Американський генерал пояснив, як реформувати українську армію

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  2. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  3. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  4. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  5. Орфографічна помилка в тексті:

31 липня 2017, 10:54 Переглядів: 31 липня 2017, 10:54 Переглядів:   Фото: zn

Фото: zn.ua.

Реформування української армії має включати в себе зміни в підходах до навчання офіцерів та сержантського складу. Про це розповів командувач армією США в Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес, передає " Цензор.НЕТ ".

Ходжес розповів, що армія США була в дуже поганому стані після війни у ​​В'єтнамі, однак шляхом проведення деяких програм вдалося відновити її боєздатність.

"Іноді саме погана ситуація змушує вас подивитися на себе інакше і внести корективи. Так що після В'єтнаму наша армія зробила три речі, які дозволили їй повернутися в стан, в якому вона є зараз", - зазначив генерал-лейтенант.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

За його словами, в першу чергу в США взялися за центри бойової підготовки.

"Номером один стало пильну увагу до постійних тренувань і постійному підтриманню високого рівня бойової готовності. Тільки постійні навчання і тренування допомогли відтворити армію", - розповів Ходжес.

Крім того, він зазначив, що дуже важливо проводити критичний самоаналіз, "який був просто неможливий багато років у радянській системі". У США створили і впровадили так звану постійно діючу систему роботи над помилками і аналізу проведених операцій.

"Після кожних навчань всі, хто брав участь, відверто обговорюють під керівництвом лідера все, що сталося, і перш за все вивчають, що саме сталося не так, чому воно сталося не так, і як це виправити. Ця проста процедура допомогла змінити армію, оскільки змусила нас бути чесними з самим з собою на всіх рівнях ", - розповів Ходжес.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Генерал-лейтенант також акцентував увагу на навчанні сержантів.

"Бути сержантом - це не просто додати значок собі на форму. Сержантов ми навчаємо так само, як і офіцерів", - зазначив Ходжес.

За його словами, досягнення стандартів НАТО до 2020 року - "важлива і досяжна" мета для Міноборони України. Українські підрозділи повинні стати операційно сумісними з підрозділами НАТО, і важливою частиною цього процесу є продовження розвитку сержантського корпусу.

"Цей (сержантський - Ред.) Корпус дуже важливий, оскільки при сучасних військових діях неможливо централізувати всі рішення в одному місці, а потім сподіватися, що все будуть їх виконувати - така природа сучасних бойових дій", - пояснив Ходжес.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Командувач армією США в Європі зазначив, що в умовах сучасної війни комунікація в ланцюзі управління постійно переривається, і дії армії залежать від рішень молодших командирів.

"Це означає, що ви повинні наділяти їх (молодших командирів - Ред.) Повноваженнями; вони повинні відчувати, що можуть приймати рішення, вони повинні практикувати самостійні ініціативні дії. І, звичайно ж, перш за все цей обов'язок лягає на сержантів", - розповів Ходжес.

"Другий момент: сержанти - це вузол зіткнення армії і суспільства. Чи не через офіцерський корпус, а через сержантів, тому що вони - частина народу. І відмінний спосіб підтримувати популярність в народі - через сержантів. Напевно, кожна сім'я знайома з сержантом. Не всі знайомі з офіцерами, їх мало, але ось всі знають як мінімум одного сержанта. І це дуже важлива частина взаємодії і довіри між армією і народом ", - додав командувач.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

"Якщо у вас серйозні наміри будувати майбутнє для ваших військових, то потрібно заохочувати інновації, ініціативу, потрібно, щоб молоді офіцери були готові брати на себе відповідальність, тому що вони і воювати будуть точно так же", - резюмував Ходжес.

Нагадаємо, Міноборони України хоче підготувати більше сержантів - в міністерстві оголосили про проведення додаткового прийому на навчання до військових ВНЗ і коледжів сержантського складу.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Американський генерал пояснив, як реформувати українську армію". інші Новини політики дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация