Баклажани, фаршировані овочами - рецепт від ледащо + пара фішок

Квашені баклажани, фаршировані овочами (точніше, морквою і цибулею) - це не просто смачно, а божественно! Гострі і ароматні, вони йдуть до будь-якої страви і просто так. Краще закуски на зиму, мабуть, немає. Проблема тільки в тому, що до зими вони зазвичай не «доживають»: з'їдаються в першу чергу.

Отже, щоб приготувати ці смачні баклажани, нам, крім них самих, знадобляться ще цибуля, морква, часник, селера, соняшникова олія і сіль Отже, щоб приготувати ці смачні баклажани, нам, крім них самих, знадобляться ще цибуля, морква, часник, селера, соняшникова олія і сіль. Кількість залежить від апетитів, але пропорції приблизно такі: на 5 кг баклажанів нам потрібно по 1 - 1,2 кг цибулі і моркви, близько 1 склянки олії, часник і селеру до смаку.

Приготування баклажанів починаємо, звичайно, з їх банних процедур - тобто  ми їх гарненько моєму, одночасно оглядаючи, щоб не було зіпсованих Приготування баклажанів починаємо, звичайно, з їх банних процедур - тобто ми їх гарненько моєму, одночасно оглядаючи, щоб не було зіпсованих. Видаляємо плодоніжки і (фішка №1!) Розрізаємо уздовж приблизно на 75 ¾. Не знаю, чому ні в одному рецепті такого не бачила: розрізати вже варені баклажани важче - то ще «задоволення»!

Баклажани опускаємо в солону киплячу воду (1 стіл ложка солі з гіркою на 1 л води) і проварюємо 7-10 хвилин Баклажани опускаємо в солону киплячу воду (1 стіл ложка солі з гіркою на 1 л води) і проварюємо 7-10 хвилин. Готовність перевіряємо виделкою або паличкою в тому місці, де була ніжка - якщо вилка заходить легко, значить, готово. Перетравлювати небажано!

Баклажани складаємо на дошку і злегка притискаємо зовсім невеликим вантажем, щоб трохи скла лишня вода і щоб надати їм потрібну форму. Смачні баклажани виходять саме тоді, коли не віджимати їх дуже сильно. Тому я просто накрила їх обробною дошкою, поставила маленький глечик з водою і залишила до ранку. На цьому первинне приготування баклажанів можна вважати завершеним.

На цьому первинне приготування баклажанів можна вважати завершеним

Так як ми робимо все ж квашені баклажани з фаршем, то готуємо цей самий фарш.

Для цього ріжемо цибулю (не дуже дрібно), натираємо на крупній тертці моркву і обсмажуємо все це на соняшниковій олії Для цього ріжемо цибулю (не дуже дрібно), натираємо на крупній тертці моркву і обсмажуємо все це на соняшниковій олії. Можна смажити цибулю і моркву окремо, а потім змішати, а можна злегка обсмажити спочатку цибулю, потім додати до нього морква - різниці немає. Промиваємо селера, часник нарізаємо не надто тонкими пластинками або великими шматочками.

Готуємо посуд - емальований, скляний або дерев'яний Готуємо посуд - емальований, скляний або дерев'яний. Металева та пластмасова не підходить! На дно ємності укладаємо кілька гілочок селери і трохи часнику.

У кожен баклажан кладемо начинку - скільки У кожен баклажан кладемо начинку - скільки? Пам'ятаємо, що як кашу маслом, так і квашені баклажани начинкою не зіпсуєш, тому її не шкодуємо. Але і без фанатизму - треба, щоб на все вистачило!

Баклажани з фаршем щільно укладаємо в ємність Баклажани з фаршем щільно укладаємо в ємність. На кожен шар кладемо селера і часник. Коли все баклажани будуть укладені, накриваємо їх і ставимо вантаж. А ось тут фішка № 2: зазвичай рекомендується накривати плоским кружком, на який і ставиться вантаж. Але справжньою ледащо це не підходить: справа в тому, що для того, щоб отримати по-справжньому смачні баклажани, їм треба давати «дихати». А для цього потрібен час від часу знімати вантаж і потім ставити його назад.

Звичайно, працьовиті господині можуть відкрити кошелочкой, дістати сумочку, закрити кошелочкой, відкрити сумочку, дістати кошелечек, закрити сумочку Звичайно, працьовиті господині можуть відкрити кошелочкой, дістати сумочку, закрити кошелочкой, відкрити сумочку, дістати кошелечек, закрити сумочку ... дістати чисту тарілочку, зняти вантаж (дно якого в жирному розсолі), поставити його на тарілочку, витерти зі столу впали краплі, вимити вантаж , поставити його назад на баклажани, вимити тарілочку, поставити її на місце ... Ну а ледащо ж все це ні до чого, так що обійдемося ось таким нехитрим способом: в глибоку тарілку поставимо дрібну і накриємо наші баклажани. І площину дотику виходить рівна, і вантаж буде завжди чистим.

Як вантаж я використовувала звичайний трилітровий бутель з водою Як вантаж я використовувала звичайний трилітровий бутель з водою. Через якийсь час рідина покриє краї тарілки - значить, ми все зробили правильно.

Баклажани, фаршировані овочами, квас 5 -7 днів - час залежить від температури Баклажани, фаршировані овочами, квас 5 -7 днів - час залежить від температури. Все це брешемо потрібно періодично знімати і ставити назад вантаж (2 -5 разів на добу): при цій процедурі виходить зайве повітря, і це видно по бульбашок на поверхні розсолу. Тобто вранці встали - зняли вантаж, пішли на роботу. Увечері прийшли - поставили. Спати лягайте - знову зняли, вранці, йдучи, поставили.

Квашені баклажани вважаються готовими, коли при підніманні / опусканні вантажу перестануть підніматися бульбашки повітря Квашені баклажани вважаються готовими, коли при підніманні / опусканні вантажу перестануть підніматися бульбашки повітря. Але слідах на стінках каструлі видно, як глибоко і інтенсивно вони «дихали».
Тепер можна перекласти їх в меншу посуд і зберігати в холодильнику. А якщо плануєте використовувати ці божественно смачні баклажани в якості закуски на зиму, то потрібно щільно скласти їх в банки, залити прокип'яченим і трохи остиглим маслом і закатати.

Ці баклажани з фаршем вже в принципі готові до вживання Ці баклажани з фаршем вже в принципі готові до вживання. Але при бажанні можна порізати їх дрібно і додати ще чого-небудь або всього відразу: сирої цибулі, часнику, перцю, зелені, соняшникової олії і всього того, що ще підкаже вам фантазія.

Переглядів: 492

У кожен баклажан кладемо начинку - скільки?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация