Арес (Данило Аксьонов). Обговорення на LiveInternet

Анотація: Хитрим людям часто не щастить. Саме тому вони стають хитрими людьми. Герою цієї книги не пощастило глобально - він виявився в місці, де тільки походження і бойові навички відіграють роль. Його положення низько, тіло нетренованих, а він сам ... як і раніше хитрий. Адже ми пам'ятаємо, що йому не щастить.

Адже ми пам'ятаємо, що йому не щастить

Данило Аксьонов відомий мені ще по серії книг самозванець . Не можу сказати, що його творчість це вищий пілотаж, але десь поруч. Бракує зовсім трохи. В основному через те, що його герої якісь середнячки. Так, вони борються і б'ються, чогось досягають і т.д., але нічого понад те. Таке чтиво легко захоплює. Головне щоб і сам автор не захопився, тому що все стандартне швидко приїдається.

І так. Черговий попаденец. Стандартно гине в нашому світі і з волі бога Ареса потрапляє в тіло сина лісоруба іншого світу. Зрозуміло, що дві душі це багато, тому автор з легкістю привалив Рола, так звуть сина лісоруба, деревом. Тіло ще жваво, а душа зникло. Загалом, все випадково і закономірно одночасно. До слова, хто такий Арес?

Арес або Арей - в давньогрецькій міфології бог війни. Його атрибути: коли, палаючий факел, собаки, шуліка. Якщо грунтуватися на олімпійській міфології, то Арес син Зевса і Гери, був чоловіком (або коханим) богині Афродіти. Примітно, що протягом місячного року (13 місяців) він був заточений в мідної амфорі або в глиняному чані Алоади, поки його не визволив Гермес.

Примітно, що протягом місячного року (13 місяців) він був заточений в мідної амфорі або в глиняному чані Алоади, поки його не визволив Гермес

Останнє цікаво тим, що саме з амфори Ареса все і починається, інше для довідки. У книзі згадується і ще один відомий нам бог, а саме Локі.

Локі - в скандинавської міфології шкідливий бог, шахрай з асів, любитель міняти обличчя. Він починав з пустощів і витівок, але з часом став справжнім втіленням зла і прискорив Рагнарек, загибель богів і всього світу.

Правда в книзі йде про одне з місцевий богів, який впав у сплячку після якоїсь битви. Автор обізвав його Кеалем, як і ліки від виразкової хвороби шлунка і т.п. Взагалі ж я помітив, що для імен місцевих божеств і демонів видають себе за них, автор активно використовує різні назви ліків. Той же Зентелу - це протигельмінтний засіб. Забавно, так?

Є у мене ще й дві картинки з книги.

Є у мене ще й дві картинки з книги

Якщо не помиляюся це момент, коли ГГ проходить випробування на право стати воїном.

Якщо не помиляюся це момент, коли ГГ проходить випробування на право стати воїном

Тут же ГГ зі своїм слугою, переодягнувшись в одяг жерця вислизає з міста, де осквернив храм Зентелу.

Взагалі ж, у книзі «Арсен» зачіпається досить цікава і спірна ідея. Боги відрізняються від демонів тим, що йдуть до кінця, чого чекають і від людей, а також не можуть відмовитися від свого призначення. Ця масштабність, спроба зрозуміти, як мислять і чим живуть боги, роблять книгу дещо наївною. Загалом, нічого особливого, але цілком захоплююче і читабельно.

Оцінка: 9 з 10

Із серії Арес:

1. Арес
2. Герої вмирають двічі

До слова, хто такий Арес?
Забавно, так?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация