Автоадвокат - юридична допомога для водіїв в Києві

  1. Основні правила поведінки при ДТП
  2. Як вести себе при зупинці дорожнім патрулем?
  3. Поліцейський може здійснювати поверхневу перевірку речі або транспортного засобу:
  4. Пам'ятка - 9 законних причин зупинки для транспортного засобу
  5. Права і обов'язки водія транспортного засобу
  6. Допомога Автоюрист в Києві
  7. успішні справи
  8. Постанова
  9. склад порушення
  10. Рішення суду

Дорожня подія - неприємність, від якої не застрахований жоден водій

Дорожня подія - неприємність, від якої не застрахований жоден водій. І коли таке трапляється, автомобіліст повинен вміти захистити свої права. Мало хто з громадян в повній мірі ознайомлений з усіма нюансами законодавства, тому водії не знають своїх прав, не розуміють, коли дії інспектора поліції неправомірні, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Автоадвокат - фахівець, який знає всі тонкощі правил дорожнього руху, добре знайомий з правами і обов'язками водія та інспектора поліції, а також з правилами проведення огляду, огляду і складання протоколу. У разі дорожньої пригоди він складе алгоритм правомірних дій і надасть водієві юридичну допомогу, як на місці ДТП, так і в суді. Звертаються до Автоюрист і водії, які порушили права, і ті, кого звинувачують у порушеннях, яких вони не скоювали, і ті, хто постраждав в ДТП.

Основні правила поведінки при ДТП

Опинившись учасником ДТП, автомобіліст повинен знати, як діяти в даній ситуації Опинившись учасником ДТП, автомобіліст повинен знати, як діяти в даній ситуації. Саме правильне рішення - тут же заручитися підтримкою Автоюрист. Він виїде на місце ДТП, дасть рекомендації щодо спілкування з іншими учасниками аварії і представниками поліції, проконтролює їх правомірність і оформить необхідні документи.

Якщо викликати адвоката відразу водій не може, дуже важливо відстежити і запам'ятати всі деталі проведення розслідування. Не потрібно відстоювати свої права криками і скандалами, інакше довести невинність правильним способом надалі буде складніше. Ведіть себе спокійно і стримано, думайте, перш ніж відповісти на поставлене запитання. Маючи можливість, скористайтеся камерою: кращий спосіб довести свою правоту - продемонструвати хід подій.

Важливо! Вести відеозйомку і фіксувати те, що відбувається, в тому числі дії представників поліції, дозволено чинним законодавством.

При ДТП складається схема події. Водій має право стежити за правильністю її складання, вносити свої поправки, а також скласти свою схему, докладно описавши всі деталі та обставини, які відносяться до справи. Документ грає ключову роль в автотехнічної та трансологіческой експертизі і впливає на результат розслідування.

Запам'ятайте! Ніколи не можна підписувати попередньо НЕ прочитаний або напівпорожній протокол, а також документ, в якому ви знайшли невідповідності з реальними подіями дорожньої пригоди.

Тому не можна переоцінити значення Автоюрист. Його знання і досвід допоможуть побачити картину цілком, використовувати деталі, які втратили представники дорожніх органів. Вдатися до допомоги фахівця ніколи не пізно, але чим раніше адвокат надасть юридичну підтримку водієві, тим більше шансів на благополучний результат справи.

Як вести себе при зупинці дорожнім патрулем?

Інспектор поліції подав знак жезлом - водій змушений зупинитися Інспектор поліції подав знак жезлом - водій змушений зупинитися. Що робити далі? Як правильно поводитися, щоб уникнути небажаних наслідків, наприклад, штрафу. Автоадвоката рекомендують обзавестися фіксує технікою, краще, якщо це буде відеореєстратор, а не мобільний телефон, яким водій демонстративно буде знімати інспектора.

Зберігайте спокій, проявляйте ввічливість і звертайтеся до інспектора по званню. Краще, щоб під рукою була ручка і блокнот для запису даних: ПІБ представника поліції, звання, номер на його значку, відділення поліції. Залишати салон авто водій в цей час не зобов'язаний. Скрупульозна увага до деталей дасть зрозуміти інспекторові, що перед ним юридично підкований водій. Він буде вести себе стриманіше і, якщо вагомої причини для зупинки не було - не стане вас затримувати.

Існує маса спірних питань: чи потрібно передавати документи в руки інспектора, чи зобов'язаний водій відкривати багажник на вимогу або дихати на інспектора при підозрі на водіння в нетверезому стані? Можна сперечатися і принципово не йти назустріч інспектору, намагаючись відстояти свої права, а можна заощадити свій час, відповісти на всі запитання й довести свою невинність у суді, надавши зйомку, яка демонструвала б неправомірність дій інспектора.

Що стосується огляду, то слід звернути увагу, що він проводиться поліцейським під час поверхневої перевірки.

Більш того, новий Закон «Про Національну поліції» встановлює додаткову форму огляду - «поверхневу перевірку», якій також піддаються транспортні засоби. В такому випадку поліцейський має право вимагати відкрити багажник і / або двері салону (ч. 5 ст. 34 ЗУ «Про Національну поліції»). Але Ви все одно повинні самостійно показати поліцейському зміст особистих речей або транспортного засобу.

При цьому поверхнева перевірка - це превентивне поліцейське захід, який проводиться шляхом здійснення візуального огляду особи, проведенням по поверхні одягу особи рукою, спеціальним приладом або засобом, візуальним оглядом речі або транспортного засобу.

Поліцейський для здійснення поверхневої перевірки особистості може зупиняти осіб і чи оглядати їх, якщо існує достатньо підстав вважати, що особа має при собі річ, оборот якої заборонено або обмежено, або яка становить загрозу життю або здоров'ю особи, або інших осіб.

Поверхнева перевірка здійснюється поліцейським відповідної статі. У невідкладних випадках поверхневу перевірку може здійснити будь-який поліцейський тільки з використанням спеціального приладу або кошти.

У невідкладних випадках поверхневу перевірку може здійснити будь-який поліцейський тільки з використанням спеціального приладу або кошти

Поліцейський може здійснювати поверхневу перевірку речі або транспортного засобу:

  1. якщо існує достатньо підстав вважати, що в транспортному засобі знаходиться правопорушник або особа, воля якої обмежується незаконним способом;
  2. якщо існує достатньо підстав вважати, що в транспортному засобі знаходиться річ, оборот якої заборонено або обмежено, або яка становить загрозу життю або здоров'ю особи, або інших осіб;
  3. якщо існує достатньо підстав вважати, що річ або транспортний засіб є знаряддям вчинення правопорушення та / або перебуває в тому місці, де може бути скоєно кримінальний злочин, для запобігання якого необхідно провести поверхневу перевірку.

Поверхнева перевірка речі або транспортного засобу здійснюється шляхом візуального огляду речі і / або транспортного засобу або візуального огляду салону та багажника транспортного засобу. Поліцейський при здійсненні поверхневої перевірки має право вимагати відкрити кришку багажника і / або двері салону.

При поверхневій перевірки речі або транспортного засобу особа має самостійно показати поліцейському зміст особистих речей або транспортного засобу.

При проведенні огляду інспектор зобов'язаний скласти протокол із залученням двох понятих, в іншому випадку - він порушує закон, що в більшості випадків тільки зіграє на користь водія в суді.

Пам'ятка - 9 законних причин зупинки для транспортного засобу

Пам'ятка - 9 законних причин зупинки для транспортного засобу

Права і обов'язки водія транспортного засобу

Щоб уникнути позбавлення водійських прав і не зіткнутися з притягненням до відповідальності, в першу чергу варто знати і не порушувати правила дорожнього руху. Але буває так, що навіть не порушуючи права, водій виявляється в зоні ризику. Водієві важливо знати свої права і обов'язки на дорозі. Власник авто має право на такі дії:

  • водіння транспорту і перевіз вантажу при дотриманні правил дорожнього руху;
  • передачу автомобіля на управління іншим особам;
  • отримання інформації: причини зупинки, ПІБ та посада інспектора;
  • відступ від дотримання правил дорожнього руху, якщо інакше існує загроза загибелі або каліцтв громадян;
  • відеозйомку під час зупинки і / або проведення розслідування аварії;
  • оскарження дій патрульної поліції.

В цей же час існує ряд зобов'язань. До їх числа належить зупинка в разі вимоги дорожнього патруля, надання водійських прав, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу і поліса ОСАЦВ, інспектору.

Допомога Автоюрист в Києві

Автоадвокат Ішутко Сергій Юрійович пропонує послуги кваліфікованого і досвідченого юриста в Києві. Якщо ви порушили ПДР або вас звинувачують незаконно, вас позбавили водійських прав або ви стали учасником ДТП - висновок один, ви потребуєте юридичної допомоги. Якщо ви не правознавець, для початку отримаєте консультацію адвоката. Це дозволить сформувати алгоритм подальших дій, зрозуміти, які шанси на повернення прав і благополучний результат справи.

Юрист підкаже принцип побудови спілкування з представниками державних органів, ознайомить з правилами складання постанови, постарається знайти лазівки в найскладнішій справі. Адвокатська допомога значно збільшує шанси на безконфліктне врегулювання питання або, якщо справа вже запущено, на найкомфортніші умови для свого клієнта.

успішні справи

Постанова

Голосіївського районного суду м.Кіїва

Справа № 752/10870 / 16п

склад порушення

ОСОБА_1 06.10.2015 року о 13 год. 25 хв. в м. Києві, на пр.Голосіївському, 1, перед провул.Ужгородськім керували автомобілем «Порш Каєн», державний номерний знак НОМЕР_1.
Перед зміною напрямку руху НЕ стежа за дорожню обстановку, не переконався, что це буде безпечно и не створи перешкоду іншім учасникам руху та при перестроюванні не давши дорогу автомобілю, что рухався в попутному напрямку по тій смузі, на якові ВІН здійснював перестроювання, внаслідок чого сталося Зіткнення з автомобілем НОМЕР_2, что прізвело до пошкодження обох транспортних ЗАСОБІВ, чим порушив п.п. 1.5, 2.3б, 10.1, 10.3 ПДР України, тобто вчинив Дії, передбачені ст.124 КУпАП.

Рішення суду

Апеляційну Скаргу ОСОБА_4 задовольніті.
Постанову Голосіївського районного суду м. Києва від 02 грудня 2016 року относительно ОСОБА_4 за ст.124 КУпАП скасуваті.
Провадження по делу закрити на підставі п. 1 ст. 247 КУпАП у зв'язку з відсутністю в діях ОСОБА_4 складу адміністративного правопорушення, передбачення ст. 124 КУпАП.
Постанова апеляційного суду набірає законної сили Негайно после ее вінесення, є залишкову й
оскарження НЕ підлягає.

Справа № 33/796/213/2017 Категорія: ст. 124 КУпАП

Головуючого в суді Першої інстанції: Бойко О.В.

Головуючого в апеляційній інстанції: Маліновський О.А.

-----

Адвокат, Ішутко Сергій Юрійович
просп. Голосіївський, 46/1, м. Київ, 03039
номер засоби зв'язку: тел. (068) 353-81-41
email: [email protected]

net

Як вести себе при зупинці дорожнім патрулем?
Що робити далі?
Існує маса спірних питань: чи потрібно передавати документи в руки інспектора, чи зобов'язаний водій відкривати багажник на вимогу або дихати на інспектора при підозрі на водіння в нетверезому стані?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация