Арес - біографія, бог війни, образ і характер, Афродіта, фото - 24СМІ

  1. Історія персонажа Арес - бог, в якого вірили жителі Стародавньої Греції. Римляни називали його ...
  2. міфологія
  3. сім'я
  4. Цікаві факти

Історія персонажа

Арес - бог, в якого вірили жителі Стародавньої Греції. Римляни називали його Марсом . Покровитель війни і агресії, він неодноразово впливав на хід історії. Легендарний коханець і поборник чвар, він постає в цих ролях в міфології і в творах мистецтва, залишених предками.

Історія походження

Бог Війни (Арес)

Греки, не схильні до нерозсудливості і незапланованим боїв, любили Ареса менше інших богів. Палкий шанувальник бійок і смертоносних сутичок був не так сильно затребуваний в Греції. Римляни ж підносили йому хвалу і шанували трохи менше, ніж Юпітера, верховного бога. У міфології скіфів теж згадувався бог війни.

Арес був єдиним спільним сином Зевса і Гери . Міфи свідчать, що він виявився плодом чарівного сполучення. Гера завагітніла від дотику до чарівного рослині, яке наділяло дивом плодоношення навіть в складних випадках. Подробиці не описані в легенді.

Відомо, що в дитинстві Арес був змушений протистояти велетням-близнюкам Алоади. нащадки Посейдона , Вони погрожували пересунути гору Осса на Олімп і дістати до неба. У планах велетнів значилося і повалення Зевса. Будучи дітьми, вони скували Ареса і повантажили в бронзову ємність, де малюк перебував більше року. Визволителем дитини став Гермес , Довідалося ув'язненні Ареса від мачухи близнюків.

Гермес

Після повернення Ареса мати доручила його навчання Приапу. Першим досвідом, який набув бог війни, став танець. Наступним кроком у вихованні хлопчика стало знайомство з військовими премудростями.

міфологія

Бог Арес зі списом

Біографія Ареса описана в міфах стародавніх греків. Бог проживав на Олімпі і частенько з'являвся на публіці в супроводі Еніо або Еріду. Перша богиня з легкістю викликала лють суперників, а друга уособлювала собою чвари і ворожнечу. Атрибутами Ареса вважаються спис і палаючий факел. Йому часто супроводжують собаки або шуліка.

Арес славився застосуванням хитрощів в бою. Він не гребував підступними витівками і віроломством. В арсеналі божества - сила і суворість, здатність викликати страх і кровожерливість. Його характер відрізнявся непохитністю. Вольовий темперамент і стійкість героя не викликали поваги серед побратимів. Його не любили за схильність до агресивної шляхи вирішення проблем.

Давньогрецька міфологія рясніє оповідями про Аресі. Войовничий хитрун ставав учасником подій, в яких фігурували смерть і ворожнеча. Арес - справжній символ мужності й непохитності, але навіть такий серйозний противник стикався з персонажами, які могли дати відсіч.

Арес (арт)

Будучи покровителем битв, бог часто ставив під загрозу власне життя. Подібно до інших жителям Олімпу, він мав безсмертям, але поранення не оминали його стороною. Під час Троянської війни Діомед поранив Ареса за допомогою Афіни Паллади . Геракл наносив богу каліцтва в битві за Пілос і в сутичці проти сина Ареса, Кикна.

Складно уявити легенди про битви і війнах без згадки їх покровителя. Негативний персонаж, Арес проголошував принципи, що не заохочували добрі і порядні мешканці Олімпу.

сім'я

Всупереч неприємною репутації, Арес користувався неймовірною популярністю у представниць прекрасної статі. Він славився привабливою зовнішністю і обдаровував любов'ю смертних жінок і богинь. Німфи і Ерін теж були в його списку любовних перемог. Арес був проти зв'язків з примусу, що виділяло його серед інших олімпійців. Пристрасний коханець залишив після себе 50 нащадків.

Романи бога були швидкоплинними. Єдиний зв'язок, що зберігалася довгі роки, існувала між ним і Афродітою , дружиною Гефеста . Арес не мав наміру обмежувати себе узами шлюбу, але його любов з Афродітою принесла світу сімох малюків. Ерот і Гармонія, Антерос і Фобос, Гімерос, Деймос і Пофос з'явилися на світло потай від законного чоловіка богині.

Афродіта і Арес

Гефест вирішив провчити коханців. Викував тонку бронзову мережу, він натягнув її над ліжком Афродіти. Арес, що завдавав візит обраниці, заплутався в мережі. Свідками зради стали все боги, покликані на суд Гефестом. Ображений рогоносець зажадав у Зевса повернення весільних підношень, але Громовержец відмовився.

Союз подружжя зберегли, а діти Ареса і Афродіти стали знаменитими персонажами міфів. Троє синів плавали за золотим руном. Дочка Ареса і Афродіти стала предводителькою амазонок. Її образ використовувала кінокомпанія «Марвел», знімаючи фільм « Диво жінка ». Своїх дітей бог любив і допомагав їм при можливості.

Цікаві факти

  • Афіну протиставляли Аресові, так як та ратувала за чесне суперництво. Арес ж вважав за краще брати противника хитрістю. Мудрість і справедливість були головними заповітами Афіни, тому вона постійно вступала в суперечку з опонентом. Вона і Арес постійно відстоювали власні переконання і боролися за місце на Олімпі. Стародавні греки більше любили богиню, тому що виступали проти злих намірів.
  • Ареса згадують і в дуеті з Артемідою . Богиня родючості, сімейного вогнища і цнотливості протегувала мисливцям. Кровожерливість богині виявлялася під час покарань, в ході яких вона використовувала стріли. Гнів Артеміди провокував всілякі біди і катаклізми. Жорстокість богині в поганому настрої можна порівняти з ненажерливістю, що проявляється Аресом.

Бог Арес в "Марвел"

  • Бог війни проник в серіали, комп'ютерні ігри та комікси, в яких йшлося про Зене - королеві воїнів і про дивовижні пригоди Геракла. У телесеріалах героя, названого так само, як давньогрецький бог війни, зіграв актор із Нової Зеландії Кевін Сміт .
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация