AMD виступає проти наклейок на ноутбуках

Прекрасно розуміючи, наскільки важливо закріплювати у свідомості споживача власні торгові марки, виробники використовують будь-яку можливість зайвий раз помозоліть очі користувачеві. Чудовою ілюстрацією цієї тези є ситуація з наклейками на корпусах ПК.

Почавши зі скромних нагадувань про те, що за платформа знаходиться всередині корпусу (незабутнє «Intel Inside», дотепно доповнене колективним розумом), виробники поступово відкинули помилкову скромність, так що тепер багато ноутбуки, виставлені на магазинних полицях, нагадують карикатурний валізу мандрівника.

Почавши зі скромних нагадувань про те, що за платформа знаходиться всередині корпусу (незабутнє «Intel Inside», дотепно доповнене колективним розумом), виробники поступово відкинули помилкову скромність, так що тепер багато ноутбуки, виставлені на магазинних полицях, нагадують карикатурний валізу мандрівника

Рекламні наклейки виробників комплектуючих і програм, можливо, не викликали б справедливого обурення частини споживачів, якби всі ці наклейки розлучалися зі своїм місцем проживання, не залишаючи на пам'ять липкий слід. Справді, чому, заплативши свої кровні за ноутбук, користувач повинен або споглядати рекламу, чим, по суті, є наклейки (розміщення якої сплачено, відзначимо, що не покупцеві, а виробнику ноутбука) або шукати спосіб позбутися від «клейкою агітації», ризикуючи зіткнутися з незручностями. Цим питанням задався джерело, і, на радість багатьох потенційних покупців ноутбуків, виявив, що компанія AMD виступає проти вакханалії наклейок.

Уже в 2011 році AMD перейде на наклейки, які не залишають після себе слідів, а слідом за цим планує повністю відмовитися від програми розміщення наклейок. У перехідний період нанесення наклейок буде зроблено факультативним, тобто постачальники ноутбуків самі зможуть вирішити - наклеювати логотип AMD на ноутбук чи ні. Навіть якщо етикетками не буде наклеєна, AMD все одно заплатить виробникові за маркетинг.

Втім, кажучи відверто, логотип AMD - не сама помітна «медаль» на грудях більшості мобільних комп'ютерів. Так що залишається лише сподіватися, що приклад AMD підуть інші компанії.

джерело: The New York Times

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация