Англійський стиль в інтер'єрі: особливість і строгість

  1. Основа інтер'єру будинку в англійському стилі
  2. Особливості англійського стилю в інтер'єрі
  3. Інтер'єр будинку в англійському стилі: особливості оформлення кімнат
  4. Передпокій
  5. вітальня
  6. Дитяча
  7. спальня
  8. Ванна кімната
  9. кухня

Англійський стиль в інтер'єрі без пихатої розкоші підтверджує високий статус власника квартири / будинку, при цьому створює унікальну атмосферу спокою і затишку. Оформлене в британському стилі житло - яскравий приклад родового «гнізда». М'які дивани та об'ємні крісла, багато дерева і дорогих тканин, стіни з картинами і сімейними фото - все це вражає гармонійним поєднанням консерватизму і функціональності.

Англійський стиль в інтер'єрі

Прийнято вважати, що англійський інтер'єр вимагає великого простору. Звичайно, в заміському будинку можна втілити принципи такого стилю з усією широтою і розмахом: окрема бібліотека, що приковує погляди сходи і т. Д. Звичайні англійська квартири на кшталт радянським «хрущовок». Недолік простору легко заповнити за допомогою спеціальних дизайнерських прийомів. При цьому квартира не буде захаращена меблями. Кожна функціональна зона виділена, а інтер'єр кімнат створює враження цілісності і гармонії.

Основа інтер'єру будинку в англійському стилі

Основа інтер'єру будинку в англійському стилі

Класичний англійський стиль в інтер'єрі є злиттям стриманого георгоріанского стилю і багатого вікторіанського оздоблення. Змішання класицизму і колоніальних традицій породило бездоганно затишний інтер'єр для аристократа, справжнього джентльмена і цінителя камерної класики. Основні «ознаки» англійського дизайну:

  • Камін - обов'язковий атрибут британської вітальні. Хоча сучасні опалювальні системи повністю виконують функцію обігріву житла, ні одна з них не може передати душевність і відчуття затишку. Для квартир найбільш підходять електрокаміни: вони не пожежонебезпечні, створюють ефект об'ємного полум'я. Високий камін, оформлений каменем або деревом, - це острівець розслаблення і спокою в бурхливому навколишній світ.
  • «Ушастое» крісло ( «wing chair», дідове, крилатий, вольтерівське) - спочатку призначалася для посиденьок біля каміна, при цьому захищало від протягів і іскор. Бажають привнести в свій інтер'єр нотки новизни, можуть замінити класику на більш сучасне крісло-яйце з високою ушастой спинкою.
  • Книжкові шафи - зазвичай займають всю стіну від стелі до підлоги. Розташовані в вітальні, робочому кабінеті або окремої бібліотеці. Ретельно підібрані збірники та колекції томів часто є предметом гордості власника бібліотеки.
  • Диван Честерфілд - легендарна, легко впізнавана модель: спинка і підлокітники розташовані на одному рівні, натуральна шкіра або гобелен з квітковим принтом, подушки в якості яскравого акценту. Ромбовидна «каретная» стяжка на спинці і широкі підлокітники у формі завитків вказують на приналежність господаря до вищого суспільства. Диван Честер дозволяє без напруги довго сидіти в аристократичній позі з випрямленою спиною. Сучасні виробники пропонують бюджетні надувні моделі.
  • Велика кількість фото та ніш - стіни в англійському інтер'єрі є лише фоном для декорування. Картини, сімейні фото, дрібні штучки (порцеляновий посуд, екзотичні статуетки, вазочки) відображають індивідуальність господарів.
  • Британська сходи - контрастна за кольором (білі проміжки і дерев'яні східці) - невід'ємна частина інтер'єру заміського будинку.

Радимо також ознайомитися зі статтею - « Що таке лонгслів? «.

Особливості англійського стилю в інтер'єрі

Лев Толстой говорив: «Щасливий той, хто щасливий у себе вдома». Перед вибором англійського стилю для оформлення свого житла, слід зануритися в специфічну атмосферу і відчути єднання з нею.

Дизайн інтер'єру в англійському стилі відрізняють наступні стилістичні прийоми:

  • спокійні кольори

Різні відтінки коричневого, теракотовий, білий, зелений, приглушений червоний, синій. Золото, кричуще про багатство, скромно присутня лише в обробці елементів меблів.

  • розсіяне світло

Поряд з основним джерелом світла, зазвичай це кілька помпезна люстра, в англійському інтер'єрі безліч другорядних джерел світла. Торшери та настінні світильники органічно вписуються в загальну картину.

  • Натуральна, статусна обробка

Дерево коштовних порід (паркет «ялинкою», дерев'яні віконні рами, стельові балки), камінь (граніт, мармур), шкіра. Відмінною особливістю англійського стилю в інтер'єрі є велика кількість текстилю з непомітним квіткових принтом, в шотландську клітку або смужку.

  • класичні меблі

Масивні м'які дивани і крісла з великою кількістю подушок, шафи з різьбленим декором, безліч полиць для посуду і невеликих штучок, що зберігають пам'ять про приємні моменти.

Радимо також ознайомитися зі статтею - « Вибір шуби з норки «.

Інтер'єр будинку в англійському стилі: особливості оформлення кімнат

Всі кімнати британського будинку створюють єдину атмосферу витриманого аристократизму і елегантності. Класика англійського стилю передбачає відсутність технологічних новинок. Час диктує свої правила, і дизайнери органічно виписують сучасну техніку в класичну обстановку: телевізори «ховаються» за панелями, кухонна техніка підтримує старомодний стиль.

Передпокій

Передпокій

Картина на стіні, кована підставка для парасольок, м'який диванчик задають настрій всьому будинку. Двері в сусідні кімнати зазвичай драпіруються важкими портьєрами.

вітальня

вітальня

  • Світлий стеля (білий або кольору слонової кістки), прикрашений стельовими плінтусами, ліпниною (в великих приміщеннях і при високих стелях) і притягає увагу, хитромудрої люстрою.
  • Нижня частина стін декорується деревом, верхня частина - світліша. Шпалери монохромні або з романтичним рослинним орнаментом (спадщина дизайнера Вільяма Морріса) гармоніюють з текстилем на вікнах і оббивкою меблів. Британська класика - щільний бавовна з квітковим принтом (чінс). Для збільшення висоти приміщення доцільно використовувати шпалери з вертикальними смужками.
  • Натуральний килим з хитромудрими візерунками і ознаками зносу на дерев'яній підлозі. Чим старше виріб, тим воно цінніше.
  • Диван і крісла займають центральну частину кімнати і є головним акцентом вітальні.
  • Торшери, канделябри, дзеркала в масивних рамках і дерев'яні меблі (старовинна скриня, журнальний столик з різьбленими ніжками).
  • Дзеркальний принцип декорування - чим дорожче картина, тим менше «кричущою» повинна бути її рамка.
  • Маса штучок на полицях, що затримують увагу гостей. Якийсь порядок серед безлічі аксесуарів все-таки проглядається.

«Британський дизайн не терпить синтетики, пластика і яскравого освітлення. Багато натуральної тканини і дерева, м'яке світло бра і настільних ламп - головні особливості англійського стилю в інтер'єрі ».

Дитяча

Дитяча

Відрізняється класицизмом і не загубить актуальність у міру дорослішання дитини. Непомітні шпалери, дерев'яні меблі, натуральний текстиль та унікальні аксесуари в класичному стилі - все це сприяє гармонійному розвитку дитини і з дитинства прищеплює смак до гарних, якісних речей.

спальня

спальня

  • Нейтральний загальний колір - світло-бежеві шпалери, світлий паркет / ламінат, оливкові штори. Яскравими акцентами будуть фіолетові або червоні подушки на тлі білого покривала.
  • Ліжко з високим дерев'яним узголів'ям або м'якою тканинною оббивкою.
  • Обов'язкові дерев'яні тумбочки в ретро-стилі, невисокі світильники, м'які пуфи і крісла.

Ванна кімната

Ванна кімната

Класичний англійський стиль в інтер'єрі ванної кімнати - масивна чавунна ванна на витончених ніжках, старомодний змішувач і нейтральні тони. Класичний варіант - чорно-біла плитка, дерев'яні панелі, шпалери з рослинним малюнком. Плитка, покладена по діагоналі збільшує простір. При обмеженості простору на душову кабіну встановлюються панелі з малюнками рослин і тварин.

кухня

кухня

  • Чітко виділені зони для приготування їжі і трапези.
  • Кухонні меблі зазвичай дерев'яна, в світлих тонах.
  • Британські акценти зроблять стельовий балки з дерева, відкритий шафка з красивим сервізом або ретро-баночками, масивна витяжка над плитою, бронзова фурнітура на ящиках і дверцятах.
  • Сучасна техніка захована в шафах.
  • Овальний або прямокутний обідній стіл з м'якими стільцями або дерев'яними табуретами.

Дизайн інтер'єру в англійському стилі - досить дороге задоволення. Атмосферу британського колоніалізму відтворюють ключові елементи - «крилатий» крісло, диван Честер, камін і т. Д. При цьому сучасні технології - легкі стельові балки під дерево, електричні каміни, ламінат, методики «старіння» меблів - дозволять скоротити фінансові витрати на ремонт. Не варто економити на дизайнера. Тільки професіонал зможе додати житлу істинно британський стиль і дотримати гармонію між розкішшю і стриманістю. Атмосферна класика колоніальної Британії варто зусиль: ваш будинок стане приємним притулком від суєти, надихне на зустрічі в колі сім'ї та дружні посиденьки за чаєм.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация