Амон-Ра відкрив таємницю вихідного плану приміщень в піраміді Хеопса

Що ж послужило підставою для настільки інтригуючого назви статті Що ж послужило підставою для настільки інтригуючого назви статті ?! Звернемося до широко відомому єгипетському малюнку божественного Ра [1] . Вихідний малюнок Ра узятий мною з книги У. Баджо [2] «Мумія» і показаний на малюнку 1. Ра зображений у вигляді людини з головою сокола. Таким чином, творці цього малюнка з минулого вказують нам, що це священний Символ, а не людина. На його голові коло (куля). Куля на малюнку не буде вже сяяти! Складовою частиною малюнків жерці приділяли пильну увагу. Однак, у єгиптологів і мистецтвознавців склалася стійка думка, що вони постійно повторюють в своїх роботах, що Ра бог сонця, так як будь-яке коло або куля співвідноситься ними з кулястим сонцем, яке ми бачимо на небосхилі. Проте, такі ж «кола - сонця» відомі, наприклад, на голові Ісіди і інших богів, з чого можна було також укласти, що це теж боги Сонця, але про це ніхто не говорить. Занадто укорінився стереотип авторитету батьків єгиптології, і він не дає можливості навіть засумніватися в правильності такої точки зору!

Мал Мал. 1. Малюнок бога Ра з книги У. Баджо.

По верху кола лежить змія кобра з роздутим капюшоном, який, як відомо, роздувається у кобри в момент відповідної агресії при виникненні небезпеки. Її голова дивиться в ту ж сторону, що і соколине голова Ра. З цього можна зробити висновок, що небезпека виникла перед Ра і коброю справа. Нам вже відомо, що образ змії [3] жерці Єгипту використовували для зображення потоків енергії або процесів в матриці Всесвіту. На малюнку 2. показаний образ іншого змія, поєднаний з матрицею Всесвіту.

Мал Мал. 2. На малюнку показаний образ змія, поєднаний з матрицею Всесвіту. З малюнка добре видно, як «змій» з'єднує (пов'язує) в матриці певні позиції (кружечки). Справа показано оригінальне єгипетське зображення змія [4] . Аналогічні зображення змія зустрічаються в культурах Майа, Інків і Ацтеків. Там ці символи мають аналогічний сенс. Про це ми будемо говорити в інший нашій роботі.

Продовжимо опис малюнка Ра і символічного значення його елементів малюнка. У лівій руці, витягнутої вперед, Ра тримає посох уас. На верхній частині палиці голова фантастичної тварини з пером або стеблом, яке в иероглифике означає звук А. Нижня частина палиці закінчується кочетах. Раніше в селах таким інструментом - рогачем виймали горщики з печі. Тримати так руку довго важко. Це може зробити тільки символічне зображення Ра, яке вічно. Так жерці звертають увагу «смотрящего» на те, що положення палиці грає важливу роль при розгляді символу Ра.

За поясом Ра намальована - «Пряжка Ісіди», яка в иероглифике перекладається як Tet (Тет) - «стійкість». Два ієрогліфа t - пов'язують вершини піраміди Верхнього Нижнього світу в місці їх переходу від одного до іншого. На малюнку 3 показана пряжка Ісіди і ієрогліфи Тет - в місці переходу світів в матриці.

Мал Мал. 3. На малюнку показаний один з двох варіантів постановки пряжки Ісіди (ієрогліф) і ієрогліфів Тет - в місці переходу світів в матриці.

Символізм положення пряжки Ісіди за поясом Ра може означати наступне. 1. Ра помістив пряжку Ісіди за пояс - значить - Він володар Двох світів. 2. і також - пряжка Ісіди, як знак взаємної любові і відданості Отця до дочки.

У правій руці, опущеною вниз, Ра тримає символ (ієрогліф) життя - Анх.

Стопи Ра розставлені.

Сумісний малюнок Ра з матрицею Всесвіту. Результат такого поєднання показаний на малюнку 4.

Відзначимо ряд істотних деталей на малюнку 4. В колі на голові Ра, поверх якого «лежить змія кобра», практично повністю поміщаються два «Священних Тетрактіс». Тетрактіс виділені подвійними лініями, а зона їх розташування в матриці в місці переходу від Верхнього до Нижнього світу позначена вертикального дугового дужкою - 1. Один, повернений вершиною вниз, з Верхнього Світу і інший, повернений вершиною вгору, з Нижнього Світу. Сучасні єгиптологи вважають, що на голові Ра у вигляді кола зображено сонце. Однак, дивлячись на малюнок 4., ми бачимо, що коло на Голові Ра розташовується в області двох священних Тетрактіс. Таке призначення кола на малюнку Ра - показати область переходу між Верхнім і Нижнім світом матриці. До речі по аналогії з матрицею світобудови єгиптяни розбили свою країну на дві основні території, які називали Верхній і Нижній Єгипет.

Це положення сонця по єгипетським уявленням ми побачимо на малюнку божественної Нут, яка «ковтає» вечірнє сонце і «випускає» з себе ранкове сонце. Цей малюнок описаний в моїй книзі «Невідомий Єгипет». Воно розташоване в Нижньому світі матриці, а не на переході світів. Значить у Ра над головою не сонце, а просто коло!

Мал Мал. 4. На нашому малюнку зображення Ра, поєднане з «енергетичної матрицею світобудови». Цей малюнок з далекого минулого несподівано так добре вписався в матрицю, що я спочатку надаю читачеві можливість помилуватися їм як картиною. Такі малюнки я став називати «узагальненими ієрогліфами». Вони могли використовуватися жерцями Єгипту для швидкого опису множинних статусів «матриці».

У колі на голові Ра, поверх якого «лежить змія кобра», практично повністю поміщаються два «Священних Тетрактіс». Тетрактіс виділені подвійними лініями, а зона їх розташування в матриці в місці переходу від Верхнього до Нижнього світу позначена вертикального дугового дужкою - 1. Один, повернений вершиною вниз, з Верхнього Світу і інший, повернений вершиною вгору, з Нижнього Світу.

Цифрою 2 в колі показана лінія, яка проходить від головної частини палиці Ра до вершини піраміди Нижнього світу.

Цифрою 3 відзначений 5-ий рівень Нижнього світу, на одну з позицій якого точно потрапив очей Ра і частина обводу головного убору Ра.

Цифрою 4 відзначений 9-ий рівень Нижнього світу, на який ліг нижній край головного убору Ра.

Цифрою 5 позначений 13-ий рівень Нижнього світу, на який потрапив центр вузла на поясі Ра. Дугового дужкою 5 позначений діапазон матриці Нижнього світу від 12-го до 15-го рівнів, в якому розташовуються пояс Ра і підстава вузла на його поясі.

Цифрою 6 показаний 15-ий рівень матриці Нижнього світу, на початку якого посох Ра «входить» в пірамідальну матрицю Нижнього світу.

Цифрою 7 позначений 17-ий рівень Нижнього світу, який совместился з нижнім краєм одягу Ра.

Цифрою 8 і 9 позначений 23-ий рівень Нижнього світу, на якому відповідно совместился з позицією матриці кінець специфічної частини одягу Ра і роздвоєний кінець палиці Ра.

Стопи Ра стоять на 24 рівні матриці в Нижньому світі - або в «Нижньому Єгипті».

Сам по собі малюнок 4., який об'єднав через тисячоліття малюнок Ра і «енергетичну матрицю світобудови» - відкриття, що має дуже далекі наслідки в плані пізнання «невідомого» нам світу. Наприклад, один погляд на цей малюнок знімає з стародавньої єгипетської культури клеймо «язичництва». Ось вам дорогий читачу і нібито обманщики жерці, дурманні народу «голову» богами з головами різних птахів і тварин! Жерці були великими розумниками і за сьогоднішніми мірками їх можна назвати вченими, які зберігали науку про Божественне Всесвіті, а для її опису використовували такі своєрідні рисункові символи, які ми називаємо ієрогліфи. У міру розповіді про наших дослідженнях ми будемо все більше переконуватися в правильності такої точки зору. Ми побачимо, що спадщина стародавньої єгипетської культури - це наука про Божественне Всесвіті, а її творці і хранителі - жерці - вчені, які блискуче використовували символічний і міфологічний метод передачі знань для майбутніх поколінь.

Але на цьому стаття не закінчується. Розглянемо посох, який тримає в лівій руці Божественний Ра. Якщо тіло Ра вписується в матрицю, то верхня частина палиці виходить за кордон пірамідальної матриці. Я припустив, що вертикальне древко палиці, розділене горизонтальними лініями за рівнями пірамідальної матриці, виступає в ролі мірної «лінійки» для вказівки на геометричну форму інших об'єктів, наприклад, на нахил зовнішньої сторони піраміди фараона Кхуфу (Хеопса) в Гізі в Єгипті. На малюнку 5. показаний вид перетину піраміди Хеопса (Кхуфу) по Вайсу [5] .

Мал Мал. 5. Перетин піраміди Хеопса (Кхуфу) в Гізі. За Вайсу.

Далі, як показано на малюнку 6, я почав проводити похилі промені через точку вершини Нижнього світу і місця перетину горизонтальних ліній, що відповідають різним рівням в матриці світобудови з держаком палиці Ра. Виявилося, що кут нахилу променя (на малюнку - показаний стрілкою С) проведеного через місце перетину продовження горизонтальної лінії, що відповідає 9-ому рівня матриці (на малюнку - стрілка В3) з вертикаллю палиці (на малюнку - стрілка А) - в межах точності малюнка в дійсності відповідає куту нахилу зовнішньої сторони піраміди Хеопса.

Мал Мал. 6. На малюнку праворуч показані промені, проведені через місце перетину вертикалі А і горизонталей В1, В2, В3 (дугова дужка 2). Виявилося, що промінь С, збігається за кутом нахилу з похилою стороною перетину піраміди Хеопса (Кхуфу) в Гізі. Луч З проведений через вершину матриці Нижнього світу і місце перетину горизонталі по 9-ому рівня матриці (стрілка В3) і вертикалі (стрілка А) проходить через держак палиці Ра.

Роздвоєне підставу палиці, як видно з малюнка 6, досягає 23 рівня Нижнього світу. Точно також і нижня частина малюнка піраміди Хеопса також дорівнює по довжині 23-му позиціях і відповідно - 23 рівню матриці (мірні винесення позицій показані білими кружечками). Саме підставу малюнка перетину піраміди Хеопса, поєдналося з 14 рівнем матриці Нижнього світу.

Відзначимо ще одну особливість, яку видно на рис. 6. Нижній обріз головного убору Ра совместился з 9-м рівнем матриці Нижнього світу також як і стрілка - В3, що можна розглядати як ще одну вказівку на значимість цього рівня.

На малюнку 7. показано перетин піраміди Хеопса (Кхуфу) в Гізі (За Вайсу), поєднане з матрицею Нижнього світу. З малюнка видно хороше поєднання основних елементів перетину піраміди Хеопса з матрицею Нижнього світу.

Мал Мал. 7. На малюнку показано перетин піраміди Хеопса (Кхуфу) в Гізі (За Вайсу), поєднане з матрицею Нижнього світу. З малюнка видно хороше поєднання основних елементів перетину піраміди Хеопса з матрицею Нижнього світу. Верхівка розвантажувальних плит над камерою Царя - поєдналася з однією з позицій 7-го рівня матриці. Підстава камери Царя - поєдналося з 10-м рівнем. Підстава камери Цариці - з 12 рівнем. Кінець похилого входу в піраміду доходить до 17-го рівня і переходить в нижній недобудований горизонт уздовж 17-го рівня матриці. Інші деталі суміщення видно на малюнку. Фактично на малюнку ми бачимо вихідний план в «енергетичної матриці світобудови», за яким стародавніми єгиптянами був розроблений будівельний план і пропорції внутрішнього устрою власне самої великої піраміди Хеопса.

Отже, фактично на малюнку 7. в «енергетичної матриці світобудови» ми бачимо вихідний план, за яким стародавніми єгиптянами був розроблений будівельний план і пропорції внутрішнього устрою власне самої великої піраміди Хеопса.

На малюнку 8. для кращої видимості показаний окремо результат поєднання перетину піраміди Хеопса (по Вайсу) в Гізі з «енергетичної матрицею світобудови».

Мал Мал. 8. На малюнку для кращої видимості показаний окремо результат поєднання перетину піраміди Хеопса (по Вайсу) в Гізі з «енергетичної матрицею світобудови». Всі основні елементи перетину піраміди Хеопса розташувалися в Нижньому світі матриці світобудови. Вершина зводу над «Коли камеру царя» поєдналася з третьої позицією зліва на 7-му рівні, підстава «Камери царя» з саркофагом поєдналося з аж 10-им рівнем. Підстава «Камери цариці» - з 12-им рівнем, основа піраміди - з 14-му рівнем. Прохід до галереї - з 13-им рівнем, прохід до «Нижнього горизонту» в скельній основі піраміди - з 14-м рівнем, а сам «Нижній горизонт» совместился з 17-м рівнем Нижнього світу матриці. Інші елементи суміщення плану перетину піраміди з матрицею світобудови добре видно на малюнку. Кути нахилу бічної сторони піраміди Хуфу і піраміди матриці явно різняться. Права сторона перетину піраміди Хуфу спрямована на північ, а ліва сторона - на південь.

Назви основних елементів внутрішньої архітектури піраміди - Камера Царя, Камера Цариці і т.д. взяті мною з роботи [6] .

Більш детальний розгляд ще одного відкриття - таємниці, знайденого нами, вихідного плану піраміди Хеопса і його зв'язку з матрицею світобудови залишимо на майбутнє. Тут лише зазначимо, що в черговий раз ми стикаємося з тим фактом, що переважна кількість стародавніх єгипетських артефактів, включаючи рисунки божеств, піраміди і їх плани, священні ієрогліфічні записи - постають перед нами у вигляді окремих ділянок єдиної картини цілісного знання стародавніх про пристрій і особливості «енергетичної матриці світобудови». Опису цього світу і його таємниць були присвячені зусилля єгипетських вчених - жерців. Ймовірно, цей невидимий світ за їхніми уявленнями і був головним для існування і підтримання миру видимого.

На закінчення розглянемо ієрогліфічну запис назви Великої піраміди Хеопса в матрицю, наведене в перекладі книги Е.А.У.Баджа [7] :

«Це найбільша з трьох пірамід в Гізі була побудована фараоном Хуфу, або Хеопсом, другим фараоном IV династії в 3733 р.до н.е., який назвав її Хут (Tchehuti te mer her). Його ім'я було виявлено написаним червоними чорнилами на кам'яних блоках усередині піраміди ».

На малюнку 9. показано це ієрогліфічне Назва, записане в матрицю. Ключем для суміщення з матрицею був останній ієрогліф - Хер - Хр (Her) у вигляді піраміди. Деталі запису добре видно на малюнку. Цифрою 1 - показані вершини піраміди Верхнього світу, цифрами 2 - вершини піраміди Нижнього світу. Запис починається з 8-го рівня Верхнього світу і закінчується описом вершини піраміди і 4-го рівня Нижнього світу у вигляді Священного Тетрактіс.

Мал Мал. 9. На малюнку показано ієрогліфічне Назва піраміди Хут (Tchehuti te mer her), записане в матрицю. Ключем для суміщення з матрицею був останній ієрогліф - Хер (Her) у вигляді піраміди. Деталі запису добре видно на малюнку. Цифрою 1 - показані вершини піраміди Верхнього світу, цифрами 2 - вершини піраміди Нижнього світу. Запис починається з 8-го рівня Верхнього світу і закінчується вершини піраміди і 4-го рівня Нижнього світу у вигляді Священного Тетрактіс.

Таким чином, хоча сама піраміда Хуфу розташовується в просторі Нижнього світу матриці, проте її статуси або зв'язку сходять до 8-го рівня Верхнього світу.

Зробимо ще одне маленьке доповнення щодо зіставлення метричних і давньоєгипетських мір довжини і рівнів матриці Світобудови на малюнку 8, де показано поєднання плану перетину піраміди Хуфу з матрицею.

За даними роботи [8] - «на вершині піраміди, яка в даний час відсутня, бічна сторона зруйнованої площадки - 9 метрів, а до вершини не вистачає близько 10 метрів. У самому центрі майданчика коштує жердина, кінець якого знаходиться на початковій висоті піраміди 146,6 метра ».

На сайті в Інтернеті адресу - Kemet.ru я знайшов посилання на словник [9] Віталія Дмитровича Гладко, в якому наводяться дані про древні заходи довжини, зокрема, такі:

Єгипетська система Найдавніша:

Хутро (лікоть) = 7 шеспам = 52,3 см.

Шесп (долоню) = 4 тебам = 7,47 см.

ТЕБ (палець) = 1,87 см.

В цьому випадку висота великої піраміди в ліктях буде дорівнювати - 146,6 м / 0,523 м = 280,30592 ліктів або 280,31 ліктів.

Єгипетська система (з 5 по 1 ст. Включно до н.е.):

Ксилон = 3 ліктів царським = 1,57 м.

Локоть царський = 1 1/6 ліктя малого = 1 1/5 Пігон = 52,35 см.

Локоть малий = 44,83 см.

В цьому випадку висота великої піраміди в царських ліктях буде дорівнювати -

146,6 м / 0,5235 м = 280,0382 царських ліктів або 280,04 царських ліктів.

Або в малих ліктях:

146,6 м / 0,4483 м = 327,01316 малих ліктів або 327,013 малих ліктів.

Як довідки - л окоту [10] - (близько 455 мм), старозавітний лікоть дорівнював відстані від ліктя руки до кінчика середнього пальця. Довгий лікоть був довше звичайного на долоню і дорівнював приблизно 520 мм. Новозавітний лікоть - близько 550 мм. 6 ліктів становили довжину = 1 тростину - 3,3 м.

З розглянутих вище прикладів видно, що первісна висота великої піраміди Хуфу від скельної основи до вершини дорівнювала в межах помилки - 280 царським ліктів. В цьому випадку при висоті піраміди на малюнку 4.13. рівному 14-й рівнями відстані між двома суміжними рівнями матриці Всесвіту за подобою буде відповідати величина - 280 царських ліктів / 13 відрізків = 21,54 царських ліктів. Або 327,013 малих ліктів / 13 відрізків - 25,16 малих ліктів, і відповідно - 25,16 малих ліктів х 0,4483 м = 11,28 метрів. Тобто через кожні 11, 28 метра від основи піраміди проходить певний рівень матриці!

Істотно звернути Рамус на ще один факт. Під підставою піраміди в скельній Основі прорубуванню похилий тунель, Який закінчується недобудований горизонтом. Цей горизонт на малюнку 8 совместился з 17-м рівнем матриці Всесвіту Нижнього світу. Сучасні єгіптологі и Археологи не могут поясніті призначення цього недобудований горизонту, такоже як и призначення Всього внутрішнього обладнання приміщень в піраміді Хеопса. Однако таке Пояснення тепер можна дати, ВРАХОВУЮЧИ, что початковий план піраміди Хеопса будувався по матриці Всесвіту. Це добре видно з аналізу результатів суміщення перетину піраміди з матрицею. Фактично схема плану піраміди і внутрішніх приміщень подібна плану матриці Всесвіту або «енергетичної матриці світобудови». З цього можна зробити висновок, що початковий план піраміди Хеопса за подобою відображає реальну енергетичну конфігурацію матриці Всесвіту. А це з усією очевидністю свідчить про те, що піраміда Хеопса - це «енергетичне Пристрій», що зв'язує «світ Невидимого світу» з «миром Відомого світла»! Запис єгипетських ієрогліфів на малюнку 9, початок якої в Верхньому світі матриці, а закінчення на вершині піраміди Нижнього світу, також є підтвердженням зв'язку «Пристрої» в світі «Відомого світла» з миром «Невидимого світу». Таємниця особливостей процесу енергетичного взаємодії поки залишається нам невідомою. Однак все вказівки на існування такої взаємодії у нас є. У подальших публікаціях я приведу ряд фактів, що підтверджують наш висновок і проливають світло на особливості процесу взаємодії, зазначених вище, світів.

Так ми «прочитали» послання з далекого минулого Єгипту, в якому Божественний Амон - Ра відкрив таємницю вихідного плану приміщень в піраміді Хеопса!

Більш детальну інформацію про матриці Всесвіту можна отріматі, познайомівшісь зі статтей на сайті в розділі «Египтология» - Таємні знання єгіпетськіх жерців про матрицю Всесвіту. Частина перша. Піфагор, Тетрактис и бог Птах и Таємні знання єгіпетськіх жерців про матрицю Всесвіту. Частина друга. номи Єгіпту .

Пишіть нам Ваші Відгуки та обов'язково вказ адресою Вашої Електронної пошта. На сайті адресою Вашої пошта НЕ публікується. Нам цікава ваша думка по суті статей, Які публікуються на сайті.

Ви можете помочь розвитку нашого проекту, натіснувші в правому верхньому кутку головної Сторінки сайту клавішу «Пожертвуваті» або перерахуваті за вашим Бажанов кошти з будь-которого терміналу на наш рахунок - Яндекс Гроші - 410011416569382

© Арушанов Сергій Зармаіловіч. 2010 р

[1] Тут наводиться перероблений і доповнений матеріал з четвертого розділу першої книги «Невідомий Єгипет». (Прим. Ред.).

[2] EA Wallis Budge, The Mummy, Handbook of Egyptian Funerary Archaeology, second edition, revised & greatly enlarged, Dover Publications, INC., New York, p. 357.

[3] У статті на сайті «Казка Пушкіна А.С. «Про царя Салтана» - це алегорія, побудована на основі матриці Всесвіту », образ золотого ланцюжка виступав в ролі« змія ». «... ось що диво: у моря лукомор'я стоїть дуб (образ світового дерева - матриці світобудови), а на тому дубу золоті ланцюги, і з тих ланцюгах ходить кіт: вгору йде - казки каже, вниз йде - пісні співає».

[4] Змій - E. Naville. Todtenduch, табл. LVII.

[5] Vyse, «Piramids of Gizeh», vol. 1, p.2.

[6] Роберт Бьювел, Едріан Джілберт, Секрети пірамід, Сузір'я Оріона і фараони Єгипту, Москва, Видавництво «Віче», 1997 (переклад з англійської: Robert Bauval and Adrian Gilbert, The Orion Mystery, Unlocking the Secrets of Pyramids).

[7] Е.А.У. Бадж, Мумія, матеріали археологічних досліджень Єгипетських гробниць. Переклад з англійської С.В. Архипової, М., «Алетейа», 2001 р, с. 332.

[8] Г. Хенкок, «Сліди богів», в пошуках витоків стародавніх цивілізацій, М., Видавництво «Віче», 1997 р (Fingerprints of the Gods, A Quest for the Beginning and the End, GRAHAM HANCOCK, Heinemann, London, 1995. ).

[9] В. Д. Гладкий "Стародавній Світ» Том 2. Словник заснований на виписці довідкових даних з енциклопедичного словника «Стародавній світ» - багаторічної праці відомого письменника Віталія Дмитровича Гладко, автора багатьох книг, в тому числі і історичних романів. Але цим роль словника не обмежується, подальша його доля, це постійне поповнення даними з різних джерел.

[10] Біблійна Енциклопедія. Переклад російською мовою. 1995 р с. 240, Російське Біблійне товариство. Text copyright © 1989. Original edition published in English under the title "Encyclopedia of the Bible" by Lion Publishing, Oxford, England, followed by "Copyright © 1989 Lion Publishing.

Що ж послужило підставою для настільки інтригуючого назви статті ?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация