Астролог: народжені 29.03 спостережливі

Про спостережливості Овнів, народжених 29 березня, розповідає астропсіхоаналітік Соломон Соловйов в авторській рубриці "Формула небес" . Про   спостережливості   Овнів, народжених 29 березня, розповідає астропсіхоаналітік Соломон Соловйов в авторській рубриці   Формула небес

Серед своїх невгамовних побратимів, народжених під знаком Овна, особистості, народжені 29 березня, відрізняються стриманістю і спостережливістю. Зазвичай вони не несуться стрімголов попереду паровоза, як це властиво багатьом представникам знака Овна, вони уважно вивчають і сам паровоз, і його вагони і добре знають відміну купейного вагона від плацкартного. І тільки уважно вивчивши всі плюси і мінуси майбутнього руху, вони повільно відправляються в дорогу.

І якщо більшість Овнів - це вічні студенти, регулярно здають свої заліки та іспити строгому викладачеві під назвою життя, то Овни-спостерігачі, народжені 29 березня, відразу пишуть диплом, попередньо досконально вивчивши всі тонкощі і особливості життєвих перипетій.

Спостережливість Овнів, народжених 29 березня, дає дійсно чудові результати. італійський лікар Санторіо Санкторіус , Народжений сьогодні, більшу частину життя спостерігав за зміною маси тіла людини. До чого привели ці багаторічні спостереження - запитаєте ви? До банального винаходу, як тепер здасться, в XXI столітті. Але для початку XVII століття це було геніальне відкриття. Санкторіус винайшов ваги.

Як терплячий спостерігач, учений проводив все досліди на собі і таким чином зробив відкриття в сфері "обміну речовин" людини, людського дихання і "невидимого випаровування" з поверхні шкіри. "Невидимим випаровуванням" вчені Середньовіччя називали конденсат. І ці спостереження вчений перетворював в винаходу.

Так в руках геніального Овна Санкторіуса з'явився прилад для вимірювання сили пульсацій артерій, який ми сьогодні називаємо тонометр, а разом зі своїм другом великим вченим Середньовіччя Галілео Галілеєм вони знайшли одну з функцій ртуті і придумали перший ртутний термометр.

Німецький письменник середини XVIII століття Йоганн Музеус , Народжений сьогодні, також був надзвичайно допитливий і спостережливий у всіх сферах життя. Абсолютно по-овновскіх пройшли його молоді роки. Отримавши диплом вільної професії (в XVIII столітті була, виявляється, така професія - вільна), волелюбний Овен Музеус зайнявся богослов'ям. Але Овни-богослови з вільним дипломом - це, природно, особливе богослов'я, і ​​початківець пастор ні суворо дотримувався духовних цінностей. Проповідуючи парафіянам біблійні традиції, він брав участь в легковажних молодіжних забавах, любив пустотливі танці і доглядав за хорошими дівчатами. Словом, був такий веселий пастор-балагур, що категорично не приймалося католицькою церквою в ті часи.

І Формула небес визначила тоді його справжнє покликання. Музеус став збирати казки. І в цьому збиранні проявився його талант спостерігача в повній мірі. Скрупульозно і ретельно Музеус систематизував німецькі казки, збираючи їх по всіх селах Німеччини. І цим увійшов в історію. Його збірка "Народні казки німців" і до цього дня є енциклопедією для всіх, хто хоче вивчити традиції та культуру німецького етносу.

Як і лікар Музеус, який спостерігав за випарами людського тіла в XVIII столітті, спостерігав за випаровуванням і народжений сьогодні французький промисловець Ежен Шнайдер . Тема енергії пара і можливостей парових приладів займала всю його життя. І якщо спостереження Музеуса привели до створення термометра і ваг, то наглядова Шнайдер побудував свої паровоз і пароплав. У геніальних Овнів все просто: спостерігаєш уважно за можливостями чогось і отримуєш результат. Головне - робити все з любов'ю.

Пильне спостереження за паровозами і їх переміщеннями допомогло народженому сьогодні російському інженеру-будівельнику Михайлу Євдокимову-рокотовском побудувати кращі залізниці в Росії, а потім і в СРСР.

А наглядова Овен-фізіолог, народжений 29 березня, Олексій Філомафітський в молодості вивчав дихання птахів і згодом став одним з основоположників експериментальної фізіології в Росії, автором першого підручника з фізіології і видатних методик з переливання крові та наркозу. Ось до таких результатів приводять часом спостереження за птахами.

Як правило, ще в ранньому віці народжені 29 березня формулюють для себе концепцію світогляду, яка залишається незмінною протягом усього життя. І це світогляд збігається з їх Формулою небес. Всесвіт прихильна до своїх спостерігачів. Вони чудово вміють чути підказки, що приходять з небесної канцелярії, і швидко приходять до усвідомлення своєї ролі в цьому світі.

Народжені сьогодні розглядають життя як процес методичного, безкомпромісного і неухильного дотримання за визначеним персонального шляху. Народжені 29 березня часто можуть демонструвати блискучі результати в своїй діяльності, але вони зовсім не пихаті і їм не потрібно суспільного визнання. Така скромність часто винагороджується призначенням на високі та відповідальні посади. Якщо ж трапляється, що їх здібності та успіхи залишаються невизнаними або просто непоміченими, вони покірно продовжують трудитися на одного разу обраному терені і знаходять в цьому щастя і задоволення.

Саме так тихо і непомітно для оточуючих вивчав побут і традиції народів Далекого Сходу і Аляски чудовий етнограф і мандрівник Кирило Хлєбніков , Залишивши після себе унікальні дослідження по даному регіону.

Красиво і вишукано писав свої картини народжений сьогодні французький художник-графік, містик і філософ Поль Рансон , Один з найяскравіших представників неоімпрессіоністкого напрямки в мистецтві. Поль Рансон для своїх спостережень за людьми навіть винайшов свою власну мову, назвавши його "мова Набі", і спілкувався на ньому з тими, кого хотів вивчити.

Все життя вивчав єгипетський мову чудовий англійський лінгвіст сер Алан Гардінер , І створена ним сто років тому "Єгипетська граматика: введення і вивчення ієрогліфів" до цього дня залишається головним посібником для всіх тих, хто вивчає єгипетський мову, так само як і складений народженим сьогодні вченим "Словник єгипетської мови".

Любов до мовознавства і спостережливість Овнів, народжених 29 березня, може набувати різних форм. Засновником своєї мови - "мови ГУЛАГу" - став і народжений сьогодні нарком НКВД Лаврентій Берія ( фото ). Спостережливість його пильних очей крізь легендарні окуляри і відомі експерименти над мільйонами людей також не забуті в історії людства.

Формула небес багатогранна, і творець часом показує людям все її межі. Але межі творення народжених сьогодні спостерігачів все-таки частіше красивіші і вишукані.

Прекрасний у своїх музичних експериментах один з перших виконавців електронної музики грецький композитор Вангеліс . Молодого Вангеліса з дитинства намагалися навчити грати на фортепіано, але маленький Овен упирався щосили, не бажаючи формально займатися музикою. Він хотів грати на фортепіано по-своєму, по-особливому. І сьогодні, слухаючи музичні шедеври Вангеліса, світ розуміє, що композитор реалізував свою Формулу небес бездоганно.

Також бездоганно реалізував свою Формулу небес народжений сьогодні кінорежисер Станіслав Говорухін ( фото ). Знятий їм один з перших радянських детективних серіалів "Место встречи изменить нельзя" і через 40 років тримає біля екранів телевізорів мільйони глядачів.

Завжди прекрасний на сцені і прийшов сьогодні в світ пустотливий дитина-Овен російський виконавець і композитор Володимир Пресняков-молодший . Його експерименти з голосом, його фальцет, проникливість і мелодійність його пісень улюблені і затребувані вже багато років.

"Тобі треба щось з Wal-Mart?" - ця фраза стала номінальною вже багато десятиліть в США і в багатьох інших куточках земної кулі. А все починалося для маленького Сема Уолтона з доїння корів і доставки молока клієнтам. Саме цим займався майбутній найбагатша людина на Землі під час Великої американської депресії, допомагаючи своїм батькам.

Але спостережливість, працьовитість і відкритість для своєї Формули небес зробили з маленького Сема винахідника моделі роздрібної торгівлі в світі. Він став її батьком-засновником, і жодної компанії в світі поки не вдається повторити його комерційний результат. Сьогодні Wal-Mart - як і раніше найбільша роздрібна торговельна мережа в світі, що складається з майже 12 тисяч торгових точок і працює під 59 різними іменами в 28 країнах світу.

Письменник фантаст Рей Бредбері одного разу написав про суть наглядових людей: "Якщо біжиш, час точно біжить з тобою. Є тільки один-єдиний спосіб хоч трохи затримати час: треба дивитися на все навколо, а самому нічого не робити".

Напевно, ця фраза може стати девізом для всіх наглядових Овнів, народжених 29 березня. вони просто уважно дивляться навколо і завжди починають діяти в потрібний час і в потрібному місці.

Читайте всі публікації рубрики "Формула небес"

До чого привели ці багаторічні спостереження - запитаєте ви?
Тобі треба щось з Wal-Mart?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация