Анкета на закордонний паспорт нового зразка в 2019 році: завантажити бланк заяви

  1. Де отримати анкету
  2. Правила заповнення анкети-заяви
  3. Інструкція щодо заповнення анкети повнолітніми громадянами Росії
  4. Анкета для неповнолітніх 14-18 років
  5. Заповнення заяв на дітей молодше 14 років
  6. Додатки до заяви
  7. Додаток про зміну особистих даних
  8. Додаток про зміну місць роботи
  9. Збереження і порядок друку заповнених заяв
  10. Пройдіть соціологічне опитування!

Закордонний паспорт підтверджує особистість росіянина за кордоном і необхідний для виїзду в більшу частину іноземних держав. В даний час органи ГУВМ МВС Росії, який прийшов на зміну ФМС, видають закордонні паспорти двох зразків: старого, діючого п'ять років і нового, що містить біометричні дані і чинного 10 років. Для отримання будь-якого з них потрібно зібрати ряд документів, в тому числі заповнити заяву, та звернутися в ГУВМ. Поговоримо про те, як правильно оформити і подати заяву на закордонний паспорт нового зразка в 2019 році. Закордонний паспорт підтверджує особистість росіянина за кордоном і необхідний для виїзду в більшу частину іноземних держав

Способів звернутися до міграційних органів за закордонним паспортом кілька:

Вам знадобляться:

Дізнайтеся докладніше про те, як відбувається отримання закордонного паспорта .

Де отримати анкету

Де отримати анкету

Багато хто цікавиться, де взяти анкету на закордонний паспорт нового зразка. Можливі такі варіанти:

  • Надрукований на папері бланк заяви видадуть в найближчому територіальному відділенні ГУВМ МВС по вашому проханню. Цей варіант є одним з найпростіших, однак правка в анкеті заборонена і краще відразу взяти кілька примірників бланка. Заповнювати їх в будь-якому випадку доведеться за допомогою друкованих пристроїв.
  • Бланк можна скачати в інтернеті. Різних сервісів пропонують цю послугу безліч, але щоб уникнути помилок краще користуватися тільки державними сервісами. Анкета на закордонний паспорт на офіційному сайті ГУВМ МВС (ФМС) відсутня, але надана на. Документ ви скачаєте в форматі pdf. Щоб заповнити анкету, знадобиться програма Adobe Acrobat Reader, версія не нижче шостої. Відкривши електронний документ, ви зможете вносити в нього необхідні зміни, зберігати і роздруковувати анкету за потребою.
  • Можна заповнити анкету і безпосередньо на сайті держпослуги, тоді електронна форма заповнення заяви допоможе вам уникнути деяких поширених помилок. Але для боти безпосередньо на порталі необхідний зареєстрований робочий кабінет. Його оформлення займе кілька днів.

Правила заповнення анкети-заяви

Правила заповнення анкети-заяви

Правильно заповнити анкету на закордонний паспорт нового зразка нескладно. Слід тільки проявити максимальну увагу і пам'ятати, що правки неприпустимі.

Загальні правила такі:

  • Всі букви, які використовуються при внесенні відомостей до анкети, повинні бути великими. Рекомендується відразу включити функцію Caps Lock.
  • Якщо у вас були періоди, коли ви не працювали більш ніж місяць, їх слід вказати в заяві.
  • Потрібно виготовити 2 примірника анкети. Роздруковують її на одному аркуші паперу з обох сторін.
  • Наклеювати фотографії на анкету не потрібно.
  • Ставити підпис в анкеті обов'язково потрібно в присутності співробітника КОМ МВС, якому ви здаєте документи .

Нижче буде приведена докладна інструкція щодо заповнення анкети на закордонний паспорт нового зразка.

Інструкція щодо заповнення анкети повнолітніми громадянами Росії

Сам бланк заяви містить підказки про те, як його заповнювати. Проте помилки внаслідок різночитань нерідкі, тому наводимо рекомендації, які допоможуть заповнити анкету на біометричний закордонний паспорт:

  • П.І.Б. не відмінюються. Переписуємо з паспорта, наприклад: СИДОРОВ СИДОР СИДОРОВИЧ.
  • Пол вказують за допомогою позначки в потрібному пункті.
  • Відомості про дату народження вказуються в форматі: 01.01.1901.
  • Відомості про місце народження переписуємо з паспорта разом із зазначенням типу населеного пункту: ГОР. ВОЛОДИМИР.
  • Якщо ви не змінювали паспортні дані, не забудьте поставити позначку в квадратику «ні». Якщо такі зміни мали місце, вкажіть в анкеті тільки останній випадок. Вписуються були до змін дані і місце (наприклад, ЗАГС) в якому вони були офіційно зареєстровані.
  • Адреса місця проживання - це те, що написано в вашому паспорті у пресі про постійну прописку: перепишіть адресу і дату реєстрації звідти.
  • У графу «Адреса» вписуєте то місце, де реально живете, якщо воно відрізняється від прописки. Якщо ви там тимчасово зареєстровані, відзначте його як «місце перебування», якщо немає, то як «фактичне проживання».
  • У графі «телефон» вкажіть діючий номер. Працівники ГУВМ дійсно можуть спробувати зв'язатися з вами.
  • Графу «адреса електронної пошти» можна заповнити або пропустити - в залежності від вашого бажання.
  • Дані з паспорта громадянина РФ переписуйте без помилок.
  • У пункті анкети про наявність допуску до секретів напишіть: «НІ», якщо ви ніколи не були до них допущені, і «ТАК» - в зворотному випадку. При позитивній відповіді слід вказати, яка у вас була форма допуску (наприклад Ф-1), організацію, яка оформила цей документ, і дату його оформлення. Не намагайтеся приховати ці відомості, їх в будь-якому випадку перевірять.
  • якщо ваше право на виїзд обмежена , Наприклад, ви підписали контракт або договір з подібними обмеженнями, напишіть у відповідній графі «ТАК» і вкажіть іншу сторону договору і рік, в якому він був укладений .. Якщо цих обмежень ви не маєте, напишіть «НІ».
  • У графу про виданих раніше закордонних документах вносяться відомості про останньому паспорті, незалежно від того, діє він ще чи ні. Якщо документ вами втрачено , Відомості про нього можна знайти у внутрішньому паспорті: штамп з цими даними варто на сторінці 18 або 19.
  • З 2013 року відомості про роботу підтверджувати документально не потрібно, але дані можуть перевірити. Тому вдумливо і акуратно внесіть в анкету усі фірми і компанії, в яких ви працювали останні 10 років. Анкета на оформлення закордонного паспорта на 10 років вимагає дотримати наступні правила:
  • Відрахувавши 10 років в зворотну сторону, визначаєте організацію і записуєте її, навіть якщо були прийняті в неї раніше.
  • Якщо ви одночасно працювали в декількох місцях, внести потрібно всім організаціям - в тому порядку, в якому ви в них влаштовувалися.
  • Якщо існують розриви трудового стажу понад місяць, слід вказати їх і написати «ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮВАВ».
  • Якщо всередині організації у вас змінювалися посади, вказати слід тільки останню.
  • Якщо організація змінювала адреси або найменування, внести потрібно останні - актуальні - відомості.
  • Адреси роботодавців можна вказувати як фактичні, так і юридичні. Обов'язково вказувати повну адресу, починаючи з області чи республіки в складі Росії.
  • Якщо в момент заповнення анкети ви працюєте, в графі з датами зайнятості вкажіть останню дату як «Н.В.». Це означає «по теперішній час».
  • Якщо ви звикли міняти місце роботи часто, місця в анкеті може не вистачити. Тоді слід використовувати спеціальний додаток форми 2а.

Бланк анкети для повнолітніх:

Завантажити (PDF, 507KB)

Зразок заповненої анкети:

Завантажити (PDF, 564KB)

Анкета для неповнолітніх 14-18 років

Для дітей і підлітків передбачені окремі бланки заяви на документи для закордонних поїздок: на одній стороні такої анкети вказані відомості про дитину, для якого складається акт. Друга сторона присвячена даними його батьків або призначених згідно із законом опікунів. Описувати місця навчання і роботи в цій заяві не потрібно.

Всі російські громадяни, які досягли віку 14 років, зобов'язані отримати паспорт. Анкети неповнолітніх старше цього віку відрізняються від дитячих тим, що на першу сторінку вносяться дані паспорта.

Досягли 14 років підлітки мають право підписувати анкету особисто. Загальні правила заповнення документа такі ж, як для дорослих громадян Росії.

Заповнення заяв на дітей молодше 14 років

Заява на видачу закордонного паспорта нового зразка на дітей до 14 років оформляють особи, згідно із законом відповідають за них. Це можуть бути опікуни або батьки. Замість даних, що містяться в паспорті дитини, використовуються відомості з його свідоцтва про народження. Підписують папір законні представники.

Сам документ і правила його заповнення такі ж, як і для підлітків старшого віку.

Бланк анкети для повнолітніх:

Завантажити (PDF, 432KB)

Зразок заповнення:

Завантажити (PDF, 478KB)

Додатки до заяви

При написанні заяви на видачу закордонного паспорта може з'явитися необхідність використовувати додатки - коли граф основної анкети не вистачило, щоб внести всі необхідні відомості.

Додаток про зміну особистих даних

Додаток 2 створено для тих, хто змінював прізвище або інші особисті дані більш ніж один раз. Основний бланк розрахований в основному на жінок, що змінили прізвище один раз при вступі в шлюб . Якщо ви міняли дані кілька разів, необхідно заповнити додаток 2.

Бланк програми:

Завантажити (PDF, 175KB)

Додаток про зміну місць роботи

Додаток 2а призначене для тих громадян, у кого не помістилися в основну анкету відомості про всі місцях роботи за останні 10 років.

Бланк програми:

Завантажити (PDF, 159KB)

Збереження і порядок друку заповнених заяв

Робота в Adobe Acrobat Reader дозволяє зберегти заяву на закордонний паспорт і вносити в нього надалі необхідні зміни. Це зручно, тому, що не всі документи можуть виявитися під рукою. Деякі відомості може знадобитися уточнити і перевірити. Коли ви отримаєте всі відсутні дані, ви зможете повернутися до заповнення анкети, в якій всі внесені раніше відомості збереглися.

Коли ви внесли всі потрібні дані і перевірили їх, можна роздрукувати анкету на закордонний паспорт нового зразка безкоштовно на будь-якому доступному вам принтері.

Пройдіть соціологічне опитування!

висновок

органи ГУВМ оформляють два види закордонних паспортів : Старі і нові - біометричні. Заяви на отримання різних типів документів оформляється на різних бланках.

Бланків заяв на отримання біометричного паспорта два: для громадян, які досягли віку 18 років, і для дітей молодшого віку.

В обох випадках документи повинні заповнюватися великими літерами і містити тільки правдиві відомості. Помилки та виправлення в анкеті неприпустимі.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация