантажем для бюджету держави, додає Улатов. "Доведеться займати, - вважає він. - Зараз можливості дійсно є, але як надовго?"
Більш того, до 2030 року Росія може зіткнутися з таким же борговою кризою, як Греція, якщо уряд не скоротить державні витрати, вважає економіст СБ. За його словами, якщо нічого не зміниться, до 2030 року обсяг боргу може стати таким же непосильним, як і в нинішньої Греції. "На даний момент економіка тримається на цінах на нафту, а не на розважливою макроекономічній політиці", - підсумував він.

Судячи з усього, небезпека визнають і самі влади. Нагадаємо, що віце-прем'єр, міністр фінансів Олексій Кудрін на минулому тижні закликав уряд збільшувати витрати федерального бюджету Росії не більше ніж на 4% в рік, щоб стабілізувати сферу державних фінансів. Крім того, в березні він заявляв, що дефіцит федерального бюджету в країні може виявитися нульовим при середньорічній ціні на нафту в 115 дол. За барель. Однак останні події на світових ринках змушують задуматися про хиткість подібних прогнозів. Ціни на нафту впали після п'ятничного повідомлення Міжнародного енергетичного агентства (МЕА) про виділення зі стратегічних запасів 60 млн. Барелів, половину з яких повинні надати США. "Зрозуміло, що проблеми є, пенсійний дефіцит - це довгограючий фактор, і потрібні джерела його покриття, - зазначає заступник керівника аналітичного департаменту компанії" Совлінк "Ольга Біленька. - Одним з резервів може стати підвищення ефективності тих витрат, які вже існують". Наприклад, будівництво доріг: рішення цього завдання необхідно, однак робити це потрібно далеко не тими астрономічними засобами, які пропонуються. "Загальна ситуація кризи, яка існує в світовій економіці, сьогодні пом'якшала, але до сих пір не зникла, - зазначає Біленька. - Причому для Росії вона ускладнена і раніше високою залежністю від нафтових цін на світовому ринку". Проблема існує, однак стратегічного рішення для неї поки не вироблено, нарікає аналітик. Директор департаменту стратегічного аналізу компанії ФБК Ігор Ніколаєв не згоден з оцінками колег з Всесвітнього банку. "Дефіцит Пенсійного фонду буде покритий в будь-якому випадку, - зазначає він. - Інакше настане криза і пенсії просто перестануть виплачуватися, а такий варіант розвитку подій нашій владі і в гіршому сні не може приснитися". Інша справа - ціна, яку доведеться заплатити, щоб цієї кризи не відбулося. "Знизити розмір пенсій майже неможливо, але цілком реально, що влада може піти на їх заморозку, - міркує Миколаїв. - Такий сценарій найімовірніше, особливо якщо ціни на нафту не тільки не будуть рости, але і почнуть знижуватися". Що ж стосується державних витрат, то сьогодні абсолютно незрозуміло, що з них можна скоротити. "Знижувати оборонні витрати - значить обдурити військових, а це також дуже складно, - продовжує експерт. - І так по кожній статті". В результаті залишається сподіватися на виручку від приватизації і нові запозичення. "Причому це будуть короткі і дуже дорогі для Росії гроші, оскільки загальноекономічна ситуація не покращується, - зазначає аналітик. - А це серйозний ризик, оскільки з різким зростанням боргового навантаження автоматично зростає і ризик дефолту". У зв'язку з цим загроза дефолту може наступити для Росії навіть раніше 2030 року.

джерело: http://finance.rambler.ru/news/economics/92668488.html

Зараз можливості дійсно є, але як надовго?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация