Аналіз вірша Єсеніна Ось воно дурне щастя

  1. Картинка до вірша Ось воно дурне щастя

Єсенін ніколи не думав, що він стане відомим письменником, якого вивчають в школах до сьогоднішнього дня. Йому подобалося описувати все, що він бачить. У кожен свій твір він вкладав душу і любов до рідного краю. До переїзду в Москву письменник жив в селі Константиново і вважав цей час для себе безтурботним. Єсеніну не подобалося жити в задушливій Москві, і він все частіше повертався до своїх спогадів дитинства та юності.

У вірші Єсенін пише про те, що захід в селі так само прекрасний як два лебеді. У своєму вірші Єсенін пише про те душевний спокій, яке відчував у рідному краю. Кожен будинок в селі був для нього особливим, він знав усіх в ній. Сергій Олександрович міг описати кожен камінчик, кожну стежку в Константиново і йому це подобалося. Повертаючись до минулого він, занурюючись у спогади, намагається описати як можна більше красот Росії.

Єсенін описує сад і калину, у якій дівчина співає пісню. У момент опису як ніби все завмерло і поет пише, що поля оповиті ковдрою з вечірнього приємного холодку, який не заважає, а навіть допомагає письменникові. У рядках вірша відчувається романтика юних років Єсеніна, коли була перша закоханість і відносини. Дівчина скромна і дуже красива. Єсеніну подобається згадувати все це, він насолоджується кожною дрібницею написаного вірша. Берези, які схилили свої віти в ставок, ніби заглядають в нього, немов у дзеркало, щоб помилуватися своєю красою.

Сергій Олександрович каже, що його дурне щастя полягає в його молоді роки, адже тоді Єсенін був по-справжньому щасливий як ніколи більше.

За планом

Картинка до вірша Ось воно дурне щастя

Єсенін ніколи не думав, що він стане відомим письменником, якого вивчають в школах до сьогоднішнього дня

Популярні теми аналізів

  • Аналіз вірша Баратинського Визнання

    Наскільки б не була сильна любов, для неї потрібна присутність коханої людини поруч з тобою. Коли він або вона поруч, почуття живе. Ти бачиш того, хто тобі небайдужий, і тобі приємно на душі. Але тривала розлука може знищити почуття.

  • Аналіз вірша Буніна Няня

    Іван Олексійович Бунін почав доросле життя досить таки рано. Вже у віці сімнадцяти років він покинув рідний дім, відправившись в самостійний шлях. Таким чином він хотів показати не тільки своє право на особисті погляди,

  • Аналіз вірша Цвєтаєвої Красною пензлем горобина запалилася

    У своїх віршах велика поетеса минулого століття Марина Цвєтаєва намагалася передати свої відчуття і роздуми, які опановували її в певний час, але все ж одним з важливих для неї символів є горобина - яскрава ягода,

  • Аналіз вірша Гіппіус Павуки

    Павук - ідеальний хижак. Він не виходить на полювання, але жертва сама приходить в його павутину. Павук ненаситний, але може довго голодувати. Його майже ніхто не їсть, але він може з'їсти будь-яка комаха, а якщо павук досить великий, то і птицю.

  • Аналіз вірша Маяковського Вам

    Росія стояла на порозі великих випробувань, починалася Перша світова війна. Буквально ніхто не залишився байдужим до тяжкості, приготованим долею. У 1915 році російська армія взяла удар на себе, забезпечивши своїм союзникам невелику

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация