Безалкогольне пиво - користь і шкода напою

  1. виробництво
  2. користь
  3. шкода
  4. Обережно: впливає на гормональний фон
  5. Склад і калорійність
  6. Вживання безалкогольного пива дітьми
  7. При цукровому діабеті
  8. при панкреатиті
  9. Користь і шкода для печінки
  10. застосування

Губить людей не пиво, губить людей непорядна виробник.

Пиво це добре, а добре пиво - ще краще.

Безалкогольне пиво придумали в Америці. За часів сухого закону в 30-х роках 20-го століття в США були заборонені всі алкогольні напої. Щоб не прогоріти, одна пивоварна компанія придумала пиво, але без алкоголю. З розвитком автомобільного виробництва затребуваність в безалкогольному пиві тільки зростає.

З розвитком автомобільного виробництва затребуваність в безалкогольному пиві тільки зростає

виробництво

Традиційною фортецею пива вважається 3,5-4,7% вмісту спирту. Безалкогольне набирає всього 0,2-1%. Смак, запах, колір - все властивості ті ж, що і у класичного напою, однак сп'яніння не настає через низький вміст спирту. Багато людей помилково вважають, що алкоголю немає зовсім, але це не так. Його рівень лише прагне до мінімуму.

Проводять безалкогольне пиво, «нулівку» двома способами:

  1. Із застосуванням спеціальних дріжджів, які не дозволяють цукру збільшити вміст алкоголю.
  2. Зі звичайного пива видаляють спирти за допомогою вакуумної дистиляції, випарювання.

користь

Основа пива - ячмінь. І в ньому укладений натуральний вітамінно-мінеральний комплекс.

Вченими були проведені дослідження, при яких виявилося, що, вживаючи безалкогольне пиво, можна знизити ймовірність захворювання на рак. Корисні компоненти в пиві пригнічують шкідливі процеси і допомагають вивести з організму вільні радикали.

Безалкогольне пиво покращує травлення. Крім того, ячмінь і солод - це джерело вітамінів групи B, які позитивно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, покращуючи метаболізм, і на нервову систему.

Сечогінний ефект напою звільнить від зайвої ваги, допоможе зняти набряки. Іноді урологи рекомендують помірне вживання безалкогольного пива, щоб налагодити роботу сечостатевої системи, вивести пісок.

шкода

Помірне вживання безалкогольного пива не приносить шкоди, якщо воно вироблено сумлінним виробником, який не застосовує у виробництві консерванти, домішки, небезпечні для організму людини.

Наприклад, кобальт. Цей токсичний елемент використовують у вигляді добавки для стабілізації піни, який згубно впливає на роботу:

  • серця
  • печінки
  • нирок
  • шлунка
  • стравоходу
  • Ендокринної системи.

Порада!
Купуючи безалкогольне пиво, слід уважно вивчити склад. Якщо воно містить натуральні продукти, то, звичайно, цей напій матиме корисні властивості. Чим більше добавок і ароматизаторів, тим нижче якість продукту.

Надмірне вживання такого напою призводить до мігрені, слабкості і дратівливості.

При зловживанні напоєм, навіть натуральним, шкода неминучий. Так, сечогінну дію сприяє вимиванню корисних речовин з організму. Надмірне навантаження на сечостатеву систему також може привести до порушення її роботи. Пиво - досить калорійний напій і може призводити до порушення апетиту. Крім того, вміст вуглекислого газу може спровокувати розлад шлунку і порушення травлення.

Людині, схильній до алкоголізму не варто вживати безалкогольне пиво. Так як навіть цей напій може викликати залежність.

Обережно: впливає на гормональний фон

Багато хто вважає пиво, тим більше, безглагольнимі, нешкідливим напоєм. Однак для чоловіків він може стати причиною проблем зі здоров'ям. Справа в тому, що в плодах хмелю присутні фітоестрогени, які змінюють гормональний фон: вони знижують вироблення чоловічого статевого гормону тестостерону. В процесі вживання накопичується жіночий гормон естроген. У чоловіків цей гормон є в невеликих кількостях. Тому надмірне захоплення пивом, навіть безалкогольним, може привести до імпотенції. Менш тяжкі наслідки, але тієї ж природи - пивний живіт, округлення форм, більш високий голос.

Надмірне вживання навіть безалкогольного пива для жінок також шкідливо. Якщо у чоловіків напій викликає зниження мужності, то у прекрасної половини людства ефект прямо протилежний. Напій сприяє виробленню в жіночому організмі тестостерону. В результаті можуть з'явитися вуса, голос - стати більш грубим. Найстрашніше для жінки -коли чоловічий гормон призводить до безпліддя.

Категорично протипоказано вживання вагітним жінкам. Це може призвести до тяжких наслідків для майбутньої дитини, в тому числі до епілепсії.

Склад і калорійність

Якщо не захоплюватися безалкогольним пивом, воно не зашкодить здоров'ю. У напої містяться вода, солод, хміль і мальтозна патока, вітаміни групи В, залізо і корисні мінеральні речовини. При цьому 100 мл припадає лише 29 калорій.

Харчова цінність:

  • білки - 0,6 г;
  • жири - 0,1 г;
  • вуглеводи - 6,1 г;
  • клітковина - 0,01 м

Зміст вітамінів і мінералів в безалкогольному пиві.

Вітаміни Кількість в 100 г / мг В1 0,01 В2 0,05 РР 0,7996 Мінерали Кальцій 9 Магній 8 Калій 40 Фосфор 12

Вживання безалкогольного пива дітьми

Дітям і підліткам категорично заборонено пити безалкогольне пиво. У дитини нестійка психіка і не сформована воля. З'являється бажання спробувати алкогольний напій, таким чином, діти швидко потрапляють в залежність від спиртного.

При цукровому діабеті

Люди, які страждають на цукровий діабет, можуть дозволити собі пінний напій, але в невеликих кількостях. Необхідно суворо враховувати вуглеводи, які надходять в організм разом з напоєм. Журнал polzateevo.ru рекомендує узгодити вживання безалкогольного пива з лікуючим лікарем.

при панкреатиті

Хоч і в невеликих кількостях, але спирт в пиві присутній. Підшлункова залоза страждає і від цього обсягу речовини. Крім того, виробники штучно газують пінний напій, додаючи консерванти і смакові добавки. Вуглекислий газ згубно впливає на слизову оболонку шлунково-кишкового тракту, а консерванти і добавки ушкоджують тканини підшлункової залози.

Користь і шкода для печінки

Печінка - це один з найважливіших органів людини. Згідно з медичними даними, в печінці відбувається окислення етилового спирту до дуже небезпечного і токсичної речовини. Вживаючи безалкогольне пиво «правильно» виготовлене, печінки ми не завдамо шкоди. Якщо ж при виробництві пива використовують консерванти і шкідливі добавки, робота печінки буде утруднена.

застосування

Безалкогольне пиво - добре відомий напій, проте його використовують і в інших цілях:

  1. У кулінарії. Пиво використовують як маринад для м'яса, а також додають в випічку в якості замінника дріжджів.
  2. У садівництві. Хорошим пивом хочуть поласувати не тільки люди. Розставте блюдця з пивом по периметру вашої ділянки, і докучливі оси виявляться там. Туди ж приповзуть і равлики з іншими вредітелямі.Не поспішайте виливати залишки пива. Полийте ними кімнатні рослини або овочеву розсаду. Зростання забезпечений.
  3. У косметології. Можна зробити корисну маску для волосся. Для цього на чисте волосся наносять 200 мл пінного напою і залишають на 5 хвилин. Потім все змити. Пиво також можна додати в шампунь.

Безалкогольне пиво несе користь в тому випадку, якщо вживати його в невеликих кількостях. Якісний продукт знайти нескладно. Досить уважно вивчити склад на етикетці і переконатися в тому, що ми набуваємо продукт пивоваріння, а не хімічний компот.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация