Анастасія Волочкова порадила священикам більше молитися і не лізти в балет

Російська балерина Анастасія Волочкова, недавно стала на бік Алли Пугачової , На цей раз вирішила захистити балет. Після того як Тихоном, митрополитом Новосибірським і Бердський балет "Лускунчик" був названий "окультних", зірка не витримала і висловила своє "фе" священнослужителю, передає Joinfo.ua.

Вчора, 12 січня, в інтерв'ю з радіостанцією "Говорить Москва" Волочкова заявила, що "щось не так зі священнослужителем". Балерина здивувалася тому, що священик назвав класичний балет "окультних". Балет, який написав великий композитор Петро Чайковський. Балет, який поставили в кращому вигляді. Такий балет, на думку зірки, не можна назвати ніяк не інакше, як "святий".

Також балерина розповіла, що саме ця постановка була її першим спектаклем, який вона бачила в дитинстві, і завдяки якому у неї з'явилося бажання стати балериною. Анастасія Волочкова заявила, що нехай краще діти дивляться балет, а не якийсь "отстой", який нам показують в телевізорі.

Відносно священнослужителів, то їм зірка порадила не лізти в світське життя, а тим більше мистецтво, і просто більше молитися.

В цей же час Новосибірська митрополія Російської Православної церкви спробувала дати пояснення словами митрополита Тихона, щодо його висловлювання про "Лускунчика", який увійшов в оперу Іраїди Сальниковой "Різдво".

На сайті митрополії процитували статтю доктора філологічних наук Світлани Адоньева, яка є професором Пітерського державного університету.

"Про сюжет" Лускунчика "говориться в ряді історичних досліджень, зокрема, в статті" Радянська ялинка: генезис сучасного ритуалу ", - написано на сайті митрополії.

Далі була приведена цитата зі статті Адоньева: "Входження в святковий російський побут ялинкового розваги відбувається одночасно з творенням письменниками-романтиками способу містичної Російської обрядової старовини. Різдвяна ялинка - одне з таких ідеологічних новоутворень: вона стає елементом святкового побуту" освіченого "російського читача, в 20-30-і роки дізнався про "принади" Російської національної традиції з передової німецької романтичної літератури, - пише професор Світлана Адоньева, - Відзначимо, що найбільш відом вим "звичаєм" такий неостаріни стає "викликання судженого", спіритичний сеанс. В середині XIX століття демоном святочного спіритичного очікування, завдяки романтикам, стає суджений ряджений ( "Лускунчик", принц, перевертень) ".

Журналіст ДжоІнфо Анна Аш нагадує, що зовсім недавно стало відомо, що на сцені стала блищати дочка Анастасії Волочкової - Аріадна. Дівчинка не пішла по маминих стопах, проте все одно має намір стати знаменитою. Талант 11-річну дитину проявився в співі, а також в викладанні фотографій з дорогими подарунками, також як і її мама.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация