Банківський конфіскат авто, чим ризикує покупець?

  1. Читайте також:

Ймовірно, вам коли-небудь доводилося чути про автомобілі, в продажу яких банк виступає не посередником, а саме продавцем, так званий автоконфіскат Ймовірно, вам коли-небудь доводилося чути про автомобілі, в продажу яких банк виступає не посередником, а саме продавцем, так званий автоконфіскат. Зрозуміло, придбати дані автомобілі банк пропонує в кредит, заздалегідь виставляючи автомобіль за зниженою вартістю, так і процентні ставки за кредит пропонуються досить солодкі. Але в чому ж підступ подібної покупки, чим ризикує покупець?

Не так багато людей «зв'язуються» з Автоконфіскат, але практично всі вони надалі розуміють, що потрапляють в халепу і ризикують залишитися як без купленого авто, так і без грошей. Отже, які ж ризики для покупця?

Спочатку, покупцеві пропонується придбати в кредит не тільки автомобіль, але і страховку до нього. За умовами деяких банків, у вартість кредиту входить покупка і установка автомобільної сигналізації і бензину, кількість якого еквівалентно повного баку автомобіля. Ймовірно, багато хто визнає подібні умови досить дивними, але, тим не менш, це реальність. Отримана сума, з урахуванням додаткових витрат, і є остаточною для оплати кредиту. На перший погляд може здатися, що умови автоконфіската абсолютно аналогічні тим, за якими ви купуєте новий автомобіль в кредит. Але не так все гладко і схожість лише поверхневе.

Щоб зрозуміти всю суть програми, вдумайтеся в зміст її назви - автоконфіскат. Це означає, що автомобіль, який банк продає, як автоконфіскат, був вилучений у іншого власника в силу різних обставин, можливо, автомобіль був заставним, або ж він знаходився в кредиті, який так і не був погашений. У будь-якому випадку це автомобіль з історією, і далеко не найкращою.

Так як автомобіль належить не банку, а тому, у кого його конфіскували, банк продає машину за договором купівлі-продажу, пропонуючи вам довіреність на керування автомобілем. Проте, так як ви автоконфіскат купуєте в кредит, в якості застави виступає не тільки сам автомобіль, який ви купуєте, а й інше майно, як правило - це нерухомість. Таким чином, в разі вашої відмови від погашення кредиту, банк матиме право конфіскувати у вас не тільки цей же автомобіль, але і ту нерухомість, яка також виступала в якості застави. Але і це ще не найстрашніше.

Автомобіль юридично залишається належати тій людині, у якого його конфіскували і цілком можливо, що попередній власник, дізнавшись про те, що хтось став «щасливим володарем» його автомобіля, просто оголосить про викрадення транспортного засобу, і, таким чином, під гарячу руку правоохоронців потрапите саме ви. Справа в тому, що банк за документами продаж автомобіля проводить так, ніби ви купуєте його не в кредит, а за смішну суму - 500 рублів, чи щось таке. Таким чином, юридично банк не бере ніякої відповідальності на себе за те, що взяте вами за програмою автоконфіската, в результаті, конфіскувати можуть саме у вас.

Багато пошкодували про те, що зробили поспішні дії, побачивши низькі процентні ставки і занижену вартість автомобіля, адже тепер, вони ризикують залишитися і без машини, і без грошей, а в разі несплати кредиту - і без житла. Тому, рекомендуємо вам обходити стороною банківські програми придбання автоконфіската і перш ніж робити покупку, особливо, при банківському посередництві, перевіряти кожну дрібницю, кожен нюанс, щоб уникнути проблем у подальшому.

Читайте також:

  • Дешеве паливо для авто - альтернатива бензину знайдена!

    Стрімко дорожчає бензин змушує кожного автовласника вживати заходів. Одні замість фірмових, перевірених АЗС вважають за краще заправляти машину там, де дешевше. Інші вдаються до різноманітних методів економії палива - НЕ розвиваючи більших обертів двигуна, підвищуючи тиск в шинах і т.д. Треті - найрадикальніші, різко обмежують себе в ...

  • Як побачити приховані дефекти при покупці автомобіля

    Як побачити приховані дефекти автомобіля? Купівля нового автомобіля завжди хвилююча. У той же час переважна більшість покупців впевнене в тому, що новий автомобіль не може мати будь-яких несправностей або зовнішніх дефектів. На жаль, дефекти існують навіть у нових автомобілів, що здатне не просто зіпсувати настрій, але і спричинити за собою чималі грошові витрати. Дефекти у ...

  • Автомобіль двійник - як не придбати кота в мішку?

    При покупці б / у автомобіля кожен покупець звертає увагу на стан кузова, пробіг, роботу двигуна і т.д. Але в умовах нинішнього стану речей любителям старих авто ще доведеться проводити перевірки на предмет авто двійника. І зараз мова йде не про китайських двійників-копіях, а про автомобілі, які знаходяться поза ...

Але в чому ж підступ подібної покупки, чим ризикує покупець?
Отже, які ж ризики для покупця?
Автомобіль двійник - як не придбати кота в мішку?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация